Drugi zespół Victorii Września swoje spotkanie rozgrywał na własnym boisku z Czarnymi Brzeźno. Do przerwy po trafieniu D. Błaszaka prowadziliśmy 1:0 i byliśmy zespołem lepszym. Po zmianie stron oddaliśmy pole gościom, ale to arbiter sobotniego spotkania wystąpił w roli głównej przyznając graczom z Brzeźna w 87 min. wybujany rzut karny, który goście zamienili na bramkę. W spotkaniu z Brzeźnem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Wawrzyniak, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski (90. Dominik Szymański), Grabarek, Dawid Szymański, Błaszak (85. Kmieciak) – Drop (75. Knop) – Wojciechowicz
Autor: R.Ł.

W meczu na szczycie IV ligi grupy południowej Victoria Września zremisowała na wyjeździe z Polonią Kępno 2:2. Prowadzenie już w 6 min. po asyście M. Matuszaka strzałem głową dał nam Ł. Jasiński, w 32 min. gospodarze zdołali wyrównać,a w 53 wyszli na prowadzenie. Jeden punkt uratował nam w 93 min. B. Nowicki uderzając z 16 metrów po długim rogu. W Kępnie zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Krzyżanowski (65. Jankowski), Jasiński, Lisiecki, Oczkowski – B. Nowicki – Matuszak (65. Majewski), Krawczyński (75. Juchacz), (90. Kruszyński), Kierzek, Kacprzak – Sarbinowski
Autor: R.Ł.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna młodzika starszego w swoich kolejnych dwóch spotkaniach ligowych. W zeszłym tygodniu pokonała na wyjeździe Tur Turek 5:0 a na listę strzelców wpisali się: Wiktor Strzelczyk 3, Mikołaj Focht i Karol Pokładecki. W kolejnym swoim spotkaniu, które odbyło się w sobotę Victoria nie dała żadnych szans drużynie z Kazimierza i wysoko wygrała aż 10:1. Po dwie bramki w tym spotkaniu strzelili: Karol Pokładecki, Mikołaj Czajczyński oraz Witkor Strzelczyk a po jednej dołożyli: Mikołaj Focht, Wojtek Zarębski, Martin Maćkowiak i Olivier Ciesieliski. W spotkaniu tym zagrali również: Sebastian Roszyk, Tomasz Antkowiak, Mateusz Gonet, Szymon Jaworski, Jakub Olejniczak, Kacper Dębicki, Mikołaj Małek, Bartosz Maćkowiak, Jakub Dziekan. Kolejny mecz ligowy Victoria rozegra już w najbliższą środę o godz. 17.00 w Kole.

W minioną sobotę w drugim spotkaniu ligowym Victoria II Września uległa na wyjeździe Warcie Pyzdry 5:2. Wynik nie odzwierciedla w pełni wydarzeń boiskowych co nie zmienia faktu, że drużyna gospodarzy wygrała zasłużenie sobotnie zawody. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Drop i Szczublewski. W Pyzdrach zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Til, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski, Dawid Szymański, Grabarek, Drop, Błaszczyk – Wojciechowicz (71. Dominik Szymański).
Autor: R.Ł.

Pewnie zwyciężamy w dzisiejsze popołudnie Koronę Piaski 8-1 do przerwy 4-1.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., OCZKOWSKI, LISIECKI, JASIŃSKI, KRZYŻANOWSKI /68'MAJEWSKI/, KACPRZAK, NOWICKI B. /79'ŁABEDZKI/, KOPANIARZ /74'MATUSZAK/, KRAWCZYŃSKI/60'JANKOWSKI/, KIERZEK, SARBINOWSKI.Bramki zdobywali: 3x JANKOWSKI 66',74',89',2X LISIECKI 4',6',OCZKOWSKI 10',SARBINOWSKI 28', JASIŃSKI 79'. Asystowali : 4X KIERZEK, 2X SARBINOWSKI, KACPRZAK, KOPANIARZ.
Autor: R.K

Zwycięstwem 5:1 swoje rozgrywki ligowe w grupie "Mistrzowskiej" Okręgu Konińskiego rozpoczął zespół Młodzika Młodszego Victorii, który na swoim boisku podejmował zespół Kasztelani Brudzew. Na listę strzelców wpisali się: Frątczak Kacper (K) - 2, Kaczmarek Wiktor - 2 oraz Pruszyński Jakub - 1. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk(B), Szewczyk, Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Pruszyński, Meler, Kaczmarek, Frątczak (K), Smodlibowski J., Smodlibowski F., Kożuchowski, Gibowski, Dąbrowski. Następny mecz drużyna rozegra na wyjeździe w niedzielę 10.09.2017 r. w Kramsku z tamtejszą Wartą.
Autor: Marcin Siemiatkowski

W pierwszym rozegranym meczu mistrzowskim w rozgrywkach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie, w grupie mistrzowskiej Victoria Września pokonała na wyjeździe Sokół Kleczew 3:0. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił kapitan naszej drużyny Wiktor Strzelczyk a jedną dołożył Karol Pokładecki. Przebieg meczu był bardzo wyrównany ale szkoda że w końcówce spotkania 100% sytuacji nie wykorzystali Wojtek Zarębski, Mikołaj Małek oraz Jakub Dziekan, którzy nie potrafili pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Jaworski, Focht, Skrzypczak, Gonet, Małek, Strzelczyk, Zarębski, Dębicki, Pokładecki, Maćkowiak M, Czopek, Kasprowicz, Szkudlarek, Dziekan, Strugała, Szarzyński. Kolejne spotkanie zawodnicy rozegrają już w najbliższą niedzielę w Turku.

W minioną niedzielę swoje rozgrywki rozpoczęła konińska A Klasa. W pierwszym meczu drugi zespół Victorii zmierzył się na własnym boisku z zespołem Warty Krzymów przez wielu uważanym za jednego z kandydatów do wygrania obecnych rozgrywek. Victoria nie zamierzała się jednak poddać bez walki i po bramce Szczublewskiego pokonaliśmy faworyta 1:0. Z Wartą zagraliśmy w skladzie: Strzeszyński – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski, Łabędzki, Grabarek, Wojciechowicz (70. Dawid Szymański), Juchacz (46. Ł. Kirkiewicz) – Jankowski (46. Dominik Szymański), (88. Cichoński).
Autor: R.Ł.

Po dobrym spotkaniu zwyciężamy rywala zza miedzy 6-1.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., JASIŃSKI, LISIECKI/58'KRUSZYŃSKI/, KRZYŻANOWSKI/68'MAJEWSKI/, KACPRZAK, NOWICKI B., KOPANIARZ/80'JANKOWSKI/, KRAWCZYŃSKI, KIERZEK/77' JUCHACZ/, SARBINOWSKI,OCZKOWSKI.Bramki strzelali 2x Lisiecki z rzutów karnych,Kopaniarz, Kierzek,Sarbinowski,Jankowski.Bramkę tracimy w 90 minucie meczu.
Autor: Robert Konieczny

W ramach przygotowania do nowego sezony 2017/2018 drużyna Młodzika Młodszego rozegrała 3 mecze kontrolne. Pierwszy mecz kontrolny odbył się na boisku Victorii z drużyną młodzika młodszego Pelikan Niechanowo. Nasza drużyna zwyciężyła 5:4 a bramki dla Victorii strzelali: Frątczak Kacper - 3, Smodlibowski Jakub - 1, Kaczmarek Wiktor - 1. Drugi mecz kontrolny rozgrywany był również na obiektach Victorii z drużyną młodzika młodszego UKS Śrem, który zakończył się zwycięstwem Victorii 6:0. Bramki strzelali: Frątczak Kacper - 3 oraz Kaczmarek Wiktor - 3. Trzeci mecz kontrolny zagraliśmy w Orzechowie z tamtejszą Spartą tym razem z drużyną młodzika starszego, w którym musieliśmy uznać wyższość starszych kolegów, mecz zakończył się przegraną 4:1. Bramkę dla Victorii zdobył Frątczak Kacper. Pierwszy mecz ligowy drużyna Młodzika Młodszego rozegra w sobotę 2.09.2017 o godz. 11:00 na stadionie Victorii gdzie zmierzy się z Kasztelanią Brudzew.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Wypożyczony 2017-08-25

Informujemy, że wychowanek naszego Klubu Mateusz Goździaszek będzie w rundzie jesiennej (do końca 2017r.) reprezentował Czarnych Czerniejewo (A klasa, grupa Poznań I). Zawodnik został wypożyczony.

Zarząd MKS Victoria Września

Tylko remis 2017-08-19

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Victoriami 1-1 do przerwy 1-0 dla Victorii Września.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T. ,OCZKOWSKI ,JASIŃSKI , LISIECKI ,MAJEWSKI /66'KRZYŻANOWSKI/ ,KACPRZAK ,KIERZEK ,KRAWCZYŃSKI ,KOPANIARZ /79'JUCHACZ/,JANKOWSKI/67'MATUSZAK/,SARBINOWSKI.Bramkę strzela w 16 minucie meczu Kacprzak w 59 minucie spotkania tracimy gola po rzucie karnym. Autor: R.K

Pewne zwycięstwo odnoszą podopieczni Czesława Jakołcewicza nad Białym Orłem Koźmin 4-1 do przerwy 3-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., OCZKOWSKI, JASIŃSKI/46'NOWICKI B./LISIECKI, MAJEWSKI, KACPRZAK/65'ŁABĘDZKI/, KRAWCZYŃSKI/82'KRUSZYŃSKI/,KOPANIARZ, KIERZEK, SARBINOWSKI/58'MATUSZAK/, JANKOWSKI.Bramki strzelają:Lisiecki w 28'i 48',Sarbinowski 35' oraz Jankowski 41'.
Autor: R.K

2017-08-14


Z Obrą na remis 2017-08-13

Wczorajsze wyjazdowe spotkanie z Obra Kościan zakończyło się dla Victorii remisem 1-1 do przerwy 0-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,OCZKOWSKI, JASIŃSKI, LISIECKI, MAJEWSKI, KIERZEK, KRAWCZYŃSKI, KACPRZAK, KOPANIARZ /81'MATUSZAK/, KRZYŻANOWSKI /60'JANKOWSKI/, SARBINOWSKI.Bramkę tracimy w 61 minucie a wyrównujemy po strzale Kopaniarza z rzuty wolnego w 67 minucie spotkania.
Autor: R.K

Dana Cup 2017 2017-08-11

W dniach od 24-29.07 w Danii na Turnieju Międzynarodowym Dana Cup przebywały 3 zespoły naszego Klubu. W roczniku 2003 Września reprezentowana była przez dwie drużyny Victorie I i Victorię II oraz zespół w roczniku 2005. W turnieju wystartowało 1100 zespołow z całego świata. Turniej rozgrywany jest w kilku kateforiach od B10 do B19 w kategorii chłopców i podobnie w kategorii dziewcząt. Pierwsze 2 dni to gry w grupach, w każdej grupie po 4 zespoły. Victoria I w swojej grupie zajęła miejsce 2 (2 zwycięstwa i 1 porażka) a Victoria II miejsce III (zwycieśwto, remis i porażka). Po grach grupowych zaczynają się rozgrywki pucharowe. Dwa pierwsze zespoły z grupy awansuja do Finału A a zespoły z miejsc 3 i 4 do finału B. Victoria I po wejściu do Finału A w 164 zwycięzyłą 4:0 i w kolejnej potyczce musiała uznać wyższość rówieśników z norwegii przegrywając 0:6. Jej udział zakonczył się na 132 Finału A. Victoria II awansowała do 116 Finału B i odpadłą po rzutach karnych również z ekipą norwegii. W tej kategorii czyli w B 14 wystartowało 151 zespołów. Wystep drużyny Janusza Hofmana należy uznać za bardzo udany.Zespoły rozegrały po 5 spotakń i na pewno te mecze przyniosą korzyści w walce o ligowe punkty w zbliżającym się sezonie. Zespół trenera Bobkiewicza wystepujący w kategorii B12 zajął pierwsze miejsce w Finale B a w pojedynku o I lokate pokonali rówieśników ze Szkocji. W całym turnieju drużyna rozegrała 8 spotkań (6 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis). Porażka znaotowana w grupie była jedyna porażka w turnieju z zespołem który sięgnął po puchar za I miejsce w Finale A. Wszystkim uczestnikom turnieju należa się słowa uznania za bardzo dobrze przepracowany okres i że o naszej Wrzesni w Danii w ostatnim tygodniu lipca było bardzo głośno. Uczestnicy wyjazdu skłądaja serdeczne podziekowania za pomoc w organizacji wyjazdu i spełnienie marzeń, oraz mozliwość połaczenia sportu z nauką języka angielskiego.
Autor: Janusz Hofman

W miniony piątek na bocznym boisku Victorii swój drugi mecz kontrolny rozegrały rezerwy pierwszego zespołu, a przeciwnikiem był zespół prowadzony przez M.Lisieckiego Czarni Czerniejewo. Pierwszy kwadrans meczu w naszym wykonaniu wypadł bardzo dobrze, gdzie prowadziliśmy po bramce Szczublewskiego 1:0. Po stracie bramki bardziej doświadczony zespół Czerniejewa podkręcił tępo i do przerwy zaaplikował nam 5 bramek, a po zmianie stron dołożył jeszcze 3. Dla naszego zespołu drugiego gola zdobył jeszcze Szczublewski i jednego Szymański. Wynik meczu 3:8 dla Czarnych pokazał jak dużo pracy czeka jeszcze naszych młodych zawodników przed zbliżającą się ligową kolejką. Następny test mecz już w najbliższą środę o godz.19:00 na boisku w Orzechowie zmierzymy się z podopiecznymi J.Hofmana Spartą Sklejka Orzechowo.W meczu z Czarnymi Czerniejewo zagraliśmy w składzie: Strzeszyński(46Ziółkowski), Zielonka, Zdunek, Wawrzyniak, Kirkiewicz, Grabarek, Szymański, Szczublewski, Juchacz, Drop, Wojciechowicz, Kolski, Kmieciak, Błaszak, Knop, Szymański Dominik.
Autor: R.Ł.

Wczorajszy pierwszy mecz w nowym sezonie wypadł dla Victorii bardzo dobrze.Podopieczni Czesława Jakołcewicza wygrali 2-0 do przerwy 0-0 z trudnym przeciwnikiem jakim okazała się Rawia Rawicz.Zagraliśmy w składzie: T. Nowicki, Oczkowski, Jasiński, Lisiecki, Majewski, Kacprzak (87' Łabędzki), Kruszyński (46' Kierzek),Krawczyński, Sarbinowski, Jędrzejczak (46' Krzyżanowski), Kopaniarz (69' Goździaszek). Bramki strzelali Jasiński i Sarbinowski.
Autor: R.K

W trakcie dzisiejszego treningu odbył się wybór kapitana pierwszego zespołu na nadchodzący sezon.Nowym "starym" kapitanem jednogłośnie wybrano Pawła Lisieckiego.Gratulacje.
Autor: R.K


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg