I zespół

Artbud 4 liga - wracamy do Wrześni📢

Po tygodniowej przerwie na własne boisku powraca zespół trenera Pawła Lisieckiego. W najbliższą sobotę do Wrześni przyjedzie Obra Kościan. Nasza drużyna w kolejce nr 23 doznała porażki w Wągrowcu a Obra Kościan na własnym boisku podejmowała lidera rozgrywek Noteć Czarnków i również przegrała (0:4). Jesienią na boisku w Kościanie padł remis 1:1 a bramkę dla naszego zespołu zdobył Klaudiusz Marecki. Jakim wynikiem zakończy się sobotnia potyczka, możecie się Państwo sami przekonać przychodząc na stadion. Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Klubu przygotował niespodziankę dla sympatyków Victorii Września. W przerwie meczu odbędzie się losowanie nagród na numer biletu. Będą to gadżety klubowe: szalik, proporzec Victorii Września oraz karnet na rundę wiosenną.
Ponadto podczas sobotniego meczu do Państwa dyspozycji będzie🍝☕🍵 punkt gastronomiczny - serdecznie zapraszamy.
Zgodnie z zapowiedziami w sobotę ma być ciepły wiosenny☀️ dzień i można go będzie spędzić podczas meczu o Mistrzostwo Artbud 4 Ligi.