123456.jpg
W miniony piątek w restauracji hotelu Kosmowski na sali winogronowej z zarządem MKS Victorii Września na corocznym spotkaniu podsumowującym mijający rok spotkali się nasi sponsorzy i włodarze naszego miasta. Obecną sytuację jak i wizję dalszej pracy  w klubie, oraz wyniki naszego zespołu przedstawił prezes MKS Victorii Września Eugeniusz Nowicki. Podziękowania za wkład wszystkich zebranych jaki wnieśli w rozwój wrzesińskiego klubu złożył również obecny Burmistrz Wrześni pan Tomasz Kałużny.
Zarząd MKS Victorii Września pragnie bardzo serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie wszystkim sponsorom, a restauracji Hotelu Kosmowski za wzorowe przygotowanie i obsługę naszego spotkania. DZIĘKUJEMY.
Autor: R.Ł.

QQWWW.jpgDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.jpg

Spotkania Wigilijne Victorii stały się już tradycją w naszym klubie. Nie inaczej było również i w tym roku. W minioną sobotę 1-12-2018 w gościnnych progach restauracji AVOCADO na uroczystej kolacji spotkali się pracownicy, działacze, piłkarze, trenerzy i zaproszeni goście. Na początku kilka słów podsumowujących zakończoną rundę jesienną przedstawił prezes Eugeniusz Nowicki, a przy okazji potwierdził oficjalnie wiadomość, która jeszcze nie była podana do publicznej wiadomości, że do końca obecnego sezonu pierwszym trenerem MKS Victorii Września pozostaje Tomasz Bekas. Prezes zakończył życzeniami dla wszystkich zgromadzonych i ich rodzin, a o parę słów poproszony został trener Tomasz Bekas. Trener również nawiązał do minionej rundy, w której nie wszystko poszło tak jakby chciał, ale też obiecał wszystkim, że do rundy rewanżowej na pewno zespół będzie przygotowany inaczej. Trener również zakończył życzeniami i na tym zakończyła się część oficjalna. Dalsza część spotkania przebiegła w miłej rodzinnej atmosferze, a wymiana poglądów i kilka pomysłów na działalność klubową na pewno będzie miało swoje zastosowanie.
Autor: R.Ł.

WWWWWWWWWWWWWWWW.jpg


2018-I-zespol.jpg
Ostatnie spotkanie rundy jesiennej w minioną sobotę rozegrała nasza Victoria, a za przeciwnika mieliśmy zespół bardzo nieprzewidywalny LKS Gołuchów. Przyjście trenera Bekasa zmieniło obyczaje panujące w szatni przed meczami ligowymi i tak jak przed każdym meczem pod jego wodzą, tak i teraz rywal był bardzo dobrze rozpracowany i na każde spotkanie założona odpowiednia taktyka i plan gry naszego zespołu. Wyjątek jaki miał miejsce w spotkaniu z LKS- em był taki, że w porównaniu z poprzednimi meczami, tym razem zespół zrealizował te założenia w 100 procentach i rezultat był widoczny od pierwszego do ostatniego gwizdka sobotniego spotkania. Bardzo szybko, bo już w 3 minucie prowadzenie daje nam Szymon Krawczyński pokonując bramkarza gospodarzy strzałem po ziemi z ostrego kąta. Niespełna kwadrans później na 2 zero podwyższył Krystian Robak wykorzystując dośrodkowanie Jacka Kopaniarza. Mądra i bardzo agresywna gra naszego zespołu zaowocowała jeszcze jednym trafieniem, jakim popisał się w 29 minucie Jacek Kopaniarz zamykając dośrodkowanie Damiana Garstki. Wynik do przerwy na 3:0 dla Victorii już się nie zmienił, a po zmianie stron bardzo szybko bo już w 49 minucie czwartego gola dla naszego zespołu zdobywa Hubert Oczkowski  uderzając piłkę z za pola karnego piszczelą. Wynik ostatniego spotkania ligowego mógł być jeszcze bardziej okazały, ale swoich ,,setek'' nie wykorzystali Jankowski, Kopaniarz, Sarbinowski i do końca wynik już się nie zmienił. Zwycięstwo bardzo cieszy, ale najbardziej, to w końcu konsekwentna gra i realizacja założeń trenera Bekasa dzięki którym odnosimy bardzo cenne zwycięstwo i z optymizmem patrzymy w przyszłość czekając na rundę rewanżową. W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka, Marzyński, Lisiecki, Majewski – Oczkowski (83. Łabędzki), Robak, B. Nowicki (77. Kruszyński), Kopaniarz (75. Krzyżanowski) – Krawczyński – Jankowski (80. Sarbinowski).
Autor: R.Ł.

Zakończone zostały zmagania w rozgrywkach trampkarza (chłopcy rocznik 2005). Po wywalczeniu zeszłorocznego awansu w tym roku zawodnikom Victorii przyszło rywalizować w „I lidze wojewódzkiej trampkarza C2”. W 14 spotkaniach zdobyliśmy 23 punkty na co składało się 7 zwycięstw (5:1 Kalisz, 5:2 Krotoszyn, 6:0 Ostrów, 3:1 Kalisz, 4:1 Słupca,5:3 Ostrów, 4:0 Kępno), 2 remisy (0:0 Słupca, 2:2 Konin) i 5 porażek (0:4 Poznań, 0:3 Konin, 3:5 Kępno, 0:6 Poznań, 0:2 Krotoszyn). W pierwszej rundzie strzeliliśmy 37 bramek a straciliśmy 31. Najwięcej bo aż 10 bramek dla Victorii zdobył Szymon Sokowicz natomiast na drugim miejscu uplasował się Karol Pokładecki z 7 bramkami. Cały zespół zasługuje na słowa pochwały szczególnie za angażowanie na treningach oraz frekwencję w meczach ligowych. Mamy nadzieję, że cenne doświadczenie zdobyte na boiskach Wielkopolski i rywalizacja z najlepszymi zespołami, będzie procentowała w późniejszych latach oraz wpłynie korzystnie na rozwój naszych młodych zawodników. Tabela końcowa po pierwszej rundzie:
1. Warta Poznań 37 pkt 62:4
2. Górnik Konin 28 51:22
3. Marcinki Kępno 27 51:35
4. Victoria Września 23 37:31
5. Transnet Krotoszyn 22 30:42
6. Ostrovia Ostrów 14 30:48
7. Włókniarz Kalisz 8 20:51
8. SKP Słupca 4 13:61

2018-I-zespol.jpg
Ostatnie spotkanie ligowe o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej na własnym boisku rozegrała w minioną sobotę Victoria Września. Do Wrześni przyjechał lider obecnych rozgrywek, zespół Lubuszanina Trzcianka, który swoim występem pokazał publiczności zgromadzonej na trybunach, że zajmuje to miejsce całkiem zasłużenie. Nasz zespół przystąpił to meczu bardzo skoncentrowany i w pierwszych minutach mógł, a nawet powinien prowadzić co najmniej dwoma bramkami, ale po raz kolejny zabrakło skuteczności w wykończeniu akcji. Dalsze minuty to coraz większa przewaga gości z Trzcianki, którzy po stracie piłki przez nasz zespół w środku pola i ograniu stoperów zdobywają prowadzenie pokonując naszego bramkarza w sytuacji sam na sam. Wynik do przerwy już się nie zmienił, a po zmianie stron zaczęliśmy odważniej atakować gości z Trzcianki, co przyniosło okazje bramkowe Jankowskiego i Kopaniarza. Niestety, ani jednemu, ani drugiemu nie udało się wykorzystać swoich okazji. Co nie nie udało się naszym zawodnikom, udało się gościom. W 53 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się zawodnik gości i zrobił to tak precyzyjnie, że Tobiaszowi nie pozostało nic innego jak wyciągnąć piłkę z siatki. Wynik 0:2 uspokoił poczynania gości, którzy skupili się na obronie korzystnego rezultatu, a że robili to bardzo dobrze to udało im się utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka. Przegrywamy kolejny mecz i już teraz można powiedzieć, że na ostatnie spotkanie ligowe z LKS Gołuchów nie pojedziemy w roli faworyta. W spotkaniu z Lubuszaninem Trzcianka zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka, Jasiński, Lisiecki, Marzyński – Juchacz (60. Łabędzki), Nowicki (53, Kruszyński), Robak, Kopaniarz, Szczublewski (46. Sarbinowski) – Jankowski (71. Oczkowski).
Autor: R.Ł.

W minioną sobotę zespół młodzika starszego Victorii rozgrywał swoje zaległe i zarazem ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej z Olimpią Koło. Po bardzo dobrej grze naszego zespołu wygrywamy zdecydowanie 4:0. Bramki dla Victorii zdobyli: Kaczmarek Wiktor - 3 oraz Frątczak Kacper - 1. Nasza drużyna zagrała w składzie: Stanisławski, Ściernicki, Kaczmarek Wiktor, Kaczmarek Krystian, Adamski, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Woźniak, Broniarczyk, Mikołajczyk, Hęś, Kożuchowski, Pohl, Smodlibowski Franciszek, Smodlibowski Jakub.

_1.jpg
W minioną niedzielę w dzień setnej rocznicy odzyskania niepodległości drugi zespół Victorii Września rozegrał swój zaległy mecz o mistrzostwo A Klasy okręgu konińskiego. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwalało na zrównanie się punktami z liderującą w tych rozgrywkach Polonią Golina. Plan został wykonany bowiem pokonaliśmy gości z Warty Krzymów 1:0, a bramkę dającą 3 punkty z rzutu karnego zdobył Maciej Szczublewski. Drużyna gości obecnie 5 zespół rozgrywek jest jedynym zespołem, który odebrał punkty liderowi, pokonując go na ich boisku 4:1. Dlatego też spodziewaliśmy się trudnej przeprawy w niedzielnym spotkaniu i tak też było, a decydująca bramka padła dopiero w 81 minucie po rzucie karnym za faul na Dawidzie Szymańskim. a wykorzystał jedenastkę Maciej Szczublewski. Wynik meczu już się nie zmienił, a zwycięstwo pozwoliło nam zrównać się punktami z Polonią Golina i tylko dzięki lepszej różnicy bramek ustępujemy Polonii na półmetku obecnych rozgrywek o mistrzostwo A klasy okręgu konińskiego. Drugi zespół niedzielnym spotkaniem zakończył rundę jesienną i trzymamy kciuki za rundę wiosenną, gdzie powalczymy o najwyższe cele, jakim jest wygranie ligi i awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
img_20181111_135401_1.jpg
Autor: R.Ł.

2018-I-zespol.jpg
Wczorajszy wyjazd do Nowych Skalmierzyc na spotkanie ligowe z miejscową Pogonią przegraliśmy po błędach indywidualnych naszych zawodników 1:4. Przeciwnik, którego gra była bardzo dobrze przeanalizowana przez trenera Bekasa i nakreślona podczas odprawy obnażył nasz zespół wykorzystując praktycznie wszystkie nasze błędy. Spotkanie rozpoczęło się bardzo udanie dla naszego zespołu, bowiem już w 4 min na 1:0 dla Victorii strzela Szymon Krawczyński, ale niestety to było wszystko na co stać było w tym dniu nasz zespół. Po raz kolejny zdobywamy pierwsi bramkę i oddajemy grę przeciwnikowi, co ten skrzętnie wykorzystuje. W 10 min faul w polu karnym i przyznaną jedenastkę wykorzystuje zawodnik gospodarzy, w 39 min kolejny błąd naszej defensywy i po strzale życia z około 16 metrów Pogoń wychodzi na prowadzenie 2:1. Prawdziwą niemoc pokazał w 60 min nasz kapitan, który niestety nie wykorzystał rzutu karnego przyznanego za faul na Hubercie Oczkowskim. W 69 minucie było już 3:1 po kontrze wyprowadzonej po stracie piłki w bocznym sektorze boiska przez Szymona Krawczyńskiego, a w 80 min wynik na 4:1 ustalił napastnik Pogoni wykorzystując przewagę 2:1. W 90 minucie mogliśmy pokusić się o trafienie honorowe, ale Piotr Sarbinowski nie trafił z 2 metrów do pustej bramki. Przegrywamy mecz, ale najbardziej boli styl w jakim to robimy i właśnie to najbardziej denerwuje i kibiców i trenerów naszego klubu. W spotkaniu w Nowych Skalmierzycach zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka (57. Kwaśny), Jasiński, Lisiecki, Majewski – Łabędzki (70. Marzyński), B. Nowicki (46. Oczkowski), Robak, Krawczyński, Kopaniarz (75. Juchacz) – Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Srogi rewanż wzięli trampkarze Victorii za poprzednią porażkę w Kępnie (3:6). Podczas dzisiejszego spotkania młodzi zawodnicy prezentowali się zdecydowanie lepiej i odnieśli wysokie zwycięstwo pokonując Marcinki 4:0. Bardzo dobra gra całego zespołu zwłaszcza w pierwszej połowie sprawiła że nie daliśmy większych szans przeciwnikowi. Na listę strzelców już w pierwszej połowie wpisali się: Karol Pokładecki, Szymon Sokowicz, Norbert Ogrodowczyk i Mikołaj Focht. Było to ostatnie spotkanie w tej rundzie. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Pruchnik, Czajczyński, Skrzypczak, Focht, Strzelczyk, Małek, Rozmiarek, Pokładecki, Ogrodowczyk, Sokowicz, Czopek, Wysocki, Kasprowicz, Gonet, Jaworski, Antkowiak, Szkudlarek.

