I zespół

Kórnik zdobyty

W sobotę 26 września podopieczni trenera Bekasa udali sie do Kórnika na kolejny mecz o ligowe punkty. Po 9 kolejkach nasza drużyna byłą liderem IV ligi i po sobotnim spotkaniu nadal "siedzimy" w fotelu lidera. Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze. Już w 5 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Mikołaj Panowicz. Pierwsza  część spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 i przebiegała pod dyktando naszego zespołu. Po zmianie stron nadal byliśmy zespołem kontrolującym spotkanie ale gospodarze dążyli za wszelka cenę do wyrónania. Podopieczni trenera Bekasa kontrolowali przebieg meczu by w 80 minucie zadać ostateczny cios. Wynik spotkania ustalił Mikołaj Jankowski. Po 10 kolejkach nasza drużyna zgromadziła 28 punktów i z przewagą 3 punktów nad Skalmierzycami przewodzi w IV lidze. Już w najbliższą sobotę do Wrześni przyjeżdża beniaminek IV ligi zespół Iskry Szydłowo, serdecznie Państwa zapraszamy, pierwszy gwizdek o godz.16.00.