Juniorki Młodsze UKS Orzeł 2010 Wałacz w ćwierćfinale makroregionu pokonały na obiekcie Victorii Września juniorki MUKS Praga Warszawa 3:0 i awansowały do półfinału rozgrywek. W walce o finał zmierzą się z juniorkami Medyka Konin, które pokonały w swoim ćwierćfinale drużynę UKS Ząbkovia Ząbki 6:3. Bramki dla drużyny z Wałcza strzeliły: Rohn Natalia w 25 min, która strzałem z główki przelobowała bramkarkę Pragi Warszawa, w 38 min przyznany rzut karny na bramkę zamieniła Filipowicz Marta, a w 68 min wynik meczu ustaliła ponownie Rohn Natalia. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii, która jest dostępna po kliknięciu w tytuł wiadomości.
Autor R.Ł.
        victoria_wrzesnia.gif             LKS_Goluchow.png

   W najbliższą sobotę zakończymy jakże udany bo zwycięski sezon 2017/2018 o mistrzostwo IV Ligi Grupy Południowej. Sprawa mistrzostwa została rozstrzygnięta już wcześniej, a do pełni szczęścia pozostaje jeszcze tylko, albo może aż jedna niewiadoma, a mianowicie dwa mecze barażowe z Mieszkiem Gniezno. Do baraży mamy jeszcze nieco ponad tydzień, a już za 4 dni ostatni mecz ligowy z zajmującym 5 miejsce w ligowej tabeli LKS Gołuchów. Nasz sobotni rywal walczy o pozostanie w nowej 4 lidze, a do zrealizowania tego celu potrzebuje chociaż 1 pkt. więc na pewno łatwym przeciwnikiem nie będzie. Victoria cel swój już zrealizowała, ale przy własnej publiczności będzie chciała sezon zakończyć zwycięstwem. Jak zespół ustawi tren Jakołcewicz, czy będzie kolejne zwycięstwo naszej drużyny przekonamy się już w sobotę o godz.16:00 na stadionie Victorii przy Kosynierów 1. Przypominamy również, że tuż przed pierwszym gwizdkiem sobotniego spotkania za wieloletnią pracę w klubie uroczyste podziękowania otrzyma p.Stefan Wichłacz. Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotnie popołudnie na stadion we Wrześni.
Autor. R.Ł.


W minioną niedzielę swoje kolejne ligowe spotkanie rozgrywali młodzicy młodsi Victorii, tym razem na boisku w Słupcy z tamtejszą SKP. Po kolejnym bardzo udanym spotkaniu z naszej strony wygrywamy zdecydowanie 6:1. Bramki dla Victorii strzelali: Frątczak Kacper - 5 oraz Kaczmarek Wiktor - 1. Zagraliśmy w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Broniarczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Hęś, Kurzajak. Następne spotkanie zespół rozegra w najbliższą niedzielę na wyjeździe w Turku.

W sobotnie popołudnie druga drużyna Victorii swoje spotkanie ligowe rozgrywała na boisku w Zagórowie z drużyną Orłów Huta Łukomska. Gospodarze w ligowej tabeli okupują dolne rejony tabeli, ale do sobotniego spotkania przystąpili bardzo zmotywowani. Natomiast nasz zespól z powodu absencji z różnych powodów 5 zawodników do Zagórowa pojechał w bardzo eksperymentalnym zestawieniu. Znaczące osłabienie naszego zespołu dało efekt na boisku, gdzie od pierwszych minut gospodarze przejęli inicjatywę. Wspierani przez swoich kibiców miejscowi atakowali naszą bramkę raz za razem, ale skutecznie rozbijani przez naszą defensywę nie stanowili większego zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Ziółkowskiego. W 36 min kontuzja kolana N. Tila wyklucza z gry i jeszcze bardziej osłabia nasz zespół, a chwilę później przyznaną jedenastkę dla gospodarzy broni Ziółkowski. Dla naszego zespołu okazje do zdobycia bramki mieli Szymański, Zielonka i Cichoński, ale zawsze czegoś zabrakło w decydującym momencie. Zmiana stron nie zmieniła obrazu gry, a swój dzień i niewątpliwie najjaśniejsza postać w naszym zespole miał nasz bramkarz Ziółkowski, który bronił wręcz w niewiarygodnych sytuacjach. Sędzia mecz przedłużył o 4 minuty i właśnie w ostatniej minucie zdarzył nam się błąd, który kosztował nas utratę bramki i pozbawił zdobycia jakichkolwiek punktów w sobotnim spotkaniu. W Zagórowie zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Til (36 Kirkiewicz), Zdunek, Kolski, Drop, Zielonka, Cichoński, Grabarek, Kirkiewicz, Szymański, Wawrzyniak.
Autor: R.Ł.

Kolejne zwycięstwo Victorii.Bardzo ambitnie grający zawodnicy z Gostynia podnieśli wysoko poprzeczkę podopiecznym Czesława Jakołcewicza. Wygrana przyszła w końcówce meczu.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T./46'REMBOWICZ/,OCZKOWSKI,LISIECKI,NOWICKI B.,SZCZUBLEWSKI,JUCHACZ/62'KOPANIARZ/,KRAWCZYŃSKI,KRUSZYŃSKI,MATUSZAK,JANKOWSKI/62'ŁABĘDZKI/,SARBINOWSKI.Bramki zdobywał Sarbinowski w 38' po asyście Nowickiego B.oraz w 87'dobitka piłki odbitej od poprzeczki po strzale głową Lisieckiego.
Autor: RK

Wszystkie niewiadome odnośnie terminu rewanżowego meczu barażowego o awans do III ligi między Mieszkiem Gniezno a Victorią Września zostały wyjaśnione. Pierwsze spotkanie jak już podawaliśmy wcześniej rozegrane zostanie we Wrześni 9 czerwca o godz.16:00 na stadionie miejskim Victorii przy ul.Kosynierów 1, natomiast rewanż 17 czerwca o godz.17:00 na boisku Mieszka w Gnieźnie przy ul. Strumykowej 8. Przypominamy również, że w dniach 2-06 podczas ostatniego meczu ligowego Victorii, oraz 4-6-7 czerwca w godz.17-19 w siedzibie klubu można zakupić bilety na pierwsze spotkanie barażowe we Wrześni. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.
Autor:R.Ł.

Powoli rozgrywki dobiegają końca. Podopieczni trenera Janusza Hofmana swój ostatni mecz ligowy rozegrali w miniony wtorek na boisku we Wrześni. Rywalem byli rówieśnicy z Krotoszyna. Victoria po bramkach Jakuba Bibla i Kamila Kaniora (2 bramki)zwyciężyli i obecnie z dorobkiem 23 punktów zajmują 2 miejsce. Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze do rozegrania 4 mecze. Już w najbliższą sobotę do Wrześni przyjedzie Górnik Konin, serdecznie zapraszamy sobota godz.11.00Autor: Janusz Hofman

Uwaga kibice Victorii Września !!! Zarząd klubu wprowadza przedsprzedaż biletów na spotkanie barażowe o awans do III ligi z Mieszkiem Gniezno. Bilety w przedsprzedaży będą do nabycia podczas ostatniego meczu ligowego z LKS Gołuchów 2-06-2018. Dodatkowo będzie również możliwość nabycia biletów w dniach 4-06, 6-06 i 7-06 w siedzibie klubu w godzinach 17:00-19:00. Cena biletu 10 zł. ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA. WSTĘP BEZPŁATNY TYLKO DLA DZIECI DO LAT 10. Nie czekaj do ostatniej chwili zakup bilet w przedsprzedaży, a na pewno nie zabraknie Cię na meczu !!!
Autor: R.Ł.

Ostatnie spotkanie bieżącego sezonu o mistrzostwo IV 7Ligi Grupy Południowej na własnym obiekcie rozegramy 2-06-2018 o godz.16:00 z drużyną zajmującą piątą pozycję w obecnych rozgrywkach LKS Gołuchów. Przed rozpoczęciem sobotniego spotkania bedzie okazja do podziękowania za wieloletnią pracę w klubie zasłużonemu działaczowi, kierownikowi, a w ostatnim czasie gospodarzowi obiektu we Wrześni Stefanowi Wichłaczowi. Podczas meczu będzie również możliwość zakupienia biletu na spotkanie barażowe z Mieszkiem Gniezno. Zarząd klubu, drużyna, trenerzy i pracownicy Victorii zapraszają wszystkich kibiców na stadion przy Kosynierów 1 w dniu 2-06-2018 o godz.15:30 podziękujmy razem p.Stefanowi za pracę, a drużynie za mistrzostwo. Autor R.Ł.

Obiekt Victorii Września po raz kolejny został doceniony przez struktury PZPN. W dniu 30-05-2018 o godz.13:00 na obiekcie przy ul. Kosynierów 1 zostanie rozegrany ćwierćfinał Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych. Jest to jedno spotkanie rozgrywane na neutralnym terenie, a udział w nim wezmą zespoły MUKS Praga Warszawa i UKS Orzeł 2010 Wałcz. Zespół z Warszawy jest zwycięzcą swojej grupy, natomiast UKS Orzeł uplasował się na drugim miejscu ulegając Medykowi Konin. Zwycięzca tego pojedynku awansuje do półfinału całych rozgrywek, natomiast drużyna przegrana zajmie miejsca 5-8 w całym cyklu. Wszystkich kibiców młodzieżowej piłki nożnej w wykonaniu dziewcząt, jak również grupy szkolne z naszego miasta zapraszamy na stadion przy Kosynierów 1 30-05-2018 o godz.13:00 na pewno będzie na co popatrzeć.
Autor: R.Ł.

Ostatnia drużyna obecnych rozgrywek o mistrzostwo A Klasy Warta Kramsk w dzisiejszym spotkaniu z rezerwami Victorii Września po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu wywozi 1 punkt remisując 1:1. Było to chyba najsłabsze 90 min. jakie rozegraliśmy w tym sezonie. Pierwsze 45 min. kończymy prowadzeniem 1:0 po bramce M.Szczublewskiego, który zakończył rajd prawą stroną strzałem po długim rogu bramki gości. W drugiej połowie nasza nieudolność w ofensywie przyprawiała o ból głowy trenera Krzyżkowiaka,a przy akcji gości i biernej postawie naszej defensywy zawodnik Kramska strzelił wyrównującego gola i ostatnia drużyna obecnych rozgrywek wywozi z Wrześni 1 punkt. W najsłabszym meczu z Kramskiem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Zielonka (46'Kirkiewicz), Szczublewski, Szymański (23'Til), Grabarek, Jagodziński, Bonalski, Yarovyi, Szymański (55'Wojciechowicz 70'Cichoński).
Autor: R.Ł.

W minioną sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na własnym stadionie zespół Olimpii Koło. Po bardzo dobrym spotkaniu w wykonaniu naszej drużyny wygrywamy 3:0. Bramki dla Victorii zdobyli: Frątczak Kacper - 2 oraz Kaczmarek Wiktor. Zagraliśmy w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Broniarczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Hęś, Kożuchowski, Kurzajak, Pocztarek, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Stanisławski.

Kolejne zwycięstwo odnotowują podopieczni Czesława Jakołcewicza.Dzisiejszym pokonanym był zespół Tura Turak.Zespól zagrał w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI,MAJEWSKI, KRZYŻANOWSKI,OCZKOWSKI, KACPRZAK/70'PIETRZAK/, NOWICKI B./80'ŁABĘDZKI/,KRUSZYŃSKI, MATUSZAK/62'KOPANIARZ/,KRAWCZYŃSKI, SARBINOWSKI/74'JANKOWSKI/. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli :MATUSZAK asysta Oczkowski oraz gol samobójczy po wcześniejszym strzale głową Krawczyńskiego.Bramkę tracimy w 49' meczu.
Autor: R K

W dniu dzisiejszym o godz.13:00 w siedzibie wielkopolskiego związku piłki noznej rozlosowano termin i miejsce spotkań barażowych. Zwycięzca grupy północnej Mieszko Gniezno i zwycięzca grupy południowej Victoria Września pierwszy mecz o awans do trzeciej ligi rozegrają 9-06-2018 o godz.16:00 na boisku przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni. Rewanż rozegrany zostanie 16 lub 17 czerwca (w zależności kiedy rozgrywany będzie mecz żużlowy)na boisku Mieszka w Gnieźnie. Już teraz wszystkich kibiców Victorii zapraszamy na to bardzo ważne wydarzenie i gorący doping.
Autor: Radoslaw Łabędzki

W sobotę Victoria Września (rocznik 2005) pokonała na wyjeździe Tur Turek 1:0. Zespół, który znajdował się na przed ostatnim miejscu w tabeli postawił na swoim boisku bardzo trudne warunki. Jak się później okazało jedyną bramkę dla Victorii w drugiej połowie spotkania zdobył ze stałego fragmentu gry Wiktor Strzelczyk, który perfekcyjnie wykonał rzut wolny. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Olejniczak, Pruchnik, Skrzypczak, Szkudlarek, Małek, Kasprowicz, Ogrodowczyk, Zarębski, Strzelczyk, Pokładecki, Ciesielski, Dębicki, Wysocki. Kolejne spotkanie Victoria rozegra już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 na własnym boisku z Kaziemierzem Biskupi.

Piast Grodziec był gospodarzem sobotniego spotkania o mistrzostwo A Klasy okręgu konińskiego. Specyficzne boisko na jakim przyszło nam rozegrać to spotkanie na pewno nie ułatwiało zrealizowania zadań postawionych przez trenera. Chłopaki zagrali jednak bardzo mądrze nie pozwalając gospodarzom na stworzenie sobie chociażby jednej stu procentowej okazji do zdobycia bramki. Mecz tak naprawdę został rozstrzygnięty w pierwszej połowie, gdzie po pierwszej bramce zdobytej w piłce seniorskiej przez R. Zdunka, pierwszej ,,ukraińskiej'' bramce zdobytej przez M.Yarovyi oraz golu B.Wojciechowicza prowadziliśmy 0:3. Druga odsłona również pod naszą kontrolą, a swoje okazje bramkowe mieli K.Jagodziński, D.Szymański, oraz M.Wawrzyniak. Wynik meczu na 0:4 uderzeniem z około 20 m ustalił M.Wawrzyniak i był to najniższy wymiar kary jaki spotkał gospodarzy w sobotnie popołudnie. Następne spotkanie II Zespół Victorii rozegra na swoim obiekcie w niedzielę 20 maja o godz. 16:00 na który zapraszamy wszystkich kibiców wrzesińskiej piłki nożnej. W Grodźcu zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Bonalski, Yarovyi, Kmieciak, Jagodziński, Wojciechowicz, Szymański, Grabarek, Wawrzyniak, Szymański.
Autor: R.Ł.

W niedzielne popołudnie ważne zwycięstwo "na przełamanie" odniósł zespół młodzika młodszego, który ma za sobą trudny okres w postaci dwóch porażek z liderem i wiceliderem rozgrywek. Na szczęście w dniu dzisiejszym zespół pokazał charakter wygrywając swoje wyjazdowe spotkanie z Tulisią Tuliszków 4:2. Na listę strzelców wpisali się: Frątczak Kacper - 1, Kaczmarek Wiktor - 2, Gibowski Daniel - 1. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Gąszczyk, Szewczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Broniarczyk, Kaczmarek, Hęś, Matusiak, Dąbrowski, Gibowski, Kurzajak. Następne spotkanie podopieczni trenera Siemiątkowskiego rozegrają na własnym stadionie w sobotę o godz. 13:00 z Olimpią Koło.

MAMY MISTRZA 2018-05-12

Po dzisiejszym zwycięstwie 2-0 nad Odolanovią Odolonanów jesteśmy mistrzem IV ligii grupy południowej.Bramki na wagę zwycięstwa strzelali w 35'Sarbinowski po asyście Krawczyńskiego i w 70'Kopaniarz po asyście Sarbinowskiego.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,OCZKOWSKI,NOWICKI B.,KRZYŻANOWSKI,KACPRZAK/70'JUCHACZ/,KRUSZYŃSKI,KRAWCZYŃSKI,ŁABĘDZKI/46'JANKOWSKI/,MATUSZAK/65'KOPANIARZ/,SARBINOWSKI/75'SZCZUBLEWSKI/,MAJEWSKI.
Autor: RK

W minioną niedzielę drugi zespół Victorii Września na własnym boisku podejmował zespół LKS-u Ślesin. Drużyna przyjezdnych w ligowej tabeli plasowała się na 3 miejscu i w niedzielnym pojedynku była faworytem, ale jak już nie raz udowodniliśmy lubimy odbierać punkty wyżej notowanym zespołom. Nie inaczej było i tym razem. Po bardzo zaciętym pojedynku i momentami heroicznej wręcz obronie pokonaliśmy zespół ze Ślesina 1:0, a bramkę dającą zwycięstwo naszemu zespołowi w 52 min. zdobył J.Cichoński. Zwycięstwo w tym pojedynku pozwoliło nam awansować w ligowej tabeli o jedne oczko i wskoczyć na pozycję nr.5. W niedzielnym pojedynku zagraliśmy w składzie: Ziółkowski - Wawrzyniak, Yarovyi, Bonalski, Zielonka – Wojciechowicz (65. Ł. Kirkiewicz), Jagodziński, Dawid Szymański, Szczublewski – Cichoński (60. Dominik Szymański) – Jankowski.
Autor: R.Ł.

Młodzik starszy 2018-05-07

Kolejne zwycięstwo odnieśli młodzicy starsi Victoria Września. W pojedynku na własnym boisku pokonali Sokół Kleczew aż 5:1. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Wiktor Strzelczyk a po jednej dołożyli Karol Pokładecki, Oskar Skrzypczak i Mikołaj Czajczyński. Kolejne spotkanie zespół podopiecznych trenera Bobkiewicz rozegra już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 w Turku. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Focht, Skrzypczak, Małek, Strzelczyk, Czajczyński, Zarębski, Wysocki, Strugała, Roszyk, Pokładecki, Kasprowicz, Dębicki, Wociechowski, Ogrodowczyk, Gonet, Szkudlarek.


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg