Po dobrym spotkaniu zwyciężamy rywala zza miedzy 6-1.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., JASIŃSKI, LISIECKI/58'KRUSZYŃSKI/, KRZYŻANOWSKI/68'MAJEWSKI/, KACPRZAK, NOWICKI B., KOPANIARZ/80'JANKOWSKI/, KRAWCZYŃSKI, KIERZEK/77' JUCHACZ/, SARBINOWSKI,OCZKOWSKI.Bramki strzelali 2x Lisiecki z rzutów karnych,Kopaniarz, Kierzek,Sarbinowski,Jankowski.Bramkę tracimy w 90 minucie meczu.
Autor: Robert Konieczny

W ramach przygotowania do nowego sezony 2017/2018 drużyna Młodzika Młodszego rozegrała 3 mecze kontrolne. Pierwszy mecz kontrolny odbył się na boisku Victorii z drużyną młodzika młodszego Pelikan Niechanowo. Nasza drużyna zwyciężyła 5:4 a bramki dla Victorii strzelali: Frątczak Kacper - 3, Smodlibowski Jakub - 1, Kaczmarek Wiktor - 1. Drugi mecz kontrolny rozgrywany był również na obiektach Victorii z drużyną młodzika młodszego UKS Śrem, który zakończył się zwycięstwem Victorii 6:0. Bramki strzelali: Frątczak Kacper - 3 oraz Kaczmarek Wiktor - 3. Trzeci mecz kontrolny zagraliśmy w Orzechowie z tamtejszą Spartą tym razem z drużyną młodzika starszego, w którym musieliśmy uznać wyższość starszych kolegów, mecz zakończył się przegraną 4:1. Bramkę dla Victorii zdobył Frątczak Kacper. Pierwszy mecz ligowy drużyna Młodzika Młodszego rozegra w sobotę 2.09.2017 o godz. 11:00 na stadionie Victorii gdzie zmierzy się z Kasztelanią Brudzew.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Wypożyczony 2017-08-25

Informujemy, że wychowanek naszego Klubu Mateusz Goździaszek będzie w rundzie jesiennej (do końca 2017r.) reprezentował Czarnych Czerniejewo (A klasa, grupa Poznań I). Zawodnik został wypożyczony.

Zarząd MKS Victoria Września

Tylko remis 2017-08-19

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Victoriami 1-1 do przerwy 1-0 dla Victorii Września.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T. ,OCZKOWSKI ,JASIŃSKI , LISIECKI ,MAJEWSKI /66'KRZYŻANOWSKI/ ,KACPRZAK ,KIERZEK ,KRAWCZYŃSKI ,KOPANIARZ /79'JUCHACZ/,JANKOWSKI/67'MATUSZAK/,SARBINOWSKI.Bramkę strzela w 16 minucie meczu Kacprzak w 59 minucie spotkania tracimy gola po rzucie karnym. Autor: R.K

Pewne zwycięstwo odnoszą podopieczni Czesława Jakołcewicza nad Białym Orłem Koźmin 4-1 do przerwy 3-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., OCZKOWSKI, JASIŃSKI/46'NOWICKI B./LISIECKI, MAJEWSKI, KACPRZAK/65'ŁABĘDZKI/, KRAWCZYŃSKI/82'KRUSZYŃSKI/,KOPANIARZ, KIERZEK, SARBINOWSKI/58'MATUSZAK/, JANKOWSKI.Bramki strzelają:Lisiecki w 28'i 48',Sarbinowski 35' oraz Jankowski 41'.
Autor: R.K

2017-08-14


Z Obrą na remis 2017-08-13

Wczorajsze wyjazdowe spotkanie z Obra Kościan zakończyło się dla Victorii remisem 1-1 do przerwy 0-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,OCZKOWSKI, JASIŃSKI, LISIECKI, MAJEWSKI, KIERZEK, KRAWCZYŃSKI, KACPRZAK, KOPANIARZ /81'MATUSZAK/, KRZYŻANOWSKI /60'JANKOWSKI/, SARBINOWSKI.Bramkę tracimy w 61 minucie a wyrównujemy po strzale Kopaniarza z rzuty wolnego w 67 minucie spotkania.
Autor: R.K

