Aktualności - inne

Firma Alscrap sponsorem Victorii

W ostatnim czasie grupa sponsorów naszego klubu powiększyła się o klejnego sponsora. Do grupy darczyńców dołaczyła firma pana Michała Klonowskiego Alscrap. Zapytaliśmy pana Michała co spowodowało że postanowił wesprzeć działania naszego Klubu, odpowiedź była krótka: w młodości uprawiałem sport i skoro mam możliwości to postanowiłem wesprzeć lokalną piłkę nożną, a jest to również dobry sposób na reklamę mojej firmy. Serdecznie witamy Firmę Alscrap w gronie sponsorów naszego klubu.

Firma Alscrap zajmuje się skupem i sprzedażą surowców wtórnych (głównie złomu). Główne obszary działalności  przedsiębiorstwa to przede wszystkim skup złomu metali kolorowych i złomu stalowego, recycling puszek, recycling linek aluminiowych ze stalą AFL oraz demontaż konstrukcji stalowych.Firma jest kontynuacją rodzinnego przedsiębiorstwa Alko, które działa na rynku metali nieżelaznych od 1995 roku. Od tamtego czasu prężnie się rozwija aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną kadrę, której doświadczenie i kompetencje są gwarancją szybkiej i profesjonalnej obsługi. Wykorzystuje nowoczesny sprzęt i technologie, których używa w sposób mający zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno pracownikom firmy, jak i klientom. To sprawia, że przedsiębiorstwo od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią zarówno wśród sprzedających złom, jak i hut oraz odlewni, do których trafia przerobiony surowiec.

Wszystkie osoby chętne, które chca zapoznać się ze szczrgółową ofertą Firmy Alscrap zapraszamy na stronę: http://www.alscrap.pl/