3_1.JPG

W minią sobotę na boisku ze sztuczną murawą w Gnieźnie pierwszy zespół Victorii rozegrał swój pierwszy z siedmiu zaplanowanych sparingów przed startem rundy rewanżowej. Przeciwnikiem naszego zespołu był Górnik Konin, który w obecnych rozgrywkach zajmuje 11 miejsce w III Lidze Wielkopolskiej. Od pierwszego gwizdka sobotniego spotkania bardzo bojowo nastawiony zespól Tomasza Bekasa osiągnął przewagę, co udokumentował już w 6 minucie wychodząc na prowadzenie. Bramkę zrzutu karnego za faul przyznany na Macieju Szczublewskim wykorzystał Bartek Nowicki. Po zdobyciu prowadzenia nadal stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe i prowadziliśmy otwartą grę z wyżej notowanym rywalem. Swoje okazje zmarnowali Kopaniarz i Jankowski nie trafiając w stu procentowych sytuacjach. W 36 minucie z prawej strony piłę w pole karne wrzucił Garstka, najwyżej wyskoczył Bartek Nowicki i strzałem z główki pokonał bramkarza Górnika podwyższając na 2:0 dla naszego zespołu. Wynik do przerwy już się nie zmienił, a na drugą połowę trener Tomasz Bekas desygnował aż 7 młodzieżowców. W 55 minucie przed własnym polem karnym błąd popełnił Kacper Łabędzki, co skrzętnie wykorzystali Górnicy strzelając bramkę kontaktową. Wynik do końca już się nie zmienił i pierwsze zwycięstwo w nowym roku stało się faktem. W pierwszym sparingu z Górnikiem Konin zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka, Lisiecki, Marzyński, Majewski – Oczkowski, B. Nowicki, Kruszyński, Kopaniarz – Jankowski, Szczublewski, Krzyżanowski, Łabędzki, Kanior, Szymański, Szymański,
Rembowicz, Wasela.
Autor: R.Ł.
Kadra pierwszego zespołu Victorii powiększyła się o 4 nowych zawodników. Z drugiego zespołu prowadzonego przez Tomasza Krzyżkowiaka dołączyli Dominik Szymański (rocznik 2000) i Dawid Szymański (rocznik 2000), natomiast z juniorów młodszych trenowanych przez Janusza Hofmana do szerokiej kadry włączeni zostali Patryk Wasela (rocznik 2003) i Kamil Kanior (rocznik 2003). Witamy młodzież na pokładzie I zespołu i życzymy samych sukcesów w piłce seniorskiej.
Autor: R.Ł.

dominik_szyma__ski_1.jpgwasela_patryk_1.jpgkamil_kanior_1.jpg

1234567_1.jpg

Miło jest nam poinformować wszystkich sympatyków MKS Victorii Września, że trenerem pierwszego zespołu pozostaje dotychczasowy opiekun naszych zawodników pan Tomasz Bekas. Umowa została przedłużona do końca sezonu 2018/2019.
Trenerowi życzymy powodzenia w realizacji założonych planów i samych zwycięstw w rundzie wiosennej.
Autor: R.Ł.PLEBISCYT!!! 2019-01-15

Zapraszamy do udziału w internetowym plebiscycie : NAJPOPULARNIEJSZY ZAWODNIK VICTORII WRZEŚNIA ROKU 2018

Mechanizm głosowania jest oparty o Facebook i wymaga posiadania aktywnego konta na Facebooku.
Aby zagłosować na wybranego zawodnika należy kliknąć na "Lubię to" pod zdjęciem (na jednego piłkarza można 
zagłosowac tylko jeden raz, można także wycofać swój głos klikając na "x" przy nieaktywnej ikonie lub na przycisk "Nie lubię").
Każdy głosujący może oddać głos na dowolną liczbę zawodników. 
Głosowanie potrwa do 25.01.2019, do godz.22.00
IMG_20180801_194436_1.jpg
Sarbinowski.jpgMatuszak.jpgJuchacz.jpg

Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2018/2019 rozpoczęły się w miniony wtorek, a my znamy już pierwsze zmiany, jakie zaszły w pierwszym zespole MKS Victoria Września. Szeregi naszego zespołu opuszcza czterech zawodników: Piotr Sarbinowski, Maciej Matuszak i Arkadiusz Juchacz, którzy dostali zgodę na szukanie nowego klubu, oraz Jakub Kwaśny, któremu skończył się okres wypożyczenia, a trener T. Bekas nie zdecydował się na jego przedłużenie i w związku z tym Jakub wraca do swojego  klubu jakim był SKP Słupca. Całej czwórce bardzo gorąco dziękujemy za dotychczasowe występy w naszym klubie i życzymy dalszych sukcesów w kontynuowaniu przygody piłkarskiej.
Autor: R.Ł.

20190108_191021.jpeg
 Pierwszy zespół MKS Victorii Września w miniony wtorek 7-01-2019 oficjalnie rozpoczął przygotowania do rundy  rewanżowej sezonu 2018/2019. Trener Tomasz Bekas na rozpoczęcie przygotowań zaplanował podobnie, jak na zakończenie poprzedniej rundy sprawdzian wydolnościowy BEEP TEST. Jak się mogliśmy przekonać rozpiski jakie otrzymali zawodnicy na czas wolny, w niektórych przypadkach poskutkowały lepszymi wynikami wydolnościowymi niż to miało miejsce w grudniu. W czasie okresu przygotowawczego zaplanowano 7 spotkań kontrolnych, które rozegrane zostaną na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie, na które wszystkich kibiców już teraz zapraszamy.
 Autor:R.Ł.


Przerwa w rozgrywkach o mistrzostwo IV Ligi Wielkopolskiej trwa w najlepsze, ale nasi zawodnicy już od ponad dwóch tygodni,  czekając na pierwszy trening przed rundą rewanżową realizują indywidualne plany treningowe przygotowane przez trenera T. Bekasa. Pierwszy trening i oficjalne rozpoczęcie przygotowań zaplanowany został na 8-01-2019, a my poniżej przedstawiamy wszystkim kibicom plan gier kontrolnych jakie rozegramy przed rozpoczęciem rozgrywek.

gornik_konin.gif    Górnik Konin - Victoria Września          victoria_wrzesnia.gif   19-01-219 godz. 12:00 boisko w Gnieźnie.


herb_rywala_ks_unia_405.jpg

Wełna Skoki - Victoria Września          victoria_wrzesnia.gif   26-01-2019 godz. 14:00 boisko w Gnieźnie.

skp_slupca.gif

   SKP Słupca - Victoria Września           victoria_wrzesnia.gif    2-02-2019 godz. 12:00 boisko w Gnieźnie.


obra_koscian.jpg    Obra Kościan - Victoria Września         victoria_wrzesnia.gif   9-02-2019 godz. 12:00 boisko w Gnieźnie.


polonia_srodawlkp.jpgPolonia Środa Wlkp. - Victoria Wrześniavictoria_wrzesnia.gif13-02-2019 godz. 17:00 boisko w Gnieźnie.czarni_1.jpg
Czarni Czerniejewo - Victoria Września victoria_wrzesnia.gif15-02-2019 godz. 19:15 boisko w Gnieźnie.dopiewo_1.pngGKS Dopiewo - Victoria Września          victoria_wrzesnia.gif 23-02-2019 godz. 10:00 boisko w Gnieźnie.

Autor: R.Ł.


asasasas_1.gifZ okazji zbliżającego się Nowego 2019 Roku wszystkim kibicom, trenerom, pracownikom i działaczom naszego klubu składamy najgorętsze życzenia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń tych zawodowych i prywatnych, realizacji swoich postanowień, a naszym zawodnikom sukcesów sportowych. Życzy Zarząd MKS Victoria Września. 

ssssssssssssssssss.gif

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego

Narodzenia wszystkim kibicom, pracownikom,

działaczom, zawodnikom i trenerom MKS

Victoria Września, zdrowych, pogodnych i

rodzinnych świat oraz spełnienia marzeń i

realizacji wszystkich planów życzy

Zarząd Klubu.33.jpg

Trener Tomasz Bekas podczas ostatniego treningu pierwszego zespołu MKS Victorii Września przeprowadził dla wszystkich swoich podopiecznych beep test. Wyniki jakie uzyskali zawodnicy pozwolą trenerowi na ułożenie optymalnego planu treningów na okres przygotowawczy do rundy jesiennej. Powrót do treningów zaplanowano na 8-01-2019, a do tego czasu każdy z zawodników otrzymał rozpiskę z zaplanowanym treningiem biegowym, jaki mają do wykonaniu podczas czasu wolnego od treningów.
Autor: R.Ł.

123456.jpg
W miniony piątek w restauracji hotelu Kosmowski na sali winogronowej z zarządem MKS Victorii Września na corocznym spotkaniu podsumowującym mijający rok spotkali się nasi sponsorzy i włodarze naszego miasta. Obecną sytuację jak i wizję dalszej pracy  w klubie, oraz wyniki naszego zespołu przedstawił prezes MKS Victorii Września Eugeniusz Nowicki. Podziękowania za wkład wszystkich zebranych jaki wnieśli w rozwój wrzesińskiego klubu złożył również obecny Burmistrz Wrześni pan Tomasz Kałużny.
Zarząd MKS Victorii Września pragnie bardzo serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie wszystkim sponsorom, a restauracji Hotelu Kosmowski za wzorowe przygotowanie i obsługę naszego spotkania. DZIĘKUJEMY.
Autor: R.Ł.

QQWWW.jpgDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.jpg

Spotkania Wigilijne Victorii stały się już tradycją w naszym klubie. Nie inaczej było również i w tym roku. W minioną sobotę 1-12-2018 w gościnnych progach restauracji AVOCADO na uroczystej kolacji spotkali się pracownicy, działacze, piłkarze, trenerzy i zaproszeni goście. Na początku kilka słów podsumowujących zakończoną rundę jesienną przedstawił prezes Eugeniusz Nowicki, a przy okazji potwierdził oficjalnie wiadomość, która jeszcze nie była podana do publicznej wiadomości, że do końca obecnego sezonu pierwszym trenerem MKS Victorii Września pozostaje Tomasz Bekas. Prezes zakończył życzeniami dla wszystkich zgromadzonych i ich rodzin, a o parę słów poproszony został trener Tomasz Bekas. Trener również nawiązał do minionej rundy, w której nie wszystko poszło tak jakby chciał, ale też obiecał wszystkim, że do rundy rewanżowej na pewno zespół będzie przygotowany inaczej. Trener również zakończył życzeniami i na tym zakończyła się część oficjalna. Dalsza część spotkania przebiegła w miłej rodzinnej atmosferze, a wymiana poglądów i kilka pomysłów na działalność klubową na pewno będzie miało swoje zastosowanie.
Autor: R.Ł.

WWWWWWWWWWWWWWWW.jpg


2018-I-zespol.jpg
Ostatnie spotkanie rundy jesiennej w minioną sobotę rozegrała nasza Victoria, a za przeciwnika mieliśmy zespół bardzo nieprzewidywalny LKS Gołuchów. Przyjście trenera Bekasa zmieniło obyczaje panujące w szatni przed meczami ligowymi i tak jak przed każdym meczem pod jego wodzą, tak i teraz rywal był bardzo dobrze rozpracowany i na każde spotkanie założona odpowiednia taktyka i plan gry naszego zespołu. Wyjątek jaki miał miejsce w spotkaniu z LKS- em był taki, że w porównaniu z poprzednimi meczami, tym razem zespół zrealizował te założenia w 100 procentach i rezultat był widoczny od pierwszego do ostatniego gwizdka sobotniego spotkania. Bardzo szybko, bo już w 3 minucie prowadzenie daje nam Szymon Krawczyński pokonując bramkarza gospodarzy strzałem po ziemi z ostrego kąta. Niespełna kwadrans później na 2 zero podwyższył Krystian Robak wykorzystując dośrodkowanie Jacka Kopaniarza. Mądra i bardzo agresywna gra naszego zespołu zaowocowała jeszcze jednym trafieniem, jakim popisał się w 29 minucie Jacek Kopaniarz zamykając dośrodkowanie Damiana Garstki. Wynik do przerwy na 3:0 dla Victorii już się nie zmienił, a po zmianie stron bardzo szybko bo już w 49 minucie czwartego gola dla naszego zespołu zdobywa Hubert Oczkowski  uderzając piłkę z za pola karnego piszczelą. Wynik ostatniego spotkania ligowego mógł być jeszcze bardziej okazały, ale swoich ,,setek'' nie wykorzystali Jankowski, Kopaniarz, Sarbinowski i do końca wynik już się nie zmienił. Zwycięstwo bardzo cieszy, ale najbardziej, to w końcu konsekwentna gra i realizacja założeń trenera Bekasa dzięki którym odnosimy bardzo cenne zwycięstwo i z optymizmem patrzymy w przyszłość czekając na rundę rewanżową. W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka, Marzyński, Lisiecki, Majewski – Oczkowski (83. Łabędzki), Robak, B. Nowicki (77. Kruszyński), Kopaniarz (75. Krzyżanowski) – Krawczyński – Jankowski (80. Sarbinowski).
Autor: R.Ł.

Zakończone zostały zmagania w rozgrywkach trampkarza (chłopcy rocznik 2005). Po wywalczeniu zeszłorocznego awansu w tym roku zawodnikom Victorii przyszło rywalizować w „I lidze wojewódzkiej trampkarza C2”. W 14 spotkaniach zdobyliśmy 23 punkty na co składało się 7 zwycięstw (5:1 Kalisz, 5:2 Krotoszyn, 6:0 Ostrów, 3:1 Kalisz, 4:1 Słupca,5:3 Ostrów, 4:0 Kępno), 2 remisy (0:0 Słupca, 2:2 Konin) i 5 porażek (0:4 Poznań, 0:3 Konin, 3:5 Kępno, 0:6 Poznań, 0:2 Krotoszyn). W pierwszej rundzie strzeliliśmy 37 bramek a straciliśmy 31. Najwięcej bo aż 10 bramek dla Victorii zdobył Szymon Sokowicz natomiast na drugim miejscu uplasował się Karol Pokładecki z 7 bramkami. Cały zespół zasługuje na słowa pochwały szczególnie za angażowanie na treningach oraz frekwencję w meczach ligowych. Mamy nadzieję, że cenne doświadczenie zdobyte na boiskach Wielkopolski i rywalizacja z najlepszymi zespołami, będzie procentowała w późniejszych latach oraz wpłynie korzystnie na rozwój naszych młodych zawodników. Tabela końcowa po pierwszej rundzie:
1. Warta Poznań 37 pkt 62:4
2. Górnik Konin 28 51:22
3. Marcinki Kępno 27 51:35
4. Victoria Września 23 37:31
5. Transnet Krotoszyn 22 30:42
6. Ostrovia Ostrów 14 30:48
7. Włókniarz Kalisz 8 20:51
8. SKP Słupca 4 13:61

2018-I-zespol.jpg
Ostatnie spotkanie ligowe o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej na własnym boisku rozegrała w minioną sobotę Victoria Września. Do Wrześni przyjechał lider obecnych rozgrywek, zespół Lubuszanina Trzcianka, który swoim występem pokazał publiczności zgromadzonej na trybunach, że zajmuje to miejsce całkiem zasłużenie. Nasz zespół przystąpił to meczu bardzo skoncentrowany i w pierwszych minutach mógł, a nawet powinien prowadzić co najmniej dwoma bramkami, ale po raz kolejny zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji. Dalsze minuty to coraz większa przewaga gości z Trzcianki, którzy po stracie piłki przez nasz zespół w środku pola i ograniu stoperów zdobywają prowadzenie pokonując naszego bramkarza w sytuacji sam na sam. Wynik do przerwy już się nie zmienił, a po zmianie stron zaczęliśmy odważniej atakować gości z Trzcianki, co przyniosło okazje bramkowe Jankowskiego i Kopaniarza. Niestety, ani jednemu, ani drugiemu nie udało się wykorzystać swoich okazji. Co nie nie udało się naszym zawodnikom, udało się gościom. W 53 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się zawodnik gości i zrobił to tak precyzyjnie, że Tobiaszowi nie pozostało nic innego jak wyciągnąć piłkę z siatki. Wynik 0:2 uspokoił poczynania gości, którzy skupili się na obronie korzystnego rezultatu, a że robili to bardzo dobrze to udało im się utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka. Przegrywamy kolejny mecz i już teraz można powiedzieć, że na ostatnie spotkanie ligowe z LKS Gołuchów nie pojedziemy w roli faworyta. W spotkaniu z Lubuszaninem Trzcianka zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka, Jasiński, Lisiecki, Marzyński – Juchacz (60. Łabędzki), Nowicki (53, Kruszyński), Robak, Kopaniarz, Szczublewski (46. Sarbinowski) – Jankowski (71. Oczkowski).
Autor: R.Ł.

W minioną sobotę zespół młodzika starszego Victorii rozgrywał swoje zaległe i zarazem ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej z Olimpią Koło. Po bardzo dobrej grze naszego zespołu wygrywamy zdecydowanie 4:0. Bramki dla Victorii zdobyli: Kaczmarek Wiktor - 3 oraz Frątczak Kacper - 1. Nasza drużyna zagrała w składzie: Stanisławski, Ściernicki, Kaczmarek Wiktor, Kaczmarek Krystian, Adamski, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Woźniak, Broniarczyk, Mikołajczyk, Hęś, Kożuchowski, Pohl, Smodlibowski Franciszek, Smodlibowski Jakub.

_1.jpg
W minioną niedzielę w dzień setnej rocznicy odzyskania niepodległości drugi zespół Victorii Września rozegrał swój zaległy mecz o mistrzostwo A Klasy okręgu konińskiego. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwalało na zrównanie się punktami z liderującą w tych rozgrywkach Polonią Golina. Plan został wykonany bowiem pokonaliśmy gości z Warty Krzymów 1:0, a bramkę dającą 3 punkty z rzutu karnego zdobył Maciej Szczublewski. Drużyna gości obecnie 5 zespół rozgrywek jest jedynym zespołem, który odebrał punkty liderowi, pokonując go na ich boisku 4:1. Dlatego też spodziewaliśmy się trudnej przeprawy w niedzielnym spotkaniu i tak też było, a decydująca bramka padła dopiero w 81 minucie po rzucie karnym za faul na Dawidzie Szymańskim. a wykorzystał jedenastkę Maciej Szczublewski. Wynik meczu już się nie zmienił, a zwycięstwo pozwoliło nam zrównać się punktami z Polonią Golina i tylko dzięki lepszej różnicy bramek ustępujemy Polonii na półmetku obecnych rozgrywek o mistrzostwo A klasy okręgu konińskiego. Drugi zespół niedzielnym spotkaniem zakończył rundę jesienną i trzymamy kciuki za rundę wiosenną, gdzie powalczymy o najwyższe cele, jakim jest wygranie ligi i awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
img_20181111_135401_1.jpg
Autor: R.Ł.

2018-I-zespol.jpg
Wczorajszy wyjazd do Nowych Skalmierzyc na spotkanie ligowe z miejscową Pogonią przegraliśmy po błędach indywidualnych naszych zawodników 1:4. Przeciwnik, którego gra była bardzo dobrze przeanalizowana przez trenera Bekasa i nakreślona podczas odprawy obnażył nasz zespół wykorzystując praktycznie wszystkie nasze błędy. Spotkanie rozpoczęło się bardzo udanie dla naszego zespołu, bowiem już w 4 min na 1:0 dla Victorii strzela Szymon Krawczyński, ale niestety to było wszystko na co stać było w tym dniu nasz zespół. Po raz kolejny zdobywamy pierwsi bramkę i oddajemy grę przeciwnikowi, co ten skrzętnie wykorzystuje. W 10 min faul w polu karnym i przyznaną jedenastkę wykorzystuje zawodnik gospodarzy, w 39 min kolejny błąd naszej defensywy i po strzale życia z około 16 metrów Pogoń wychodzi na prowadzenie 2:1. Prawdziwą niemoc pokazał w 60 min nasz kapitan, który niestety nie wykorzystał rzutu karnego przyznanego za faul na Hubercie Oczkowskim. W 69 minucie było już 3:1 po kontrze wyprowadzonej po stracie piłki w bocznym sektorze boiska przez Szymona Krawczyńskiego, a w 80 min wynik na 4:1 ustalił napastnik Pogoni wykorzystując przewagę 2:1. W 90 minucie mogliśmy pokusić się o trafienie honorowe, ale Piotr Sarbinowski nie trafił z 2 metrów do pustej bramki. Przegrywamy mecz, ale najbardziej boli styl w jakim to robimy i właśnie to najbardziej denerwuje i kibiców i trenerów naszego klubu. W spotkaniu w Nowych Skalmierzycach zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka (57. Kwaśny), Jasiński, Lisiecki, Majewski – Łabędzki (70. Marzyński), B. Nowicki (46. Oczkowski), Robak, Krawczyński, Kopaniarz (75. Juchacz) – Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Srogi rewanż wzięli trampkarze Victorii za poprzednią porażkę w Kępnie (3:6). Podczas dzisiejszego spotkania młodzi zawodnicy prezentowali się zdecydowanie lepiej i odnieśli wysokie zwycięstwo pokonując Marcinki 4:0. Bardzo dobra gra całego zespołu zwłaszcza w pierwszej połowie sprawiła że nie daliśmy większych szans przeciwnikowi. Na listę strzelców już w pierwszej połowie wpisali się: Karol Pokładecki, Szymon Sokowicz, Norbert Ogrodowczyk i Mikołaj Focht. Było to ostatnie spotkanie w tej rundzie. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Pruchnik, Czajczyński, Skrzypczak, Focht, Strzelczyk, Małek, Rozmiarek, Pokładecki, Ogrodowczyk, Sokowicz, Czopek, Wysocki, Kasprowicz, Gonet, Jaworski, Antkowiak, Szkudlarek.

2018-II-zespol.jpg

Drugi zespół Victorii Września odniósł swoje kolejne zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo A klasy okręgu Konińskiego. Tym razem podopieczni Tomasza Krzyżkowiaka pokonali w spotkaniu wyjazdowym Piast Grodziec 3:2. Niedzielne zwycięstwo było 7 w obecnych rozgrywkach i pozwoliło utrzymać 2 miejsce w ligowej tabeli tuż za Polonią Golina. Miniona kolejka była ostatnią w rundzie jesiennej i lider obecnych rozgrywek już swojego dorobku punktowego nie poprawi, natomiast nasz zespół czeka jeszcze spotkanie zaległe, które rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę i w przypadku zwycięstwa pozwoli na zrównanie się punktami z Polonią. W spotkaniu z Piastem zwycięstwo powinno być okazalsze, ale po raz kolejny zawodziła skuteczność, dlatego do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Po zmianie stron w 55 minucie pierwszego gola dla naszego zespołu zdobył Dawid Szymański, na 2:0 w 73 minucie podwyższył Mikołaj Jankowski, a wynik spotkania na 3:2 w 85 minucie ustalił Stanisław Klamecki - Cichy. W obecnych rozgrywkach w rundzie jesiennej zespół zdobył dotychczas 23 punkty (może być 26) na 33 możliwe do zdobycia, strzelił 20 bramek i stracił 12, a więc można uznać rundę za bardzo udaną w wykonaniu bardzo młodych zawodników jacy grają w II zespole Victorii. Runda rewanżowa zapowiada się bardzo emocjonująco i z wielkimi szansami na sprawienie niespodzianki na koniec sezonu na co na pewno stać ten bardzo młody zespół. Panowie powodzenia i oby tak dalej.
W Grodźcu zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Bonalski, Yarovyi, Szymański, Radziejewski (60' Cichoński), Krzyżanowski, Szymański (70' Klamecki - Cichy), Jankowski, Kwaśny (80' Staszak).
Autor: R.Ł.


  Strony  1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg HK.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg