Uwaga kibice Victorii Września !!! Zarząd klubu wprowadza przedsprzedaż biletów na spotkanie barażowe o awans do III ligi z Mieszkiem Gniezno. Bilety w przedsprzedaży będą do nabycia podczas ostatniego meczu ligowego z LKS Gołuchów 2-06-2018. Dodatkowo będzie również możliwość nabycia biletów w dniach 4-06, 6-06 i 7-06 w siedzibie klubu w godzinach 17:00-19:00. Cena biletu 10 zł. ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA. WSTĘP BEZPŁATNY TYLKO DLA DZIECI DO LAT 10. Nie czekaj do ostatniej chwili zakup bilet w przedsprzedaży, a na pewno nie zabraknie Cię na meczu !!!
Autor: R.Ł.

Ostatnie spotkanie bieżącego sezonu o mistrzostwo IV 7Ligi Grupy Południowej na własnym obiekcie rozegramy 2-06-2018 o godz.16:00 z drużyną zajmującą piątą pozycję w obecnych rozgrywkach LKS Gołuchów. Przed rozpoczęciem sobotniego spotkania bedzie okazja do podziękowania za wieloletnią pracę w klubie zasłużonemu działaczowi, kierownikowi, a w ostatnim czasie gospodarzowi obiektu we Wrześni Stefanowi Wichłaczowi. Podczas meczu będzie również możliwość zakupienia biletu na spotkanie barażowe z Mieszkiem Gniezno. Zarząd klubu, drużyna, trenerzy i pracownicy Victorii zapraszają wszystkich kibiców na stadion przy Kosynierów 1 w dniu 2-06-2018 o godz.15:30 podziękujmy razem p.Stefanowi za pracę, a drużynie za mistrzostwo. Autor R.Ł.

Obiekt Victorii Września po raz kolejny został doceniony przez struktury PZPN. W dniu 30-05-2018 o godz.13:00 na obiekcie przy ul. Kosynierów 1 zostanie rozegrany ćwierćfinał Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych. Jest to jedno spotkanie rozgrywane na neutralnym terenie, a udział w nim wezmą zespoły MUKS Praga Warszawa i UKS Orzeł 2010 Wałcz. Zespół z Warszawy jest zwycięzcą swojej grupy, natomiast UKS Orzeł uplasował się na drugim miejscu ulegając Medykowi Konin. Zwycięzca tego pojedynku awansuje do półfinału całych rozgrywek, natomiast drużyna przegrana zajmie miejsca 5-8 w całym cyklu. Wszystkich kibiców młodzieżowej piłki nożnej w wykonaniu dziewcząt, jak również grupy szkolne z naszego miasta zapraszamy na stadion przy Kosynierów 1 30-05-2018 o godz.13:00 na pewno będzie na co popatrzeć.
Autor: R.Ł.

Ostatnia drużyna obecnych rozgrywek o mistrzostwo A Klasy Warta Kramsk w dzisiejszym spotkaniu z rezerwami Victorii Września po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu wywozi 1 punkt remisując 1:1. Było to chyba najsłabsze 90 min. jakie rozegraliśmy w tym sezonie. Pierwsze 45 min. kończymy prowadzeniem 1:0 po bramce M.Szczublewskiego, który zakończył rajd prawą stroną strzałem po długim rogu bramki gości. W drugiej połowie nasza nieudolność w ofensywie przyprawiała o ból głowy trenera Krzyżkowiaka,a przy akcji gości i biernej postawie naszej defensywy zawodnik Kramska strzelił wyrównującego gola i ostatnia drużyna obecnych rozgrywek wywozi z Wrześni 1 punkt. W najsłabszym meczu z Kramskiem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Zielonka (46'Kirkiewicz), Szczublewski, Szymański (23'Til), Grabarek, Jagodziński, Bonalski, Yarovyi, Szymański (55'Wojciechowicz 70'Cichoński).
Autor: R.Ł.

W minioną sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na własnym stadionie zespół Olimpii Koło. Po bardzo dobrym spotkaniu w wykonaniu naszej drużyny wygrywamy 3:0. Bramki dla Victorii zdobyli: Frątczak Kacper - 2 oraz Kaczmarek Wiktor. Zagraliśmy w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Broniarczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Hęś, Kożuchowski, Kurzajak, Pocztarek, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Stanisławski.

Kolejne zwycięstwo odnotowują podopieczni Czesława Jakołcewicza.Dzisiejszym pokonanym był zespół Tura Turak.Zespól zagrał w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI,MAJEWSKI, KRZYŻANOWSKI,OCZKOWSKI, KACPRZAK/70'PIETRZAK/, NOWICKI B./80'ŁABĘDZKI/,KRUSZYŃSKI, MATUSZAK/62'KOPANIARZ/,KRAWCZYŃSKI, SARBINOWSKI/74'JANKOWSKI/. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli :MATUSZAK asysta Oczkowski oraz gol samobójczy po wcześniejszym strzale głową Krawczyńskiego.Bramkę tracimy w 49' meczu.
Autor: R K

W dniu dzisiejszym o godz.13:00 w siedzibie wielkopolskiego związku piłki noznej rozlosowano termin i miejsce spotkań barażowych. Zwycięzca grupy północnej Mieszko Gniezno i zwycięzca grupy południowej Victoria Września pierwszy mecz o awans do trzeciej ligi rozegrają 9-06-2018 o godz.16:00 na boisku przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Rewanż rozegrany zostanie 16 lub 17 czerwca (w zależności kiedy rozgrywany będzie mecz żużlowy)na boisku Mieszka w Gnieźnie. Już teraz wszystkich kibiców Victorii zapraszamy na to bardzo ważne wydarzenie i gorący doping.
Autor: Radoslaw Łabędzki

W sobotę Victoria Września (rocznik 2005) pokonała na wyjeździe Tur Turek 1:0. Zespół, który znajdował się na przed ostatnim miejscu w tabeli postawił na swoim boisku bardzo trudne warunki. Jak się później okazało jedyną bramkę dla Victorii w drugiej połowie spotkania zdobył ze stałego fragmentu gry Wiktor Strzelczyk, który perfekcyjnie wykonał rzut wolny. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Olejniczak, Pruchnik, Skrzypczak, Szkudlarek, Małek, Kasprowicz, Ogrodowczyk, Zarębski, Strzelczyk, Pokładecki, Ciesielski, Dębicki, Wysocki. Kolejne spotkanie Victoria rozegra już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 na własnym boisku z Kaziemierzem Biskupi.

Piast Grodziec był gospodarzem sobotniego spotkania o mistrzostwo A Klasy okręgu konińskiego. Specyficzne boisko na jakim przyszło nam rozegrać to spotkanie na pewno nie ułatwiało zrealizowania zadań postawionych przez trenera. Chłopaki zagrali jednak bardzo mądrze nie pozwalając gospodarzom na stworzenie sobie chociażby jednej stu procentowej okazji do zdobycia bramki. Mecz tak naprawdę został rozstrzygnięty w pierwszej połowie, gdzie po pierwszej bramce zdobytej w piłce seniorskiej przez R. Zdunka, pierwszej ,,ukraińskiej'' bramce zdobytej przez M.Yarovyi oraz golu B.Wojciechowicza prowadziliśmy 0:3. Druga odsłona również pod naszą kontrolą, a swoje okazje bramkowe mieli K.Jagodziński, D.Szymański, oraz M.Wawrzyniak. Wynik meczu na 0:4 uderzeniem z około 20 m ustalił M.Wawrzyniak i był to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy w sobotnie popołudnie. Następne spotkanie II Zespół Victorii rozegra na swoim obiekcie w niedzielę 20 maja o godz. 16:00 na który zapraszamy wszystkich kibiców wrzesińskiej piłki nożnej. W Grodźcu zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Bonalski, Yarovyi, Kmieciak, Jagodziński, Wojciechowicz, Szymański, Grabarek, Wawrzyniak, Szymański.
Autor: R.Ł.

W niedzielne popołudnie ważne zwycięstwo "na przełamanie" odniósł zespół młodzika młodszego, który ma za sobą trudny okres w postaci dwóch porażek z liderem i wiceliderem rozgrywek. Na szczęście w dniu dzisiejszym zespół pokazał charakter wygrywając swoje wyjazdowe spotkanie z Tulisią Tuliszków 4:2. Na listę strzelców wpisali się: Frątczak Kacper - 1, Kaczmarek Wiktor - 2, Gibowski Daniel - 1. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Gąszczyk, Szewczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Broniarczyk, Kaczmarek, Hęś, Matusiak, Dąbrowski, Gibowski, Kurzajak. Następne spotkanie podopieczni trenera Siemiątkowskiego rozegrają na własnym stadionie w sobotę o godz. 13:00 z Olimpią Koło.

MAMY MISTRZA 2018-05-12

Po dzisiejszym zwycięstwie 2-0 nad Odolanovią Odolonanów jesteśmy mistrzem IV ligii grupy południowej.Bramki na wagę zwycięstwa strzelali w 35'Sarbinowski po asyście Krawczyńskiego i w 70'Kopaniarz po asyście Sarbinowskiego.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,OCZKOWSKI,NOWICKI B.,KRZYŻANOWSKI,KACPRZAK/70'JUCHACZ/,KRUSZYŃSKI,KRAWCZYŃSKI,ŁABĘDZKI/46'JANKOWSKI/,MATUSZAK/65'KOPANIARZ/,SARBINOWSKI/75'SZCZUBLEWSKI/,MAJEWSKI.
Autor: RK

W minioną niedzielę drugi zespół Victorii Września na własnym boisku podejmował zespół LKS-u Ślesin. Drużyna przyjezdnych w ligowej tabeli plasowała się na 3 miejscu i w niedzielnym pojedynku była faworytem, ale jak już nie raz udowodniliśmy lubimy odbierać punkty wyżej notowanym zespołom. Nie inaczej było i tym razem. Po bardzo zaciętym pojedynku i momentami heroicznej wręcz obronie pokonaliśmy zespół ze Ślesina 1:0, a bramkę dającą zwycięstwo naszemu zespołowi w 52 min. zdobył J.Cichoński. Zwycięstwo w tym pojedynku pozwoliło nam awansować w ligowej tabeli o jedne oczko i wskoczyć na pozycję nr.5. W niedzielnym pojedynku zagraliśmy w składzie: Ziółkowski - Wawrzyniak, Yarovyi, Bonalski, Zielonka – Wojciechowicz (65. Ł. Kirkiewicz), Jagodziński, Dawid Szymański, Szczublewski – Cichoński (60. Dominik Szymański) – Jankowski.
Autor: R.Ł.

Młodzik starszy 2018-05-07

Kolejne zwycięstwo odnieśli młodzicy starsi Victoria Września. W pojedynku na własnym boisku pokonali Sokół Kleczew aż 5:1. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Wiktor Strzelczyk a po jednej dołożyli Karol Pokładecki, Oskar Skrzypczak i Mikołaj Czajczyński. Kolejne spotkanie zespół podopiecznych trenera Bobkiewicz rozegra już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 w Turku. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Focht, Skrzypczak, Małek, Strzelczyk, Czajczyński, Zarębski, Wysocki, Strugała, Roszyk, Pokładecki, Kasprowicz, Dębicki, Wociechowski, Ogrodowczyk, Gonet, Szkudlarek.

Trudny czas ma za sobą zespół młodzika młodszego, który ostatnie dwie kolejki ligowe rozgrywał z pierwszym i drugim zespołem w tabeli. Z prowadzącą w rozgrywkach drużyną Oranje Konin przegrywamy 8:0. Należy zaznaczyć, że gospodarze zagrali tego dnia kapitalne spotkanie a niestety nasz zespół mimo kilku sytuacji podbramkowych nie potrafił zmienić wyniku końcowego. Dzisiejszy mecz z Górnikiem Kłodawa po bardzo słabej grze naszego zespołu także kończymy porażką 8:3. Bramki dla Victorii zdobyli: Frątczak Kacper, Kaczmarek Wiktor oraz Stanisławski Wiktor. W obu spotkaniach zagraliśmy w składzie: Hęś, Broniarczyk, Mikołajczyk, Matusiak, Gąszczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Waszak, Dąbrowski, Gibowski, Kożuchowski, Kurzajak, Szewczyk, Stempniewicz, Stanisławski. Następne spotkanie zespół młodzika młodszego rozegra na wyjeździe z drużyną Tulisia Tuliszków.

W dzisiejszym meczu na szczycie o mistrzostwo czwartej ligi Victoria Września podejmowała wicelidera rozgrywek zespół Ostrovi Ostrów Wielkopolski. Przez większość pierwszej połowy gra była bardzo wyrównana ze wskazaniem na nasz zespól, ale wszystkie ataki kończyły się w obrębie szesnastego metra bramki przeciwnika. W 42 min. po asyście B.Nowickiego na uderzenie z pola karnego po długim rogu bramki zdecydował się K.Łabędzki i wyprowadził nas na prowadzenie 1:0. Po zmianie stron w 59 min.B.Nowicki prostopadłym podaniem uruchomił M.Matuszaka, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższył na 2:0. Wygrywamy bardzo ważne spotkanie i utrzymujemy 12 punktów przewagi nad drugim zespołem w ligowej tabeli. W dzisiejszym spotkaniu zagraliśmy w składzie: Nowicki, Oczkowski, Lisiecki, Majewski, Krzyżanowski, Nowicki, Łabędzki(70'Krawczyński), Kruszyński, Kacprzak, Matuszak(78'Juchacz), Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Drugi zespół Victorii Września swoje spotkanie ligowe rozegrał w dniu dzisiejszym w Ruminiu z miejscową Wartą. Nasi młodzi reprezentanci zafundowali nam prawdziwą mieszankę emocjonalną. Pierwsze 45 min. w naszym wykonaniu wyglądało bardzo dobrze i tylko dzięki nieskuteczności naszych zawodników gospodarze mogą zawdzięczać, że na przerwę schodziliśmy prowadząc po dwóch trafieniach M.Szczublewskiego skromnie 1:2. Niestety druga odsłona zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu, co skrupulatnie wykorzystali gospodarze strzelając nam dwie bramki i wychodząc na prowadzenie 3:2. Po zdobyciu 3 gola Warciarze ograniczyli się do obrony własnej bramki, a nasi zawodnicy marnowali okazję za okazją. W 80 min. na strzał z dystansu zdecydował się M.Szczublewski i pięknym uderzeniem w samo okienko pokonał bramkarza gospodarzy. Remis w tym meczu jest niewątpliwie dużym niedosytem, ponieważ przy wykorzystaniu chociażby połowy sytuacji mecz byłby wygrany, ale jak mówi stare porzekadło ,,Jak nie możesz meczu wygrać to go nie przegraj''. W niedzielę kolejna kolejka o mistrzostwo A Klasy, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie zespół LKS Ślesin. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion we Wrześni 6 Maja godz.16:00. W meczu z Wartą Rumin zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Bonalski, Yarovyi, Zielonka, Grabarek, Jagodziński, Drop, Wojciechowicz(60'Cichoński), Szczublewski, Szymański.
Autor: R.Ł.

