IMG_20180608_173529_resized_20180608_082026903.jpg
Jutrzejszy dzień będzie niewątpliwie jednym z ważniejszych dni dla naszych zawodników i kibiców wrzesińskiego klubu. Pokażmy gościom z Gniezna, że w tym dniu wszyscy jesteśmy jednością i stwórzmy razem zielono - biały stadion. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion w barwach naszego klubu.
34858610_1742549392487295_6528664260619272192_n.jpg
Autor: R.Ł.

bilet.jpgPrzedstawiamy oficjalną informację odnośnie sprzedaży ostatnich 100-tu wejściówek na sobotni mecz barażowy: ,, Wszyscy kibice, którzy nie zdążyli zakupić biletów w przedsprzedaży, będą mogli tego dokonać bezpośrednio przed spotkaniem w jednej kasie przed głównym wejściem. Nie będzie prowadzona sprzedaż przy wejściu od strony ,,wału". Po zakupieniu wejściówki uzyskujemy możliwość wyboru miejsca, gdzie chcemy mecz oglądać czy to na trybunie głównej czy to na tzw.,,wale''. Kasa z biletami zostanie otwarta o 15:00 czyli na godzinę przed rozpoczęciem spotkania.
Autor: R.Ł.

bilet.jpg
Przedsprzedaż biletów na sobotni mecz barażowy przedłużono o jeden dzień. Ze względu, na bardzo duże zainteresowanie meczem włodarze wrzesińskiego klubu postanowili przedłużyć o jeden (dzisiejszy) dzień przedsprzedaż biletów. Bilety będzie można zakupić w siedzibie klubu od godz. 17:00 - 19:00, a wszystkich kibiców, którzy z różnych powodów nie będą mogli zakupić biletów w przedsprzedaży informujemy, że prezes klubu zabezpieczył pulę 100- tu wejściówek, które będą dostępne przed spotkaniem w kasach biletowych.
Autor: R. Ł.

indeks.jpgkolumny_glosnikowe_podlogowe_tonsil_altus_380_10_lat_gwarancji.jpg

Grono sponsorów meczu barażowego jest coraz liczniejsze. Do firm AMWIN, DAR-INSTAL, OSKAR AGD RTV postanowił dołączyć producent zestawów głośnikowych i głośników legendarny TONSIL. Firma p. Wieszczecińskiego kultywuje legendę i prestiż Tonsilu stając się w pełni nową i profesjonalną firmą. Witamy serdecznie i dziękujemy.
Autor: R.Ł.


firma2.jpg

IMG_20180605_185934_resized_20180605_085720723.jpg

Sobotni mecz barażowy o awans do III ligi postanowilły sponsorować kolejne firmy działające na naszym rynku. Do wspomnianej wcześniej firmy AMWIN dołączyły dwie kolejne: DAR - INSTAL zajmująca się techniką grzewczą oraz OSKAR RTV AGD jeden z liderów branży RTV. Witamy serdecznie i dziękujemy. Przypominam, iż wszelkich informacji na temat sponsoringu można uzyskać u Eugeniusza Nowickiego - prezesa Victorii Września.  
Autor: R.Ł.

Raport biletowy. 2018-06-05

bilet.jpg
Trwa przedsprzedaż biletów na pierwsze spotkanie barażowe o awans do III Ligi pomiędzy Victorią Września a Mieszkiem Gniezno. Przedsprzedaż przewidziana jest jeszcze przez dwa dni (środa, czwartek) o ile będą jeszcze dostępne bilety. Zainteresowanie jest ogromne, a ze względu na fakt, iż w Gnieźnie już biletów brakło to wszyscy przyjeżdżają po wejściówki do Wrześni. Prezes Victorii Eugeniusz Nowicki informuje nas, iż na jedną osobę można zakupić nie więcej niż 10 biletów, a i tak z tego co udało nam się dowiedzieć pozostało już bardzo mało wejściówek. Wszystkie bilety, jakie nie zostaną sprzedane w przedsprzedaży będą dostępne do nabycia przed spotkaniem. Przypominamy, przedsprzedaż jeszcze w środę 6-06 i czwartek 7-06 w godz. 17-19 w siedzibie klubu.
Autor: R.Ł.

amwin.jpg


Miło nam poinformować, że pierwszym, ale mamy nadzieję, że nie ostatnim sponsorem meczu barażowego o awans do III Ligi pomiędzy Victorią Września a Mieszkiem Gniezno jest wrzesińska firma AMWIN zajmująca się projektowaniem i budową hal i biurowców. Wszystkich chętnych, którzy jak firma AMWIN chcieliby zostać sponsorem tak ważnego wydarzenia dla naszego klubu zapraszam do kontaktu z prezesem Eugeniuszem Nowickim. Dane kontaktowe dostępne w zakładce KONTAKT.
Autor: R.Ł.

II_zespol_2017_2.jpg

 Ostatnie spotkanie wyjazdowe II Zespół Victorii Września rozegrał w minioną niedzielę z ostatnią drużyną obecnych rozgrywek ZKS Zagórów. Gospodarze już wcześniej zapewnili sobie spadek do niższej klasy, nasza drużyna natomiast walczy jeszcze o zajęcie 5 miejsca w rozgrywkach. Mocno zmotywowani, od pierwszego gwizdka ruszyliśmy do ataku i już pierwsze minuty niedzielnego spotkania pokazały różnicę jaka dzieli obydwa zespoły w tabeli. Pierwsze 45 minut kończymy prowadzeniem 1:3, a bramkę tracimy przez jeden błąd jaki przytrafił się naszemu bramkarzowi. W przerwie padający deszcz zmoczył murawę przez co gra stała się szybsza co skrzętnie wykorzystaliśmy strzelając jeszcze dwie bramki i byl to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy. Na listę strzelców wpisali się Ł. Kirkiewicz 2x, D. Szymański, M. Yarovyi, J. Zielonka. Wszystkich kibiców zapraszamy już w najbliższą niedzielę 10-06-2018 o godz.16:00 na ostatnie spotkanie bieżącego sezonu, gdzie za przeciwnika będziemy mieli GKS Rzgów.
Autor: R.Ł.Na swoje przedostatnie ligowe spotkanie zespół młodzika młodszego udał się do Turku gdzie odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem zwyciężamy 2:1 po bramkach Wiktora Kaczmarka oraz Kacpra Frątczaka. Nasz zespół zagrał w składzie: Waszak, Matusiak, Kożuchowski, Broniarczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Dąbrowski, Kurzajak. Swój ostatni mecz drużyna z rocznika 2006 rozegra w najbliższą sobotę 9 czerwca na własnym stadionie o godz. 11:00 z Górnikiem Konin.Autor: Marcin Siemiątkowski

W sobotnie południe młodzicy Victorii podejmowali na własnym boisku vice lidera rozgrywek Górnik Konin. Po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku nasi zawodnicy pokonali gości 4:2 a bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikołaj Czajczyński, Mikołaj Focht, Wojtek Zarębski i Karol Pokładecki. Barwy Victorii reprezentowali: Roszyk, Pruchnik, Skrzypczak, Focht, Strzelczyk, Czajczyński, Dębicki, Zarębski, Ogrodowczyk, Jaworski, Kasprowicz, Gonet, Pokładecki, Kołodziejczak, Wysocki, Dziekan, Czopek, Maćkowiak Martin.

IMG_20180602_160905_resized_20180602_112517552.jpg   Przegraliśmy ostatnie spotkanie ligowe o mistrzostwo IV ligi grupy południowej z LKS Gołuchów 0:2. Na dzisiejsze spotkanie zespół z Gołuchowa przyjechał z nadzieją wywalczenia choćby jednego punktu co pozwoliłoby im na utrzymanie się w następnym sezonie w nowej IV lidze. Założenia wykonali z nawiązką i pokonali mistrza obecnych rozgrywek 0:2 po bramkach strzelonych w 8 min. z rzutu karnego oraz uderzeniem z około 30 metrów przepięknej urody. Po przerwie Victoria osiągnęła zdecydowaną przewagę, ale co z tego skoro do sieci nic nie chciało wpaść i po upływie 90 min. goście mogli świętować zwycięstwo i utrzymanie w IV lidze. Przed zbliżającymi się meczami barażowymi trener Jakołcewicz ma wiele do przemyślenia, ale jak powiedział, na spotkanie z Mieszkiem wyjdziemy z innym nastawieniem i pokarzemy zupełnie inny futbol. W dzisiejszym meczu zagraliśmy w składzie: Nowicki, Lisiecki, Majewski, Oczkowski, Szczublewski, Matuszak, Kacprzak, Krawczyński, Nowicki, Kruszyński, Sarbinowski, Pietrzak, Łabędzki, Krzyżanowski, Juchacz.

 Autor: R.Ł.

IMG_20180602_154903_resized_20180602_112520785_1.jpgWieloletni pracownik Wrzesińskiego Klubu pan Stefan Wichłacz przeszedł na zasłużony odpoczynek. Przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania ligowego uroczyste podziękowania panu Stefanowi składali włodarze miasta w osobach burmistrza T. Kałużnego i starosty D. Jaśniewicza, zarząd Victorii, zawodnicy i trenerzy naszego klubu oraz przedstawiciele OZPN Konin i WZPN-u. Zapraszamy do obejrzenia galerii i video z tego uroczystego wydarzenia i jeszcze raz panie Stefanie, DZIĘKUJEMY !!!!

https://www.youtube.com/watch?v=qnq4gb5XFaI

Autor: R.Ł.

IMG_20180602_140519_resized_20180602_115104066.jpg
Informujemy, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy bilety na drugi mecz barażowy o awans do III ligi między Mieszkiem Gniezno - Victorią Września. Spotkanie zostanie rozegrane 17-06-2018 o godz. 17:00 w Gnieźnie przy ulicy Strumykowej 8. Bilety w cenie 12 zł normalny i 6 zł ulgowy (młodzież do 18 roku życia) będzie można zakupić już podczas jutrzejszego spotkania Victorii Września z LKS Gołuchów, oraz w przedsprzedaży dniach 4-6-7 czerwca w godzinach 17-19 w siedzibie klubu. Pula biletów jaką otrzymaliśmy to 300 wejściówek, więc wszystkich kibiców chętnych do obejrzenia meczu rewanżowego zapraszamy do zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie Victorii przy ul. Kosynierów 1.

Autor: R.Ł.
dzie___dziecka_1.jpgWszystkim naszym najmłodszym zawodnikom i zawodniczkom z okazji
                                dzisiejszego święta moc gorących życzeń, wielu sukcesów sportowych
                                oraz wytrwałości w dążeniu do założonych celów sportowych i osobistych
                                składają trenerzy oraz zarząd Victorii Września.Autor: R.Ł.

                                             

   __a__oba_ostatnie_po__egnanie_1.jpg W miniony wtorek pożegnaliśmy naszego byłego zawodnika K. Koleckiego, który zginął tragicznie w wypadku motocyklowym. Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny zmarłego i przyjaciół składają zawodnicy, pracownicy oraz zarząd Victorii Września.
,, Nie żyjemy, żeby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie"

Autor R.Ł.
                                         

victoria_wrzesnia.gifW najbliższą sobotę rozegrana zostanie ostatnia kolejka bieżącego sezonu o mistrzostwo IV ligi grupy Południowej. Wszystko zostało już prawie rozstrzygnięte, tylko jeszcze zespoły Tura 1921 Turek i Poloni Leszno nie wiedzą gdzie będą występowały od przyszłego sezonu. Mistrzostwo wywalczyła Victoria Września i w barażach spotka się z Mieszkiem Gniezno, który wygrał w grupie północnej IV ligi, zespoły, które występować będą w nowej IV lidze to: Polonia Kępno, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Obra 1912 Kościan, LKS Gołuchów, Pogoń Nowe Skalmierzyce. Zespół Polonii Leszno pozostanie w nowej IV lidze jeżeli z III ligi nie spadnie więcej niż 1 drużyna z naszego okręgu (zagrożone spadkiem są Centra Ostrów Wielkopolski i Górnik Konin), natomiast Tur Turek musi liczyć na utrzymanie się obydwu zespołów w III lidze i zwycięstwo Victorii Września w meczach barażowych . Spadają z obecnej IV ligi do klasy niższej zespoły: SKP Słupca, Victorii Ostrzeszów, Odolanovi Odolanów,  Rawii Rawag Rawicz, Kani Gostyń, Białego Orła Koźmin Wielkopolski, Korony Piaski i PKS Racot.
Autor R.Ł.


Juniorki Młodsze UKS Orzeł 2010 Wałacz w ćwierćfinale makroregionu pokonały na obiekcie Victorii Września juniorki MUKS Praga Warszawa 3:0 i awansowały do półfinału rozgrywek. W walce o finał zmierzą się z juniorkami Medyka Konin, które pokonały w swoim ćwierćfinale drużynę UKS Ząbkovia Ząbki 6:3. Bramki dla drużyny z Wałcza strzeliły: Rohn Natalia w 25 min, która strzałem z główki przelobowała bramkarkę Pragi Warszawa, w 38 min przyznany rzut karny na bramkę zamieniła Filipowicz Marta, a w 68 min wynik meczu ustaliła ponownie Rohn Natalia. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, która jest dostępna po kliknięciu w tytuł wiadomości.
Autor R.Ł.
        victoria_wrzesnia.gif             LKS_Goluchow.png

   W najbliższą sobotę zakończymy jakże udany bo zwycięski sezon 2017/2018 o mistrzostwo IV Ligi Grupy Południowej. Sprawa mistrzostwa została rozstrzygnięta już wcześniej, a do pełni szczęścia pozostaje jeszcze tylko, albo może aż jedna niewiadoma, a mianowicie dwa mecze barażowe z Mieszkiem Gniezno. Do baraży mamy jeszcze nieco ponad tydzień, a już za 4 dni ostatni mecz ligowy z zajmującym 5 miejsce w ligowej tabeli LKS Gołuchów. Nasz sobotni rywal walczy o pozostanie w nowej 4 lidze, a do zrealizowania tego celu potrzebuje chociaż 1 pkt. więc na pewno łatwym przeciwnikiem nie będzie. Victoria cel swój już zrealizowała, ale przy własnej publiczności będzie chciała sezon zakończyć zwycięstwem. Jak zespół ustawi tren Jakołcewicz, czy będzie kolejne zwycięstwo naszej drużyny przekonamy się już w sobotę o godz.16:00 na stadionie Victorii przy Kosynierów 1. Przypominamy również, że tuż przed pierwszym gwizdkiem sobotniego spotkania za wieloletnią pracę w klubie uroczyste podziękowania otrzyma p.Stefan Wichłacz. Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotnie popołudnie na stadion we Wrześni.
Autor. R.Ł.


W minioną niedzielę swoje kolejne ligowe spotkanie rozgrywali młodzicy młodsi Victorii, tym razem na boisku w Słupcy z tamtejszą SKP. Po kolejnym bardzo udanym spotkaniu z naszej strony wygrywamy zdecydowanie 6:1. Bramki dla Victorii strzelali: Frątczak Kacper - 5 oraz Kaczmarek Wiktor - 1. Zagraliśmy w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Broniarczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Hęś, Kurzajak. Następne spotkanie zespół rozegra w najbliższą niedzielę na wyjeździe w Turku.

W sobotnie popołudnie druga drużyna Victorii swoje spotkanie ligowe rozgrywała na boisku w Zagórowie z drużyną Orłów Huta Łukomska. Gospodarze w ligowej tabeli okupują dolne rejony tabeli, ale do sobotniego spotkania przystąpili bardzo zmotywowani. Natomiast nasz zespól z powodu absencji z różnych powodów 5 zawodników do Zagórowa pojechał w bardzo eksperymentalnym zestawieniu. Znaczące osłabienie naszego zespołu dało efekt na boisku, gdzie od pierwszych minut gospodarze przejęli inicjatywę. Wspierani przez swoich kibiców miejscowi atakowali naszą bramkę raz za razem, ale skutecznie rozbijani przez naszą defensywę nie stanowili większego zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Ziółkowskiego. W 36 min kontuzja kolana N. Tila wyklucza z gry i jeszcze bardziej osłabia nasz zespół, a chwilę później przyznaną jedenastkę dla gospodarzy broni Ziółkowski. Dla naszego zespołu okazje do zdobycia bramki mieli Szymański, Zielonka i Cichoński, ale zawsze czegoś zabrakło w decydującym momencie. Zmiana stron nie zmieniła obrazu gry, a swój dzień i niewątpliwie najjaśniejsza postać w naszym zespole miał nasz bramkarz Ziółkowski, który bronił wręcz w niewiarygodnych sytuacjach. Sędzia mecz przedłużył o 4 minuty i właśnie w ostatniej minucie zdarzył nam się błąd, który kosztował nas utratę bramki i pozbawił zdobycia jakichkolwiek punktów w sobotnim spotkaniu. W Zagórowie zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Til (36 Kirkiewicz), Zdunek, Kolski, Drop, Zielonka, Cichoński, Grabarek, Kirkiewicz, Szymański, Wawrzyniak.
Autor: R.Ł.


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg