2019/02/12 do 2019/03/03
Warta Międzychód - VICTORIA Września
2019.03.03 (godz.14.00)
2019/03/04 do 2019/03/10
Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września
2019.03.10 (godz.15.00)
2019/03/10 do 2019/03/16
CENTRA Ostrów Wlkp. -VICTORIA Września
2019.03.16 (godz.13.00)
2019/03/17 do 2019/03/23
Sokół Pniewy VICTORIA -Września
2019.03.23 (godz.15.00)
2019/03/24 do 2019/03/30
VICTORIA Września - UNIA Swarzędz
2019.03.30 (godz.15.00)
2019/03/31 do 2019/04/06
OLIMPIA Koło - VICTORIA Września
2019.04.06(godz.15.00)
2019/04/07 do 2019/04/13
VICTORIA Września - Nielba Wągrowiec
2019.04.13 (godz.16.00)
2019/04/14 do 2019/04/20
KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września
2019.04.20 (godz.16.00)
2019/04/21 do 2019/04/27
VICTORIA Września - KS Opatówek
2019.04.27 (godz.16:00)
2018/08/26 do 2018/08/29
VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2018.08.29 (godz.17.00)
2018/08/30 do 2018/09/01
NIELBA Wągrowiec - VICTORIA Września
2018.09.01(godz.15.00)
2018/09/02 do 2018/09/08
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2018.09.08 (godz.17:00)
2018/09/09 do 2018/09/15
KS Opatówek - VICTORIA Września
2018.09.15 (godz.16.00)
2018/09/16 do 2018/09/22
VICTORIA Września - FARMUTIL ORKAN Śmiłowo
2018.09.22 (godz.16.00)
2018/09/23 do 2018/09/29
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2018.09.29(godz.14.00)
2018/09/30 do 2018/10/06
VICTORIA Września - KROBIANKA Krobia
2018.10.06 (godz.16.00)
2018/10/07 do 2018/10/13
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2018.10.13 (godz.11.00 )
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/21 do 2018/10/27
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2018.10.27 (godz.14.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/04 do 2018/11/10
Pogoń Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2018.11.10 (godz.14:00)
2018/11/11 do 2018/11/17
VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Lubuszanin Trzcianka 26 57
2. Nielba Wągrowiec 26 56
3. Unia Swarzędz 26 54
4. Centra Ostrów Wielkopolski 26 45
5. Obra 1912 Kościan 26 44
6. Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 44
7. Stainer Polonia Leszno 26 39
8. LKS Gołuchów 26 39
9. Polonia Kępno 26 38
10. Victoria Września 26 36
11. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 36
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 35
13. Farmutil Orkan Śmiłowo 26 34
14. Sokół Pniewy 26 33
15. Kotwica Kórnik 26 30
16. KS Opatówek 26 28
17. Warta Międzychód 26 26
18. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 26 22
19. Zjednoczeni Trzemeszno 26 20
20. Olimpia Koło 26 11


AKADEMIA

BRAMKARSKA

Akademia_bramkarska_1.jpg


MECZE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH VICTORII WRZEŚNIA

  Junior Mł. Liga Wlkp. - LKS Gołuchów
  18-04-2019 10:30

  Trampkarz Liga Wlkp. - AT Krotoszyn 
  18-04-2019  13:30

  Młodzik D1 - Tur Turek 
  28-04-2019  11:00

  Akademia Reissa Konin - D2 Młodzik 1 liga
  23-04-2019  17:00

  D2 Młodzik II liga - Warta Rumin
  23-04-2019  17:00

  Grom Malanów - Junior Mł. Konin
  23-04-2019  11:00

  E2 Orlik Turniej w Ślesinie
  26-04-2019  16:00

  F1 Żak gr.1 Turniej w Pyzdrach
  27-04-2019  10:00

  F2 Żak gr.2 Turniej w Golinie
  28-04-2019  10:00


   

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg HK.jpg Magmar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola


Grinbud Czarnobia Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg