Akademia Piłkarska

DSC_0018.JPG

Akademia Piłkarska dzieci od lat 3

Trenerzy : Robert Jaworski, Adam Wojciński, Bartosz Nowicki.
  


2018/07/30 do 2018/08/04
VICTORIA Września - Warta Międzychód
2018.08.04 (godz.17.00)
2018/08/05 do 2018/08/11
VICTORIA Września - Zjednoczeni Trzemeszno
2018.08.11 (godz.17.00)
2018/08/12 do 2018/08/15
VICTORIA Września - CENTRA Ostrów Wlkp.
2018.08.15 (godz.17.00)
2018/08/16 do 2018/08/18
VICTORIA Września - Sokół Pniewy
2018.08.18 (godz.17.00)
2018/08/19 do 2018/08/25
UNIA Swarzędz - VICTORIA Września
2018.08.25 (godz.14:00)
2018/08/26 do 2018/08/29
VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2018.08.29 (godz.17.00)
2018/08/30 do 2018/09/01
NIELBA Wągrowiec - VICTORIA Września
2018.09.01(godz.15.00)
2018/09/02 do 2018/09/08
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2018.09.08 (godz.17:00)
2018/09/09 do 2018/09/15
KS Opatówek - VICTORIA Września
2018.09.15 (godz.16.00)
2018/09/16 do 2018/09/22
VICTORIA Września - FARMUTIL ORKAN Śmiłowo
2018.09.22 (godz.16.00)
2018/09/23 do 2018/09/29
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2018.09.29(godz.14.00)
2018/09/30 do 2018/10/06
VICTORIA Września - KROBIANKA Krobia
2018.10.06 (godz.16.00)
2018/10/07 do 2018/10/13
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2018.10.13 (godz.11.00 )
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/21 do 2018/10/27
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2018.10.27 (godz.14.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/04 do 2018/11/10
Pogoń Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2018.11.10 (godz.14:00)
2018/11/11 do 2018/11/17
MIESZKO Gniezno - VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Lubuszanin Trzcianka 17 38
2. Unia Swarzędz 17 36
3. Nielba Wągrowiec 17 33
4. Polonia Kępno 17 31
5. Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 29
6. Centra Ostrów Wielkopolski 17 29
7. Obra 1912 Kościan 17 28
8. Sokół Pniewy 17 25
9. Stainer Polonia Leszno 17 24
10. LKS Gołuchów 17 24
11. Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 24
12. Victoria Września 17 23
13. Farmutil Orkan Śmiłowo 17 23
14. Warta Międzychód 17 21
15. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 20
16. Zjednoczeni Trzemeszno 17 19
17. Kotwica Kórnik 17 15
18. KS Opatówek 17 15
19. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 17 15
20. Olimpia Koło 17 5


AKADEMIA

BRAMKARSKA

Akademia_bramkarska_1.jpg

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg HK.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola Grinbud

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg