5__22__1.JPG

5__15__1.JPG

MKS Victoria Września podpisała porozumienie o współpracy pomiędzy szkółkami piłkarskimi ,,FOX'' i szkółką ,, WALDEMARA PRZYSIUDY''. Czy najzdolniejsza młodzież trafi do MKS Victoria? Takie założenie ma właśnie podpisanie tego porozumienia. Jak zapewniają nas właściciele szkółek, dzięki odpowiedniemu treningowi i przygotowaniu najmłodszych zawodników, ci najzdolniejsi od 10 roku życia po obserwacji, wyborze przez trenerów Victorii i Szkółek, oraz przejściu odpowiednich testów trafiać będą pod opiekę naszego klubu. Jest to innowacyjny program stworzony przez przedstawicieli Szkółek Piłkarskich i Victorii Września mający na celu określenie zasad współpracy w ramach organizacji szkolenia dzieci młodzieży na rzecz Victorii Września. Program został podpisany na czas nieokreślony, a pierwsi wyselekcjonowani zawodnicy z roczników 2007 - 2008 trafią do naszego klubu już w czerwcu tego roku.
Autor: R.Ł.

Miło jest nam poinformować, że do grona naszych trenerów grup młodzieżowych dołączył Bartosz Darul. Bartosz posiada uprawnienia trenerskie UEFA A i powrócił do naszego klubu po 4 letniej przerwie. Trener poprowadził już pierwsze treningi w naszym klubie, a my witamy ponownie w szeregach Victorii i życzymy owocnej współpracy.
Autor: R.Ł.
darul_1.jpg

beki_1.jpg              Krzyzkowiak_Tomasz.jpg

W miniony piątek odbyło się pierwsze spotkanie zarządu MKS Victoria Września z zawodnikami i sztabem szkoleniowym pierwszego zespołu. Jak nas poinformował prezes zarządu MKS Victoria pan Eugeniusz Nowicki, zarząd po rozmowach z zawodnikami i trenerem Bekasem podjął decyzję o pozostawieniu na stanowisku trenera I zespołu Tomasza Bekasa, któremu dalej asystował będzie Tomasz Krzyżkowiak. Zawodnicy, którzy przybyli do nas na zasadzie wypożyczenia wracają do swoich macierzystych klubów i są to: Wiktor Kacprzak i Szymon Szczęsny wracają do Sokoła Kleczew, natomiast cały czas trwają rozmowy w sprawie Adriana Chopci, który jest zawodnikiem Warty Poznań. Pozostali zawodnicy zostają i wyrazili chęć występów w naszym klubie. Prezes poinformował nas również, iż na miejsce odchodzących zawodników rozglądać się będzie trzeba za ich następcami, ale w tej chwili jeszcze żadnych konkretnych nazwisk nie mogą podać. Informujemy również, iż po bardzo burzliwych dyskusjach Zarząd postanowił utrzymać również II zespół Victorii, którego trenerem pozostał Tomasz Krzyżkowiak. Pierwsze treningi zarówno I jak i II zespołu zaplanowano na 1 dzień czerwca na obiektach własnych, a już wkrótce przedstawię plan gier kontrolnych jakie zaplanował przed startem ligi trener Tomasz Bekas.
Autor: R.Ł.

1__42__1.JPG

Decyzja podjęta przez WZPN pozbawiła nas szansy na awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ale wiadomo... zdrowie najważniejsze i dlatego nie będziemy komentować decyzji związku. Sezon zakończyliśmy na 3 miejscu tracąc do zwycięzcy 2 pkt. Tak czy inaczej nie zobaczymy już w tym sezonie drużyn zarówno seniorskich jak i młodzieżowych na boisku, dlatego pozostaje nam śledzenie i kibicowanie najmłodszym naszym wychowankom podczas zajęć na naszym stadionie. Miejmy nadzieję, że na jesień covid 19 odpuści i powrócimy do normalnych treningów i rozgrywek piłkarskich.
Autor: R.Ł.

1__11__1.JPG

Zgodnie z zapowiedzią zachowując środki bezpieczeństwa w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy pierwsze treningi grup młodzieżowych według rozpisanego planu. Jutro kolejne grupy odbędą swoje treningi i miejmy tylko nadzieję, że już niedługo będziemy mogli trenować w normalnych warunkach i w większych grupach.
Autor: R.Ł.

Aby bezpiecznie przeprowadzić zajęcia na naszym obiekcie, zespół trenerów przygotował kilka zasad bezpieczeństwa, które obowiązywać będą podczas treningów rozpoczynających się od jutrzejszego poniedziałku. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie i stosowanie się do poniższych zasad, a na pewno ułatwi nam to sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zajęć.

1_1.jpg


Zasady bezpieczeństwa przy organizacji treningów piłkarskich
zgodnie z obowiązującymi rygorami sanitarnymi od 4 maja 2020 toku


Zgodnie z wytycznymi Rządu dotyczącymi przywracania aktywności sportowej w czasie pandemii, informujemy, że zamierzamy jako Klub wznowić treningi na naszych obiektach od 4 maja 2020 roku.

W związku z tym przedstawiamy kilka najważniejszych zmian dotyczących funkcjonowania i zasad bezpieczeństwa podczas treningów:

 1. Treningi prowadzone będą w małych grupach - maksymalnie sześcioosobowych plus trener.


 1. Zawodnicy mają obowiązek stawić się na odpowiednią godzinę treningu przy wyznaczonym wejściu na boisko (wejście A, wejście B lub wejście C) z zastrzeżeniem, że nie wcześniej niż 5 min przed planowanymi zajęciami. Zawodnicy, którzy przyjadę po czasie nie będą wpuszczeni na obiekt sportowy i zajęcia.


 1. Rodzice oraz opiekunowie prawni nie mogą przebywać na obiekcie sportowym podczas trwania treningu. Dzieci do lat 13 przychodzą pod dane wejście z rodzicem lub opiekunem prawnym. Rodzic / opiekun prawny jest zobowiązany odebrać dziecko zaraz po skończonym treningu.


 1. Podczas przemieszczania się na obiekt sportowy, każdy ma obowiązek zasłaniać twarz. Zawodnicy, którzy rozpoczną już zajęcia treningowe na obiekcie nie mają obowiązku zakrywania twarzy.


 1. Po wejściu na stadion oraz przy wyjściu ze stadionu będzie możliwa dezynfekcja rąk.


 1. Po wejściu na stadion zawodnicy od razu udają na wyznaczoną płytę boiska (w wyznaczone przez trenera miejsce) i rozpoczynają zajęcia zgodnie ze wskazówkami trenera prowadzącego.


 1. Nie będzie możliwości korzystania w trakcie treningów z szatni oraz sanitariatów (poza WC w wyjątkowych przypadkach).


 1. Obowiązkiem zawodników jest:

 1. przyjeżdżając na stadion zasłaniać twarz,

 2. czekać przed wyznaczonym wejściem (A,B,C) nie wcześniej niż 5 min przed treningiem,

 3. czekając na trening zachować odpowiedni dystans od innych (minimum 2 m),

 4. nie witać się z kolegami z drużyny oraz innymi osobami przed treningiem jak i po,

 5. rozmawiając z kolegom zachowywać odpowiednią odległość,

 6. bezwzględnie słuchać i wykonywać polecenia trenera.


 1. Wejścia na treningi wyznaczono w następujący sposób (w zależności od grupy):

 1. Wejście A - boisko boczne przy cmentarzu (wejście i wyjście główne na stadion)

 2. wejście B - boisko główne (wejście i wyjście za trybuną główną od strony placu zabaw)

 3. wejście C - boisko małe (wejście i wyjście od ulicy Kosynierów).


 1. Szczegółowego podziału na grupy dokonają trenerzy prowadzący oraz poinformują o szczegółach.

Autor: R.Ł.
flaga.jpg

Dzień Flagi RP to jedno z najmłodszych świąt państwowych w Polsce - zostało ustanowione w 2004 roku, aby propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Data święta flagi nie jest przypadkowa i ma swoje uzasadnienie historyczne. Jedno z nich to fakt, że 2 maja 1945 roku polscy żołnierze z 1. Dywizji Kościuszkowskiej zawiesili biało-czerwoną flagę na Kolumnie Zwycięstwa w Berlinie. Zdobywając stolicę hitlerowskich Niemiec, polscy żołnierze przyczynili się do zakończenia II wojny światowej oraz działań zbrojnych w Europie. Co więcej, w czasach PRL 2 maja, a więc po Święcie Pracy, obywatele mieli nakaz zdejmowania biało-czerwonych flag, tak aby nie były one widoczne podczas nieuznawanego przez władze komunistyczne Święta Konstytucji 3 Maja. Flaga jest znakiem symbolizującym suwerenność państwową lub narodową. Jej wygląd zwykle nawiązuje do tradycji historycznej państwa. Polska flaga składa się z dwóch równych, poziomych pasów - białego i czerwonego. Oficjalnie została uznana za symbol narodowy w 1919 roku, po latach zaborów, w rok po uzyskaniu przez Polskę niepodległości. Same barwy - biel i czerwień - już wcześniej były uznawane za narodowe. Jako jedne z nielicznych na świecie mają pochodzenie heraldyczne. Wywodzą się z barw herbu Królestwa Polskiego i herbu Wielkiego Księstwa Litewskiego. Biel pochodzi od bieli orła, będącego godłem Polski, i bieli Pogoni - rycerza galopującego na koniu, będącego godłem Litwy. Oba te godła znajdują się na czerwonych tłach tarcz herbowych. Na fladze biel znalazła się u góry, ponieważ w polskiej heraldyce ważniejszy jest kolor godła niż tła.

3_maj_1.jpg

3 maja - Tego dnia obchodzimy Święto Narodowe Trzeciego Maja. To święto państwowe ustanowione w 1919 roku, kiedy Polska odzyskała niepodległość, a potem ponownie w 1990. Święto Konstytucji 3 Maja obchodzone jest w ramach upamiętnienia uchwalenia Konstytucji w 1791 roku. Po II wojnie światowej zwyczaj obchodów powrócił i trwał aż do 1946 roku. Wtedy doszło do masowych demonstracji studenckich i w efekcie władze komunistyczne zabroniły organizowania obchodów 3 Maja. 18 stycznia 1951 roku władze PRL zniosły Święto Konstytucji 3 maja. Dopiero w 1990 roku przywrócono Święto Narodowe Trzeciego Maja. Wówczas odbyły się uroczyste obchody na Placu Zamkowym. Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie ustawą regulującą ustrój prawny państwa.
Autor: R.Ł.


mas1_1.jpg

mas2_1.jpg

Pierwsze maseczki trafiły już do naszych kibiców. Przypominamy, iż jest możliwość jeszcze zakupienia maseczek w dniu jutrzejszym w siedzibie klubu we Wrześni przy ul. Kosynierów 1 od godz. 18:30 do 20:00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Osoby, które zamówiły już maseczki mogą je również odebrać w dniu jutrzejszym.
Autor: R.Ł.

Zapala się światełko nadziei !!! 2020-04-25

P6142682_1.JPG

Bardzo dobre wiadomości docierają do nas od przedstawicieli najwyższych władz naszego kraju. Od 4 maja, jeżeli tylko otrzymamy zgodę o naszych władz lokalnych otwieramy boiska i orliki, gdzie będzie mogło ćwiczyć maksymalnie 6 osób. Sam udział w treningu czy grze na boisku czy orliku będzie mogło odbywać się bez maseczki, ale samo przyjście na obiekt nadal zobowiązuje nas do jej założenia. Tak czy inaczej zapala się światełko nadziei dla wszystkich naszych młodych zawodników i zawodniczek. Plan treningów przesłany będzie do wszystkich rodziców przez trenerów za pomocą aplikacji mobilnej.
Autor: R.Ł.

A_New_Design___Wykonano_za_pomoc___PosterMyWall_2__2.jpg

Drodzy kibice !!! Jak już wszyscy zapewne wiecie sytuacja, jaka obecnie panuje na całym świecie zmusiła nas do zakrywania twarzy maseczkami. Wychodząc naprzeciw rozporządzeniom przedstawiamy Wam propozycję zakupu maseczki wielokrotnego użytku w barwach naszego klubu. Zadbaj o zdrowie swoje i innych, a jednocześnie wesprzyj swoją Victorię, kup naszą maseczkę w cenie 18 zł, a część dochodów zostanie przekazana na funkcjonowanie klubu w tych trudnych czasach. Zamówienia można składać przez wiadomość prywatną na naszym profilu FB, a płatność i odbiór osobisty na naszym obiekcie w terminie, który podamy w osobnej wiadomości. Więcej informacji uzyskać można pod nr. tel.: 508-365-844 po godz. 16:00.
Maseczka wielokrotnego użytku uszyta została z oddychającego materiału Giga Elastic o gęstej gramaturze 220, dużej rozciągliwości i dużej żywotności. Po środku maseczki jest przeszycie, dzięki któremu maseczka jest profilowana. Dezynfekcja maseczki: piekarnik 60 stopni 5 min, mikrofala 30 sekund, prać lub gotować w 60 stopniach przez 5 min. Rozmiary dostępnych maseczek : dziecięcy do 12 roku życia,  damski - juniorski do 18 roku życia,  męski. 
Autor: R.Ł.

Z okazji Świąt Wielkanocnych w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie naszym kibicom, sponsorom i pracownikom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo dużo zdrowia i radosnych Świąt, oraz mokrego dyngusa i pamiętajcie ZOSTAŃCIE W DOMU !!!

9b8aaa8ec25c10a1a1b38932f54e1eb2.gif

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.png

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Autor: R.Ł.
rodzice_5555.jpgbekas_1.jpeg

Wirus w Polsce zbiera kolejne ofiary, a jak w związku z tym wyglądają przygotowania do rozgrywek naszego zespołu? Informacje jakie udało nam się uzyskać od trenera Tomasza Bekasa, I zespół trenuje w tej chwili indywidualnie, podobnie jak podczas przerwy pomiędzy kolejkami. Każdy z zawodników otrzymał rozpiskę z zaplanowanymi treningami i wykonuje je samodzielnie. Wyniki przeprowadzonych ćwiczeń przekazywane są trenerowi internetowo za pomocą aplikacji, co daje trenerowi pełny podgląd wykonanych założeń dla każdego zawodnika. Taki rodzaj przygotowań będzie trwał, aż do odwołania zagrożenia epidemii i możliwości powrotu do normalności. Rozgrywki są zawieszone, a zdrowie jest najważniejsze więc przychylamy się do ogólnego ostatnio apelu ZOSTAŃ W DOMU, a być może wtedy zwyciężymy i powrócimy do normalności, choć już nic nie będzie takie samo !!!
Autor: R.Ł.

pzpn.jpg

Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia!

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował o przedłużeniu okresu zawieszenia rozgrywek do 26 kwietnia włącznie.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, federacja będzie informować niezwłocznie po ich podjęciu.


Kapitan naszego zespołu i prawdziwa dusza towarzystwa Paweł Lisiecki w minioną niedzielę po raz trzeci został ojcem. W imieniu Zarządu i całego klubu składamy na ręce szczęśliwych rodziców wszystkiego najlepszego, dużo dużo zdrowia dla małej Wiktorii i całej rodziny. Gratulujemy !!!
Autor: R.Ł.
lisiecki paweA.jpg

2020-03-17

wzpn.jpg

Zawieszenie rozgrywek przedłużone do 29 marca

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował o zawieszeniu do 29 marca rywalizacji w III lidze i klasach niższych, a także rozgrywek futsalowych, kobiecych i Centralnej Ligi Juniorów.

Tym samym okres zawieszenia rozgrywek, wcześniej wprowadzony przez Wielkopolski ZPN, został wydłużony. Oznacza to, że nie odbędą się kolejki zaplanowane na trzy kolejne weekendy - 14/15, 21/22 i 28/29 marca oraz mecze 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski zaplanowane pierwotnie na 25 marca.

Nowe terminy meczów zostaną ustalone w terminie późniejszym, w zależności od dalszego rozwoju sytuacji w kraju.
  Strony  1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia


Grinbud Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg


Grinbud Grinbud Grinbud Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg