Junior A1 (2003-04)

Ważne zwycięstwo w Ostrzeszowie

W czwartek rano zespół trenera Janusza Hofmana wyruszył na swój mecz do dalekiego Ostrzeszowa. W okrojonym składzie (kontuzje i długi weekend) ale pełni wiary we własne umiejętności w Ostzreszowie zdobyli komplet punktów po bardzo dobrym spotkaniu. I połowa zakończyła się minimalnym prowadzeniem 1:0 naszego zespołu a bramkę zdobył Jakub Marciniak. W II części spotkania na boisku dominowali juz tylko nasi zawodnicy, którzy strzelili rywalom jeszcze 5 bramek. W 53 minucie na 2:0 podwyższył Tobiasz Silakowski, w 57 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Bibel. W 65 minucie po perfekcyjnym wykonaniu stałego fragmentu gry - rzutu rożnego głową na 4:0 strzelił Patryk Wasela. W 74 minucie indywidualną akcją popisał sie Mateusz Chojnacki i było 5:0. wynik spotkania ustalił Antoni Ziarkowski w 80 minucie spotkania. zespól zasługuje na duże słowa uznania gdyż od 65 minuty grał w "10", gdyż kontuzji doznał Jakub Bibel a pojechaliśmy do Ostrzeszowa w bardzo okrojonym składzie.

Victoria Ostrzeszów - Victoria Września 0:6