7 grudnia do naszego klubu zawitał Św. Mikołaj. spotkania najmłodszych grup z Mikołajem stały się już tradycją. W tym roku w spotkaniu wzięły udział 4 zespoły w rocznikach: 2006,2007, 2008 i 2009 i młodsze. Zebrani dość długo musieli czekać za nim Św. Mikołaj zaparkował swoje sanie ale kiedy już pojawił się w hali sportowej nastąpiła olbrzymia wrzawa i radość. Po krótkim treningu, który przeprowadził Św. Mikołaj przyszedł czas na upominki. Na zakończenie każdy zespół zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i umówili się na spotkanie już za rok.
Autor: Janusz Hofman

Jak co roku, również w tym doszło do spotkania Zarządu Klubu ze sponsorami Victorii Września. Od kilku lat takie spotkania są już wpisane w kalendarz działalności Klubu. Ostatnie spotkanie miało miejsce w listopadowy piątek 24 w nowo otwartej sali restauracyjnej w Chocziczy - Ignasiak Sport. W spotkaniu wzięli udział sponsorzy klubu oraz zaproszeni goście. Zebranych powitał Prezes Egeniusz Nowicki, który w kilku słowach podsumował mijający rok i złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne.Do "tablicy " został wywołany pan Burmistrz Tomasz Kałużny, który na ręce pana Prezesa przekazał oficjalna piłkę zbliżających się Mistrzostw Świata. Po oficjalnych przemówieniach przyszła pora na dyskusję na temat przyszłości Victorii o planach na przyszłość. Rozmowy zaowocowały kolejnymi obietnicami.
Autor: Janusz Hofman

2 grudnia 2017r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbył się II Mikołajkowy Turniej Skrzatów. W wydarzeniu udział wzięło 90 zawodników z CKS Sparta Konin, Wicher Dobra, SKP Słupca, Górnik Konin, Warta Rumin, Victoria Września, RM Team oraz dwóch zespołów MKS Olimpia Koło.

slider926.jpg

Młodzik starszy Victorii zajął w miniony weekend 6 miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Trzemesznie. Podczas dwudniowego turnieju zawodnicy rozegrali 10 spotkań (5 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki). W pierwszym dniu turnieju rozegraliśmy 6 spotkań po których zajęliśmy 1 miejsce i trafiliśmy do finału A. W tym dniu pokonaliśmy: Piast Łubowo 9:1 (Strzelczyk 3, Czajczyński 2, Czopek 2, Skrzypczak, Zarębski), Mieszko Gniezno 3:1 (Czajczyński, Ogrodowczyk, Zarębski), MKS Trzemeszno 8:0 (Skrzypczak 3, Czajczyński 2, Strzelczyk 2, Pokładecki), SPN Szamotuły 2:1 (Strzelczyk 2), Wartę Poznań 4:1 (Czopek 2, Strzelczyk, Czajczyński) i ulegliśmy GKS Bedlno 1:3 (Skrzypczak). W drugim dniu turnieju zremisowaliśmy z Wartą Poznań 2006 3:3 (Szarzyński 2, Maćkowiak) i GKS Krzemieniewo 2:2 (Strzelczyk 2) oraz ulegliśmy Chrobry Głogów 1:3 (Strzelczyk) i FASE Szczecin 0:2. Warto zaznaczyć, że turniej oraz wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.Warta Poznań
2.GKS Krzemieniewo
3.FASE Szczecin
4.Chrobry Głogów
5.Warta 2006 Poznań
6.Victoria Września
7.GKS Bedlno
8.Mieszko Gniezno
9.Orzeł Ząbkowice Śl.
10.De La Salle Gdańsk
11.Mieszko II Gniezno
12.SPN Szamotuły
13.Piast Łubowo

19 października zakończyła się runda jesienna w rozgrywkach D1 w grupie mistrzowskiej Okręgu Konińskiego. Po rozegraniu 13 spotkań (jeden mecz zaległy z Górnikiem Konin przełożony na wiosnę) Victoria Września plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli. Młodzicy Victorii odnieśli 11 zwycięstw i ponieśli tylko 2 porażki (wszystkie ze Słupcą 1:2). Zdobyliśmy w trakcie rundy 63 bramki i straciliśmy tylko 12. W klasyfikacji strzelców prowadzi Wiktor Strzelczyk z 17 bramkami na koncie. Na drugim miejscu z 10 bramkami znalazł się Karol Pokładecki. W dalszej klasyfikacji strzelców znaleźli się: 8 – Mikołaj Czajczyński, 4 – Wojtek Zarębski, Norbert Ogrodowczyk, 3 - Paweł Czopek, Mikołaj Focht, 2 - Mikołaj Małek, 1 – Oliwier Ciesielski, Kacper Dębicki, Mateusz Gonet, Patryk Kasprowicz, Bartosz Szkudlarek. Najwyższe zwycięstwo Victoria odniosła 9 września gdzie pokonała na własnym boisku Kazimierz Biskupi 10:1. Najwyższą porażkę odnieśli z SKP Słupcą 1:2. Przed nami przerwa zimowa i treningi na hali sportowej.

Znamy już terminy i sparingpartnerów pierwszego zespołu.Przygotowania do rundy wiosennej zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami rozpoczynają się 10.01.2018 roku na obiektach własnych. W tym okresie przewidzianych jest pięć gier kontrolnych:
03.02.2018 godzina 14.00 sztuczne boisko Gniezno-SOKÓŁ KLECZEW
10.02.2018 godzina 12.00 sztuczne boisko Swarzędz-UNIA SWARZĘDZ
17.02.2018 godzina 12.00 sztuczne boisko Poznań Śródka-KOTWICA KÓRNIK
24.02.2018 godzina 14.00 sztuczne boisko Gniezno-gra wewnętrzna
03.03.2018 godzina do ustalenia boisko naturalne miejsce do ustalenia-UNIA JANIKOWO
Autor: R K

Zespół młodzika młodszego Victorii grający w grupie mistrzowskiej zakończył swoje rozgrywki w rundzie jesiennej na 3 miejscu z dorobkiem 20 pkt. Bilans drużyny to: 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka. Bramki dla drużyny w czasie całej rundy zdobyli kolejno:1. Frątczak Kacper (K) - 18 bramek.2. Kaczmarek Wiktor - 10 bramek.3. Pruszyński Jakub - 6 bramek.4. Meler Mateusz - 5 bramek.5. Gąszczyk Julian - 1 bramka.
Gratulacje dla całego zespołu oraz powodzenia w rundzie wiosennej!!!

W ostatniej ligowej kolejce jesieni zespół młodzika młodszego Victorii wygrywa z Górnikiem Konin 6:2. Bramki dla Victorii zdobyli: Frątczak K. - 2, Pruszyński J. - 2, Meler M. - 1, Kaczmarek W. - 1. Drużyna zagrała w składzie: Stanisławski, Broniarczyk, Mikołajczyk, Stempniewicz, Szewczyk, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Gibowski, Kożuchowski, Kurzajak, Smodlibowski J. Smodlibowski F.

W swoim ostatnim występie w tym roku pierwszy zespół Victorii Września zremisował przed własną publicznością z zespołem Obry Kościan 1:1 . Wyrównującą bramkę dla naszego zespołu strzelił w 64 min. Łukasz Jasiński. W ostatnim meczu w tym roku zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Kruszyński (40. Łabędzki), Lisiecki, Jasiński, Majewski – Kacprzak, B. Nowicki, Krawczyński, Kopaniarz (75. Juchacz) – Kierzek – Sarbinowski (83. Jankowski) Autor: R.Ł.

W ostatnim swoim spotkaniu młodzik starszy Victorii pokonał na własnym stadionie Tur Turek 5:1. Trzy bramki dla naszego zespołu strzelił jak zwykle niezawodny Wiktor Strzleczy a po jednej dołożyli Mikołaj Czajczyński oraz Mateusz Gonet. Victoria zagrała w skłdzie: Roszyk, Pruchnik, Szkudlarek, Skrzypczak, Strzleczyk, Czajczyński, Maćkowiak M., Gonet, Pokładecki, Jaworski, Czopek, Kasprowicz, Małek, Dębicki, Wysocki, Ciesielski, Dziekan.

W minioną niedzielę swój ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrały rezerwy Victorii Września. Na własnym boisku podejmowaliśmy zespół Warty Rumin, który z taką samą ilością zdobytych punktów sąsiadował z nami w ligowej tabeli. Niestety przegraliśmy ważne spotkanie mimo iż przeciwnik na naszej połowie gościł sporadycznie strzelił nam 3 bramki tracąc 2. Dla naszego zespołu trafiali M.Szczublewski po uderzeniu w długi róg bramki i M.Jankowski wykończył indywidualną akcje i zagranie od K.Łabędzkiego. W ostatnim spotkaniu jesiennym zagraliśmy w składzie:Sikora – Wawrzyniak, Bonalski, Til, Zielonka – Juchacz, Łabędzki, Dawid Szymański (65. Grabarek), Szczublewski (75. Dominik Szymański), Kirkiewicz (68. Błaszak) – Wojciechowicz (46. Jankowski).Autor: R.Ł.

Dzisiejsze spotkanie Victorii z niepokonaną na własnym boisku Rawią Rawicz przynosi pewne trzy punkty. Zwyciężany 4-1 przegrywając do przerwy 1-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,KRUSZYŃSKI, LISIECKI, JASIŃSKI, MAJEWSKI, NOWICKI B.,KACPRZAK, KRAWCZYŃSKI, KIERZEK,KOPANIARZ, JANKOWSKI/46' JUCHACZ//.Bramkę tracimy w 22 minucie spotkania natomiast zwycięskie gole padają w 59' Kopaniarz asysta Juchacz, 80' Kierzek asysta Kopaniarz,89' i 92' Kacprzak po asyście Kierzka i indywidualnej akcji.
Autor: Robert Konieczny

W minioną sobotę II zespół Victorii na swój ostatni wyjazd w rundzie jesiennej udał się w mocno okrojonym składzie do Rzgowa. Po pierwszej wyrównanej połowie remisowaliśmy 0:0. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu dała nam kilka okazji do zdobycia zwycieskiego gola, niestety niemoc strzelecka naszych zawodników w tym dniu nie pozwoliła choćby na jedno trafienie do bramki gospodarzy. Tracimy 2 pkt. i pozostajemy na 6 miejscu w ligowej tabeli. W najbliższą niedzielę o 13:30 na własnym obiekcie rozegramy ostatnie spotkanie tej jesieni a przeciwnkiem będzie zespół Warty Rumin. W Rzgowie zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zielonka, Kmieciak, Wawrzyniak, Zdunek, Til, Grabarek, Szymański, Szczublewski, Knop, Kolski, Wojciechowicz, Szymański, Cichoński.
Autor: R.Ł.

W niedziele młodzi zawodnicy Victorii trampkarze młodsi wygrali 4:3 z Wartą Kramsk skład: Kokott,Paczynski,Urbaniak,Gadzinski,Strzelczyk,Kosinski,Czajczynski,Baranowski,Bartkowski,Baczkiewicz,Krukowski,Balcerzak,Jablonski,Zellmer,PawlowskiAutor: Bartek Nowicki

W dzisiejszy spotkaniu młodzik starszy pokonał Wartę Kramsk 6:0. Bramki dla Victorii zdobyli Karol Pokładecki 3, Mikołaj Małek 2 i Paweł Czopek. Victoria zagrała w skłdzie: Jaworski, Gonet, Skrzypczak, Pruchnik, Małek, Ogrodowczyk, Zarębski, Maćkowiak M, Pokładecki, Roszyk, Kasprowicz, Czopek, Szarzyński, Dębicki, Kołodziejczak, Wysocki, Strzelczyk. Kolejne spotkanie zawodnicy Victorii rozegrają za tydzień w niedzielę w Słupcy.

Po trudnym ale zwycięskim 3-2 meczu z LKS Gołuchów zostajemy mistrzem rundy jesiennej.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., NOWICKI B., JASIŃSKI,LISIECKI,MAJEWSKI,KRUSZYŃSKI,KACPRZAK/88'ŁABĘDZKI/,KOPANIARZ, SARBINOWSKI,KIERZEK,KRAWCZYŃSKI.Bramki strzelają:SARBINOWKI 10' asysta KOPANIARZ, KOPANIARZ 32' dobitka po strzale z wolnego KACPRZAKA,LISIECKI 75' rzut karny na Kopaniarzu.
Autor: Robert Konieczny

Już we wtorek 7.11. na naszym stadionie odbędą się 2 mecze drużyn młodzieżowych. Zmierzą sie w nich reprezentacje WZPN Poznań i Kujawsko-Pomorski ZPN w kategorii roczników 2003 i 2004. Serdecznie zapraszamy!
Autor: Janusz Hofman

W dniu dzisiejszym drugi zespół Victorii pokonał na własnym boisku gości z Zagórowa 5:0 i pozostaje niepokonany w meczach na własnym terenie. Przy bardzo silnym wietrze na przerwę schodzimy po trafieniu M.Szczublewskiego z prowadzeniem 1:0. Druga odsłona to już totalna dominacja naszego zespołu i po bramkach Wojciechowicza, Szczublewskiego, Knopa i Łabędzkiego zwyciężamy gości 5:0. W meczu z Zagórowem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Zielonka, Til, Grabarek, Juchacz, Łabędzki, Szczublewski, Błaszak, Wojciechowicz, Knop, Kolski, Szymański.
Autor: R.Ł.

W niedzielne dopołudnie w bardzo silnych podmuchach wiatru swoje zmagania w rundzie jesiennej zakończyli trampkarze starsi występujący w Wielkopolskiej Lidze. Ostatnim rywalem jesienią byli rówieśnicy z Centry Ostrów Wielkpolski. Po trafieniach braci Łukasza i Mateusza Chojnackich oraz po trafieniu samobójczym, 3:0 zwyciężyli podopieczni Janusza Hofmana. Tydzień wcześniej na boisku w Krotoszynie pokonali zawodników miejscowej Astry 3:2. Te ostatnie 2 zwycięstwa pozwoliły zająć miejsce 4 w ligowej tabeli na półmetku rozgrywek. Przed zawodnikami teraz okres przygotowawczy do rozgrywek halowych. Za nim jednak dojdzie do udziału w Mistrzostwach Okręgu Konińskiego na hali , 18 listopada rozegrają mecz kontrolny z drużyną Unii Swarzędz, którzy występują w II grupie tych samych rozgrywek.
Autor: Janusz Hofman

Po dzisiejszym zwycięstwie nad Kanią Gostyń 4:1 pozostajemy na fotelu lidera. Zagraliśmy w składzie: Nowicki, Kruszyński, Jasiński, Lisiecki, Majewski, Nowicki(79 Łabędzki), Kacprzak(83 Jędrzejczak, Kierzek, Krawczyński, Kopaniarz(65 Matuszak(, Sarbinowski(75 Jankowski). Bramki strzelamy w 19 Jasiński, 26 Lisiecki, 35 Kacprzak, 61 Sarbinowski.
Autor: R.K.


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg