Junior A1 (2003-04)

Tylko punkt w Ostrowie

Z dalekiego Ostrowa podopieczni Janusza Hofmana przywieźli tylko punkt, choć do 93 minuty spotkania prowadzili 2:1. W doliczonym czasie gry gospodarze doprowadzili do remisu. Spotkanie rozpoczęło sie od ataków gości. Ale pierwszą bramkę w tym spotkaniu powinniśmy zdobyć my, z ok 10 m nad bramkę posłał swoje uderzenie Mateusz Chojnacki. Kilka minut później gospodarze objęli prowadzenie. Wynikiem 1:0 zakończyła się I część spotkania. Nasz zespół budził sie bardzo powoli, spowodowane to było długą podróżą, bo niektórzy z nich z Wrześni wyjechali juz o godz.8. Swój mecz juniorzy rozgrywali o godz.16.00. Po męskiej rozmowie w szatni w II części spotkania zobaczylismy inny zespół trenera Janusza Hofmana, który bardzo szybko najpierw doprowadził do remisu po bramce Huberta Bartkowskiego a nastepnie po trafieniu Jakuba Marciniaka wyszedł na prowadzenie. Zabrakło juz czasu na zdobycie zwycięskiej bramki. Biorąc pod uwagę, że gralismy na wyjeździe należy cieszyć się ze zdobytego punktu. Na uwagę zasługuje fakt, że był to 5 mecz w którym zawodnicy trenera Hofmana nie ponieśli porażki. Teraz czas na występ na włsnym boisku i na zwycięstwo.