Przekaż 1 % podatku na rzecz MKS VICTORIA WRZEŚNIA


2018/07/30 do 2018/08/04
VICTORIA Września - Warta Międzychód
2018.08.04 (godz.17.00)
2018/08/05 do 2018/08/11
VICTORIA Września - Zjednoczeni Trzemeszno
2018.08.11 (godz.17.00)
2018/08/12 do 2018/08/15
VICTORIA Września - CENTRA Ostrów Wlkp.
2018.08.15 (godz.17.00)
2018/08/16 do 2018/08/18
VICTORIA Września - Sokół Pniewy
2018.08.18 (godz.17.00)
2018/08/19 do 2018/08/25
UNIA Swarzędz - VICTORIA Września
2018.08.25 (godz.14:00)
2018/08/26 do 2018/08/29
VICTORIA Września - OLIMPIA Koło
2018.08.29 (godz.17.00)
2018/08/30 do 2018/09/01
NIELBA Wągrowiec - VICTORIA Września
2018.09.01(godz.15.00)
2018/09/02 do 2018/09/08
VICTORIA Września - KOTWICA Kórnik
2018.09.08 (godz.17:00)
2018/09/09 do 2018/09/15
KS Opatówek - VICTORIA Września
2018.09.15 (godz.16.00)
2018/09/16 do 2018/09/22
VICTORIA Września - FARMUTIL ORKAN Śmiłowo
2018.09.22 (godz.16.00)
2018/09/23 do 2018/09/29
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2018.09.29(godz.14.00)
2018/09/30 do 2018/10/06
VICTORIA Września - KROBIANKA Krobia
2018.10.06 (godz.16.00)
2018/05/13 do 2018/05/19
VICTORIA Września - TUR 1921 Turek
2018.05.19 (godz.16.00)
2018/05/20 do 2018/05/26
KANIA Gostyń - VICTORIA Września
2018.05.26 (godz.17.00)
2018/05/27 do 2018/06/02
VICTORIA Września - LKS Gołuchów
2018.06.02 (godz.16.00)
2018/06/03 do 2018/06/09
VICTORIA Września - MIESZKO Gniezno
2018.06.09 (godz.16:00)
2018/06/10 do 2018/06/17
MIESZKO Gniezno - VICTORIA Września
2018.06.17 (godz.17.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Lubuszanin Trzcianka 9 21
2. Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 20
3. Nielba Wągrowiec 8 19
4. Unia Swarzędz 9 17
5. Centra Ostrów Wielkopolski 9 17
6. Sokół Pniewy 9 16
7. Polonia Kępno 9 16
8. Obra 1912 Kościan 8 14
9. LKS Gołuchów 9 13
10. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 11
11. Warta Międzychód 9 11
12. Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 11
13. Farmutil Orkan Śmiłowo 9 11
14. Zjednoczeni Trzemeszno 9 10
15. KS Opatówek 9 9
16. Pinsel-Peter Krobianka Krobia 9 9
17. Victoria Września 9 9
18. Kotwica Kórnik 9 8
19. Stainer Polonia 1912 Leszno 9 7
20. Olimpia Koło 9 1


AKADEMIA

BRAMKARSKA

Akademia_bramkarska_1.jpg

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg