Liga

Liga Wielkopolska - 4 liga , sezon 2020/21
  Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Victoria Września 19 45 14 3 2 52 22 7 0 2 23 13 7 3 0 29 9
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 42 13 3 3 56 21 10 0 1 42 11 3 3 2 14 10
3. Warta Międzychód 19 38 11 5 3 45 18 5 2 1 20 7 6 3 2 25 11
4. KKS 1925 II Kalisz 19 36 11 3 5 37 35 7 3 1 21 15 4 0 4 16 20 3 1-0-0 2-1
5. Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 19 36 11 3 5 38 20 5 2 4 19 12 6 1 1 19 8 0 0-0-1 1-2
6. Iskra Szydłowo 18 33 10 3 5 30 22 8 2 1 23 12 2 1 4 7 10
7. LKS Gołuchów 18 32 10 2 6 33 15 5 2 3 15 7 5 0 3 18 8
8. Odolanovia Odolanów 19 30 9 3 7 41 28 5 1 2 22 9 4 2 5 19 19 3 1-0-0 2-1
9. Obra 1912 Kościan 19 30 9 3 7 36 36 6 2 3 21 15 3 1 4 15 21 0 0-0-1 1-2
10. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 29 9 2 6 37 25 4 1 2 16 10 5 1 4 21 15
11. Victoria Ostrzeszów 19 26 8 2 9 31 34 4 1 5 16 17 4 1 4 15 17
12. Olimpia Koło 18 25 8 1 9 29 38 4 0 4 10 10 4 1 5 19 28
13. Lubuszanin Trzcianka 19 23 7 2 10 39 52 4 1 3 25 23 3 1 7 14 29 3 1-0-0 5-3
14. Wilki Wilczyn 19 23 7 2 10 37 40 5 0 3 19 13 2 2 7 18 27 0 0-0-1 3-5
15. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 22 5 7 6 24 21 4 5 1 15 7 1 2 5 9 14
16. Kotwica Kórnik 18 19 6 1 11 27 35 2 0 6 12 19 4 1 5 15 16
17. Polonia 1912 Leszno 19 18 5 3 11 27 51 3 0 5 11 23 2 3 6 16 28
18. Polonia Kępno 17 17 4 5 8 13 33 3 3 3 9 14 1 2 5 4 19 3 1-0-0 2-0
19. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 18 17 5 2 11 20 43 3 0 5 12 20 2 2 6 8 23 0 0-0-1 0-2
20. OTPS Winogrady Poznań 19 16 4 4 11 28 50 3 2 6 20 26 1 2 5 8 24
21. Warta II Poznań SA 18 14 3 5 10 27 40 3 4 3 21 21 0 1 7 6 19
22. GKS Dopiewo 18 4 0 4 14 9 37 0 3 5 6 14 0 1 9 3 23
 Mistrz wielkopolskiej IV ligi uzyska awans do III ligi.
 W sezonie 2020/21 z wielkopolskiej IV ligi spadną cztery ostatnie drużyny w tabeli. Liczba ta może się zwiększyć w związku z ewentualnymi spadkami z III ligi.
 Najniżej sklasyfikowany zespół, który nie zostanie objęty bezpośrednim spadkiem, rozegra dwustopniowe baraże o jedno miejsce w IV lidze z trzema drużynami z drugich miejsc w V lidze.
Czołówka strzelców-
22 - Kacprzak Wiktor (Wilki Wilczyn),
18 - Jankowski Mikołaj (Victoria Września),
15 - Benuszak Krystian (LKS Gołuchów),
13 - Stawiński Maciej (Victoria Ostrzeszów),
12 - Kłobusek Jakub (Odolanovia Odolanów),
11 - Drame Jędrzej (Warta Międzychód), Marcinkowski Tomasz (Obra 1912 Kościan),
10 - Kaczmarek Daniel (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Maigari Mansur (Obra 1912 Kościan), Michalski Jakub (Centra 1946 Ostrów Wielkopolski), Sobieraj Krystian (Olimpia Koło),
9 - Giełda Jakub (Warta Międzychód), Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Panowicz Mikołaj (Victoria Września), Strączkowski Szymon (Centra 1946 Ostrów Wielkopolski), Urbański Marcin (Lubuszanin Trzcianka), Wawszczak Michał (Iskra Szydłowo), Wicher Paweł (Lubuszanin Trzcianka),
8 - Bordych Patryk (Kotwica Kórnik), Bzdęga Wojciech (Polonia 1912 Leszno),
1 kolejka - 01.08.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 3-0 
Krystian Mokrzycki (15 głową), Maciej Mikulski (62), Damian Izydorski (68),
14:00 Iskra Szydłowo - Polonia Kępno 0-0 
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Kotwica Kórnik 2-4 
Jakub Nowacki (29 karny), Adrian Niemczyk (60 wolny), -- Dawid Urbanek (45), Dawid Urbanek (80), Patryk Bordych (85 karny), Oskar Baraniak (90),
17:00 Obra 1912 Kościan - Odolanovia Odolanów 1-2 
Szymon Słoma (33), -- Jakub Bąk I (8), Jakub Kłobusek (39),
15:00 LKS Gołuchów - Warta Międzychód 0-0 
18:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - GKS Dopiewo 2-0 
Jakub Michalski (9), Patryk Cierniewski (82),
16:00 Warta II Poznań SA - Olimpia Koło 0-5 
-- Aleks Sieradzki (30), Krystian Sobieraj (35), Aleks Sieradzki (40), Mikołaj Makarowicz (60), Patryk Olczyk (88),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Wilki Wilczyn 2-0 
Tomasz Kaczmarek (28), Mateusz Nogaj (29),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1-2 
Kornel Skorzybót (43), -- Marcin Masełkowski (1), Joachim Knapp (65),
16:00 Victoria Września - Polonia 1912 Leszno 5-3 
Mikołaj Panowicz (5), Mikołaj Jankowski (7 karny), Hubert Oczkowski (34), Mateusz Majewski I (37), Mikołaj Jankowski (47), -- Łukasz Bugzel (54), Jakub Harendarz (59), Damian Nowak (62 głową),
