Junior A1 (2003-04)

Ostrovia zdobyta !

Sukcesem zakończyła sie wyprawa do Ostrowa Wlkp. na mecz w Lidze Wojewódzkiej  z Ostrovią. Zespół trenera Janusza Hofmana pewnie pokonał rówieśników z Ostrovii 4:1 a bramki zdobyli: Hubert Bartkowski - 2, Adrian Szaufer i Mikołaj Czajczyński po 1. Po pierwszych 45 minutach nasza drużyna schodziła do szatni prowadząc 1:0 a bramkę zdobył Hubert Bartkowski. W tej częsci gry mieliśmy jeszcze 2-3 sytuacje bramkowe, które powinniśmy zamienić na bramki. Po zmianie stron i małych korektach w naszym zespole ruszyliśmy do ataku. Gospodarze wykorzystali moment gapiostwa i przeprowadzili kontrę, która zakończyła się ich sukcesem i było 1:1. W 60 minucie spotkania na boisku zameldował się Mikołaj Czajczyński, który 8 minut później zanotował asytstę a w 72 minucie spotkania wpisał się na listę strzelców i było 4:1. Bramkę na 3:1 zdobył Hubert Bartkowski w 70 minucie spotkania. W przeciągu 4 minut mecz został rozstrzygniety na korzyśc naszego zespołu. Brawa za walkę i dobre spotkanie naszej młodzieży. Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejny mecz ligowy, do Wrześni przyjadą juniorzy Polonii Środa.