Junior A2 (2005-06)

Dobry mecz w wykonaniu juniorów

Cenne zwycięstwo juniorów Victorii Września z Mieszkiem w Gnieźnie 4:2. Mecz odbył się w piątek o godz. 20.00 na sztucznym boisku przy światłach. Victoria rozegrała w Gnieźnie bardzo dobre spotkanie i wywalczyła cenne trzy punkty. Mimo iż już w 10 minucie piękną bramką popisał się Mikołaj Czajczyński do przerwy schodziliśmy do szatni przegrywając 1:2. Kilka minut po przerwie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy i chyba była to kluczowa sytuacja meczu ponieważ Milan Kryszak obronił ten rzut karny. Kilka sekund później na strzał z dystansu zdecydował się Eryk Podlewski i piłka wylądowała w bramce. Na prowadzenie wyprowadził nasz zespół Mikołaj Focht, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego. Czwartą bramkę dla naszego zespołu w końcówce spotkania zdobył Paweł Czopek i to Victoria mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Mimo wygranej Victoria plasuje się na 2 miejscu w tabeli z 3 punktami straty do Koziołka Poznań. Victoria zagrał się składzie: Kryszak, Mazurkiewicz, Pruchnik, Zarębski, Wysocki, Skrzypczak, Frąckowiak, Kołodziejczak, Podlewski, Czajczyński, Małek, Focht, Pokładecki, Czopek, Pietraszak, Dębicki, Trzebiatowski i Rozmiarek.