wazna_informacja_640x373_1.jpg

MKS Victoria Września z dniem 11-03-2020 zawiesza do 16-03-2020 wszystkie treningi grup młodzieżowych naszego klubu. Decyzja o zakończeniu lub przedłużeniu zawieszenia będzie podana na naszej stronie internetowej i FB.
Autor: R.Ł.


wazna_informacja_640x373_1.jpg

Ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne WZPN odwołuje 2 pierwsze kolejki rozgrywek piłkarskich. Szczegóły poniżej.

wzpn.jpg

Zawieszenie rozgrywek piłkarskich do 23 marca

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich w województwie do 23 marca.

Wstrzymanie rywalizacji dotyczy wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Związek na szczeblu wojewódzkim tj. IV ligi, klas niższych i wszystkich klas młodzieżowych. Odwołane zostają również związkowy turniej Skrzatów zaplanowany na 14 marca w Czempiniu, a także wszystkie konsultacje i zgrupowanie kadr wojewódzkich i powiatowych. W innym terminie odbędą się ponadto zaplanowane na ten tydzień spotkania organizacyjne z klubami w Pile i Lesznie.

Przy podjeciu decyzji Wielkopolski ZPN brał pod uwagę zalecenia i decyzje władz lokalnych oraz państwowych. Choć organizatorami meczów pozostają kluby-gospodarze, Związek jako organizator rozgrywek - mając na względzie skalę piłkarskiej rywalizacji w regionie - czuje się szczególnie zobowiązany do podjęcia działań ograniczających ryzyko zachorowań.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będzie uważnie monitorowana w kolejnych dniach, a o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.
Zachęcamy wszystkich, żeby zostali członkami naszego Klubu. Jednocześnie przypominamy obecnym członkom o opłaceniu składek na 2020 rok - termin do 31 marca. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi 100 złotych, a dla czynnych piłkarzy naszego Klubu oraz emerytów i rencistów 50 złotych. Natomiast zgłoszenie członkostwa należy dokonać poprzez wypełnienie druku dostępnego w siedzibie Klubu. Wpłatę składki należy uiścić w jednej racie na konto podane na stronie Victorii Września.
Ponadto informujemy, że karnety uprawniające do wstępu na mecze IV ligi-grupa Wielkopolska w sezonie 2019/2020 "runda wiosenna" można nabyć w siedzibie Klubu u Pana Kazimierza Kensego. Cena karnetu 50 złotych.

Zarząd MKS Victoria Września

Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień i żeby taki dzień miały nie tylko raz w roku życzy Victoria Września.80marca_1.jpg

Kolejne 3 firmy postanowiły dołączyć do grona sponsorów naszego klubu. Witamy firmy w biało - zielonej rodzinie i liczymy na długą i owocną współpracę !!!

Martin_firma_sprz__taj__ca_1.jpgakvakor_1.jpg


sdk._1.png

A_New_Design___Wykonano_za_pomoc___PosterMyWall_1.jpg

Po przegranej w Opatówku odpadamy z Pucharu Polski.W dzisiejszym spotkaniu zagraliśmy w składzie:NOWICKI, OCZKOWSKI, KISTOWSKI, MAJEWSKI M., MARZYŃSKI, SZCZUBLEWSKI/83'SZCZĘSNY/, KRUSZYŃSKI/60'LISIECKI/, KRAWCZYŃSKI, CHOPCIA/70'SZYMAŃSKI/, JANKOWSKI, PANOWICZ.Bramki tracimy w 25' z rzutu karnego po zagraniu ręką Majewskiego w polu karnym oraz w 90' spotkania.Bramkę dla Victorii w 65 ' strzela Jankowski-asysta Chopcia.
Autor: RK

Walkę o mistrzostwo IV Ligi Wlkp rozpoczynamy 14-03-2020 meczem wyjazdowym z KS Opatówek, a już w najbliższą sobotę 7-03-2020 r również z KS Opatówek zmierzymy się w rozgrywkach TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI. Początek spotkania w Opatówku o godz. 12:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Autor: R.Ł.

A_New_Design___Wykonano_za_pomoc___PosterMyWall_1.jpg

V1_1.jpg

W ostatnim meczu kontrolnym przed rundą rewanżową o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. Victoria rozgromiła Sokół Pniewy 7:0. Strzelcami bramek dla naszego zespołu zostali: Oczkowski 2X, Jankowski, Panowicz, Szczublewski, Szymański i jedna bramka samobójcza. Zwycięstwem z Sokołem zakończył się okres zimowych przygotowań do rundy wiosennej, a już w najbliższą sobotę 7-03-2020 o godz. 12:00 na boisku w Opatówku zmierzymy się z tamtejszym KS - em w Totolotek Puchar Polski - Wlkp.
Autor: R.Ł.

pniewy.jpg

Sokół Pniewy zamiast GKS Dopiewo będzie ostatnim zespołem z jakim zagramy przed startem rundy wiosennej IV Ligi Wlkp. Spotkanie zaplanowano na najbliższą sobotę 29-02-2020 na boisku w Psarach Polskich Wszystkich kibiców, którzy chcą zobaczyć jak są przygotowani do startu rundy rewanżowej nasi zawodnicy zapraszamy do Psar Polskich na godzinę 13:00.
Autor: R.Ł.


piknik2_1.jpg

Zimowa edycja Pikniku Rodzinnego Victorii przechodzi do historii. W zorganizowanej przez Victorię Września dzisiejszej zabawie udział wzięły dzieci wraz z rodzicami, gdzie do dyspozycji mieli zabawy z animatorką, malowanie twarzy, watę cukrową, słodkie przekąski, oraz gorące kiełbaski lub grochówkę. Rodzice wraz z trenerami wzięli udział w turnieju piłkarskim, gdzie nie wynik był najważniejszy, a dobra zabawa. Zimowa edycja zakończona, a my już teraz zapraszamy na II Letni Piknik Rodzinny, który podobnie jak w zeszłym roku zorganizowany zostanie na naszym obiekcie przy Kosynierów 1.
Autor: R.Ł.

1__80__1.JPG


1__13__1.JPG

W przedostatnim meczu kontrolnym przed startem rundy rewanżowej o mistrzostwo IV Ligi Wlkp. podopieczni Tomasza Bekasa spotkali się z drużyną prowadzoną przez byłego trenera Victorii Andrzeja Ostańskiego. Zwycięsko z tego spotkania wyszedł ten pierwszy, pokonując drużynę Wełny Skoki 5:0. Było to pierwsze spotkanie rozegrane na naturalnej murawie, a boiska użyczyli nam gospodarze obiektu w Psarach Polskich. Za tydzień czaka nasz zespół ostatni sprawdzian przed startem ligi, a rozegrany zostanie również na naturalnej murawie na naszym boisku bocznym lub podobnie jak dzisiaj w Psarach Polskich. W dzisiejszym spotkaniu na listę strzelców wpisali się: Hubert Oczkowski, Filip Brzostowski, Mikołaj Jankowski 2X, oraz Szymon Krawczyński.
Autor: R.Ł.

Pierwszy sparing 2020-02-18

W sobotę 15 lutego na boisku w Miłosławiu podopieczni trenera Hofmana rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy przed wiosenną rundą w Wielkopolskiej Lidze. Rywalem był zespół Orlika Miłosław występujący w klasie okręgowej. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 6:2. Zespół zagrał w składzie: Perzyński - Majewski (Silakowski), Graczyk, Spychalski (Krukowski), Wojciechowski (Marciniak) - Ziarkowski, Bibel, Cieślak, Bartkowski, Szymański (Szczublewski)- Chojnacki M.(Jabłoński).

Autor: Janusz Hofman

TPS pokonany 2020-02-15

V1_1.jpg

TPS Winogrady pokonane. W dzisiejszym sparingu na boisku w Poznaniu pokonaliśmy drużynę gospodarzy 4:0. Na listę strzelców wpisali się: Jakub Marzyński, Szymon Krawczyński x 2 oraz Dawid Szymański .
Autor: R.Ł.

V1_1.jpg

Pierwsze z dwóch zaplanowanych na ten tydzień spotkań kontrolnych zawodnicy Tomasza Bekasa zakończyli remisem 1-1 do przerwy 0-0.Przeciwko Uni Janikowo zagraliśmy w składzie: NOWICKI, CHOPCIA, MAJEWSKI M., KISTOWSKI/46'MARZYŃSKI/, MAJEWSKI A., BRZOSTOWSKI/70'SZYMAŃSKI DAWID/, SZCZUBLEWSKI/75'SZCZĘSNY/, KRAWCZYŃSKI, OCZKOWSKI, JANKOWSKI/46'LISIECKI/, PANOWICZ/81'CZERNIAK/. Bramkę w 78' strzela Oczkowski po asyście Majewskiego M. Unia do remisu doprowadza w 90' spotkania po strzale w rzutu wolnego.
Autor: RK

V1_1.jpg

Już jutro na sztucznej murawie w Gnieźnie o godzinie 18:30 Victoria rozegra kolejny test-mecz z zespołem UNI JANIKOWO. Natomiast w najbliższą sobotę 15.02.2020 o godzinie 12:00 w Poznaniu przy ul. Zagajnikowej rozegramy sparing z zespołem TPS Winogrady. Sympatyków zapraszamy.
Autor: RK

V1_1.jpg

Dwa dzisiejsze sparingi rozegrane przez Victorię za nami. W pierwszym spotkaniu z Wilkami Wilczyn wygrywamy 5-2.Zagraliśmy w składzie: REMBOWICZ,ZDUNEK /54'Nowicki Mikołaj/,CZERNIAK/60'Jędraszak Mikołaj/,KISTOWSKI/46'Szymański Dominik/,LISIECKI, SZCZĘSNY/62'Cerbin Igor/, KRUSZYŃSKI/60'Szymański Eryk/,SZYMAŃSKI DAWID/80'Paczyński Eryk/,RADZIEJEWSKI/62'Til Nikodem/, KCPRZAK, TAKENORI KUROI/Japonia zawodnik testowany/.Bramki tracimy w 1o i 88 minucie meczu.Strzelamy w 16'Szymański Dawid asysta Szczęsny,22'Szymański Dawid asysta Kuroi,29'KUROI asysta Kacprzak,75' Szymański Dominik asysta Szymański Dawid,80' Szymański Dawid.
Drugi test-mecz z Mieszkiem Gniezno przegrywamy 0-1,bramkę tracimy w 45'po ładnym strzale z 30 metrów.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T./70'REMBOWICZ/,CHOPCIA, MAJEWSKI M.,MARZYŃSKI, MAJEWSKI A./75'SZCZĘSNY/,SZCZUBLEWSKI, BRZOSTOWSKI, KRAWCZYŃSKI/80'KRUSZYŃSKI/,OCZKOWSKI, JANKOWSKI/75'TAKENORI KUROI/, PANOWICZ.
Autor: RK

V1_1.jpg

Trzecie sparingowe spotkanie Victorii zakończyło się remisem 4-4 do przerwy 3-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI, CHOPCIA, MAJEWSKI M., MARZYŃSKI/46'KISTOWSKI/, MAJEWSKI A./60'CZERNIAK/, SZCZUBLEWSKI, BRZOSTOWSKI/46'LISIECKI/, KRAWCZYŃSKI, OCZKOWSKI/46'KACPRZAK/, JANKOWSKI/46'SZYMAŃSKI/, PANOWICZ/60'ZDUNEK/. Bramki strzelali w 21'Jankowski-asysta Panowicz, 39'Szczublewski-asysta Majewski A.,45' Panowicz -asysta Majewski A., 83' Lisiecki-asysta Szymański.Bramki tracimy w 57',74',81'I 89'spotkania.
Autor:RK

V1_1.jpg

Drugi test-mecz zawodnicy Victorii kończą zwycięstwem nad SKP Słupca 2-1 do przerwy 0-1.Zagraliśmy w składzie:PERZYŃSKI/46'NOWICKI/,CZERNIAK/46'CHOPCIA/,KISTOWSKI,MARZYŃSKI/46'MAJEWSKI M./,ZDUNEK/46'MAJEWSKI A./,KACPRZAK/46'SZCZUBLEWSKI/,KRUSZYŃSKI/46'KRAWCZYŃSKI/,BRZOSTOWSKI,SZCZĘSNY/46'OCZKOWSKI/,SZYMAŃSKI/46'JANKOWSKI/,PANOWICZ. Bramkę tracimy w 30'spotkania.Straty odrabiamy w 49' po strzale Szczublewskiego-asysta Majewski A.oraz w 83'po strzale głową Oczkowskiego-asysta Jankowski. W 62'i 90' meczu po faulach na Szczublewskim i Krawczyńskim rzuty karne strzelane przez Jankowskiego broni bramkarz SKP Słupca.Pauzowali ze względu na stan zdrowia Lisiecki,Rembowicz, Radziejewski.
Autor: RK

Dziękujemy !!! 2020-01-29

dzkujemy_1.jpg

XIV Gala Victorii Września przeszła do historii, a my w tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy przyczynili się do organizacji i wspaniałej zabawy jakiej doświadczyliśmy 17-01-2020 w Centrum Hotelowym w Bagatelce. Szczególne podziękowania ślemy panu Burmistrzowi Tomaszowi Kałużnemu, oraz fundatorom nagród w loterii fantowej, a mianowicie: Tonsil, Oskar AGD RTV Antkowiak, Dexon, Expectum, Kampol, Typograf, Autolack, Brzeziński Gym, Master Sport, GSMART, Triceps Września, Masarnia Czerniejewo, Motoklinika, PHU Ilona Janiak LOTOS, Zugaj Ogrodnictwo, Elektromax, Fudamenty, MPT PIK, Restauracja JOLA, Klinika Dietetyka, Centrum Płytek, Studio VIVA, Brazeria, Nowy Folwark - Na Skraju Lasu, MASITA, CPIR, ROBSON. Specjalne podziękowania składamy panom Michałowi Perlikowi i Rafałowi Filipiakowi, którzy swoje wygrane nagrody przekazali dla Środowiskowego Domu Samopomocy ,, Na Skarpie" w Gozdowie. Gorące podziękowania składamy również panu Januszowi Hoffmanowi za profesjonalne poprowadzenie całej imprezy. Dziękujemy i zapraszamy za rok na jubileuszową XV Galę Victorii Września.

Autor: R.Ł.V1_1.jpg

W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Tomasza Bekasa zwyciężyli w sparingu Polonię Środa 2-0 do przerwy 1-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T./46 REMBOWICZ/,CHOPCIA,MAJEWSKI M./65 KRUSZYŃSKI/,KISTOWSKI,MAJEWSKI A.,KACPRZAK/46 SZCZUBLEWSKI/,KRUSZYŃSKI/46 MARZYŃSKI/,KRAWCZYŃSKI,SZCZĘSNY/46ZDUNEK/,JANKOWSKI/46 SZYMAŃSKI/,PANOWICZ.Bramki strzelali w 16 minucie Kacprzak asysta Krawczyński,65minuta Panowicz asysta Szczublewski.
Autor: Robert Konieczny


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg Magmar.jpg Gestamp.jpg Oskar.jpg

Oskar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Czarnobia


Grinbud Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg


Grinbud Grinbud Grinbud Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg