Junior A2 (2005-06)

Juniorzy blisko awansu do ligi wojewódzkiej

Juniorzy młodsi pewnie pokonali w sobotnie południe lidera rozgrywek Koziołek Poznań 2:0 i zbiżają się dużymi krokami do powrotu do Ligi Wojewódzkiej Juniora Młodszego. Pierwsza część sobotniego spotkania zdecydowanie rozgrywana była pod dyktando naszego zespołu i tylko nieskuteczność naszych zawodników oraz bardzo dobra gra bramkarza gości sprawiła, że do przerwy nie strzeliliśmy przynajmniej czterech bramek. Mimo, iż do przerwy wynik był bezbramkowy tylko kwestią czasu było zdobycie pierwszej bramki. I tak też się stało, że 6 minut po zmianie stron pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Mikołaj Czajczyński a kilka minut później wynik na 2 : 0 podyższył Mikołaj Focht. Juniorzy Victorii zagrali dzisiaj bardzo dobry mecz, byli cierpliwi, mieli więcej sytuacji strzeleckich od przeciwnika i wygrali zasłużenie. Nie pozostaje nic innego jak przypieczętować zwycięstwo w ostanim meczu z Lechitą Kłecko.