Drugi zespół Victorii swój dzisiejszy mecz ligowy rozgrywał w Brzeźnie. W minionym tygodniu po bardzo dobrej grze zremisowaliśmy z liderem Wartą Pyzdry i na dzisiejsze spotkanie jechaliśmy po zwycięstwo. Niestety, ale jeszcze mecz się nie rozpoczął, a trener Krzyżkowiak już miał problemy. Na mecz z różnych powodów nie pojechało bowiem 5 zawodników co zmusiło trenera do wystawienia bardzo ekstremalnego składu. Pierwsze 45 min. to przewaga gospodarzy i skumulowana obrona naszego zespołu przynosi nam remis do przerwy. W drugiej odsłonie zdecydowanie lepsza postawa naszych zawodników i dwie stu procentowe sytuacje niewykorzystane przez Wojciechowicza i Szymańskiego. Wynik do końca już się nie zmienił i biorąc pod uwagę stan ilościowy jakim dysponowaliśmy w dniu dzisiejszym jak najbardziej należy się ze zdobytego punktu cieszyć. W Brzeźnie zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Yarovyi, Til, Kmieciak, Szymański, Grabarek (80 Bonalski), Zielonka (65 Kirkiewicz), Wojciechowicz, Cichoński, Szymański.
Autor: R.Ł.

Wyjazd do oddalonego o 90 km Leszna przynosi nam zwycięstwo i kolejne 3 pkt. Na mecz do Leszna jedziemy bez kontuzjowanych Jasińskiego, Kopaniarza i Krawczyńskiego, ale po dobrej taktyce ułożonej przez trenera, a zrealizowanej przez zawodników po bramce zdobytej w drugiej połowie przez Jankowskiego zwyciężamy gospodarzy 0:1. W Lesznie zagraliśmy w składzie: Nowicki, Lisiecki, Majewski, Oczkowski, Krzyżanowski, Kruszyński (30 min Jankowski), Matuszak, Kacprzak, Nowicki, Łabędzki, Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

W sobotnie południe młodzik starszy Victorii pokonał na wyjeździe Górnik Konin 3:0. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Czajczyński, który po indywidualnj akcji oddał celny strzał zza pola karnego. Ostatnie dwie bramki Victoria zdobyła w końcówce spotkania a na listę strzelców wpisał się Wojtek Zarębski i Mikołaj Focht. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Jaworski, Zarębski, Focht, Skrzypczak, Pokładecki, Strzelczyk, Pruchnik, Czajczyński, Ogrodowczyk, Małek, Maćkowiak, Strugała, Kołodziejczak, Wysocki, Gonet. Kolejne spokanie Victoria rozegra już za tydzień w sobotę na własnym boisku a przeciwnikiem będzie Warta Kramsk. Mecz rozpocznie się o godz 11.00.

Sobotnia porażka w meczu ligowym z Polonią Kępno podziałała jak zimny prysznic na pierwszą drużynę Victorii i w dzisiejszym zaległym spotkaniu z Białym Orłem Koźmin Wlkp. po bramkach strzelonych w pierwszej połowie przez Nowickiego, Jankowskiego i Kacprzaka pewnie i zdecydowanie pokonaliśmy gospodarzy 0:3. Do Koźmina pojechaliśmy w składzie: Nowicki, Lisiecki, Jasiński, Oczkowski, Majewski, Nowicki (60'Łabędzki), Krawczyński, Kacprzak (60'Krzyżanowski), Kopaniarz (8'Juchacz), Jankowski, Sarbinowski (70'Matuszak).
Autor: R.Ł.

11 kwietnia młodzicy Victorii rozegrali zaległy mecz z Górnikiem Konin. Przeciwnik wysoko postawił poprzeczkę i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Trzy dni później Victoria na własnym boisku podejmowała zespół z Koła. Tym razem Victoria stanęła na wyskości zadania i pokonała przyjezdnych 5:1 a na listę strzelców wpisali się: Wiktor Strzelczyk - 2, Mateusz Focht, Karol Pokładecki, Martin Maćkowiak. Po rozegraniu osiemnastej kolejki Victoria z 46 punktami na koncie prowadzi w ligowej tabeli.

Liderująca w A Klasie Warta Pyzdry w pojedynku derbowym z drugim zespołem Victorii straciła punkty remisując 0:0. Tak jak przypuszczaliśmy mecz był bardzo ciekawym widowiskiem z szansami do zdobycia gola dla obydwóch drużyn. Najpierw w poprzeczkę trafili goście w odpowiedzi Szymański Dominik minimalnie pomylił się strzelając z główki, a pod koniec pierwszej połowy dwa groźne strzały z dystansu oddali Łabędzki i Drop.Druga połowa to wyrównana gra i walka na całym boisku, ale niestety nie uwieńczona zdobyczą bramkową. Pod koniec spotkania jeszcze swojej 5 min postanowił mieć sędzia niedzielnego spotkania wyrzucając na trybuny trenera Krzyżkowiaka , a z boiska Matuszaka, a później jeszcze gracza gości. Do końca wynik już się nie zmienił i dzięki zaangażowaniu całego zespołu po zeszłotygodniowej wygranej z wiceliderem teraz odbieramy punkty liderowi. W dzisiejszym meczu zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski (62. Yarovyi), Zdunek, Krzyżanowski (80. Wojciechowicz) – Matuszak, Til (30. Dawid Szymański), Łabędzki, Juchacz – Drop – Dominik Szymański (46. Szczublewski).
Autor: R.Ł

Dzisiejsze popołudnie niestety nie przyniosło zdobyczy punktowych dla pierwszego zespołu Victorii.Nasi dzisiejsi goście Polonia Kępno zwycięża Nasz zespół 1-0.Zagraliśmy w składzie:T. Nowicki, Kruszyński (46' Oczkowski), Jasiński, Lisiecki, Majewski, Kacprzak, Krawczyński (76' Łabędzki), B. Nowicki, Kopaniarz, Sarbinowski, (79'Matuszak),Jankowski(64'Szczublewski).
Autor: R K

W dniu dzisiejszym rozgrywki wiosenne rozpoczął zespół młodzika młodszego, który rozgrywał swoje spotkanie na wyjeździe z Kasztelanią Brudzew. Nasi zawodnicy bardzo dobrze weszli w mecz dzięki czemu po pierwszej połowie prowadziliśmy 3:0 za sprawą Kacpra Frątczaka, który ustrzelił hat tricka. Niestety początek drugiej połowy nie zwiastował dramatycznej końcówki spotkania. Na piętnaście minut przed końcem spotkania gospodarze po naszych błędach w obronie zdołali odrobić straty i wyrównać na 3:3. Losy meczu rozstrzygnął Kapitan drużyny Kacper Frątczak strzelając w ostatnich minutach spotkania po indywidualnej akcji swoją czwartą bramkę, która dała naszemu zespołowi prowadzenie. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk, Dąbrowski, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Hęś, Kaczmarek, Kożuchowski, Matusiak, Meler, Mikołajczyk, Pruszyński, Smodlibowski F., Smodlibowski J. Stanisławski, Szewczyk. Następne spotkanie drużyna młodzika młodszego rozegra w przyszłą niedzielę o godz. 13:00 z Wartą Kramsk na stadionie Victorii.

Bardzo emocjonująco zapowiada się najbliższy weekend w rozgrywkach seniorskiej piłki nożnej. W sobotę o godz.16:00 pierwszy zespół Victorii gościć będzie szóstą drużynę obecnych rozgrywek Polonię Kępno, a w niedzielę Victoria II w meczu na szczycie Konińskiej A Klasy podejmować będzie lidera tych rozgrywek Wartę Pyzdry. Derby zapowiadają się, jak zresztą wszystkie dotychczasowe spotkania między tymi drużynami bardzo emocjonująco. Warta na pewno będzie chciała pokazać, że zasłużenie zasiada w fotelu lidera, a Victoria II po bardzo udanej wyprawie do wicelidera będzie chciała zdobyć punkty w pojedynku z liderem. Na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek zapraszamy kibiców w najbliższą niedzielę na stadion Victorii przy ul. Kosynierów 1 o godz.16:00.
Autor: R.Ł.

Na pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej Victoria II udała się do wicelidera Warty Krzymów. Pierwsze spotkanie na boisku we Wrześni wygraliśmy skromnie 1:0 i mając na uwadze pozycję w tabeli jak również wyniki jakie zdobyła drużyna gospodarzy na wyjazd jechaliśmy po jakąkolwiek zdobycz punktową. Pierwsze 30 min. niedzielnego meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy, ale należy też pochwalić naszą linię obrony, która skutecznie rozbijała ataki zawodników Warty. Do przerwy remis i wielkie nerwy w drużynie gospodarzy. Druga odsłona i zmiany zawodników w naszym zespole przyniosły trochę ożywienia i Victorynka II z ofiary przeistoczyła się w drapieżnika zadając dwa skuteczne ciosy gospodarzom i po trafieniach Szymańskiego i Szczublewskiego wychodząc na prowadzenie 0:2. Do 85 min. udawało nam się skutecznie bronić przed atakami Warty, ale wtedy właśnie na strzał z około 15 metrów zdecydował się gracz gospodarzy i piłka po rękach naszego bramkarza wturlała się do bramki. Ostatnie minuty to desperackie ataki graczy z Krzymowa i piękna postawa Ziółkowskiego, który w ostatniej akcji broni strzał w światło bramki i zapewnia nam pierwsze 3 punkty na wiosnę. Wicelider pokonany teraz przyjeżdża lider i znowu mecz na szczycie, na który zapraszamy wszystkich kibiców w najbliższą niedzielę 15 kwietnia o godz.16:00 na stadion Victorii. W meczu z Wartą Krzymów zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Yarovyi (46. Bonalski), Zdunek, Krzyżanowski – Szczublewski, Til (70. Jagodziński), Grabarek (60. Dawid Szymański), Wojciechowicz (46. Wawrzyniak) – Drop (75. Kmieciak) – Dominik Szymański
Autor: R.Ł.

Pewne zwycięstwo 5-0 do przerwy 3-0 odnoszą podopieczni Czesława Jakołcewicza w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Piaski. Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI, JASIŃSKI,MAJEWSKI,KRUSZYŃSKI,NOWICKI B.,/65'OCZKOWSKI/,KOPANIARZ/60'MATUSZAK/,JANKOWSKI/55'ŁABĘDZKI/,SARBINOWSKI/71'JUCHACZ/,KRAWCZYŃSKI ,KACPRZAK.Bramki zdobywali 11'Sarbinowski-asysta Kopaniarz,20'Jasinski-asysta Majewski,33" Jankowski-asysta Kacprzak,47'Krawczyński-asysta Lisiecki,80"Oczkowski-asysta Matuszak.
Autor: RK

angel.jpg
Z wielkim bólem i niedowierzaniem informujemy, iż dziś w godzinach porannych na skutek obrażeń
doznanych w wypadku komunikacyjnym do Pana Boga odszedł nasz młody zawodnik. Ś.P. Nikodem
trenował i grał w drużynie 8 - latków. Nasz klub dziś płacze….
Na zawsze w naszych sercach… Zawsze w naszej drużynie…
Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi.
Zarząd, kadra trenerska oraz zawodniczki i zawodnicy Victorii Września.

We wtorkowe popołudnie na boisku w Słupcy doszło do "derbowego" pojedynku w Wielkopolskiej Lidze Trampkarzy Starszych. Podopieczni Janusza Hofmana po bardzo dobrym spotkaniu pokonali gospodarzy 4:2 po bramkach Kamila Kaniora I Dawida Cieślak -po 2 trafienia. początek spotkania pomimo przewagi naszego zespołu był bardzo niekorzystny. Po 15 minutach gry gospodarze prowadzili 2:0. Od 16 minuty do jeszcze większych ataków zabrał się nasz zespół. Po trafieniach Kaniora I Cieślak zrobiło się 2:2 . Druga połowa w początkowej fazie należała do nas czego dowodem była kapitalna bramka Dawida Cieślak dająca nam prowadzenie 3:2. okazji do zdobycie kolejnych bramek było jeszcze troche. pod koniec spotkania zespół gospodarzy ruszył do ataku. nasza drużyna w 68 minucie spotkania zadała kolejny cios . W polu karnym faulowany był Kamil Kanior I sam poszkodowany zamienił rzut karny na bramkę. zasłużone zwycięstwo naszej drużyny I jakże potrzebne w walce o ligowy punkty.
Autor: Janusz Hofman