1 kolejka - 02.08.2020
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 
Nikodem Zawistowski (23), Mateusz Majewski (58), Filip Szewczyk (79), -- Bartłomiej Graczyk (57),
2 kolejka - 08.08.2020
16:00 Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 
Patryk Olczyk (12),
11:00 Polonia Kępno - Polonia 1912 Leszno 0-1 
-- Michał Płocharczyk (21),
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września 2-3 
Marcin Masełkowski (73), Rafał Sarbinowski (87 karny), -- Filip Brzostowski (45), Mikołaj Panowicz (63), Maciej Szczublewski (83),
17:00 Wilki Wilczyn - Victoria Ostrzeszów 1-0 
Wiktor Kacprzak (51),
16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 
Maurycy Niemczyk (40), -- Mateusz Nogaj (14),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - KKS 1925 II Kalisz 5-3 
W 91 minucie Paweł Iwanicki (Lubuszanin Trzcianka) nie trafił rzutu karnego!
Paweł Wicher (4), Mikołaj Łuczak (5), Paweł Wicher (12), Paweł Wicher (35), Paweł Iwanicki (60), -- Adam Zadka (21), Mateusz Kościelak (23), Adam Zadka (26),
17:00 GKS Dopiewo - Warta II Poznań SA 0-0 
15:00 Warta Międzychód - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 3-1 
Jakub Giełda (44), Paweł Jankowski (62), Jakub Giełda (71), -- Nikodem Grząka (38),
12:00 Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów 0-2 
-- Krystian Benuszak (6 karny), Krystian Benuszak (29 karny),
16:00 Kotwica Kórnik - Obra 1912 Kościan 2-3 
Patryk Bordych (26 karny), Dawid Urbanek (31), -- Szymon Słoma (55), Tomasz Marcinkowski (62), Mariusz Józefiak (67 karny),
14:00 Iskra Szydłowo - OTPS Winogrady Poznań 3-1 
Jędrzej Wiśniewski (15), Łukasz Skwarek (42), Michał Wawszczak (93), -- Kamil Lulka (76),
3 kolejka - 12.08.2020
18:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Odolanovia Odolanów 3-1 
Szymon Strączkowski (52), Szymon Kucharski (85), Szymon Strączkowski (92), -- Jakub Kłobusek (12),
3 kolejka - 15.08.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - GKS Dopiewo 1-1 
Maciej Mikulski (62), -- Adam Napieralski (80),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Polonia Kępno 1-2 
Michał Trenkler (48), -- Borys Wawrzyniak (17), Remigiusz Hojka (71 wolny),
17:00 Obra 1912 Kościan - Iskra Szydłowo 0-0 
12:00 LKS Gołuchów - Kotwica Kórnik 1-2 
Konrad Chojnacki (56 głową), -- Patryk Bordych (30), Dawid Urbanek (62),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 7-1 
Mateusz Nogaj (6), Piotr Józefiak (9 karny), Dawid Rączka (11), Daniel Kaczmarek (54), Wiktor Matysiak (61), Dawid Kuczyński (62), Adrian Radojewski (94), -- Szymon Turek (20),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 
Remigiusz Pastucha (1), Kacper Lepka (73), -- Błażej Telichowski (47),
16:00 Victoria Września - Wilki Wilczyn 1-0 
Mikołaj Jankowski (68),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-0 
Tomasz Wiśniewski (15 karny), Michał Płocharczyk (39),
3 kolejka - 16.08.2020
16:00 Warta II Poznań SA - Warta Międzychód 0-3 
wo. - na boisku 1:2
Filip Wędzikowski (84), -- Dominik Kowalik (43), Jakub Giełda (60),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Olimpia Koło 3-0 
Filip Szewczyk (48), Paweł Łydkowski (62 karny), Mateusz Majewski (69 głową),
4 kolejka - 19.08.2020
18:00 Warta Międzychód - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 
Marcin Czarnecki (5), Krzysztof Kulczak (73),
17:00 Lubuszanin Trzcianka - Victoria Ostrzeszów 3-4 
Ilya Yurchenko (65 głową), Mikołaj Turek (91), Marcin Urbański (93), -- Robert Skrobacz (24), Robert Skrobacz (43), Przemysław Dubiel (60), Robert Skrobacz (75),
17:00 Wilki Wilczyn - Polonia 1912 Leszno 4-1 
Wiktor Kacprzak (32), Michał Zajączkowski (82), Wiktor Kacprzak (86), Wiktor Kacprzak (91), -- Jakub Harendarz (83),
18:00 Kotwica Kórnik - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 1-3 
Dawid Urbanek (19), -- Michał Kucharski III (5), Szymon Strączkowski (10), Szymon Strączkowski (38),
17:00 Polonia Kępno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-0 
Remigiusz Hojka (38), Bernard Ndukong (67),
18:00 OTPS Winogrady Poznań - Obra 1912 Kościan 1-2 
Kamil Lulka (32), -- Filip Tylczyński (5), Mansur Maigari (17),
18:00 Odolanovia Odolanów - Warta II Poznań SA 2-0 
Karol Krystek (5), Piotr Skrzypczak I (39),
18:00 GKS Dopiewo - KKS 1925 II Kalisz 2-3 
Radosław Jasiński (66 głową), Adam Napieralski (88 głową), -- Jakub Chojnowski (39 wolny), Mikołaj Zawistowski (79), Mikołaj Zawistowski (90 głową),
