I zespół

Nowi - starzy zawodnicy w kadrze I zespołu

Rozpoczęcie nowego sezonu 2021\22 już bardzo blisko. Pierwszy mecz ligowy nasz zespół zagra z SKP Słupca 7.08.2021. Dziś przedstawiamy I część nowych zawodników w drużynie trenera Tomasza Krzyżkowiaka.
Po raz pierwszy w barwach Victorii zagra Antonio Asani. który urodził się w 2002 roku. Jest zawodnikiem, który bardzo dobrze czuję się na boku pomocy. Pierwsze kroki stawiał w Warcie Poznań a zakończony sezon 2020\21 spędził w IV ligowej drużynie z Poznania.
Drugim zawodnikiem, który zasili szeregi naszej drużyny jest Bartosz Świątek, który również poprzedni sezon spędził w Warcie Poznań. Bartek jest środkowym pomocnikiem i urodził się w 2002 roku. Pierwsze kroki stawiał w drużynie z Otusza - Skra Wlkp. Otusz.

Kolejnymi zawodnikami, którzy zasili szeregi naszej drużyny, są zawodnicy, którzy już wcześniej reprezentowali nasz klub w drużynach młodzieżowych,
Po kilku latach spędzonych w Warcie Poznań do Wrześni wraca wychowanek Victorii - Klaudiusz Marecki. Klaudiusz jest zawodnikiem bloku defensywnego. Urodził się w roku 2002.
Kolejnym zawodnikiem, który wzmocni blok defensywny jest Krzysztof Pawłowski. Krzysztof jest wychowankiem Victorii a ostanie lata spędził w Czarnych Czerniejewo. Urodził się w 1996 roku.
Kolejnym wychowankiem. który po 3 latach gry SMS Włocławek jest Arkadiusz Wolniewicz. Arek ma być odpowiedzialny za zdobywanie bramek dla naszej drużyny. Arek jest zawodnikiem, który urodził się w 2002 roku.
Czas na zawodników, którzy już wcześniej reprezentowali zespół Victorii.
Po półrocznej grze w Sparcie Orzechowo wraca Adrian Kruszyński, Adrian to zawodnik bloku defensywnego a urodził się w 1997. Jest wychowankiem Warty Pyzdry.
Po kilku sezonach nieobecności we Wrześni wraca Igor Witczak. Igor to zawodnik, który może zagrać na boku obrony jak również w linii pomocy. Igor jest wychowankiem Górnika Konin a urodził się w 1999 roku.
Wszyscy dobrze pamiętamy Mateusza Goździaszka, który strzelał i asystował dla naszej drużyny. Po 2 chyba sezonach gry dla Czarnych Czerniejewo wraca do Wrześni. Bardzo liczymy na jego grę a już w pierwszym meczu kontrolnym popisał się 2 asystami. Mateusz urodził się w 1990 roku i jest wychowankiem Victorii Września.
Ostatnim zawodnikiem, który wraca po półrocznej grze dla Sparty Orzechowo jest Hubert Oczkowski. Hubert jest wychowankiem Jaroty Jarocin i jest bocznym obrońcą.
Ostatnim zawodnikiem, który wrócił z wypożyczenia jest Michał Czerniak. Michał urodził się w 2002 i jest zawodnikiem bloku defensywnego. Jest wychowankiem K.S. Skórzewo.
Wszytskim zawodnikom życzymy samych sukcesów sportowych w barwach Victorii Września.