Junior A1 (2003-04)

Wymarzony początek sezonu

W niedzielę podopieczni trenera Janusza Hofmana rozpoczęli swój ostatni sezon w piłce młodzieżowej. W pierwszym [pojedynku podejmowali Górnika Konin. Ostatnie potyczki z "górnikami" byłu na naszą korzyść. Ale jak to w piłce bywa zawsze jest jakieś "Ale". Mecz rozpoczął się od ataków gości. Z upływem czasu do głosu dochodzili nasi zawodnicy. W 37 minucie spotkania w pole karne z piłką wpadł Patryk Wasela, chciał dograc futbolówke do partnera, ale przeciwnik zagrał ręką i został podyktowany rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Patryk Wasela i 1:0. Kilka chwil później po kolejnym stałym fragmencie gry - rzucie rożnym po raz pierwszy na listę strzelców w tej drużynie wpisał się Michał Majewski i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2:0. Po zmianie stron nadal stron przeważającą był zespół gospodarzy, choć bramkę zdobyli goście i zrobiło się 2:1. W 61 minuice spotkania na akcję indywidualną w polu karnym zdecydował się Antoni Ziarkowski i strzałem w krótki górny róg bramki podwyższył na 3:1. Takim wynikime zakończyło się spotkanie Victoria - Górnik Konin. Spotkanie należy uznać za udane i jesteśmy pełni optymizmu przed kolejnym spotkaniem.