1 maja po bardzo ciężkim pojedynku nasz zespół pokonuje SKP Słupcę 3:1. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Wiktor Strzelczyk, Mikołaj Czajczyński i Mikołaj Focht. Victoria wystąpiła w składzie: Roszyk, Focht, Pruchnik, Skrzypczak, Czajczyński, Zarębski, Gonet, Pokładecki, Strzelczyk, Jaworski, Ogrodowczyk, Kasprowicz, Małek, Wysocki, Szarzyński, Strugała, Dębicki, Wojciechowski. Kolejne spotkanie młodzik starszy rozegra w niedzielę na własnym boisku o godz. 11.00 a przeciwnikiem będzie Sokół Kleczew.

Racot zdobyty. 2018-05-01

1 maja w dniu Święta Pracy pierwszy zespół Victorii rozgrywał swój mecz ligowy w Racocie z tamtejszym PKS-em. W dotychczasowych spotkaniach Victorii nigdy jeszcze nie udało się zwyciężyć i do przerwy również pachniało niespodzianką, ponieważ po rzucie karnym sprokurowanym przez K. Łabędzkiego przegrywaliśmy 1:0. W przerwie trener Jakołcewicz wyraził swoje zdanie na temat naszej postawy na boisku co poskutkowało zdobyciem bramki wyrównującej przez M.Jankowskiego, a w 93 min. zrehabilitował się K.Łabędzki strzelając zwycięskiego gola dając nam pierwsze zwycięstwo w Racocie. Po wynikach jakie padły w dzisiejszej kolejce powiększamy przewagę do 12 pkt nad drugim zespólem w ligowej tabeli. W Racocie zagraliśmy w składzie: Nowicki, Majewski, Oczkowski, Łabędzki, Nowicki, Kruszyński, Krawczyński, Juchacz, Jankowski(80'Zielonka), Kacprzak, Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Drugi zespół Victorii doznał pierwszej porażki na wiosnę w rozgrywkach o mistrzostwo A klasy okręgu konińskiego. W niedzielne popołudnie do Wrześni przyjechał zespół Orlika Miłosław plasujący się o dwie pozycje wyżej w ligowej tabeli o naszego zespołu. Pierwsza odsłona bardzo wyrównana ze wskazaniem na Victorię II. Swoich stu procentowych sytuacji nie wykorzystali Szczublewski, Szymański Dominik i Szymański Dawid. Na prowadzenie po strzale z 17 metrów wyszli goście, a do remisu po błędzie bramkarza doprowadził Szymański Dawid. Do przerwy remis i nic nie zapowiadało tego co miało wydarzyć się w drugiej odsłonie. Po zmianie stron pierwsze minuty znowu należą dla naszego zespołu, ale w 63 min. po dyskusyjnym faulu i znakomitej grze aktorskiej zawodnika gości rzut wolny na bramkę zamienił zawodnik Orlika. Niespełna 4 minuty później po błędzie w naszej obronie na 1:3 podwyższyli goście i było już po meczu. Czwartą bramkę po rykoszecie od naszego obrońcy straciliśmy w 90 min i tym samym pierwsza przegrana stała się faktem. Przegraliśmy pierwsze spotkanie, ale nie poddajemy się walczymy nadal o jak najwyższą pozycję na koniec rozgrywek. W meczu z Orlikiem Miłosław zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski (46. Wojciechowicz), Grabarek, Til (46. Cichoński), Dawid Szymański (74. Yarovyi), Kirkiewicz (73. Jagodziński) – Dominik Szymański (55. Drop).
Autor: R.Ł.

Wczorajszy pojedynek przyniósł zawodnikom Czesława Jakołcewicza komplet punktów.Zwyciężając Pogoń Skalmierzyce umocniliśmy się na fotelu lidera.W 26 minucie spotkania zwycięskiego gola strzelił Paweł Lisiecki. Zagraliśmy w składzie:T. Nowicki,Lisiecki, Łabędzki ( 60 min Krawczyński),Sarbinowski (70 min Jankowski), Juchacz, Majewski, Kacprzak, M. Matuszak (74 min Szczublewski), B. Nowicki, Kruszyński, Krzyżanowski.
Autor: R K


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg