Junior A1 (2003-04)

Trzeci remis tej wiosny

Zespół trenera Janusza Hofmana remisuje 3 mecz tej wiosny. Jest to 7 spotkanie w którym zespół juniorów straszych nie doznał porażki. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gospodarzy, ale na prowadzenie wyszli goście zespół Odolanovii Odolanów. Kiedy wydawało się że sędzia zagwiżdże rzut wolny, niestety tak się nie stało i straciliśmy bramkę. Jak to wpiłce bywa " co się odwlecze to nie uciecze". Po stracie bramki drużyna Janusza Hofmana ruszyła do ataku. Konsekwencją tych ataków był rzut karny dla nszaego zespołu za faul na Mateuszu Chojnackim a pewnym egzekutorem okazał się kapitan Jakub Bibel. Kilka minut później po rzucie rożnym, do strąconej piłki przez bramkarza gości dopadł Antoni Ziarkowski i zrobiło się 2:1. Po zmianie stron w 46 minucie gapiostwo naszych obrońców i 2:2. II połowa w wykonaniu naszego zespołu była zdecydowanie słabsza i mecz zrobił się bardzo brzydki. W 75 minucie spotkania w nie groźnej sytuacji nasz obrońca wybijaj piłkę tak niefortunnie, że futbolówka odbiła się od  nóg zawodnika gości i wpadła do siatki. 3:2 dla zespołu Odolanovii. Zespól gospodarzy ruszył do odrabiania start. Udało się, w 81 minucie kapiatalne dogranie piłki w pole karne przez Huberta Szaufera i jeszcze lepsze wykończenie akcji przez Patryka Waselę, który "szczupakiem" posłał piłkę do siatki rywali i było 3:3. Mimo ataków w końcowej fazie spotkania podopiecznych trenera Janusza Hofmana, mecz zakończył się podziałem punktów.