2018-II-zespol.jpg

Drugi zespół Victorii Września odniósł swoje kolejne zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo A klasy okręgu Konińskiego. Tym razem podopieczni Tomasza Krzyżkowiaka pokonali w spotkaniu wyjazdowym Piast Grodziec 3:2. Niedzielne zwycięstwo było 7 w obecnych rozgrywkach i pozwoliło utrzymać 2 miejsce w ligowej tabeli tuż za Polonią Golina. Miniona kolejka była ostatnią w rundzie jesiennej i lider obecnych rozgrywek już swojego dorobku punktowego nie poprawi, natomiast nasz zespół czeka jeszcze spotkanie zaległe, które rozegrane zostanie w najbliższą niedzielę i w przypadku zwycięstwa pozwoli na zrównanie się punktami z Polonią. W spotkaniu z Piastem zwycięstwo powinno być okazalsze, ale po raz kolejny zawodziła skuteczność, dlatego do przerwy żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Po zmianie stron w 55 minucie pierwszego gola dla naszego zespołu zdobył Dawid Szymański, na 2:0 w 73 minucie podwyższył Mikołaj Jankowski, a wynik spotkania na 3:2 w 85 minucie ustalił Stanisław Klamecki - Cichy. W obecnych rozgrywkach w rundzie jesiennej zespół zdobył dotychczas 23 punkty (może być 26) na 33 możliwe do zdobycia, strzelił 20 bramek i stracił 12, a więc można uznać rundę za bardzo udaną w wykonaniu bardzo młodych zawodników jacy grają w II zespole Victorii. Runda rewanżowa zapowiada się bardzo emocjonująco i z wielkimi szansami na sprawienie niespodzianki na koniec sezonu na co na pewno stać ten bardzo młody zespół. Panowie powodzenia i oby tak dalej.
W Grodźcu zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Bonalski, Yarovyi, Szymański, Radziejewski (60' Cichoński), Krzyżanowski, Szymański (70' Klamecki - Cichy), Jankowski, Kwaśny (80' Staszak).
Autor: R.Ł.

2018-I-zespol.jpg

Obra 1912 Kościan przed sobotnim spotkaniem miała 2 oczka więcej w ligowej tabeli od naszego zespołu. Zwycięstwo oznaczało przeskoczenie naszego sobotniego rywala i zmniejszenie dystansu do czołówki tabeli. Niestety nie udało się osiągnąć żadnej z tych rzeczy. Obra wywozi z Wrześni remis po wręcz chwilami desperackiej obronie, a w tabeli przeskakują nas Polonia Leszno i Tarnovia Tarnowo Podgórne, które swoje mecze wygrywają. Po raz kolejny piłka nożna pokazała jaką jest nie przewidywalną dyscypliną sportową. Zespół mający przewagę przez 80 minut spotkania nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, a drużyna broniąca się chwilami całym zespołem na własnej połowie robi to tak umiejętnie i szczęśliwie, że wywozi cenny punkt. Niestety nie udało się wygrać tego meczu, choć swoje sytuacje mieli i Sarbinowski i Jankowski, a to co zrobił Kwaśny w 87 minucie nie trafiając do prawie pustej bramki pozostanie jego tajemnicą. Spotkanie z Obrą przechodzi do historii, a przed nami kolejny ciężki pojedynek. W najbliższą sobotę udajemy się do Skalmierzyc do tamtejszej Pogoni i nie będzie to łatwy wyjazd. Pogoń obecnie 6 drużyna bieżących rozgrywek ma o 3 oczka więcej od naszej Victorii i na pewno będzie chciała taką przewagę utrzymać, a my pojedziemy tam z zamiarem zdobycia kompletu punktów, co gwarantuje dobre zawody na które wszystkich kibiców serdecznie zapraszam. Przypominam: sobota 10-11-2018 godz. 14:00 Nowe Skalmierzyce ul. Mostowa 1a.
W spotkaniu z Obrą 1912 Kościan zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka (78. Oczkowski), Jasiński, Marzyński, Majewski – Łabędzki (73. Kwaśny) B. Nowicki, Krawczyński, Robak (46. Jankowski), Kopaniarz (71. Szczublewski) - Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Tydzień temu zespół młodzika starszego podejmował na własnym stadionie zespól ORANJE Konin, który jest liderem I ligi okręgu konińskiego w kategorii młodzik starszy i jak do tej pory nie przegrał żadnego spotkania. Mimo, iż nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika nie potrafiliśmy udokumentować tego strzeloną bramką. Po dobrym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy 3:0. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Adamski, Broniarczyk, Krystian Kaczmarek, Mikołajczyk, Gąszczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Kaczmarek Wiktor, Pruszyński, Kożuchowski, Matusiak, Woźniak. W dniu dzisiejszym graliśmy na wyjeździe z drużyną Górnik Kłodawa. Po bardzo słabym spotkaniu w naszym wykonaniu przegrywamy 5:0. Zagraliśmy w składzie: Waszak, Broniarczyk, Adamski, Ściernicki, Mikołajczyk, Pruszyński, Frątczak Kacper, Frątczak, Klaudiusz, Gąszczyk, Kaczmarek Wiktor, Kaczmarek Krystian, Stanisławski, Kożuchowski, Smodlibowski Franciszek, Smodlibowski Jakub. Swój ostatni mecz w rundzie jesiennej zespół rozegra w najbliższą sobotę we Wrześni z Olimpią Koło o godz. 9:30.

Tydzień temu zespół Victorii zremisował na własnym boisku z Górnikiem Konin 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Tomasz Antkowiak i Karol Pokładecki. Victoria wystąpiła w składzie: Antkowiak, Czajczyński, Czopek, Dębicki, Focht, Jaworski, Mackowiak, Małek, Ogrodowczyk, Pokładecki, Pruchnik, Roszyk, Skrzypczak, Strzelczyk, Szkudlarek, Wardęski, Wysocki, Rozmiarek. W dzisiejszym pojedynku w Ostrowie pokonaliśmy gospodarzy 5:3. Po dwie bramki zdobyli Antkowiak i Pokładecki a jedną Czajczyński. W tym spotkaniu wystąpili: Sebastian Roszyk, Mikołaj Focht, Oskar Skrzypczak, Mikołaj Małek, Wiktor Pruchnik, Jakub Rozmiarek, Wiktor Strzelczyk, Karol Pokładecki, Mikołaj Czajczyński, Norbert Ogrodowczyk, Szymon Sokowicz, Tomasz Antkowiak, Paweł Czopek, Mateusz Gonet, Mateusz Wysocki, Szymon Jaworski, Jakub Wardeski. Bardzo ciężki pojedynek czeka nasz zespół już za tydzień z Marcinkami Kępno (w pierwszym swoim spotkaniu przegraliśmy w Kępnie 6:3). Będzie to ostatnie spotkanie w tej rundzie a mecz odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 na własnym stadionie.

2018-II-zespol.jpg

Drugi zespół Victorii Września po zeszło tygodniowej porażce i spadku na 3 miejsce w ligowej tabeli we wczorajszym spotkaniu pokonał 3:2 GKS Rzgów i awansował na drugie miejsce. Zwycięstwo nie przyszło naszym zawodnikom łatwo, choć po upływie 25 minut prowadzili 2:0 po bramkach zdobytych przez Dominika Szymańskiego. Wyniku nie udało się utrzymać do przerwy bowiem po błędzie naszego bramkarza kontaktowego gola zdobyli goście i na przerwę zamiast 2:0 zrobiło się 2:1. Po zmianie stron nadal byliśmy zespołem prowadzącym grę, ale to goście w 57 minucie zdobyli bramkę wyrównującą zaskakując naszego bramkarza strzałem z rzutu wolnego. Zwycięską bramkę udało nam się zdobyć w 83 minucie, a strzelcem został Dawid Szymański. Zwycięstwo pozwoliło nam awansować w ligowej tabeli na drugie miejsce ze stratą 3 punktów do Polonii Golina. W spotkaniu z GKS-em zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Wawrzyniak, Yarovyi, Zdunek, Zielonka – Juchacz, Radziejewski (46. Cichoński), Dawid Szymański, Łabędzki, Krzyżanowski – Dominik Szymański (65. Klamecki-Cichy).
Autor: R.Ł.


240px_Radomiak_Radom.pngW dniu jutrzejszym na obiektach MKS Victorii Września gościć będzie II Ligowy RKS Radomiak Radom. RKS w rozgrywkach ligowych zajmuje obecnie 3 miejsce, a na naszych obiektach odbędą rozruch przed środowym spotkaniem z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Wszystkich kibiców zapraszamy na otwarty trening, który odbędzie się we wtorek 30-10-2018 o godz. 11:00 na stadionie miejskim we Wrześni.
Autor: R.Ł.


2018-I-zespol.jpg

Sobotnie spotkanie z Tarnovią Tarnowo Podgórne rozpoczęliśmy od bardzo wysokiego pressingu, czym niewątpliwie zaskoczyliśmy gospodarzy, którzy raz za razem popełniali błędy w wyprowadzaniu piłki. Prowadzenie objęliśmy w 23 minucie meczu za sprawą Szymona Krawczyńskiego, który bez zastanowienia uderzył z pierwszej piłki nie dając żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Wychodzimy na prowadzenie i dzieje się rzecz niesłychana. Zamiast iść za ciosem oddajemy plac i to gospodarze zaczynają grać, a my się temu przyglądamy. W przeciągu kilku minut Tobiasz Nowicki ratuje nas dwukrotnie od straty bramki, ale w 38 minucie popełnia błąd mijając się z górną piłką, a Zbigniew Zakrzewski takich okazji nie marnuje i strzela bramkę kontaktową dla gospodarzy. Minęły 4 minuty i mieliśmy remis. Błędy popełnili Bartek Nowicki i Paweł Lisiecki, a Błażej Telichowski dał remis Tarnovi pokonując Tobiasza Nowickiego. Po zmianie stron nasi ruszyli do odrabiania strat, ale w decydującym momencie zawsze czegoś brakowało. Lisiecki dwa razy w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza, Krawczyński również nie potrafił  pokonać golkipera Tarnovi będąc z nim oko w oko, a Kacprowi Łabędzkiemu zabrakło centymetra, aby czysto trafić w piłkę. To co nie udało się naszym zawodnikom, udało się graczom Tarnovi. W 79 minucie bramkę strzałem po długim rogu zdobył Jakub Paziewski ustalając wynik spotkania na 3:1. Przegrywamy w Tarnowie Podgórnym 3:1 i kończymy passę meczy bez porażki, a w najbliższą sobotę kolejne spotkanie i okazja do rehabilitacji. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Obra Koźcian zajmująca jedno miejsce wyżej od naszego zespołu. Spotkanie zapowiada się emocjonująco i już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na stadion miejski w najbliższą sobotę 3-11-2018 na godzinę 14:00. W spotkaniu z Tarnovią zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Garstka, Jasiński, Lisiecki, Majewski – Szczublewski (80. Juchacz), B. Nowicki (70. Łabędzki), Krawczyński, Robak, Jankowski (46. Kwaśny) - Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

2018-I-zespol.jpg
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. była naszym przeciwnikiem w XIV kolejce o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej i szóstą drużyną, która nie zdołała nas pokonać pod wodzą trenera Bekasa. Spotkanie z wysokiego C rozpoczęli nasi podopieczni stwarzając sobie w pierwszych 15 minutach co najmniej 3 sytuacje bramkowe, które niestety zmarnowaliśmy. W 14 minucie po dograniu piłki z bocznego sektora boiska przez Jacka Kopaniarza do bramki trafił Piotr Sarbinowski i objęliśmy prowadzenie 1:0. Nie wiadomo dlaczego, ale zdobycie gola, jakby sparaliżowało nasz zespół i oddaliśmy inicjatywę przyjezdnym, którzy 2 razy minimalnie się pomylili w sytuacjach bramkowych. Do przerwy obroniliśmy jedno bramkowe prowadzenie i oczekiwaliśmy na drugie 45 minut z nadzieją na kolejne bramki dla naszego zespołu. W 73 minucie Jacek Kopaniarz otrzymał idealne podanie od Piotrka Sarbinowskiego, ale w sytuacji sam na sam trafił w boczną siatkę bramki Ostrovii. W 93 minucie Szymon Krawczyński dograł piłkę do Macieja Szczublewskiego, a ten mając przed sobą pustą bramkę ustalił wynik sobotniego spotkania na 2:0 dla Victorii. XV kolejka już za tydzień, a przeciwnikiem Victorii będzie drużyna Tarnovii Tarnowa Podgórnego. W spotkaniu z Ostrovią zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Oczkowski, Jasiński (53. Marzyński), Lisiecki, Majewski - B. Nowicki (82. Kruszyński) - Jankowski (46. Kwaśny), Robak, Kruszyński, Kopaniarz (80. Szczublewski) – Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

W sobotę 20-10-2018 bardzo miłą niespodziankę dla naszych najmłodszych zawodników przygotowali jedni z naszych sponsorów klubowych. Firmy KOSMOWSKI i ASTAT ufundowały stroje piłkarskie dla dwóch grup młodzieżowych naszego klubu. Pierwsze mecze w nowych strojach już rozegrane, a wyniki nie są najważniejsze, ale radość i zabawa najmłodszych bo była wspaniała. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za ufundowane stroje i okazane wsparcie...jesteście WIELCY!!!
Autor: R.Ł.

img_20181020_wa0001_1.jpg

img_20181020_101359_1.jpg

XxY_1__1.jpg

W najbliższą sobotę 20-10-2018 o godz. 15:00 na stadionie miejskim we Wrześni rozegrana zostanie XIV kolejka ligowa o mistrzostwo IV ligi wielkopolskiej. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, zespół zajmujący 12 pozycję w ligowej tabeli z 2 punktami straty do naszej Victorii. Spotkanie zapowiada sie emocjonująco, a dodatkowo jeden z naszych sponsorów firma Kosmowski ufundowała nagrodę w postaci vouchera na kwote 50 zł. do wykorzystania w restauracji hotelowej ,,ROGATA''.
Dodatkowo zarząd klubu ufundował 2 karnety na mecze naszego zespołu, które rozlosowane zostaną podczas przerwy sobotniego spotkania ligowego.
Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion i życzymy szczęścia w losowaniu nagród.
Autor: R.Ł.

karnet_1.jpg2018-II-zespol.jpg
Drugi zespół Victorii Września pokonał we wczorajszym pojedynku ligowym drużynę Warty Kramsk 4:0 i wskoczył na pozycję lidera zrównując się punktami z Polonią Golina. Zespół Tomasza Krzyżkowiaka ma jednak jedno spotkanie rozegrane mniej i całkiem realne szanse na samodzielne liderowanie w bieżących rozgrywkach. Wynik wczorajszej potyczki powinien być znacznie okazalszy, ale raziliśmy nieskutecznością na potęgę. Maciej Szczublewski, Kacper Łabędzki, Patryk Krzyżanowski, Dominik Szymański nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji bramkowych. W 35 minucie pierwszego gola dla Victorii II zdobył Dawid Szymański wykorzystując podanie Mikołaja Wawrzyniaka. Skromne 1:0 utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron nadal marnowaliśmy ,,setki'', a drugiego gola zdobyliśmy dopiero w 72 minucie za sprawą ponownie Dawida Szymańskiego, który tym razem nie zmarnował podania od Jakuba Zielonki. Po stracie drugiego gola, goście stracili zupełnie ochotę do gry, a dla nas w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafiali jeszcze w 85 minucie Stanisław Klamecki - Cichy i w podobnej okoliczności w 89 minucie Mikołaj Wawrzyniak. Zwycięstwem zrównaliśmy się punktami z Polonią Golina i razem liderujemy A Klasie gr.2. W następnej kolejce udajemy się do Warty Rumin, która zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli i będzie to jeden z cięższych pojedynków, jaki czeka nasz zespół. W spotkaniu z Warta Kramsk zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski, Zdunek, Zielonka – Krzyżanowski, (74. Klamecki-Cichy), (90. Yarovyi), Radziejewski, Łabędzki (67. Cichoński), Szymański Dawid, Szczublewski (74. Knop) – Dominik Szymański (46. Kwaśny).
Autor: R.Ł.


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg HK.jpg Magmar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola


Grinbud Czarnobia Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg