Zespoły młodzieżowe

Junior Starszy A1 - Liga Wojewódzka (r.2003 i mł.)

Górny rząd od lewej strony: Patryk Wasela, Jakub Bibel - kapitan zespołu,Mikołaj Focht, Michał Majewski,Hubert Szaufer.

Środkowy rząd od lewej strony:Kacper Zellmer ,Hubert Bartkowski, Bartosz Grajkowski, Jędrzej Czajczyński, Jan Perzyński,  Antoni Ziarkowski,Marcin Spychalski, Mikołaj Czajczyński, Mateusz Chojnacki,

Dolny rząd od lewej strony: Tymoteusz Graczyk,Jakub Marciniak, Alex Narożny,  trener: Janusz Hofman, Dawid Cieślak, Wiktor Strzelczyk, Adrian Szaufer ,

Na zdjęciu brak: Łukasza Chojnackiego, Tobiasza Silakowskiego i Mateusza Kasprowicza

Junior Młodszy B1 - (r.2005 i mł.)

Górny rząd od lewej strony: Mikołaj Małek, Mateusz Wysocki, Wiktor Pruchnik, Jakub Dziekan, Jakub Kołodziejczak, Jakub Frąckowiak.

Środkowy rząd od lewej strony: Mikołaj Focht, Norbert Wojciechowski, Jacek Szambelańczyk, Oskar Gajownik, Kacper Wagner, Nikodem Mazurkiewicz, Milan Kryszak, Wojciech Fimiak, Oliwier Ciesielski, Paweł Czopek, Wojciech Zarębski, Bartosz Trzebiatowski.

Dolny rząd od lewej strony: Eryk Podlewski, Hubert Pietraszak, Karol Pokładecki, Robert Bobkiewicz - trener, Oskar Skrzypczak, Kacper Dębicki, Alan Ratajczak.

Na zdjęciu brak: Jakub Rozmiarek, Jakub Frątczak, Mateusz Gonet, Tomasz Antkowiak

Trampkarz C1 - (r.2007)

Trampkarz C1 - (r.2007-2008)

Trampkarz C2 - (r.2008)

Górny rząd od lewej strony: Klaudiusz Fratczak, Mateusz Szewczyk, Wiktor Górny, Kacper Graczyk, Ignacy Jankowski.

Środkowy rząd od lewej strony: Wojciech Szafraniak, Filip Jaworski, Gracjan Olejniczak, Bartosz Maciejewski, Adam Hałas, Hubert Andrzejewski, Jakub Mikołajczak, Oliwier Zdziennicki, Kacper Lewandowski,

Siedzą od lewej strony: Filip Maćkowiak, Mateusz Wesołowski, Kamil Jaśniak, trener zespołu: Błażej Jaworski, Miłosz Kryszak, Aleksander Brandt, Jakub Nowakowski

Na zdjęciu brak: trener- asystent: Tobiasz Nowicki

Młodzik D1 - (r.2009)

Górny rząd od lewej strony: Dariusz Gołębniak, Wiktor Murlik, Krystian Wilczyński, Szymon Kozłowski, Jakub Kowalczyk, Adam Kizierowski, Jeremiasz Kozłowski.

Środkowy rząd od lewej strony: Brajan Lepczyk, Szymon Kucza, Aleksander Antkowiak, Mateusz Grygierczyk, Maksymilian Banaszak, Szymon Wojciński, Mateusz Nowaczyk, Antoni Majewski, Szymon Iglewski, Kamil Iglewski, Jakub Ćwierkiewicz

Siedzą od lewej strony: Marcel Każmierczak, Jakub Staszak, Oskar Świerszcz, trener - Bartosz Darul, Antoni Sucholas, Klaudiusz Podczasiak, Piotr Mąkowski.

Nieobecni: Maksymilian Augustyniak, Oskar Dolata.

Młodzik D2 - (r.2010)

Orlik E1 - (r.2011)

Stoją od lewej: Jacek Rzymski, Stanisław Bibel, Szymon Grzeszczyk, Wiktor Grembowski, Szymon Rzymski, Raihan Kamiński, Maciej Bosacki, Hubert Maćkowiak.

Stoją od lewej w środkowym rzędzie: Alan Zerbst, Rafał dębicki, Franciszek Piskorż, Patryk Męch, Wojciech Olejniczak, Bartosz Iskrzycki.

Siedzą od lewej: Jakub Kujawa, Ignacy Orchowski, Marcin Mąkowski - trener, Kamil Mikołajczak, Janek Zajdowicz.


Orlik E2 - (r.2012)

Górny rząd od lewej: Kruszyński Franciszek, Woźniak Mateusz, Pruszyński Aleks, Berdziński Alan, Kmita Franciszek, Potęga Bogumił, Sieracki Przemysław.

Środkowy rząd od lewej: Ziółek Wiktor, Smykowski Klaudiusz, Nowicki Aaron, Kosmala Maksymilian, Kizuin Artem, Poberezhnyi Markiian, Górski Dawid, Iskrzycki Tymon, Maćkowiak Wojciech.

Dolny rząd od lewej: Iskrzycki Kacper, Zdunek Borys, Siemiatkowski Marcin - trener, Kaczmarek Igor, Tomczak Jakub.

Żak F 1 (r.2013 i mł.)