Junior A1 (2003-04)

Chojniczanka pokonana!!!

W niedzielne południe odbył się mecz w Lidze Makroregionalnej. Podopieczni trenera Janusza Hofmana podejmowali rówieśników z Chojnic. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny 2:1. W 22 minucie spotkania pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Jakub Bibel i było 1:0. Po zmianie stron już w 49 minucie spotkania po rzucie rożnym na listę strzelców wpisał się Hubert Bartkowski i było 2:0. Goście po stracie drugiej bramki ruszyli do ataku a konsekwencją ich ataków była bramka w 25 minuice na 2:1. ale to było wszytsko na co w tym dniu stać było zespół z Chojnic. Podopieczni trenera Hofmana mogli wcześniej zamknąć wynik spotkania ale zabrakło szczęscia i tzw . zimnej krwi. Za dzisiejsze spotkanie należa się całemu zespołowi słowa pochwały i gratulacje. Gramy dalej.