I zespół

Z piekła do nieba. Victoria - Centra 3:2.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo nie dobrze bo już od 12 min przegrywaliśmy z Centrą Ostrów Wlkp. 0:1. Mimo to zespół walczył i dążył do zdobycia gola wyrównującego. Udało nam się to 38 min. po golu z rzutu karnego Mikołaja Jankowskiego. Druga połowa rozpoczyna się dla nas bardzo obiecująco. W 50 minucie wprowadzony w drugiej połowie Szymon Krawczyński daje nam prowadzenie 2:1. Centra odpowiada w 61 min. i mamy ponownie remis. Ostatnie słowo należy jednak do nas. W 72 min Mikołaj Jankowski wykorzystuje błąd obrońcy i prowadzimy z Centrą 3:2. Utrzymujemy rezultat do końca i zdobywamy 3 pkt. które dają nam 3 miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień wyjazd do Korony Piaski i walczymy o kolejne zwycięstwo.