18:00 Olimpia Koło - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 
Krystian Sobieraj (29), -- Daniel Armatys (17), Piotr Józefiak (33 karny),
18:00 Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów 1-0 
Jędrzej Wiśniewski (80),
18:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września 0-3 
-- Filip Brzostowski (20), Mikołaj Jankowski (62), Mikołaj Jankowski (70),
5 kolejka - 22.08.2020
16:00 Warta II Poznań SA - Kotwica Kórnik 0-0 
17:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Dopiewo 4-0 
Adam Majewski (30), Piotr Józefiak (43), Adam Majewski (53), Kacper Pinkowski (81),
16:00 Victoria Września - Lubuszanin Trzcianka 5-0 
Mikołaj Jankowski (12), Jakub Groszkowski (17), Mikołaj Panowicz (23), Mikołaj Jankowski (32), Mikołaj Panowicz (40),
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Wilki Wilczyn 3-2 
Marcin Masełkowski (43), Przemysław Kaczmarek (65), Marcin Masełkowski (82), -- Adrian Górecki (28), Wiktor Kacprzak (55),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-5 
Wojciech Bzdęga (28), -- Jakub Wilk (38), Zbigniew Zakrzewski (45), Maciej Frankowski (66), Maciej Frankowski (83), Błażej Telichowski (86),
12:00 Victoria Ostrzeszów - Olimpia Koło 2-0 
Maciej Stawiński (64 karny), Mikołaj Obsadny (85),
12:00 LKS Gołuchów - OTPS Winogrady Poznań 4-0 
Dawid Guźniczak (34 głową), Konrad Chojnacki (52), Krystian Benuszak (85), Szymon Młynarczyk (92),
5 kolejka - 23.08.2020
17:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Odolanovia Odolanów 1-1 
Mateusz Sobczak (20), -- Jakub Kłobusek (12),
16:00 Obra 1912 Kościan - Polonia Kępno 3-0 
Dawid Ratajczak (10), Mariusz Józefiak (30), Tomasz Marcinkowski (60),
14:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Iskra Szydłowo 1-2 
Jakub Michalski (45), -- Michał Wawszczak (65), Michał Wawszczak (69),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Warta Międzychód 1-1 
Filip Szewczyk (48), -- Krzysztof Schoen (79),
6 kolejka - 29.08.2020
16:00 Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-2 
Michał Stańczyk (56), Witold Walkowiak (76), Dawid Urbanek (93), -- Michał Giecz (1), Safian Skupiński (95),
15:00 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 0-2 
-- Krystian Benuszak (26), Krystian Benuszak (65),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 1-3 
Kamil Lulka (8), -- Patryk Cierniewski (7), Szymon Kucharski (51), Jakub Michalski (72),
16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 6-0 
Maurycy Niemczyk (4), Błażej Telichowski (8), Błażej Telichowski (29), Maksymilian Wentland (61), Maurycy Niemczyk (74), Kamil Wamberski (79),
16:00 Polonia Kępno - Wilki Wilczyn 2-2 
Bernard Ndukong (15), Amadeusz Rachel (88), -- Bartosz Domaniecki (48), Wiktor Kacprzak (74),
17:00 Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 2-4 
Paweł Iwanicki (63), Paweł Iwanicki (92), -- Damian Nowak I (2), Adam Piwoński (13), Jakub Harendarz (32), Wojciech Bzdęga (49),
16:00 Olimpia Koło - Victoria Września 1-2 
Mikołaj Makarowicz (53), -- Hubert Oczkowski (54), Mikołaj Jankowski (83),
17:00 GKS Dopiewo - Victoria Ostrzeszów 0-2 
-- Maciej Stawiński (60 karny), Robert Skrobacz (90),
14:00 Iskra Szydłowo - Warta II Poznań SA 3-1 
Łukasz Kłączyński (1), Michał Wawszczak (20), Adrian Mikołajczak (85), -- Kajetan Szmyt (65),
16:00 Odolanovia Odolanów - KKS 1925 II Kalisz 5-1 
Jakub Kłobusek (10), Jakub Kłobusek (19), Kacper Hoffgunst (65), Sebastian Bąk (75), Marek Kamiński (85), -- Mateusz Regling (92),
11:00 Warta Międzychód - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 
-- Dawid Kuczyński (19), Daniel Kaczmarek (41), Daniel Kaczmarek (70 karny),
7 kolejka - 05.09.2020
16:00 Victoria Września - GKS Dopiewo 2-0 
Dawid Szymański (60), Jakub Groszkowski (90),
16:00 Wilki Wilczyn - Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-6 
Adrian Górecki (21), Wiktor Kacprzak (66), Wiktor Kacprzak (85), -- Zbigniew Zakrzewski (47), Zbigniew Zakrzewski (59), Zbigniew Zakrzewski (63), Thomas Skiba (79), Maurycy Niemczyk (83), Jakub Glinka (88),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Lubuszanin Trzcianka 0-2 
-- Paweł Wicher (74), Marcin Urbański (85),
12:00 LKS Gołuchów - Polonia Kępno 3-0 
Dominik Domagalski (5), Dawid Guźniczak (60), Jakub Szymkowiak (71),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Olimpia Koło 2-3 
Damian Nowak (3), Adam Piwoński (79 wolny), -- Mikołaj Czajka (59 głową), Patryk Olczyk (64), Robert Jędras (88),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Odolanovia Odolanów 3-1 
Tomasz Kaczmarek (56), Daniel Kaczmarek (67), Dawid Rączka (82), -- Daniel Bąk (44 karny),
12:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Obra 1912 Kościan 2-0 
Jakub Michalski (6), Miłosz Nowicki (71),
14:00 Victoria Ostrzeszów - Warta Międzychód 2-3 
Maciej Stawiński (37), Remigiusz Pastucha (85), -- Jędrzej Drame (34), Jędrzej Drame (48), Dominik Kowalik (61),
7 kolejka - 06.09.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Iskra Szydłowo 0-2 
-- Adrian Mikołajczak (7 głową), Michał Wawszczak (65),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Kotwica Kórnik 2-0 
Sebastian Kaczyński (54), Sebastian Kaczyński (84 karny),
16:00 Warta II Poznań SA - OTPS Winogrady Poznań 7-0 
Mateusz Szczepaniak (12), Kajetan Szmyt (30), Mateusz Szczepaniak (43), Maksymilian Lisowski (55), Mikołaj Stangel (63), Filip Małek (70), Dominik Konopacki (81),
8 kolejka - 12.09.2020
11:00 OTPS Winogrady Poznań - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 
Kamil Lulka (14), Adam Gajda (16), -- Łukasz Wiącek (35 karny), Patryk Kaczmarek (95),
16:00 Odolanovia Odolanów - Victoria Ostrzeszów 5-0 
Daniel Bąk (17 karny), Jakub Kłobusek (55), Jakub Kłobusek (60), Karol Krystek (77), Karol Krystek (94),
16:00 Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-2 
Patryk Bordych (30), Patryk Bordych (42), Dawid Urbanek (94), -- Dawid Kuczyński (40), Adam Majewski (75),
15:00 Iskra Szydłowo - KKS 1925 II Kalisz 3-0 
Michał Pakuła (24), Wojciech Szwedek (43), Kacper Antczak (50),
16:00 Obra 1912 Kościan - Warta II Poznań SA 3-1 
Tomasz Marcinkowski (58), Tomasz Marcinkowski (82), Mariusz Józefiak (84), -- Mateusz Szczepaniak (56),
16:00 Lubuszanin Trzcianka - Wilki Wilczyn 5-3 
Mikołaj Łuczak (28), Marcin Urbański (55 karny), Paweł Wicher (60), Breno Fagundes (73), Marcin Urbański (76), -- Adrian Górecki (71), Krystian Robak (82), Wiktor Kacprzak (87),
12:00 LKS Gołuchów - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0-2 
-- Patryk Cierniewski (44), Jakub Michalski (89 karny),
17:00 Polonia Kępno - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-0 
Bernard Ndukong (50),
15:00 Warta Międzychód - Victoria Września 1-1 
Kacper Sworacki (13), -- Mikołaj Jankowski (45 karny),
16:00 Olimpia Koło - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-0 
Krystian Sobieraj (11 karny), Patryk Olczyk (31), Krystian Sobieraj (34),
16:00 GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno 0-0 
9 kolejka - 19.09.2020
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Obra 1912 Kościan 0-0 
15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 3-2 
Kamil Wamberski (12), Błażej Telichowski (20), Marcin Mazurek (27), -- Marcin Urbański (74), Mikołaj Łuczak (81),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - GKS Dopiewo 1-0 
Miłosz Urbański (33),
17:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno 0-0 
12:00 Victoria Ostrzeszów - Kotwica Kórnik 2-1 
Maciej Stawiński (3 karny), Maciej Stawiński (29), -- Dawid Urbanek (70),
16:00 Victoria Września - Odolanovia Odolanów 3-2 
Mikołaj Jankowski (10), Jakub Groszkowski (37), Dawid Szymański (61), -- Karol Krystek (14 wolny), Piotr Skrzypczak I (73),
11:00 Wilki Wilczyn - Olimpia Koło 1-2 
Wiktor Kacprzak (64), -- Jakub Dębowski (75), Kamil Kwiatkowski (80 samobójcza),
15:00 Polonia 1912 Leszno - Warta Międzychód 1-4 
Jędrzej Jarożek (55), -- Jędrzej Drame (52), Jędrzej Drame (56), Patryk Smolarek (58), Krzysztof Kulczak (74),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Iskra Szydłowo 2-1 
Dawid Kuczyński (43), Mateusz Nogaj (88), -- Michał Fertikowski (63),
16:00 KKS 1925 II Kalisz - OTPS Winogrady Poznań 2-1 
Adam Zadka (52), Jakub Zachara (73), -- Michał Trenkler (53),
9 kolejka - 20.09.2020
12:00 Warta II Poznań SA - LKS Gołuchów 2-1 
Mikołaj Libera (71), Filip Wędzikowski (92), -- Konrad Chojnacki (7),
10 kolejka - 26.09.2020
15:00 LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 
Krystian Benuszak (63),
16:00 GKS Dopiewo - Wilki Wilczyn 1-4 
Michał Ignaczak (55), -- Wiktor Kacprzak (21), Wiktor Kacprzak (62), Wiktor Kacprzak (85), Adrian Górecki (87),
16:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Warta II Poznań SA 3-0 
wo. - na boisku 0:4 - w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
-- Konrad Handzik (2), Kajetan Szmyt (20), Gracjan Jaroch (44), Gracjan Jaroch (88),
16:00 Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 
-- Marcin Mazurek (45),
16:00 Kotwica Kórnik - Victoria Września 0-2 
-- Mikołaj Panowicz (4), Mikołaj Jankowski (80),
16:00 Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka 0-0 
16:00 Obra 1912 Kościan - KKS 1925 II Kalisz 0-5 
-- Sebastian Kaczyński (33 karny), Kamil Sabiłło (42), Daniel Kamiński (45), Sebastian Kaczyński (75), Paweł Łydkowski (90),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-3 
Adrian Niemczyk (14), -- Daniel Kaczmarek (50), Przemysław Balcerzak (84), Daniel Kaczmarek (91),
14:00 Iskra Szydłowo - Victoria Ostrzeszów 0-4 
-- Maciej Stawiński (12), Maciej Stawiński (28), Robert Skrobacz (57), Robert Skrobacz (85),
15:00 Warta Międzychód - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-1 
Jędrzej Drame (2), Jędrzej Drame (21), Dominik Kowalik (63), -- Jakub Chwaliszewski (69),
10 kolejka - 27.09.2020
14:00 Odolanovia Odolanów - Polonia 1912 Leszno 1-1 
Karol Krystek (62), -- Łukasz Bugzel (73),
11 kolejka - 03.10.2020
15:00 Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik 1-0 
Wojciech Bzdęga (71),
15:00 Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło 3-4 
Paweł Wicher (10 głową), Paweł Wicher (43), Paweł Iwanicki (73), -- Mikołaj Czajka (11), Patryk Olczyk (64), Krystian Sobieraj (71), Krystian Sobieraj (81),
16:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Odolanovia Odolanów 1-5 
Bartosz Knuła (39), -- Piotr Skrzypczak I (15), Daniel Bąk (35 karny), Patryk Sikora (44), Patryk Sikora (70), Piotr Skrzypczak I (82),
16:00 Victoria Września - Iskra Szydłowo 1-0 
Filip Brzostowski (21),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan 8-1 
Daniel Kaczmarek (19), Dawid Kuczyński (30), Kacper Majerz (31), Krystian Szczepaniak (56), Przemysław Balcerzak (68), Przemysław Balcerzak (73), Dawid Kuczyński (78), Dawid Kuczyński (93), -- Tomasz Kaczmarek (14 samobójcza),
15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo 2-0 
Maciej Frankowski (38), Błażej Telichowski (67),
14:00 Wilki Wilczyn - Warta Międzychód 2-1 
Krystian Robak (31 karny), Wiktor Kacprzak (94), -- Jakub Giełda (57),
12:00 Victoria Ostrzeszów - OTPS Winogrady Poznań 1-1 
Michał Mazurek (76), -- Adam Gajda (87 karny),
12:00 Warta II Poznań SA - Polonia Kępno 5-2 
Filip Małek (4), Dominik Konopacki (27), Filip Wędzikowski (45), Filip Wędzikowski (67), Jakub Poterski (88), -- Łukasz Walczak (71), Mateusz Gola (79),
11 kolejka - 04.10.2020
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 1-1 
Łukasz Wiącek (80 głową), -- Jakub Michalski (31 karny),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - LKS Gołuchów 3-1 
Sebastian Kaczyński (55 wolny), Sebastian Kaczyński (81), Michał Grzesiek (89 samobójcza), -- Patryk Kieliba (51),
12 kolejka - 09.10.2020
19:00 Obra 1912 Kościan - Victoria Ostrzeszów 1-1 
Piotr Sznabel (49), -- Remigiusz Pastucha (75),
12 kolejka - 10.10.2020
15:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - KKS 1925 II Kalisz 1-2 
Szymon Kucharski (78), -- Jakub Pawlik (55), Andrzej Kaszuba (92),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Victoria Września 2-2 
Adam Gajda (2 karny), Hubert Babicz (60), -- Mikołaj Jankowski (50 karny), Dawid Szymański (75),
12:00 LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 
Dawid Guźniczak (89 głową),
15:00 GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 1-2 
Adam Napieralski (92), -- Ilya Yurchenko (75), Marcin Urbański (81),
15:00 Polonia Kępno - Olimpia Koło 2-2 
Bernard Ndukong (25), Bernard Ndukong (66), -- Aleks Sieradzki (42), Krystian Sobieraj (84 karny),
12:00 Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 
Krzysztof Kulczak (64), -- Marcin Mazurek (60),
15:00 Odolanovia Odolanów - Wilki Wilczyn 2-3 
Karol Krystek (50), Jakub Kłobusek (74), -- Wiktor Kacprzak (22), Wiktor Mochalski (45), Wiktor Kacprzak (56),
16:00 Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1-2 
Tymoteusz Gabski (26), -- Joachim Knapp (10), Jakub Chwaliszewski (12),
14:00 Iskra Szydłowo - Polonia 1912 Leszno 3-1 
Łukasz Skwarek (25), Jędrzej Wiśniewski (55), Michał Wawszczak (82), -- Wojciech Bzdęga (63),
12 kolejka - 18.11.2020
19:00 Warta II Poznań SA - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 
Mikołaj Narożny (7), Maksymilian Lisowski (26 karny), -- Safian Skupiński (31), Mateusz Sobczak (53 wolny),
13 kolejka - 17.10.2020
15:30 Olimpia Koło - GKS Dopiewo 1-0 
Aleks Sieradzki (67),
15:30 Victoria Ostrzeszów - LKS Gołuchów 0-2 
-- Krystian Benuszak (59), Krystian Benuszak (86),
12:00 Wilki Wilczyn - Kotwica Kórnik 3-0 
Wiktor Kacprzak (4), Wiktor Kacprzak (37), Wiktor Mochalski (50),
15:00 Victoria Września - Obra 1912 Kościan 5-4 
Mikołaj Jankowski (21 karny), Jakub Groszkowski (22), Mikołaj Jankowski (33), Mikołaj Jankowski (41 karny), Patryk Krzyżanowski (46), -- Tomasz Marcinkowski (43 wolny), Adrian Chopcia (57 samobójcza), Mansur Maigari (58), Szymon Słoma (61),
15:00 Polonia 1912 Leszno - OTPS Winogrady Poznań 2-3 
Wojciech Bzdęga (45), Michał Płocharczyk (61), -- Hubert Babicz (30), Mateusz Forszpaniak (42), Adam Gajda (78),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 2-4 
Daniel Kaczmarek (37 wolny), Dawid Rączka (64), -- Jakub Józefiak (10), Dawid Piróg (51 karny), Szymon Strączkowski (82), Jakub Michalski (92),
15:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Iskra Szydłowo 4-1 
Fryderyk Kokot (36), Marcin Masełkowski (43), Miłosz Urbański (45 karny), Mateusz Górkowski (92), -- Jędrzej Wiśniewski (35),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód 3-2 
Paweł Iwanicki (10), Mikołaj Turek (45), Mateusz Kosidło (86), -- Jakub Giełda (82 karny), Jędrzej Drame (92),
14:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Odolanovia Odolanów 2-3 
Bartłomiej Graczyk (38), -- Jakub Kłobusek (51), Jakub Kłobusek (77), Mikołaj Marciniak (87),
13 kolejka - 18.10.2020
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Warta II Poznań SA 3-2 
Daniel Kamiński (9), Filip Szewczyk (44), Tomasz Hołota (95), -- Maksymilian Lisowski (2), Mikołaj Stangel (82),
13 kolejka - 12.12.2020
11:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno  
W pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
14 kolejka - 24.10.2020
15:00 Obra 1912 Kościan - Polonia 1912 Leszno 4-2
Tomasz Marcinkowski (24), Mansur Maigari (33), Mansur Maigari (68), Tomasz Marcinkowski (80), -- Wojciech Bzdęga (25), Oskar Wulke (92),
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KKS 1925 II Kalisz 3-0 
Safian Skupiński (36), Tomasz Kowalski (71 karny), Maciej Mikulski (87),
12:00 LKS Gołuchów - Victoria Września 1-1 
Krystian Benuszak (10), -- Mikołaj Panowicz (69 wolny),
15:30 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów 1-4 
Patryk Cierniewski (18), -- Maciej Stawiński (34 karny), Maciej Stawiński (43), Maciej Stawiński (52), Maciej Stawiński (89),
14:00 Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-3 
Patryk Bordych (41), -- Maurycy Niemczyk (14 karny), Marcin Mazurek (50), Zbigniew Zakrzewski (65),
12:00 Warta Międzychód - Olimpia Koło 7-0 
Jędrzej Drame (3), Paweł Jankowski (53), Krzysztof Kulczak (57), Kacper Sworacki (66), Michał Kępski (68), Krzysztof Schoen (70), Michał Kępski (75),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 3-1 
Hubert Babicz (25), Kamil Lulka (51), Kamil Ławniczak (65), -- Marcin Masełkowski (60),
14:00 Iskra Szydłowo - Wilki Wilczyn 4-1 
Wiktor Mochalski (10 samobójcza), Jędrzej Wiśniewski (57), Jędrzej Wiśniewski (65), Michał Wawszczak (74), -- Marcin Balalja (67),
14 kolejka - 25.10.2020
14:00 Warta II Poznań SA - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 
Mikołaj Narożny (10), Szymon Soiński (75), -- Daniel Armatys (28), Dawid Rączka (80),
14 kolejka - 18.11.2020
19:00 Odolanovia Odolanów - Lubuszanin Trzcianka 4-2 
Mikołaj Marciniak (12), Mikołaj Marciniak (23), Jakub Bąk I (59), Szymon Celmer (88), -- Marcin Urbański (17), Marcin Urbański (32),
14 kolejka - 02.12.2020
 Polonia Kępno - GKS Dopiewo  
W pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
15 kolejka - 31.10.2020
14:00 Wilki Wilczyn - OTPS Winogrady Poznań 4-1 
Wiktor Kacprzak (45), Marcin Balalja (72), Krystian Robak (74), Łukasz Przebieracz (90), -- Kamil Lulka (35),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 
Daniel Armatys (4 wolny), Adam Majewski (63 głową), -- Jakub Szaniec (22),
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 3-2 
Paweł Wicher (14), Krzysztof Żybura (28), Paweł Iwanicki (48 wolny), -- Błażej Wieśko (36), Bartosz Zgarda (61),
14:00 Victoria Ostrzeszów - Warta II Poznań SA 4-2 
Robert Skrobacz (4), Michał Mazurek (49), Robert Skrobacz (60), Kacper Lepka (76), -- Mateusz Sołtysiak (14), Jakub Poterski (62),
14:00 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów 1-8 
Wojciech Bzdęga (65), -- Krystian Benuszak (4), Jakub Szymkowiak (16), Krystian Benuszak (20), Marcin Wandzel (55), Krystian Benuszak (60), Krystian Benuszak (78), Krystian Benuszak (81), Szymon Młynarczyk (84),
14:00 Victoria Września - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0-2 
-- Patryk Cierniewski (55), Patryk Cierniewski (69),
14:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Obra 1912 Kościan 1-4 
Miłosz Urbański (53), -- Mansur Maigari (8), Szymon Słoma (17), Tomasz Marcinkowski (25), Tomasz Marcinkowski (80),
14:00 Olimpia Koło - Odolanovia Odolanów 1-4 
Krystian Sobieraj (83 karny), -- Jakub Kłobusek (7), Piotr Skrzypczak I (34), Jakub Kłobusek (36), Mariusz Poślednik (65),
15 kolejka - 18.11.2020
17:30 GKS Dopiewo - Warta Międzychód 1-1 
Mikołaj Łochyński (5), -- Jakub Giełda (85 karny),
17:30 KKS 1925 II Kalisz - Polonia Kępno 3-0 
wo. - goście zrezygnowali z gry
15 kolejka - 12.12.2020
12:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo  
W pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
16 kolejka - 02.12.2000
17:00 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter Krobianka Krobia  
16 kolejka - 07.11.2020
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów 2-0 
Jakub Szaniec (16), Łukasz Wiącek (32 karny),
14:00 Odolanovia Odolanów - GKS Dopiewo 3-0 
Jakub Królik (9 samobójcza), Mariusz Poślednik (52), Szymon Celmer (91),
14:00 Polonia Kępno - Warta Międzychód 0-5 
-- Jędrzej Drame (40), Jędrzej Drame (44), Jakub Giełda (72), Dawid Wyrwa (77), Jakub Giełda (87),
12:00 Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka 4-3 
Michał Wawszczak (45 głową), Adrian Mikołajczak (52), Adrian Mikołajczak (72), Michał Wawszczak (73), -- Breno Fagundes (28), Breno Fagundes (77), Breno Fagundes (93),
14:00 Obra 1912 Kościan - Wilki Wilczyn 3-1 
Kacper Borowiak (2), Mansur Maigari (9), Kacper Borowiak (29), -- Kamil Kwiatkowski (27),
13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno 4-0 
Szymon Strączkowski (27), Jakub Michalski (70), Szymon Strączkowski (75), Patryk Cierniewski (80),
12:00 Warta II Poznań SA - Victoria Września 1-4 
Maksymilian Lisowski (84), -- Adam Wojciechowski I (43 samobójcza), Mateusz Majewski I (48), Filip Brzostowski (63), Mikołaj Panowicz (87 głową),
16 kolejka - 08.11.2020
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 
Jakub Zachara (13), -- Daniel Kaczmarek (51 karny),
16 kolejka - 25.11.2020
19:00 OTPS Winogrady Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 
Piotr Paukszteło (14), Piotr Gułajski (25), Karol Kolczyński (51), -- Mateusz Malczyk (29), Mateusz Przybyszewski (92),
16 kolejka - 02.12.2020
17:00 Kotwica Kórnik - Olimpia Koło  
W pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
17 kolejka - 14.11.2020
14:00 Victoria Ostrzeszów - KKS 1925 II Kalisz 1-2 
Maciej Stawiński (68 karny), -- Filip Szewczyk (8), Adam Zadka (60),
14:00 GKS Dopiewo - Kotwica Kórnik 1-2 
Bartosz Simiński (9), -- Patryk Bordych (8), Michał Stańczyk (52),
13:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan 2-1 
Zbigniew Zakrzewski (50), Bartłomiej Graczyk (68), -- Tomasz Marcinkowski (7),
13:00 Polonia 1912 Leszno - Warta II Poznań SA 1-0 
Adam Piwoński (18),
14:00 Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 
Mikołaj Jankowski (39), -- Safian Skupiński (23), Łukasz Wiącek (66 karny),
14:00 Wilki Wilczyn - LKS Gołuchów 1-2 
Wiktor Kacprzak (50), -- Michał Grzesiek (86), Marcin Wandzel (90),
12:00 Warta Międzychód - Odolanovia Odolanów 3-0 
Krzysztof Kulczak (43), Jakub Giełda (50), Serhii Czerninienko (63),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno 4-0 
Marcin Lis (17), Kacper Pinkowski (34), Adam Majewski (67), Krystian Szczepaniak (69),
13:00 Olimpia Koło - Iskra Szydłowo 2-1 
Patryk Olczyk (1), Krystian Sobieraj (43), -- Altair Andrade Silva (87 głową),
17 kolejka - 15.11.2020
12:00 Lubuszanin Trzcianka - OTPS Winogrady Poznań 1-1 
Paweł Wicher (93), -- Karol Kolczyński (86),
17 kolejka - 18.11.2020
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski 0-3 
-- Jakub Michalski (10), Szymon Strączkowski (46), Jakub Michalski (79),
18 kolejka - 21.11.2020
13:00 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka 1-0 
Piotr Sznabel (45),
12:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Wilki Wilczyn 1-1 
Szymon Strączkowski (79), -- Wiktor Kacprzak (92),
13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów 4-0 
Dawid Rączka (9), Adam Majewski (19), Dawid Rączka (43), Dawid Rączka (49),
13:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno 1-1 
Łukasz Wiącek (11 karny), -- Łukasz Bugzel (19),
12:00 OTPS Winogrady Poznań - Olimpia Koło 4-2 
Konrad Cieślak (2 samobójcza), Miłosz Muzyk (68), Mateusz Szeląg (73), Piotr Paukszteło (80), -- Aleks Sieradzki (4), Krystian Sobieraj (92),
13:00 Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo 2-1 
Łukasz Skwarek (31), Jędrzej Wiśniewski (84), -- Edwin Rabiega (79),
12:00 Kotwica Kórnik - Warta Międzychód 1-2 
Patryk Bordych (77 karny), -- Paweł Jankowski (16), Jędrzej Drame (60),
14:00 Polonia Kępno - Odolanovia Odolanów 1-0 
Jakub Pelc (12),
12:00 LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 
-- Zbigniew Zakrzewski (24 głową),
18 kolejka - 22.11.2020
13:00 Warta II Poznań SA - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2-2 
Jakub Poterski (36 karny), Antonio Asani (86), -- Marcin Masełkowski (26), Marcin Masełkowski (63),
11:00 KKS 1925 II Kalisz - Victoria Września 0-8 
-- Dawid Szymański (2), Adrian Kruszyński (16), Hubert Oczkowski (18), Jakub Groszkowski (40), Dawid Szymański (48), Mikołaj Panowicz (55), Hubert Szaufer (56), Hubert Oczkowski (72),
19 kolejka - 28.11.2020
13:00 Olimpia Koło - Obra 1912 Kościan  
13:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski  
12:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski  
13:30 Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce  
13:00 Odolanovia Odolanów - Kotwica Kórnik  
12:00 Warta Międzychód - Iskra Szydłowo  
11:00 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów  
13:00 Polonia 1912 Leszno - KKS 1925 II Kalisz  
13:00 Wilki Wilczyn - Warta II Poznań SA  
13:00 Victoria Ostrzeszów - Polonia Kępno  
19 kolejka - 29.11.2020
13:00 GKS Dopiewo - OTPS Winogrady Poznań  
20 kolejka - 11.11.2020
13:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Wilki Wilczyn 3-1 
Łukasz Wiącek (11 karny), Michał Giecz (41), Michał Giecz (56 głową), -- Wiktor Kacprzak (32 głową),
13:00 Centra 1946 Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 1-2 
Michał Kucharski III (88), -- Paweł Iwanicki (69), Marcin Urbański (72),
13:00 Iskra Szydłowo - Odolanovia Odolanów 0-0 
13:00 Obra 1912 Kościan - GKS Dopiewo 5-1 
Mateusz Adamski (2 karny), Kacper Borowiak (53), Mansur Maigari (66), Mansur Maigari (74), Piotr Sznabel (90), -- Radosław Jasiński (84),
13:00 OTPS Winogrady Poznań - Warta Międzychód 0-3 
-- Patryk Smolarek (52), Patryk Smolarek (70), Patryk Smolarek (82),
13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno 4-2 
Adam Majewski (65), Adam Majewski (72), Adam Majewski (82), Daniel Kaczmarek (89 głową), -- Michał Płocharczyk (54), Michał Płocharczyk (74),
13:00 Victoria Ostrzeszów - Victoria Września 1-3 
Maciej Stawiński (66), -- Mikołaj Jankowski (5), Mikołaj Panowicz (55), Mikołaj Jankowski (62),
13:00 Warta II Poznań SA - Tarnovia Tarnowo Podgórne  
W pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.
20 kolejka - 25.11.2020
13:45 LKS Gołuchów - Olimpia Koło 4-1 
Paweł Stempień (22), Paweł Stempień (29), Patryk Kieliba (38), Krystian Benuszak (70), -- Patryk Olczyk (13),
17:30 KKS 1925 II Kalisz - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 0-0 
18:00 Polonia Kępno - Kotwica Kórnik 1-4 
Łukasz Walczak (22), -- Błażej Wieśko (30), Michał Stańczyk (41), Błażej Wieśko (44), Michał Stańczyk (89),
21 kolejka - 05.12.2020
11:00 Wilki Wilczyn - KKS 1925 II Kalisz
12:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
12:00 Warta Międzychód - Obra 1912 Kościan
12:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Warta II Poznań SA
12:00 Olimpia Koło - Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
12:00 Victoria Września - Polonia Kępno
12:00 Odolanovia Odolanów - OTPS Winogrady Poznań
12:00 Kotwica Kórnik - Iskra Szydłowo
12:00 GKS Dopiewo - LKS Gołuchów
12:00 Polonia 1912 Leszno - Victoria Ostrzeszów
źródło: www.jardersport.pl 2020-11-27 20:36:44