Akademia

NASZE CELE

Podstawowym i nadrzędnym celem systemu szkolenia w naszym Klubie jest wyszkolenie piłkarza „kompletnego” tzn. takiego zawodnika, który będzie optymalnie ukształtowany pod względem sportowym i mentalnym. Jesteśmy przekonani, iż taki zawodnik będzie mógł po zakończeniu wieku juniora starszego zasilić kadrę I zespołu seniorów „Victorii” Września. Uwzględniając przede wszystkim naturalne czynniki procesów rozwojowych stworzono w naszym klubie taki system szkolenia dzieci i młodzieży aby móc prawidłowo kierować procesem szkolenia młodego piłkarza aż po wiek seniora. W kwietnia 2020 roku doszło do popisania porozumienia naszego Klubu o współpracy ze szkółkami piłkarskimi „FOX” Macieja Lisieckiego” oraz szkółką „Waldemara Przysiudy”. Głównym celem niniejszego porozumienia jest założenie aby najzdolniejsza młodzież od 10 roku życia po przejściu testów piłkarskich zasilała szeregi naszego Klubu. Jak przyznają właściciele szkółek oraz przedstawiciele naszego Klubu, finalizacja rozmów nie była by możliwa bez wspólnej wizji i rozumienia tego typu współpracy. Zdecydowanie można więc powiedzieć o sukcesie naszego klubu ale też piłki nożnej na poziomie naszego miasta. Finalnie podejmowanie wspólnych działań spowoduje podniesienie poziomu sportowego a także rozwój organizacyjny naszego klubu. 


KADRA

Zdajemy sobie sprawę, że powierzenie rozwoju własnego dziecka odpowiednim osobom to dla każdego rodzica sprawa niezwykle ważna. Kadra pracująca z dziećmi posiada nie tylko odpowiednie wysokie kwalifikacje trenerskie, ale ponadto wielokierunkowe wykształcenie pedagogiczne. To pozwala na wielopłaszczyznowe, świadome oddziaływanie nie tylko na sferę fizyczną dzieci, ale także na ich psychikę czy postawy społeczne. Zatrudnieni w projekcie trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą. Obecnie w naszym klubie pracuje z młodzieżą 11 trenerów. Przy nowo utworzonych grupach selekcyjnych pracuje dwóch trenerów: pierwszy trener oraz asystent trenera.


ORGANIZACJA

Grupy, w których trenują młodzi piłkarze liczą nie więcej niż 22 osoby. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu. Najmłodsi nasi zawodnicy trenują na doskonale przygotowanej głównej płycie boiska z trawiastą nawierzchnią, natomiast pozostałe zespołu na płycie bocznej boiska oraz pobliskich orlikach. Zimą młodzi piłkarze przenoszą się do pobliskiej hali. Poza regularnymi treningami na boiskach zespoły wyjeżdżają na turnieje międzyklubowe. Planowane są ponadto wyjazdy na imprezy sportowe oraz na zgrupowania szkoleniowe. Każdy nowy zawodnik który przychodzi do naszego Klubu otrzymuje bezpłatnie strój piłkarski w barwach klubowych.


TRENINGI BRAMKARSKIE

W naszym klubie odbywają się również treningi bramkarskie. Zajęcia nastawione są głównie na harmonijny rozwój podopiecznych, gdzie nadrzędnym elementem każdego treningu są ćwiczenia techniczne i koordynacyjne. Treningi odbywają się w dwóch grupach. Pierwsza grupa to bramkarze od juniora młodszego do bramkarzy seniorów. Drugą grupę stanowią bramkarze od młodzika młodszego do trampkarza starszego. Zajęcia odbywają się pod nadzorem doświadczonej kadry trenerskiej bramkarzy: Roberta Raszewskiego oraz Tobiasza Nowickiego.


PŁATNOŚCI

Opłata za zajęcia obowiązuje przez 12 miesięcy w roku i wynosi 80 zł miesięcznie za każde dziecko. Specjalna zniżka obowiązuje rodzeństwa trenujące w naszym klubie. Za drugie dziecko i każde następne dziecko opłata wynosi 50%.


TESTY I NABÓR

W miesiącu czerwcu każdego roku trenerzy Victorii Września organizują testy dla nowych zawodników chcących dołączyć do naszego Klubu. Zawodnicy sprawdzają swoje umiejętności podczas prostych testów piłkarskich oraz gry kontrolnej. W czerwcu 2021 roku odbędą się testy dla zawodników z roczników 2009 oraz 2010. Zapraszamy wszystkich chętnych.
Co oferujemy:
- profesjonalne treningi (3 razy w tygodniu) oraz udział w meczu ligowym
- dodatkowe treningi bramkarskie
- udział wszystkich zespołów w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez WZPN
- treningi prowadzone przez wykalifikowaną kadrę trenrską
- treningi prowadzone przez dwóch trenerów (trenera głównego oraz asystenta)
- monitoring rozwoju zawodnika prowadzony przez trenera głównego
- coroczny turniej piłkarski dla zawodników i rodziców
- sprzęt piłkarski niezbędny do treningu
- przyjazdą i miłą atmosferę
- profesjonalne testy piłkarskie podczas naboru do Klubu

W tym roku zapraszymy na testy zawodników:

⚽️ Chłopcy rocznik 2009 – wtorek godz. 16.30 (15 czerwca 2021 rok)

⚽️ Chłopcy rocznik 2010 – środa godz. 18.30 (16 czerwca 2021 roku)

Testy dla bramkarzy z rocznika 2009 i 2010 w środę 16 czerwca 18.30.

Warunki uczestnictwa zawodnika w naborze:

⚽️ prosimy aby zawodnicy przyszli na testy z jednym z rodziców w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego

⚽️ zawodnik powinien posiadać ze sobą strój sportowy oraz obuwie piłkarskie.

⚽️czas trwania testów ok 1,5 godziny.

Dla młodych adeptów futbolu wspólnie przy współpracy ze szkółkami przygotowaliśmy ścieżkę kształcenia piłkarskiego, gdzie skupiamy się na zawodnikach odkrywających w sobie piłkarski potencjał. W naszym systemie szkolenie gwarantujemy rozwój piłkarskich umiejętności zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z piłką nożną jak i dla chłopców wykazujących zaawansowany poziom gry. Zapraszamy więc wszystkich młodych piłkarzy, którzy mają marzenia i dążą do ich realizacji.

Podczas naboru przygotowaliśmy dla Was specjalny zestaw testów i gier w celu oceny waszych umiejętności piłkarskich. Testy skierowane są dla każdego zawodnika niezależnie od poziomu jego wyszkolenia. Dla najlepszego zawodnika testów we wszystkich grupach wiekowych czeka specjalna nagroda.


ZAPISY

Chcąc zapisać dziecko do naszego Klubu należy skontaktować się z trenerem koordynatorem: Robert Bobkiewicz – tel. 501-764-567. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.