Drużyny młodzieżowe sezon 2022\23

Junior starszy A2 - r. 2005-06

Górny rząd od lewej: Mikołaj Małek, Mikołaj Czajczyński, Kacper Lewandowicz, Wiktor Strzelczyk, Milan Kryszak, Mikołaj Focht, Wiktor Pruchnik.

Środkowy rząd od lewej: Jakub Frąckowiak, Wojciech Mendzelewski, Oliwier Ciesielski, Wojciech Zarębski, Hubert Pietraszak, Paweł Czopek, Wojciech Fimiak, Jakub Kołodziejczak, Karol Pokładecki, Jakub Dziekan, Bogdan Razokov.

Dolny rząd od lewej: Jakub Rozmiarek, Eryk Podlewski, Kacper Dębicki, Robert Bobkiewicz - Trener, Oskar Skrzypczak, Igor Borowicz, Kacper Frątczak. 

Junior Młodszy B2 - rocznik 2007

Górny rząd od lewej strony: Dawid Kapsa, Kacper Śliwiński, Michał Przybylski, Piotr Gała, Milan Kryszak, Kamil Makowski, Kacper Drozdowski, Filip Nowak,

Środkowy rząd od lewej strony: Maciej Danielski, Aleksander Suszka, Patryk Karwacki, Maciej Statuch, Oskar Grzybowski, Kacper Wagner, Igor Zamiara, Alan Nowaczyk, Marcel Niewiedziała, Kacper Broniarczyk, Jakub Zalas, Dominik Gromadziński,

Siedzą od lewej strony: Żenia, Jan Szuba, Jakub Olek, Tomasz Krzyżkowiak - trener, Mateusz Kozubiński, Mikołaj Godzich, Mikołaj Palpuchowski

Trampkarz C1 - r. 2008

Górny rząd od lewej strony:Jakub burek, Wojciech Szafraniak, Filip Jaworski, Adam Hałas, Kacper Szczygieł, Gracjan Olejniczak, Wiktor Górny, Gabriel Piskorz, Jakub Mikołajczak,

Środkowy rząd od lewej strony: Filip Maćkowiak, Kacper Lewandowski, Nikodem Małyszka, Oliwier Zdziennicki, Miłosz Kryszak, Bartosz Maćkowiak, Klaudiusz Frątczak, Maksymilian Wysocki, Bartosz Wojciechowski, Jakub Nowakowski,

Siedzą od lewej strony: Kacper Graczyk, Oskar Orłowski, Kamil Jaśniak, Błażej Jaworski - trener, Aleksander Brandt, Mateusz Sucholas, Mateusz Wesołowski

Trampkarz C2 I zespół - r.2009

Trampkarz C2 II zespół - r.2008

Stoją od lewej strony: Marcel Dobrosiewicz, Kacper Dawidson, Szymon Grądziel, Jakub Koprowski, Marcel Kozielski, Kacper Waszak, Kacper Fokt, Mateusz Nowaczyk,

Siedzą od lewej strony: Marcel Kaźmierczak, Yaroslaw Samunin, Roksana Janiszewska, Paweł Zieliński - trener zespołu, Antoni sucholas, Bartosz Dolata, Mikołąj Kuszak

Młodzik Starszy D1 - r.2010

Górny rząd od lewej: Maksym Ulanovskyi, Stanisław Długosz, Igor Ciemny, Wojciech Szewczyk, Borys Janiszewski, Mikołaj Komisarek, Franciszek Szymański.

Środkowy rząd od lewej: Szczepan Górski, Natan Klem, Franciszek Jaworski, Mateusz Gościej, Eryk Wasiewicz, Maciej Wencel, Roman Sivak.

Dolny rząd od lewej: Wojciech Kamiński, Wiktor Szczepankiewicz, Wojciech Śmigielski, Robert Jaworski - trener, Damian Drożdż, Adam Lis, Szymon Maciocha.  

Młodzik Młodszy D2 - r. 2011

Górny rząd od lewej strony: Stanisław Bibel, Rafał Dębicki, Jan Zajdowicz, Kamil Mikołajczak, Tymoteusz Krysiński, Antoni Mokracki - kapitan drużyny, Jakub Kujawa

Środkowy rząd od lewej strony: Antoni Giżewski, Patryk Męch, Filip Duszka, Hubert Maćkowiak, Ignacy Orchowski, Dominik Nowaczyk, Bartosz Iskrzycki, Mateusz Grądziel,

Siedzą od lewej strony: Franciszek Piskorz, Alan Zerbst, Wojciech Olejniczak, Janusz Hofman - trener drużyny, Adam Nowakowski, Szymon Rzymski, Marcel Hałas.

Orlik Starszy - r.2012-13

Górny rząd od lewej strony: Igor Kaczmarek, Alan Sroczyński, Maksymilian Kosmala, Aaron Nowicki, Markiian Poberezhnyi, Aleksander Gieburowski, Marek Zdziennicki.

Środkowy rząd od lewej strony: Filip Pertek, Oliwier Burek, Wojciech Maćkowiak, Kacper Iskrzycki, Mateusz Woźniak, Franciszek Kruszyński, Tymon Iskrzycki, Mukhailo Lopatynskyi, Dawid Góski.

Siedzą od lewej strony: Kuba Błażków, Alan Berdziński, Jakub tomczak, Marcin Siemiątkowski - trener zespołu, Borys Zdunek, Bogumił Potęga, Leon Stróżyk

Żaki - r.2014-15

Siedzą od lewej strony stoją: Szymon Niewiedziała, Filip Dobrosiewicz, Fabian Dobosz, Tobiasz Nowicki - trener zespołu,Oliwier Konieczny, Konstantin Zghlavutsa, Paweł Antczak,

Środkowy rząd od lewej strony: Edyta Pietrzak, Antoni Karski, Bartosz Szczepański, Julian Zaworski, Ludwik Kaczmarek, Filip Skwarczyński, Igor Graniczny, Helena Graczyk,

Górny rząd od lewej strony: Wiktor Ziółek, Antoni Woźniak, Julian Wojtyński, Denys Matiishyn, Kajetan Ludwiczak, Julian Lewandowski, Fabian Antkowiak

Skrzaty - r. 2016-18

Górny rząd od lewej strony: Gabriel Ligocki, Bruno Janiszewski, Tymoteusz Michalski, Tymon Czekała, Mateusz Szalaty, Piotr Frąckowiak, Jakub Kacprzak, Emilia Gościej, Yehor Zghlavusta, Michał Wyrzykiewicz - trener,

Dolny rząd od lewej strony: Fabian Urbaniak, Szymon Gościej, Adam Piechnik, Julia Wyrzykiewicz, Oliwier Kaczmarek, Marcelina Szafraniak, Leon Mikołajczak, Lena Wyrzykiewicz, Gabriela Sucholas, Wojciech Wyrzykiewicz, Franciszek Kwiatkowski.