Dana Cup 2017 2017-08-11

W dniach od 24-29.07 w Danii na Turnieju Międzynarodowym Dana Cup przebywały 3 zespoły naszego Klubu. W roczniku 2003 Września reprezentowana była przez dwie drużyny Victorie I i Victorię II oraz zespół w roczniku 2005. W turnieju wystartowało 1100 zespołow z całego świata. Turniej rozgrywany jest w kilku kateforiach od B10 do B19 w kategorii chłopców i podobnie w kategorii dziewcząt. Pierwsze 2 dni to gry w grupach, w każdej grupie po 4 zespoły. Victoria I w swojej grupie zajęła miejsce 2 (2 zwycięstwa i 1 porażka) a Victoria II miejsce III (zwycieśwto, remis i porażka). Po grach grupowych zaczynają się rozgrywki pucharowe. Dwa pierwsze zespoły z grupy awansuja do Finału A a zespoły z miejsc 3 i 4 do finału B. Victoria I po wejściu do Finału A w 164 zwycięzyłą 4:0 i w kolejnej potyczce musiała uznać wyższość rówieśników z norwegii przegrywając 0:6. Jej udział zakonczył się na 132 Finału A. Victoria II awansowała do 116 Finału B i odpadłą po rzutach karnych również z ekipą norwegii. W tej kategorii czyli w B 14 wystartowało 151 zespołów. Wystep drużyny Janusza Hofmana należy uznać za bardzo udany.Zespoły rozegrały po 5 spotakń i na pewno te mecze przyniosą korzyści w walce o ligowe punkty w zbliżającym się sezonie. Zespół trenera Bobkiewicza wystepujący w kategorii B12 zajął pierwsze miejsce w Finale B a w pojedynku o I lokate pokonali rówieśników ze Szkocji. W całym turnieju drużyna rozegrała 8 spotkań (6 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis). Porażka znaotowana w grupie była jedyna porażka w turnieju z zespołem który sięgnął po puchar za I miejsce w Finale A. Wszystkim uczestnikom turnieju należa się słowa uznania za bardzo dobrze przepracowany okres i że o naszej Wrzesni w Danii w ostatnim tygodniu lipca było bardzo głośno. Uczestnicy wyjazdu skłądaja serdeczne podziekowania za pomoc w organizacji wyjazdu i spełnienie marzeń, oraz mozliwość połaczenia sportu z nauką języka angielskiego.
Autor: Janusz Hofman

W miniony piątek na bocznym boisku Victorii swój drugi mecz kontrolny rozegrały rezerwy pierwszego zespołu, a przeciwnikiem był zespół prowadzony przez M.Lisieckiego Czarni Czerniejewo. Pierwszy kwadrans meczu w naszym wykonaniu wypadł bardzo dobrze, gdzie prowadziliśmy po bramce Szczublewskiego 1:0. Po stracie bramki bardziej doświadczony zespół Czerniejewa podkręcił tępo i do przerwy zaaplikował nam 5 bramek, a po zmianie stron dołożył jeszcze 3. Dla naszego zespołu drugiego gola zdobył jeszcze Szczublewski i jednego Szymański. Wynik meczu 3:8 dla Czarnych pokazał jak dużo pracy czeka jeszcze naszych młodych zawodników przed zbliżającą się ligową kolejką. Następny test mecz już w najbliższą środę o godz.19:00 na boisku w Orzechowie zmierzymy się z podopiecznymi J.Hofmana Spartą Sklejka Orzechowo.W meczu z Czarnymi Czerniejewo zagraliśmy w składzie: Strzeszyński(46Ziółkowski), Zielonka, Zdunek, Wawrzyniak, Kirkiewicz, Grabarek, Szymański, Szczublewski, Juchacz, Drop, Wojciechowicz, Kolski, Kmieciak, Błaszak, Knop, Szymański Dominik.
Autor: R.Ł.

Wczorajszy pierwszy mecz w nowym sezonie wypadł dla Victorii bardzo dobrze.Podopieczni Czesława Jakołcewicza wygrali 2-0 do przerwy 0-0 z trudnym przeciwnikiem jakim okazała się Rawia Rawicz.Zagraliśmy w składzie: T. Nowicki, Oczkowski, Jasiński, Lisiecki, Majewski, Kacprzak (87' Łabędzki), Kruszyński (46' Kierzek),Krawczyński, Sarbinowski, Jędrzejczak (46' Krzyżanowski), Kopaniarz (69' Goździaszek). Bramki strzelali Jasiński i Sarbinowski.
Autor: R.K

W trakcie dzisiejszego treningu odbył się wybór kapitana pierwszego zespołu na nadchodzący sezon.Nowym "starym" kapitanem jednogłośnie wybrano Pawła Lisieckiego.Gratulacje.
Autor: R.K

W najbliższa sobotę 05.08.2017 o godzinie 16.00 na stadionie przy ul.Kosynierów 1 pierwszy zespól Victorii Września rozpoczyna batalię o awans do trzeciej ligi.Przed podopiecznymi Czesława Jakołcewicza ciężki i długi sezon miejmy nadzieję zakończony pełnym sukcesem.Wszystkich sympatyków zapraszamy na mecz otwarcia sezonu 2017/2018, gdzie przeciwnikiem będzie zespół Rawi Rawicz.
Autor: R.K

Druga drużyna Victorii w miniony poniedziałek rozegrała swój pierwszy sparing przed zbliżającym się sezonem A klasy z drużyną, która właśnie awansowała do Klasy Okręgowej Czarnymi Ostrowite. Ze względu na fakt dołączenia do naszego zespołu kilku zawodników, którym skończył się wiek juniora młodszego spotkanie to było wielką niewiadomą jeżeli chodzi o dyspozycję poszczególnych zawodników i tutaj bardzo pozytywnie nas młodzież zaskoczyła nie odbiegając umiejętnościami od pozostałych starszych kolegów. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym (1:1) i jest to wynik jak najbardziej sprawiedliwy ponieważ zarówno gospodarze, jak i nasz zespół mieli po kilka sytuacji na zdobycie bramki.Wyrównującego gola zdobyliśmy w ostatniej minucie meczu, a strzelcem został Szymański Dominik.W sparingu zagraliśmy w składzie:Strzeszyński(Ziólkowski), Zielonka, Zdunek, Wawrzyniak, Kirkiewicz, Szczublewski, Szymański, Grabarek, Błaszak, Drop, Wojciechowicz, Knop, Szymański Dominik(bramka).Następny test zaplanowano na najbliższy piątek 4-08-2017 na godz.18:00 na bocznym boisku Victorii, a przeciwnikiem będzie drużyna Czarnych Czerniejewo.

Autor: R Ł.

1 sierpnia, we wtorek rozpoczynamy nowy sezon w naszej Akademii Piłkarskiej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, dziewczynki i chłopców od 3 roku życia, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem właśnie w naszym klubie. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu (wtorek, czwartek i piątek) na głównej płycie stadionu przy Kosynierów. Początek zajęć o godzinie 17. Pierwsze, zapoznawcze zajęcia treningowe są bezpłatne. Więcej informacji uzyskacie Państwo klikając w logo Akademii. Serdecznie zapraszamy !!!

Pewne zwycięstwo w ostatnim sparingu odnieśli podopieczni Czesława Jakołcewicza pokonując 5-1 do przerwy 2-0 Vitcovie Witkowo.Zagraliśmy w składzie: Nowicki T(46 Strzeszyński O.), Oczkowski, Jasiński, Lisiecki(46 Nowicki B)Majewski(46 Krzyżanowski),Kacprzak(46 Matuszak),Goździaszek, Kruszyński(46 Łabędzki), Kopaniarz,Jankowski(46 Saichenko), Sarbinowski(52 Wojciechowicz). Bramki strzelili:Jasiński, Sarbinowski, Kopaniarz 2, Wojciechowicz.
Autor: R.K.

Już w najbliższa sobotę na stadionie przy ul.Kosynierów pierwszy zespół Victorii rozegra swój ostatni przed ligą test mecz.Sparingpartnerem będzie zespół Victovi Witkowo. Wszystkich sympatyków zapraszamy na godzinę 16:00.
Autor: R.K

W miniony piątek Victoria Września na swój drugi mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem udała się do trzecioligowego Sokoła Kleczew. Przez cały mecz staraliśmy się być równorzędnym sparing partnerem dla wyżej notowanego rywala. Swoje okazje do zdobycia bramki mieli gospodarze , jak i nasza drużyna z tym tylko małym wyjątkiem, że Sokół zdołał wykorzystać jeden błąd naszego defensora i zdobył bramkę dającą skromne zwycięstwo 1:0. Z naszej strony swoich szans na zdobycie bramki nie wykorzystali zarówno Kopaniarz jak i Sarbinowski, a Lisiecki obił poprzeczkę, natomiast w drugiej odsłonie w sytuacji sam na sam z bramkarzem pomylił się Jankowski. W najbliższą sobotę 29-07-2017 o godz.16:00 na stadionie Victorii rozegramy ostatni sprawdzian przed ligą, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie Victovia Witkowo. Wszystkich sympatyków zapraszamy do kibicowania naszemu zespołowi.W Kleczewie zagraliśmy w składzie: T.Nowicki, Lisiecki, Jasiński(46 Nowicki B.), Majewski(60 Krzyżanowski), Kasprzak, Matuszak(46 Wojciechowicz), Krawczyński(46 Łabędzki), Kruszyński(46 Kierzek), Goździaszek, Sarbinowski(60 Shaienko), Kopaniarz(60 Jankowski).
Autor: RŁ.

W dzisiejszym popołudniu podopieczni Cz.Jakołcewicza pokonali w swoim pierwszym sparingu Unię Swarzędz 2:1.Zagraliśmy w składzie:Nowicki T.,Oczkowski(60 Sobkowiak), Lisiecki(46 Nowicki B), Jasiński, Majewski, KasprzaK Wiktor(Górnik Kłodawa)(67 Michalak Łukasz Obra Kościan), Kierzek(58 Łabędzki), Krawczyński, Matuszak(54 Wojciechowicz Brajan), Jankowski(46 Kopaniarz Jacek Mieszko Gniezno), Shaienko Viaccheslav Ukraina)(46 Sarbinowski Piotr Obra Kościan), Bramki strzelili 34 Oczkowski przy asyście Matuszaka i 54 Kopaniarz asysta Kierzek. Stracona bramka padła w 88 min po strzale z rzutu wolnego. Następny mecz sparingowy Victoria rozegra 21-07-2017 w Kleczewie z tamtejszym Sokołem.
Autor: Robert Konieczny

W najbliższą sobotę 15.07.2017 o godzinie 12.00 na stadionie przy ul.Kosynierów w ramach trwających przygotowań do nowego sezonu podopieczni Czesława Jakołcewicza zagrają mecz sparingowy z Unią Swarzędz.Wszystkich sympatyków "kopanej" zapraszamy.
Autor: R.K


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg