Zespoły młodzieżowe

Junior Starszy A1-A2 - Liga Wojewódzka (r.2003 i mł.)

Górny rząd od lewej strony: Marcin Spychalski, Bartosz Grajkowski, Kacper Zellmer, Antoni Ziarkowski, Mateusz Chojnacki, Kamil Szczublewski, Hubert Bartkowski,

Środkowy rząd od lewej strony: trener: Janusz Hofman, Maciej Krukowski, Jakub Marciniak, Patryk Wasela, Hubert Szaufer, Tobiasz Silakowski, Tymoteusz Graczyk, Eryk Wojciechowski, Dawid Cieślak, Michał Majewski,

Dolny rząd od lewej strony: Alex Narożny, Łukasz Chojnacki, Jan Perzyński, Jakub Bibel - kapitan zespołu, Jędrzej Czajczyński, Miłosz Bojański , Jarosław Depczyński.

Na zdjęciu brak: kierownika zespołu: Mateusza Kaniora

Junior Młodszy B2 - Liga Wojewódzka (r.2005 i mł.)

Górny rząd od lewej strony: Szymon Ściernicki, Wiktor Kaczmarek, Mikołaj Czajczyński, Mateusz Wysocki, Wiktor Stanisławski, Mikołaj Małek, Jakub Dziekan.

Środkowy rząd od lewej: trener Robert Bobkiewicz, Mateusz Gonet, Wiktor Pruchnik, Oliwier Ciesielski, Wiktor Strzelczyk - kapitan zespołu, Jakub Rozmiarek, Jakub Kołodziejczak, Oskar Gajownik, Marcin Mikołajczak, Mikołaj Fogt, kierownik: Karol Pokładecki.

Dolny rząd od lewej: Bartosz Szkudlarek, Karol Pokładecki, Oskar Skrzypczak, Aleksander Szarzyński, Paweł Czopek, Kacper Frątczak, Kacper Dębicki.

Na zdjęciu brakuje: Tomasza Antkowiaka i Jacka Szmbelańczyka.

Trampkarz C2 - Liga Wojewódzka (r.2007)

Stoją od lewej strony: Paweł Lisiecki - trener zespołu, Kacper Chałupniczak, Mikołaj Palpuchowski, Kacper Drozdowski, Kacper Wagner, Bartosz Trzebiatowski, Milan Kryszak, Patryk Karwacki, Jan Bogdański, Kamil Makowski, Bartosz Darul - asystent.

Siedzą od lewej strony: Krystian Tabaczka, Mikołaj Godzich, Kacper Podczasiak, Maciej Danielski, Igor Purol, Filip Krzyżański, Piotr Gała, Oskar Pruchnik, Kacper Śliwiński, Kacper Parus.

Trampkarz C2 - II liga okręgowa (r.2007-2008)

Górny rząd od lewej: Maciej Matuszak - trener zespołu,  Gabriel Piskorz, Marcel Niewiedziała, Aleksander Suszka, Kacper Broniarczyk, Wojciech Iberflus, Benjamin Grobelski, Mikołaj Szymański.

Dolny rząd od lewej: Mateusz Sucholas, Kacper Joachimiak, Aleksander Orwat, Mikołaj Kempiński, Marcel Rydliński, Bartek Maćkowiak, Marcel Kułtuniak, Filip Brzostowicz.

Młodzik D1 - II liga okręgowa (r.2008)

Stoją od lewej strony: Błażej Jaworski - trener zespołu, Gracjan Olejniczak, Klaudiusz Frątczak, Ignacy Jankowski, Wojciech Szafraniak, Jakub Mikołajczak, Filip Jaworski, Adam Hałas, Artur Czopek, Igor Rusinek, Jakub Nowakowski, Kamil Jaśniak, Tobiasz Nowicki - asystent.

Siedzą od lewej strony: Oliwier Zdziennicki, Mateusz Wesołowski, Kacper Lewandowski, Kacper Graczyk, Bartosz Maciejewski, Aleksander Brandt, Wiktor Górny, Mateusz Szewczyk, Miłosz Kryszak, Mikołaj Ściernicki, Dominik Szuba.

Młodzik D2 - II liga okręgowa (r.2009)

Stoją od lewej strony: Bartosz Darul - trener zespołu, Antoni Majewski, Szymon Wojciński, Mateusz Nowaczyk, Oskar Dolata, Maksymilian Augustyniak, Maksymilian Banaszak, Aleksander Piendyk, Szymon Kozłowski, Jakub Kowalczyk.

Siedż od lewej strony: Krystian Wilczyński, Klaudiusz Podczasiak, Adam Kizierowski, Oskar Świerszcz, Jakub Staszak, Antoni Sucholas, Jeremiasz Kozłowski, Piotr Mąkowski, Dariusz Gołębniak.

Orlik E1 - I liga okręgowa (r.2010)

Stoją od lewej: trener: Robert Jaworski, Franciszek Jaworski, Wojciech Szewczyk, Marcel Zioła, Marcel Jędrzejaszek, Mateusz Gościej, Stanisław Długosz, kierownik: Patryk Wojciński,

Siedzą od lewej: Franciszek Szymański, Szymon Maciocha, Filip Szymkowiak, Dawid Wojciński, Bruno Pruchnik, Wojciech Śmigielski, Damian Drożdż, Krystian Kosmala, Kajetan Benc.

Orlik E2 - I liga okręgowa (r.2011)

Stoją od lewej: Marcin Mąkowski - trener zespołu, Szymon Rzymski,Alan Zerbst, Adam Nowakowski, Franciszek Piskorz, Dominik Nowaczyk, Wojciech Olejniczak, Patryk Mech, Marcin Siemiątkowski - asystent trenera

Siedzą od lewej strony:Rafał Dębicki, Jan Zajdowicz, Bartosz Iskrzycki, Oskar Cichy, Ignacy Orchowski, Hubert Maćkowiak, Wiktor Kałużny, Kamil Maćkowiak, Jakub Kujawa, Jacek Rzymski.

Żak F 1 (r.2012)

Stoją od lewej strony: Adam Wojciński - trener zespołu, Tymon Iskrzycki, Kacper  Iskrzycki, Franciszek Kmita, Gabriel Śleziona, Franciszek Kruszyński, Mateusz Woźniak, Filip Mikołajczak, Alex Pruszyński, Jan Dorociak,

Siedzą od lewej strony: Przemysław Sierecki, Artem Kiziun, Leon stróżyk, Markiian Poberezhnyi, Maksymilina Kosmala, Alan Sroczyński, Aaron Nowicki, Alan Berdziński, Adam Augustyniak, Borys Zdunek.


Żak F 2 (r.2013 i mł.)

Górny rząd od lewej strony:trener - Bartosz Nowicki (do 30.09.2020)Igor Kaczmarek, Alan Jasiński, Kacper Pawłowski, Julian Wachel, Franciszek Polech, 

Dolny rząd od lewej strony: Mikołaj Wachel, Antoni Woźniak, Aleksandra  Dobrychłop, Michalina Kubicka, Edyta Pietrzak,  Weronika Dobrychłop, Leon Jasiński, Oliwier Konieczny, trenererm jest - Marcin Siemiątkowski (od 1.10.2020)