Młodzik D2 (2011)

Drugie zwycięstwo z rzędu Orlika Młodszego

Dzisiaj o godz.10 w Poznaniu nasi Orlicy młodsi grali w Poznanu z tamtejszą drużyną SSP72 Poznań. Mimo początkowych trudności drużyna pokazała charakter i do przerwy wygrywaliśmy 3:2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:4 dla naszego zespołu choć niestety nie zabrakło niefortunnych sytuacji. W drugiej połowie Hubert Maćkowiak, który w pierwszej połowie strzelił 2 bramki, upadł na rękę i doznał poważnej kontuzji. Dużo zdrowia Hubert. W przyszłej kolejce nasza drużyna pauzuje a za dwa tygodnie mecz u siebie z Polonią Środa Wielkopolska.

Bramki dla Victorii zdobyli: Patryk Męch 5, Hubert Maćkowiak 2, Jacek Rzymski 1.

Victoria zagrała w składzie: Szymon Rzymski, Jacek Rzymski, Hubert Maćkowiak, Ignacy Orchowski, Patryk Męch, Alan Zerbst, Kamil Mikołajczak, Wojtek Olejniczak, Janek Zajdowicz, Rafał Dębicki