3__1__1.jpg

W minioną niedzielę na hali sportowej w Bugaju podopieczni Tomasza Krzyżkowiaka zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej Sklejka Cap 2020. W rozgrywkach grupowych pokonali Polonię Środa Wlkp. 2:1, Orlika Miłosław 2:0 i Spartę Sklejka Orzechowo 2:1. Zwycięstwo w grupie pozwoliło na grę w finale, gdzie ponownie spotkali się z Orlikiem Miłosław. W regulaminowym czasie padł remis 1:1, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, a w tych zdecydowanie lepsi okazali się nasi reprezentanci pokonując Orlika 2:0. Indywidualną nagrodę za króla strzelców otrzymał strzelec 4 goli w turnieju Dawid Szymański. Gratulujemy zwycięstwa i czekamy na takie w lidze !!!
Autor: R.Ł.

3__2__1.jpg

2__8__1_1.jpg

W miniony piątek podczas XIV już Gali Victorii Września poznaliśmy zwycięzców w 3 kategoriach wyróżnionych za rok 2019. Najlepszym piłkarzem został Tobiasz Nowicki, odkryciem roku Kamil Kanior, a w losowaniu internetowym zwyciężył Mikołaj Panowicz. Jak co roku wyróżniono również firmę za długoletnią pomoc w działalności klubu. W tym roku podziękowania z rąk prezesa Eugeniusza Nowickiego i całego Zarządu otrzymały 2 firmy: TYPOGRAF oraz AUTOLACK MAX MEYER. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok na jubileuszową XV Galę, która przypadnie w 90 rocznicę powstania naszego klubu.
Autor: R.Ł.

2__9__1.jpg13_1.jpg

Kolejny wychowanek Warty Poznań zagra w barwach Victorii Września. Szymon Szczęsny grający na pozycji obrońcy został pozyskany na zasadzie wypożyczenia z III ligowego Sokoła Kleczew. Szymon jest wychowankiem Warty Poznań, a do Sokoła Kleczew trafił z SKP Słupca. W barwach III ligowca rozegrał 181 minut, a do naszego zespołu został wypożyczony do końca obecnego sezonu. Witamy Szymona w biało-zielonych barwach i życzymy udanych występów w naszym klubie.
Autor: R.Ł.

Informujemy, że decyzją Zarządu MKS Victoria Września od stycznia 2020 roku wzrastają opłaty dla wszystkich adeptów piłki nożnej w drużynach młodzieżowych naszego Klubu. Będzie to kwota 80 złotych od osoby miesięcznie. W przypadku rodzeństwa za drugie i kolejne dziecko odpłatność będzie wynosiła połowę kwoty bazowej, czyli 40 złotych.

Zarząd MKS Victoria Września

Zachęcamy wszystkich, żeby zostali członkami naszego Klubu. Jednocześnie przypominamy obecnym członkom o opłaceniu składek na 2020 rok - termin do 31 marca. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi 100 złotych, a dla czynnych piłkarzy naszego Klubu oraz emerytów i rencistów 50 złotych. Natomiast zgłoszenie członkostwa należy dokonać poprzez wypełnienie druku dostępnego w siedzibie Klubu. Wpłatę składki należy uiścić w jednej racie na konto podane na stronie Victorii Września.

Zarząd MKS Victoria Września

Wszystkim kibicom, pracownikom, trenerom i zawodnikom wraz z zawodniczkami z okazji zbliżającego się Nowego Roku składamy najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń i wytrwałości w realizacji planów służbowych i osobistych, oraz dużo dużo radości na boiskach piłkarskich życzy zarząd MKS Victoria Września.

sylwek_1.jpg

Na kolejne pół roku przedłużone zostało wypożyczenie Wiktora Kacprzaka z Sokoła Kleczew. Wiktor gra na pozycji prawego pomocnika i mamy nadzieję, że pomoże nam w walce o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. Wypożyczenie zostało przedłużone do końca czerwca 2020 roku.
Autor: R.Ł.

kacprzak wiktor.jpg

brzostowski_filip.jpg

Pierwsze wzmocnienie przed startem rundy wiosennej jest już za nami. Do pierwszego zespołu pozyskany został Filip Brzostowski. Filip ma 23 lata i jest wychowankiem Warty Poznań, a do nas trafił z III ligowego Sokoła Kleczew. Pozycja na której występował to środkowy pomocnik, a reprezentował do tej pory 3 kluby: Wartę Poznań, Kotwicę Kórnik i Sokół Kleczew. Witamy Filipa w naszym klubie i życzymy wielu udanych występów w biało - zielonych barwach.
Autor: R.Ł.Kopia_projektu_Happy_Holidays_Xmas_Poster_Template___Wykonano_za_pomoc_PosterMyWall_1.jpg

Autor: R.Ł.


jasiAski Aukasz.JPG

Łukasz Jasiński zakończył grę w naszym klubie. W ubiegłym tygodniu po spotkaniu z zarządem klubu MKS Victoria Września bardzo trudną decyzję spowodowaną sytuacją zdrowotną i osobistą podjął Łukasz Jasiński, który zdecydował się zakończyć swoją grę w naszym klubie. Łukaszowi dziękujemy za wiele wspaniałych chwil jakie dzięki niemu mogliśmy przeżyć na boiskach piłkarskich, za wiele strzelonych bramek dla naszego zespołu, jak również za profesjonalne podejście do swoich obowiązków. Życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów w życiu osobistym i sportowym. DZIĘKUJEMY i POWODZENIA !!!
Autor: R.Ł.P1014252_1.JPG

W miniony piątek 13-12-2019 w gościnnych progach restauracji AVOCADO, po raz kolejny, zgodnie z tradycją spotkaliśmy się na kolacji Wigilijnej. Obecni byli pracownicy, trenerzy, zaproszeni goście, członkowie zarządu, oraz zawodnicy drużyn seniorskich naszego klubu. Spotkanie odbyło się w miłej rodzinnej atmosferze i oby ta wspaniała tradycja trwała jak najdłużej bo nic tak nie zbliża jak wspólne obcowanie ludzi tej samej pasji jaką w tym przypadku jest dobro naszego klubu i piłka nożna na jak najwyższym poziomie. Do zobaczenia za rok !!!
Autor: R.Ł.

Znamy plan spotkań sparingowych, jakie zaplanował trener Tomasz Bekas przed startem rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Rozpoczęcie przygotowań zaplanowano na 13 stycznia 2020 na obiektach własnych, a mecze sparingowe wyglądają następująco:

polonia_srodawlkp.jpg25-01-2020 boisko w Gnieźnie godz. 12:00 Polonia Środa Wlkp.


skp_slupca.gif
01-02-2020 boisko w Gnieźnie godz. 12:00 SKP Słupca

mogilno_1.png05-02-2020 boisko w Gnieźnie godz. 18:30 Pogoń Mogilno


wilki_wilczyn_1.png


08-02-2020 boisko w Gnieźnie godz. 12:00 Wilki Wilczyn


unia_janikowo_1.png12-02-2020 boisko w Gnieźnie godz. 18:30 Unia Janikowo


winogrady_poznan.jpg15-02-2020 boisko w Poznaniu godzina i boisko do ustalenia.


herb_rywala_ks_unia_405.jpg
22-02-2020 boisko w Gnieźnie godz. 12:00 Wełna Skoki


dopiewo_1.png     29-02-2020 boisko w Gnieźnie godz. 12:00 GKS Dopiewo

Autor: R.Ł.

V1_1.jpg

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2019/2020 o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. więc pora na krótkie podsumowanie minionej rundy. Nasza drużyna po rozegraniu 17 spotkań zdobyła 36 pkt, co pozwoliło na zajęcie 3 miejsca w ligowej tabeli. Zdecydowanie lepiej prezentujemy się w meczach domowych, gdzie wygraliśmy 7 spotkań, nie zremisowaliśmy żadnego i ponieśliśmy tylko 1 porażkę. Mecze wyjazdowe to odpowiednio 4 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Zdobycz bramkowa w tych pojedynkach również wychodzi na plus w meczach u siebie, gdzie strzeliliśmy rywalom 22 bramki, tracąc zaledwie 5, a na wyjazdach bramkarzy gospodarzy pokonaliśmy 18 razy, a straciliśmy bramek 10. Najwyższe zwycięstwo odnieśliśmy w spotkaniu z Olimpią Koło, pokonując na wyjeździe gospodarzy 6:0, natomiast najwyższa porażka jakiej doznaliśmy w pierwszej części sezonu, to wyjazdowa przegrana w Lesznie z miejscową Polonią 3:4. Podsumowując: razem w rundzie jesiennej zdobyliśmy 40 bramek, tracąc 15, co daje nam najmniej straconych goli w tej części rozgrywek.

50__23__1.JPG
Najskuteczniejszym egzekutorem naszego zespołu okazał się Mikołaj Jankowski, który w 16 spotkaniach zdobył 13 bramek co daje 4 wynik w obecnych rozgrywkach, drugim strzelcem z najlepszym wynikiem jest Mikołaj Panowicz, któremu 8 razy udało się pokonać bramkarza rywali. Na pochwałę zasługuje również nasz bramkarz Tobiasz Nowicki, który wpuścił najmniej bramek w lidze i okazał się specjalistą w obronie rzutów karnych. W wyścigu o awans w obecnej części sezonu panuje wielki ścisk, bowiem 5 drużyn dzieli między sobą zaledwie 2 pkt, więc walka będzie trwała do samego końca.
Autor: R.Ł.


78891668_2610210885721137_197165958396116992_o_1.jpg

W dniu wczorajszym naszych najmłodszych adeptów i adeptki piłki nożnej odwiedził Św. Mikołaj. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami i trenerami wzięły udział w udanej zabawie, a zwieńczeniem były upominki, które otrzymał każdy nasz młody zawodnik i zawodniczka. Do zobaczenia za rok !!!.
Autor: R.Ł.

14_1.jpg

15_1.jpg


Country Club w Nowym Folwarku gościł w dniu wczorajszym na spotkaniu podsumowującym zakończenie rundy jesiennej sezonu 2019/2020 naszych sponsorów i darczyńców z zarządem wrzesińskiego klubu MKS Victoria Września. Spotkanie rozpoczął prezes MKS Victoria Września p. Eugeniusz Nowicki przedstawiając obecną sytuację drużyny, jak również plany jakie chciałby zrealizować w najbliższych latach.W dalszej części prezes podziękował zebranym gościom za wkład jaki wnoszą w funkcjonowanie i rozwój naszego klubu i wyraził nadzieję na dalszą owocną współpracę. Goście udali się na poczęstunek , a rozmowy w kuluarach jakie miały miejsce podczas spotkania mamy nadzieję zaowocują w przyszłości na dobro naszego klubu.
Autor: R.Ł.

16_1.jpg

Pary 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski

W siedzibie Wielkopolskiego ZPN dokonano losowania par 1/16 finału wojewódzkiego etapu rozgrywek o Totolotek Puchar Polski.

W grze o trofeum pozostało 30 drużyn. Dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły III ligi w sezonie 2018/19 otrzymały wolny los i zaczną zmagania od 1/8 finału - są to Mieszko Gniezno i KKS Kalisz. Pozostałe ekipy utworzyły 14 par. Spotkania zaplanowano na weekendy 29 lutego-1 marca (obligatoryjny w przypadku spotkań z udziałem zespołów z III ligi) i 7-8 marcaKadra trenerska 2019-11-20

received_2514412628792426_1.jpeg

W naszym klubie kadra trenerska drużyn młodzieżowych liczy 12 trenerów. Są nimi: Robert Bobkiewicz - koordynator, Janusz Hofman, Jacek Pawlak, Robert Jaworski,Błażej Jaworski, Marcin Mąkowski, Paweł Lisiecki, Adam Wojciński, Marcin Siemiątkowski, Bartosz Nowicki, Maciej Matuszak i Tobiasz Nowicki.
Autor: Janusz Hofman

V1_1.jpg

Bardzo przeciętnie zaprezentowaliśmy się w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej o mistrzostwo IV ligi wlkp. W Kościanie z miejscową Obrą zremisowaliśmy 1:1. Już pierwsza akcja naszego zespołu przyniosła nam zdobycz bramkową. Z lewej strony Maciej Szczublewski ograł zawodnika gospodarzy, dośrodkował w pole karne, a tam Wiktor Kacprzak zamykający akcję zdobył bramkę dla naszego zespołu. W 14 min. tracimy bramkę na 1:1 i już do końca spotkania nie udało nam się strzelić bramki zwycięskiej co wobec wyników innych spotkań spowodowało spadek naszego zespołu na 3 miejsce w ligowej tabeli.
Autor:R.Ł.

W najbliższą sobotę pierwszy zespół Victorii czeka ostatnie spotkanie rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Naszym przeciwnikiem będzie 11 zespół obecnych rozgrywek Obra 1912 Kościan. Nasza drużyna przed ostatnim spotkaniem rundy zajmuje 1 miejsce i wierzymy, że po zakończeniu spotkania nadal taką pozycję zajmować będziemy, a żeby tak było potrzebujemy zwycięstwa w sobotnim pojedynku. Wszystkich kibiców zapraszamy do Kościana w najbliższą sobotę 16-11-2019 początek spotkania o 13:00.
Autor: R.Ł.

Screenshot_2019_11_12_Kopia_projektu_Soccer_game_flyer_template.png

20000_1.jpg

Lechita Kłecko wygrał niedzielny pojedynek z rezerwami Victorii Września po bramce z rzutu karnego w 80 min. spotkania. Pierwsze 45 minut to optyczna przewaga drużyny z Kłecka, ale umiejętnie broniący się zespół Victorii II nie dal się pokonać wyżej notowanemu rywalowi i do przerwy mieliśmy wynik remisowy 0:0. Druga połowa, to odważniejsza postawa naszego zespołu, który przy odrobinie lepszej skuteczności mógł pokusić się o zdobycie gola. Niestety co nie udało się naszemu zespołowi udało się rywalowi. W 80 min faulowany w polu karnym zawodnik Lechity wywalczył rzut karny, a Marcelowi niewiele zabrakło do obrony, ale zabrakło i rywale prowadzili 1:0. Goście wynik utrzymali do końca spotkania i tym samym przegraliśmy spotkanie 0:1. W najbliższą sobotę ostatnie spotkanie rundy jesiennej, a przeciwnikiem będzie drużyna Warty Pyzdry i już teraz wszystkich kibiców zapraszamy do Pyzdr na ten pojedynek derbowy.
Autor: R.Ł.


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia


Grinbud Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg


Grinbud Grinbud Grinbud Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg