piknik_rodzinny_1.jpeg
Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi na piknik rodzinny z Victorią, który odbędzie się w dniu dzisiejszym na stadionie przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Startujemy o godzinie 17:00, serwujemy kiełbaskę z grilla, kaszankę, grochówkę, a dla najmłodszych dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, watę cukrową i popcorn. W planie są również mecze piłkarskie drużyn złożonych z rodziców drużyn młodzieżowych naszego klubu. Zapraszamy wszystkich serdecznie na stadion 14-06-2019 godz. 17:00 będzie zabawa.
Autor: R.Ł.

1__1__2.JPG

Sala Bankietowa Hotelu Kosmowski gościła w dniu wczorajszym na spotkaniu podsumowującym zakończenie sezonu piłkarskiego 2018/2019 naszych sponsorów i darczyńców z zarządem wrzesińskiego klubu MKS Victoria Września. Spotkanie rozpoczął prezes MKS Victoria Września p. Eugeniusz Nowicki przedstawiając obecną sytuację drużyny, jak również plany jakie chciałby zrealizować w najbliższych latach. Rzeczą bardzo istotną i bez wątpienia intrygującą wielu wczorajszych gości była dalsza rola prezesa we wrzesińskim klubie. Teraz już oficjalnie możemy potwierdzić, że prezes Eugeniusz Nowicki będzie się ubiegał o reelekcję na stanowisko prezesa MKS Victoria Września co spotkało się z ogólną aprobatą wszystkich zebranych gości. W dalszej części prezes podziękował zebranym gościom za wkład jaki wnoszą w funkcjonowanie i rozwój naszego klubu i wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę. Goście udali się na poczęstunek serwowany przez jednego z naszych sponsorów jakim jest Hotel Kosmowski, a rozmowy w kuluarach jakie miały miejsce podczas spotkania mamy nadzieję zaowocują w przyszłości na dobro naszego klubu.
Autor: R.Ł.

W ostatnim swoim pojedynku w lidze wojewódzkiej Victoria Września pokonała na wyjeździe Ostrovie Ostrów Wielkopolski 1:0. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w drugiej połowie Mikołaj Focht. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Wysocki, Focht, Czajczyński, Gonet, Kasprowicz, Małek, Kołodziejczak, Strzelczyk, Dębicki, Ogrodowczyk, Maćkowiak,Czopek, Gajownik, Ciesielski, Antkowiak. Tym samym zespół zajął wysokie trzecie miejsce w lidze wojewódzkiej.

MISTRZOWIE A KLASY
6666666666666666666666666_1.jpg

Drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Krzyżkowiaka po zwycięstwie 1:0 z Piastem Grodziec w ostatniej kolejce wywalczyła awans do Klasy Okręgowej. Ostatnie spotkanie ligowe rozgrywaliśmy przed własną publicznością i zwycięstwo w nim dawało awans drużynie do wyższej klasy rozgrywkowej. Przez 67 min niedzielnego spotkania byliśmy drużyną lepszą, ale zawsze czegoś brakowało przy wykończeniu akcji bramkowych. W 67 min wreszcie w swoim stylu z lewej strony popędził Krystian Śniegowski, dzióbnął wypuszczoną sobie piłkę i posłał ją obok bramkarza przyjezdnych dając nam prowadzenie. W 76 min powinno być po meczu, ale Dominik Szymański zamiast uderzać z pierwszej piłki próbował ją jeszcze przyjmować, ta odbiła mu się od ręki i było po wszystkim, a strzał z obrębu pola karnego Dawida Szymańskiego intuicyjnie obronił bramkarz Piasta. Wynik do końca już się nie zmienił i awans do Klasy Okręgowej stał się faktem. Brawo panowie i gratulacje zapracowaliście na to zwycięstwo i nikt wam już tego nie odbierze. MISTRZ MISTRZ VICTORIA II.
Autor: R.Ł.

111111111111111111_1.jpg

Plan minimum, jaki po majowych wynikach założył sobie nasz zespół został wykonany na 3 kolejki przed zakończeniem sezonu i po zwycięstwie w ostatnim meczu wyjazdowym z Obrą Kościan utrzymaliśmy IV ligę we Wrześni. Spotkanie rozgrywane w Kościanie ze względu na fatalny stan murawy nie pozwalał na swobodne operowanie piłką, co owocowało dużą niedokładnością z obu stron przy próbie rozegrania ataku. Cofnięta na swoją połowę drużyna gospodarzy ograniczała się do długich przerzutów piłki na skrzydła i gry z kontry, my natomiast przy ataku pozycyjnym traciliśmy koncepcję na 16 metrze od bramki przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a druga odsłona różniła się od pierwszej tym, że w 63 min z prawej strony urwał się Maciej Szczublewski dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie minęli się z nią dwaj nasi zawodnicy, ale doskoczyć do niej udało się Hubertowi Oczkowskiemu, który technicznym uderzeniem z około 10 metrów pokonał bramkarza gospodarzy.
22222222222222222222_1.jpgOstatnie 15 minut sobotniego spotkania to bardziej zdecydowane ataki Obry, które przynajmniej w dwóch przypadkach mogły zakończyć się zdobyciem bramki, ale na wysokości zadania stawał Tobiasz Nowicki ratując nas przed ich utratą. W 82 min sytuacji sam na sam nie udało się wykorzystać Mikołajowi Jankowskiemu, który posłał piłkę wysoko nad bramką, a że gospodarze już więcej okazji nie mieli spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 1:0. Zwycięstwo w Kościanie dało nam już pewne utrzymanie w IV lidze na następny sezon i na ostatnie 3 kolejki pozostaje nam już walka o wyższe miejsce w ligowej tabeli i punkty w Pro Junior System. Następne spotkanie już w najbliższą sobotę 15-06-2019 o godz. 16:00 przy Kosynierów 1 we Wrześni, a podejmować będziemy Pogoń Nowe Skalmierzyce i już teraz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion.
Autor: R.Ł.

Akademia_M__odych_Or____w_1024x486_1.jpg

Mobilna Akademia Młodych Orłów we Wrześni

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wszystkich trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także sympatyków piłki nożnej na szkolenie składające się z wykładu teoretycznego oraz treningu pokazowego, które odbędzie się 5.06.2019 r. od godziny 16:00 na obiektach Stadionu Miejskiego przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje darmowy zestaw materiałów szkoleniowych w postaci książek: GRY ZADANIOWE, ABC Trenera Dzieci, Piłka Nożna w Szkole, Podręcznik Trenera Piłki Nożnej Dzieci + publikacje „Piłka Nożna bez dyskryminacji” Przypominamy, że Projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej i sportowej edukacji.

Harmonogram 05.06.2019 r.  

16.00 – Wykład teoretyczny – Przeciwdziałanie dyskryminacji

16:45 - Trening pokazowy „Nauczanie działań grupowych w defensywie” kat. młodzik

17.45 – Gra selekcyjna kat. Orlik

18.30 – Podsumowanie szkolenia

Informujemy, iż szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24  http://pzpn24.pzpn.pl

Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO - Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.

 https://youtu.be/LiatNyoXEDQ            
2018-I-zespol.jpg
Seria meczów bez zwycięstwa, gdzie niejednokrotnie byliśmy zespołem lepszym zakończyła się w dniu dziecka na stadionie przy Kosynierów 1 we Wrześni. Do Wrześni w ramach 34 kolejki ligowej przyjechał zespół Tarnovi Tarnowa Podgórnego i został dosłownie staranowany przez naszą Victorię. Rozpoczął w 12 min. M. Jankowski wykorzystując dośrodkowanie P. Krzyżanowskiego, w 28 min było już 2:0 po bramce Ł. Jasińskiego, który pokonał bramkarza gości strzałem z główki. Na przerwę schodziliśmy z przewagą dwóch bramek i wszyscy zadawali sobie pytanie czy to prowadzenie utrzymamy, bo jak już to nie raz bywało potrafiliśmy trwonić  takie przewagi. W dniu dzisiejszym jednak zespół pracował jak dobrze naoliwiona maszyna i nie dosyć, że utrzymała przewagę to jeszcze dołożyła 3 bramki. W 68 min. na 3:0 podwyższył P. Krzyżanowski zamykając dośrodkowanie z prawej strony D. Garstki. W 77 min. Sz. Krawczyński z około 40 metrów trafił do pustej bramki po błędzie bramkarza gości, a kropkę nad i postawił w 83 min J. Kopaniarz ustalając końcowy wynik na 5:0. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoliło nam na awans w ligowej tabeli na 13 miejsce i opuszczenie strefy spadkowej, a gra jaką dzisiaj pokazali nasi zawodnicy pozwala wierzyć w kolejne zwycięstwa w następnych meczach.
Autor: R.L.

2018-II-zespol.jpg
Potknięcia rywali w walce o mistrzostwo A Klasy wykorzystali zawodnicy drugiego zespołu Victorii. W niedzielne popołudnie na własnym boisku pokonali drużynę Warty Rumin 2:0 i na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek mają 3 punkty przewago nad drugim zespołem. O pierwszej połowie niedzielnego pojedynku należy tylko napisać, że się odbyła, bowiem nie działo się w niej nic co mogłoby zasługiwać na jakikolwiek komentarz, ale za to druga to już inna bajka. Całkowicie inną drużynę oglądaliśmy w drugiej odsłonie, co potwierdziło się zdobyciem 2 bramek. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Dominik Szymański pokonując bramkarza gości uderzeniem z główki, a na 2:0 podwyższył Dawid Szymański strzelając do tzw. pustaka po podaniu od Dominika. Zwycięstwo pozwoliło nam odskoczyć od drugiego zespołu na 3 punkty i bardzo zbliżyć się do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Przed nami jeszcze 2 kolejki ligowe i do pewnego awansu potrzebujemy 4 punktów zakładając, że nasi bezpośredni rywale swoje mecze wygrają. Wielka szansa przed naszymi młodymi zawodnikami, więc trzymajmy mocno kciuki za podopiecznych Tomasza Krzyżkowiaka. :)
Autor: R.Ł.

2018-I-zespol.jpg
Remisem zakończyło się wyjazdowe spotkanie Victorii Września z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Sobotnia potyczka z wyżej notowanym zespołem nie należała do porywającego widowiska. Zespoły bardzo skoncentrowane w tyłach postanowiły swoje ataki wyprowadzać z kontry, co zaowocowało długim posiadaniem piłki i głównie grą w środkowej strefie boiska. W pierwszej połowie swoją szansę na zdobycie bramki miał Mikołaj Jankowski, ale z 3 metrów trafił w bramkarza. Gospodarze odpowiedzieli uderzeniem z dystansu trafiając w poprzeczkę. W drugiej części Łukasz Jasiński strzałem głową trafił w poprzeczkę i to było wszystko co można odnotować po sobotnim spotkaniu. Mecz bez rozstrzygnięcia dał nam co prawda 1 punkt, ale ponieważ nasi rywali swoje mecze wygrywali to niestety, ale w ligowej tabeli zanotowaliśmy spadek o jedną pozycję. W najbliższą sobotę kolejny mecz o wszystko, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Tarnovi Podgórnej i musimy trzymać mocno kciuki, aby w końcu zdobyć 3 punkty na własnym obiekcie.
Autor: R.Ł.

Piłkarze młodzika starszego Victorii rozgrywali swoje kolejne spotkanie ligowe w Kole. Po dobrej i konsekwentnej grze wygrywamy z Olimpią 4:1. Na listę strzelców wpisali się Frątczak Kacper - 3 bramki oraz Kaczmarek Wiktor - 1 bramka. Cieszy fakt, iż młodzi zawodnicy przełamali swoją niemoc strzelecką i zaczęli wykorzystywać sytuacje bramkowe. Victoria zagrała w składzie: Stanisławski, Frątczak Klaudiusz, Frątczak Kacper, Staniszewski, Mikołajczyk, Kaczmarek Krystian, Kaczmarek Wiktor, Ściernicki, Woźniak, Hęś, Gąszczyk, Kożuchowski, Kurzajak, Małek, Pocztarek, Pohl, Pruszyński.

Trampkarze Victorii po bardzo słabym spotkaniu przegrali w Krotoszynie z Transnet AT 2:0. Był to chyba najsłabszy mecz w tym sezonie w wykonaniu młodych zawodników. Do przerwy Victoria przegrywała 1:0 i ani razu nie zagroziła bramce gospodarzy. Po przerwie zmiany w ustawieniu spowodowały że gra była trochę lepsza jednak ten dzień należał zdecydowanie do zawodników z Krotoszyna i to oni odnieśli zasłużone zwycięstwo. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Skrzypczak, Focht, Rozmiarek, Pruchnik, Kołodziejczak, Małek, Strzelczyk, Pokładecki, Ogrodowczyk, Kasprowicz, Wardeski, Szarzyński, Gonet, Czajczyński, Maćkowiak, Czopek, Szkudlarek.

Wszystkich młodych adeptów zapraszamy do akademii piłkarskiej.Chcesz podnosić swoje umiejętności piłkarskie?!Trenujemy 3 razy w tygodniu na głównej płycie stadionu. Pon,wtorki i czwartki godz 17-18. Widzimy się na boisku :)Autor: Bartek Nowicki

Liga wojewódzka 2019-05-21

Kolejne zwycięstwo odnieśli trampkarze Victorii pokonując w niedzielne południe zespół SKP MOS Słupcę 3:1. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył kapitan drużyny Wiktor Strzelczyk a jedną dołożył Bartosz Szkudlarek. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Pruchnik, Rozmiarek, Focht, Skrzypczak, Kołodziejczak, Małek, Strzelczyk, Dębicki, Pokładecki, Ogrodowczyk, Wysocki, Ciesielski, Szkudlarek, Wardeski, Gonet, Maćkowiak, Dziekan. Kolejne spotkanie zespół rozegra 25 maja w Krotoszynie o godz. 13.30. Po 10 kolejkach Victoria z 22 punktami na koncie zajmuje trzecie miejsce w tabeli a najbliższy przeciwnik z 12 punktami miejsce czwarte.

W niedzielę zespół młodzika starszego podejmował na swoim boisku rówieśników ze Słupcy. Z przebiegu spotkania można było zaobserwować, że byliśmy zespołem, który częściej gościł na połowie przeciwnika co pozwoliło na stworzenie kilku bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki. Niestety tak jak w poprzednim spotkaniu graliśmy bardzo nieskutecznie i na zwycięską bramkę musieliśmy czekać do ostatnich minut meczu. Zwycięski gol padł z rzutu wolnego a jego autorem był Marcin Mikołajczyk. Victoria zagrała w składzie: Stanisławski, Szewczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Mikołajczyk, Kaczmarek Krystian, Kaczmarek Wiktor, Ściernicki, Woźniak, Hęś, Staniszewski, Kożuchowski, Gąszczyk. Następne spotkanie zespół rozegra w najbliższą niedzielę w Kole z tamtejszą Olimpią o godzinie 11:00.

2018-II-zespol.jpg
Podopieczni Tomasza Krzyżkowiaka nadal liderują w konińskiej A Klasie. Rozgrywany w ubiegłym tygodniu na boisku w Psarach Polskich mecz z ZKS Zagórów po bramce Dominika Szymańskiego wygraliśmy 1:0, a mogło być lepiej, ale na wysokości zadania stanęli sędziowie nie uznając nam dwóch bramek odgwizdując pozycje spalone. W ostatnią niedzielę nie było już tak dobrze jak z Zagórowem. Na spotkanie z Wartą Kramsk pojechaliśmy z jednym zmiennikiem na ławce, co pozbawiło trenera możliwości ewentualnych roszad na boisku, a i stan boiska na jakim przyszło nam rozgrywać niedzielne spotkanie pozostawiało wiele do życzenia. Nie zmienia to faktu, że powinniśmy to spotkanie wygrać, ale tym razem zawiodła skuteczność. Swoich sytuacji na zdobycie bramki nie wykorzystali Dawid i Domik Szymańscy, którzy przegrali pojedynki sam na sam z bramkarzem. Gospodarze ograniczyli się do gry długimi podaniami na swoich napastników, ale dobrze radzili sobie z tym nasi obrońcy. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a że inne spotkania potoczyły się po naszej myśli utrzymaliśmy pozycje lidera rozgrywek A Klasy okręgu Konińskiego. Za tydzień na własnym obiekcie podejmujemy zespół Warty Rumin i zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli nam na dwie kolejki przed końce rozgrywek utrzymać fotel lidera.
Autor: R.Ł.

2018-I-zespol.jpg
Sobotnie spotkanie z Polonią Leszno należało wygrać, aby zapewnić sobie trochę pewności i oddechu przed wyjazdowym meczem z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. Pierwsze 45 minut w naszym wykonaniu jeszcze można uznać za udane. Graliśmy bezpiecznie z tyłu i wyprowadzaliśmy niebezpieczne ataki z przodu. W 35 minucie Maciej Szczublewski minął na skrzydle dwóch zawodników gości i precyzyjnie dośrodkował w pole karne, gdzie głowę dołożył Mikołaj Jankowski i prowadziliśmy 1:0. Na 3 minuty przed zakończeniem pierwszej połowy sobotniego spotkania Hubert Oczkowski zdecydował się na uderzenie z okolic pola karnego, ale trafił w obrońcę, za drugim razem w bramkarza, a dobitka Patryka Krzyżanowskiego została zablokowana przez zawodnika Polonii. Po zmianie stron zaczęliśmy popełniać błędy, a przeciwnik wykorzystał to wręcz z perfekcyjną skutecznością przeprowadzając 3 ataki i zdobywając 3 gole. Najpierw dośrodkowanie z boku na raty wykorzystał gracz Polonii do bijając piłke obronioną przez Tobiasza Nowickiego, w 76 minucie gola samobójczego zaliczył Szymon Krawczyński próbując wybijać piłkę zmierzającą do naszej bramki, a w 87 min po błędzie Patryka Krzyżanowskiego było już 1:3 dla Polonii. Patryk po części zrehabilitował się w 89 minucie zdobywając gola po strzale głową na 2:3, ale to już było wszystko na co stać było Victorię w tym spotkaniu. Przegraliśmy kolejny pojedynek na własnym obiekcie i spadliśmy w tabeli na miejsce 14, a za tydzień wyjeżdżamy do wspomnianej wcześniej Ostrovi i tam już nie możemy pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktową.
Autor: R.Ł.

okon_1.jpg

Największa legenda Lecha Poznań, uznawany za jego najlepszego piłkarza w dziejach Mirosław Okoński znalazł się w podbramkowej sytuacji życiowej. Cierpi na marskość wątroby, wymaga leczenia i specjalistycznej diety. Kibice już zrzucają się, by mu pomóc. Do licznego grona kibiców postanowiła dołączyć się również Victoria Września, która z inicjatywy drużyny Oldboyów Victorii w najbliższą sobotę 18-05-2019 o godzinie 13:30 zorganizuje mini turniej w którym wystąpią 3 drużyny: drużyna Oldbojów, drużyna kibiców Victorii, oraz przyjaciele i sponsorzy Victorii. Zakupione bilety na ten mini turniej upoważniać będą do wejścia na mecz ligowy z Polonią Leszno, który odbędzie zaraz po zakończeniu mini turnieju. Podczas spotkań rozgrywanych po 30 minut zbierane będą w specjalne puszki pieniążki na leczenie Mirka Okońskiego, a dodatkowo Zarząd MKS Victoria Września pewną część ze sprzedaży biletów z tego dnia również przeznaczy dla popularnego Okonia. Wszystkich kibiców bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 18-05-2019 na stadion przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni na godz. 13:30. Wesprzyjmy naszego byłego zawodnika w tak ciężkim dla niego okresie. Informujemy, że w razie niesprzyjających warunków pogodowych cała zbiórka zostanie przeniesiona na inny termin o którym informować będziemy na stronie naszego klubu.
Autor: R.Ł.

11 i 12 maja na boiskach Victorii odbył się "I Ogólnopolski Turniej SBG Września Cup". Dwudniowy turniej zgromadził we Wrześni 12 drużyn z całej Polski a w rywalizacji brali udział trampkarze młodsi Victorii (2005 rocznik i młodsi). W całym turnieju rozegrano 48 spotkań w których udział wzięło 240 zawodników. W pierwszym dniu turnieju zespół Victorii odniósł 3 porażki (Salos Szczecin 0:2, Warta II Poznań 0:1, Fase Szczecin 0:4) oraz 2 zwycięstwa (Górnik Konin 3:0, Koziołek Poznań 2:1). W drugim dniu rozegraliśmy 3 spotkania. W pierwszym meczu wygraliśmy z Jagiellonią Tuszyn 1:0, następnie zremisowaliśmy 1:1 z Salosem Szczecin, a w ostatnim swoim spotkaniu przegraliśmy z Ząbkowicami Śląskimi 0:1. Nagrodę dla najlepszego zawodnika Victorii odebrał Mikołaj Focht.Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Warta Poznań II
2. FASE Szczecin
3. Warta Poznań I
4. Akademia Reissa Konin
5. Salos Szczecin
6. Victoria Września
7. Jagiellonia Tuszyn
8. Orzeł Ząbkowice Śl.
9. GKS WAKO Kowale
10. MKS Mieszko Gniezno
11. Górnik Konin 06
12. Koziołek Poznań

20190510_195307_resized_1_1.jpg

Przełożony z niedzieli na piątek ostatni pojedynek Victorii Września z Krobianką Krobia zupełnie nie wyszedł naszemu zespołowi. Po bardzo słabej pierwszej połowie przegrywaliśmy z gospodarzami 2:0. Pierwszego gola straciliśmy już w 16 minucie. Damian Garstka będącego tyłem do naszej bramki zawodnika Krobi sfaulował w polu karnym i sędzia nie miał innego wyjścia, jak wskazać na 11 metr. Rzut karny pewnie na gola zamienił zawodnik gospodarzy, a my nadal mieliśmy problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce i zagrożeniem bramki rywala.
20190510_195318_resized_1.jpgW 25 minucie wyrównanie powinien nam dać Jakub Marzyński, ale z 5 metrów nie potrafił umieścić piłki w siatce. W 27 minucie gospodarze podwyższyli na 2:0 wykorzystując dośrodkowanie w nasze pole karne, a tuż przed zejściem do szatni powinni prowadzić 3 bramkami, ale na wysokości zadania stanął Tobiasz Nowicki wygrywając pojedynek sam na sam z zawodnikiem Krobianki. Druga odsłona wyglądała już znacznie lepiej, ale po raz kolejny dała znać o sobie nasza największa zmora tego sezonu, a mianowicie brak skuteczności.
20190510_193147_resized_1.jpg

Swoje sytuacje na zdobycie bramki mieli: Kanior, po którego strzale piłka trafiła w poprzeczkę, uderzenie Oczkowskiego wybronił bramkarz, a Szczublewski pomylił się nie znacznie dwa razy uderzając na bramkę z obrębu kola karnego. Gospodarze grający z kontry również mieli swoje okazje bramkowe, ale na 3 pojedynki sam na sam z Tobiaszem Nowickim przegrali wszystkie. Wynik już do końca nie uległ zmianie, a my przegraliśmy kolejne spotkanie z zespołem, który plasował się za nami w ligowej tabeli, a przed nami ostatnie 6 kolejek z zespołami, które zajmują miejsca przed nami i będą to spotkania o być albo nie być w IV lidze. W najbliższą sobotę 18-05-2019 o godz. 16:00 do Wrześni przyjeżdża Polonia Leszno i na pewno za darmo nam punktów nie odda, więc kolejne spotkanie przed naszym zespołem za tak zwane 6 punktów.
Autor: R.Ł.


Miło nam poinformować wszystkich kibiców młodzieżowej piłki nożnej, że w najbliższy weekend na obiektach MKS Victoria Września odbędzie się I Ogólnopolski Turniej SBG Cup w piłce nożnej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy pana Tomasza Kałużnego. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion przy Kosynierów 1 we Wrześni. Startujemy już o 9:00 w sobotę 11-05-2019. Poniżej kilka informacji odnośnie zasad, jak również lista uczestników i zestawienie spotkań.
Autor: R.Ł.

NOWY_PLAKAT_DO_DRUKU_1.png

333_1.png

Mecze grupowe 30 min / Mecze Finałowe 40 minut. W Finale A zagrają zespoły z miejsc 1-2, w FINALE B zespoły z 3-4, w Finale C zespoły z 5-6 miejsca w swoich grupach.

  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg HK.jpg Magmar.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola


Grinbud Czarnobia Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg