Aktualności - inne

Victoria zakończyła rozgrywki w rundzie jesiennej sezonu 2020/21

W mimioną niedzielę meczem Victorii II z Czarnymi Wróblewo nasze drużyny zakończyły rozgrywki tej jesieni.Zaczynając od najwyższej klasy rozgrywkowej, wiemy już że drużyna trenera Bekasa zdobyła 46 punktów i zajmuje na półmetku rozgrywek II miejsce za zespołem Nowych Skalmierzyc (też 46 punktów ale wygrana w bezpośrednim spotkaniu z naszym zespołem). Od dziś zespół I przebywa na urlopie. Trener Bekas rozpisał zawodnikom indywidualne treningi by 18.01.2021 rozpocząć okres przygotowawczy.Nie znamy jeszcze wszystkich terminów spotkań kontrolnych. Gdy tylko poznamy szczegóły zostaniecie Państwo poinformowani.

Zespół prowadzony przez trenera Krzyżkowiaka na półmetku rozgrywek uplasował się na miejscu 15 , w 16 rozegranych tej jesieni spotkaniach zgromadzili 9 punktów. Obecnie zespół przebywa na urlopie. Na styczeń zaplanowane jest rozpoczecie okresu przygotowawczego.

Drużyny młodzieżowe jeszcze trenują, przenosząc sie z boiska do hal sportowych z wyjątkiem  drużyn trenerów Hofmana i Bobkiewicza, które są w okresie roztrenowania na świeżym powietrzu.

W styczniu wszystkie zespoły rozpoczną okres przygotowawczy, a grupy  trampkarzy i juniorów również mecze kontrolne.