I zespół

Porażka z Pogonią

Niestety 3 spotkanie w tym sezonie z Pogonią Nowe Skalmierzyce kończymy 3 porażką. Nie udało się zmniejszyć straty punktowej do lidera IV ligi. Spotkanie rozpoczęło sie dla podopiecznych trenera Tomasza Bekasa znakomicie. Już w 7 minucie meczu Adrian Chopcia zdobył bramkę dającą prowadzenie w tym spotkaniu. Jeszcze na listę strzelców powinni się wpisać Dawid Szymański i Filip Brzostowski ale nie wykorzystali swoich szans w I połowie. Kiedy wydawało się, że nasz zespół opanował grę i dośc często zagrażał bramce gości to zawodnicy z Nowych Skalmierzyc trafili dwukrotnie do bramki , w której bronił Tobiasz Nowicki. Najpierw za sprawą rzutu karnego (Tobiasz był bardzo blisko obrony) a druga bramka z rzutu wolnego i rykoszecie. Kiedy w 39 minucie spotkania zawodnik gości zobaczył 2 "żółty kartonik" i goście grali w 10 drużyna Tomasza Bekasa jeszcze mocniej nacierała na bramkę gości. Niestety I połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Pogoni. Po zmianie stron zespół przyjezdny "zamurował" swoją bramkę i ograniczył się do gry z kontry, które 2 z nich zamienili na bramki. Szkoda zaprzepaszczonej szansy na zwycięstwo. Ale tak w sporcie bywa. Przed nami jeszcze 5 kolejek do zakończenia sezonu i 15 punktów do zdobycia. Trzeba walczyć i wierzyć do końca. Zespół trenera Bekasa rozpoczął mecz w następującym składzie:

Nowicki- Jandy, Gułajski, Kistowski(Bartkowski) - Chopcia (Szaufer), Brzostowski, Krawczyński, Groszkowski, Widelski - Szymański (Szczublewski) i Jankowski