2019/02/12 do 2019/03/03
Warta Międzychód - VICTORIA Września
2019.03.03 (godz.14.00)
2019/03/04 do 2019/03/10
Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września
2019.03.10 (godz.15.00)
2019/03/10 do 2019/03/16
CENTRA Ostrów Wlkp. -VICTORIA Września
2019.03.16 (godz.13.00)
2019/03/17 do 2019/03/23
Sokół Pniewy VICTORIA -Września
2019.03.23 (godz.15.00)
2019/03/24 do 2019/03/30
VICTORIA Września - UNIA Swarzędz
2019.03.30 (godz.15.00)
2019/03/31 do 2019/04/06
OLIMPIA Koło - VICTORIA Września
2019.04.06(godz.15.00)
2019/04/07 do 2019/04/13
VICTORIA Września - Nielba Wągrowiec
2019.04.13 (godz.16.00)
2019/04/14 do 2019/04/20
KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września
2019.04.20 (godz.16.00)
2019/04/21 do 2019/04/27
VICTORIA Września - KS Opatówek
2019.04.27 (godz.16:00)
2019/04/28 do 2019/05/01
FARMUTIL ORKAN Śmiłowo - VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2019.05.01 (godz.16.00)
2019/05/02 do 2019/05/04
VICTORIA Września - POLONIA Kępno
2019.05.04(godz.16.00)
2019/05/05 do 2019/05/12
PINSEL-PETER Krobianka Krobia - VICTORIA Września
2019.05.10 (godz.18:00)
2019/05/13 do 2019/05/18
VICTORIA Września - Stainer Polonia 1912 Leszno
2019.05.18 (godz.16.00)
2019/05/19 do 2019/05/25
OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski - VICTORIA Września
2019.05.25(godz.15.00)
2018/09/30 do 2018/10/06
VICTORIA Września - KROBIANKA Krobia
2018.10.06 (godz.16.00)
2018/10/07 do 2018/10/13
Stainer Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Września
2018.10.13 (godz.11.00 )
2018/10/14 do 2018/10/20
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.10.20 (godz.15.00)
2018/10/21 do 2018/10/27
TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września
2018.10.27 (godz.14.00)
2018/10/28 do 2018/11/03
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2018.11.03 (godz.14.00)
2018/11/04 do 2018/11/10
Pogoń Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2018.11.10 (godz.14:00)
2018/11/11 do 2018/11/17
VICTORIA Września - LUBUSZANIN Trzcianka
2018.11.17 (godz.13.00)
2018/11/18 do 2018/11/24
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2018.11.24 (godz.13.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Nielba Wągrowiec 32 74
2. Lubuszanin Trzcianka 32 67
3. Unia Swarzędz 32 66
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 32 58
5. LKS Gołuchów 32 55
6. Centra Ostrów Wielkopolski 32 51
7. Farmutil Orkan Śmiłowo 32 49
8. Obra 1912 Kościan 32 49
9. Stainer Polonia Leszno 32 49
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 32 47
11. Polonia Kępno 32 45
12. Kotwica Kórnik 32 40
13. Tarnovia Tarnowo Podgórne 32 39
14. Victoria Września 32 38
15. KS Opatówek 32 37
16. Sokół Pniewy 32 36
17. Warta Międzychód 32 33
18. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 32 29
19. Zjednoczeni Trzemeszno 32 20
20. Olimpia Koło 32 17


AKADEMIA

BRAMKARSKA

Akademia_bramkarska_1.jpg




   

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg logo_master_sport.jpg
Solidarnosc_VW_Poznan.jpg solarium.jpg HK.jpg Magmar.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola


Grinbud Czarnobia Grantex images/sponsorzy/elstach.jpg images/sponsorzy/orzechowski.jpg

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg