Aktualności - inne

XVI Piłkarska Gala Victorii to już historia...

W sobotni wieczór w sali bankietowej w Bagatelce zebrało się prawie 200 osób  by być świadkami rozstrzygnięcia Plebiscytu Piłkarskiego Victorii. Piłkarskie Gale naszego klubu, na stałe weszły w kalendarz imprez i cieszą sie dużym powodzeniem. Punktualnie o godzinie 19.30 prowadzący Galę Janusz Hofman przywitał wszystkich zebranych, słowami znanego brazylijśkiego siatkarza " Sport pozwala pokazać wielu osobom piękną stronę życia" a następnie powitał wszystkich zebranych na sali, sympatyków piłki nożnej, trenerów, zawodników oraz sponsorów bez których funkcjonowanie Victorii byłoby bardzo ciężkie. Następne słowa skierował do zaproszonych gości w osobach Pana Burmistrza Tomasza Kałużnego i v-ce Burmistrza Artura Mokrackiego wraz z małżonką , bez których takie uroczystości nie miałaby prawa bytu. W związku ze zmianami we władzach naszego Klubu, do których doszło w połowie roku była to okazja do przedstawienia większej publiczności, osób  które zasiadły za sterami naszej Victorii: panią Katarzynę Czajczyńską, pana Michała Orwata, Karola Pokładeckiego, Łukasza Skrzypczaka i Prezesa Mateusza Kulińskiego, którego zaprosił na scenę.Prezes Mateusz Kuliński w swoim wystąpieniu przywitał wszystkich obecnych na sali życząc wspaniałej szampańskiej zabawy do białego rana oraz korzystając z okazji złożył zaległe życzenia świąteczno- noworoczne. Po części oficjalnej, kolacji i kilku taktach muzyki o godz.20.45 odbyła się najważniejsza część XVI Piłkarskiej Gali - wręczenie Victorów. Plebiscyt odbył się w  2 kategoriach: Najlepszy Zawodnik 2022 roku i Odkrycie 2022 roku.  W pierwszej kategorii wśród nominowanych znaleźli się: Jakub Groszkowski, Szymon Krawczyński i Tobiasz Nowicki. Pamiątkowy grawerton z rąk pana Burmistrza Tomasza Kałużnego i pana Prezesa Mateusza Kulińskiego mógł odebrać tylko nr 1 w minionym roku a był nim Jakub Groszkowski !!!! W kategorii Odkrycie roku wśród nominowanych znaleźli się: Wiktor Strzelczyk, Jan Perzyński i Hubert Bartkowski. Zwycięzcą został Wiktor Strzelczyk, który z rąk Dyrektora Klubu Karola Pokładeckiego i trenera Pawła Lisieckiego odebrał swoje pierwsze wyróżnienie w dorosłej piłce. Tradycją Piłkarskiej Gali Victorii Września jest uhonorowywanie sponsorów, którzy swoją postawą, zaangażowaniem zwrócili na siebie uwagę. W tym roku takie wyróżnienie przypadło firmie Kowalski. Po wyróznieniach przyszedł czas na zabawę i loterię fantową, którą przygotowali organizatorzy. Małą niespodzianką dla wszytkich obecnych była foto budka, która towarzyszyła naszym gościom przez kilka godzin.Należy również wspomnieć, że podczas wieczoru odbyły się licytacje koszulek z autografami reprezentantów Polski oraz piłki z autografami zawodników aktualnego Mistrza Polski zespołu Lecha. w tym miejscu Zarząd składa serdecznie podziękowania, osobom które brały udział w licytacji a zebrane pieniążki przyczynią się do rozwoju piłki w naszym Klubie.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania wszytskim tym osobom, które w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji  naszej XVI Piłkarskiej Gali Victorii Września. Oosbne słowa podziękowania kierujemy do sponsorów loterii fantowej, a byli nimi: DEKOSMA,  ELEKTROMARKET, SOLARIUM VIVA, KAMPOL,  TYPOGRAF, OSKAR AGD RTV,  SALON FRYZJERSKI p. Elizy Jędraszak, SALON OPTYCZNY p. Mirosławy Grosickiej,  GABINET KOSMETYCZNY p. Justyny Orwat ,SALON ORANGE, KOWALSKI, PIK ,Q 35 ,MANUFAKTURA ,GRANTEX PLUS, MASTERSPORT, ROBSON ,STRATO ,BIURO RACHUNKOWE SZAFRANIAK ,MEDICA, BIURO TURYSTYCZNE WYMARZONE WAKACJE, TONSIL ,DAMET ,ALVAKOR, BIURO TŁUMACZEŃ MISTRAL , MYJNIA SAMOCHODOWA UL. PODMIEJSKA, jeszcze raz dziękujemy!!!

XVI Piłkarska Gala Victorii Września za nami, a przed nami już XVII Piłkarska Gala - tak już za 10 miesięcy , w listopadzie odbędzie się kolejna taka Piłkarska impreza i będzie to nowy termin naszej Gali, na którą już pierwsze osoby się  zapisały.

Do zobaczenia za 10 miesięcy!!!