W dniu dzisiejszym Victoria pokonała na własnym boisku Tur Turek 4:0. Dwie bramki dla Victori zdobył Wiktor Strzelczyk a po jednej dołożyli Wojtek Zarębski oraz Karol Pokładecki. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Jaworski, Pruchnik, Szkudlarek, Skrzypczak, Strzelczyk, Ogrodowczyk, Zarębski, Pokładecki, Gonet, Maćkowiak M., Focht, Strugała, Wysocki, Kołodziejczak, Czajczyński, Małek, Czopek. Kolejne spotkanie Victori rozegra na wyjeździe w najbliższą niedzielę o godz. 13.00 w Kazimierzu Biskupim.

Po trudnym spotkaniu zwyciężamy rywala zza miedzy SKP Słupca.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,NOWICKI B.,JASIŃSKI,LISIECKI,MAJEWSKI/89'KRZYŻANOWSKI/,KOPANIARZ/67'MATUSZAK/,SARBINOWSKI,JANKOWSKI/67'ŁABĘDZKI/,KRAWCZYŃSKI,KRUSZYŃKI,KACPRZAK.Bramkę na wagę zwycięstwa w 39'strzela Jankowski.
Autor: Robert Konieczny

wielkanoc2018.jpg

Chrystus Zmartwychwstał....
Chrystus Zmartwychwstał, aby człowiek znalazł autentyczne znaczenie istnienia, aby człowiek żył pełnią własnego życia: aby człowiek żył z Boga i w Bogu.
-Jan Paweł II

Życzenia radosnych chwil na Święta Wielkanocne, smacznego jajka, wesołego rodzinnego biesiadowania oraz mokrego dyngusa, wszystkim kibicom, sympatykom oraz pracownikom naszego Klubu składa Zarząd MKS Victoria Września.

Zarząd MKS Victoria Września

W dniu dzisiejszym młodzik starszy Victorii w swoim pierwszym meczu ligowym pokonał na wyjeździe Sokół Kleczew 4:1. Na listę strzelców wpisali się: Mateusz Gonet, Norbert Ogrodowczyk, Wiktor Strzelczyk i Karol Pokładecki. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Małek, Ogrodowczyk, Pokładecki, Pruchnik, Strzelczyk, Szkudlarek, Zarębski, Skrzypczak, Jaworski, Czopek, Gonet, Kołodziejczak, Maćkowiak M., Strugała, Wysocki, Focht. Kolejne spotkanie Victoria zagra już w najbliższy wtorek na własnym stadionie o godz. 16.00 a przeciwnikiem będzie Tur Turek.

W pierwszym na wiosnę spotkaniu z Victoria Ostrzeszów zwyciężamy5-3.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,JASIŃSKI,LISIECKI,MAJEWSKI,KRUSZYŃSKI,KRAWCZYŃSKI,NOWICKI B.,SARBINOWSKI,KOPANIARZ/78'MATUSZAK/,KACPRZAK,JANKOWSKI/62'ŁABEDZKI/. Bramki dla Naszej drużyny zdobyli: JANKOWKSI X2,LISIECKI /rzut karny/,KOPANIARZ,SARBINOWSKI.Na kolejne spotkanie zapraszamy 31.03.2018 o godzinie 16.00 na stadion przy ul.Kosynierów we Wrześni,gdzie Victoria podejmować będzie SKP Słupca.
Autor: R K

Decyzją Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zaplanowany na niedziele 18-03-2018 r. mecz rundy rewanżowej z Białym Orłem Koźmin został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych. Spotkanie zostało przeniesione na 18-04-2018.
Autor: Radoslaw Łabędzki

Drużyna Victorii Września rocznik 2009 zajęła III miejsce w Turnieju Organizowanym przez FA w Miłosławiu. W półfinale nasza drużyna uległa Szkółce Piłkarskiej Waldemara Przysiudy 2:0.W meczu o III miejsce zwyciężyliśmy 4:0 Polonię Środa Wielkopolska. Trochę szkoda Szymona Kozłowskiego, który miał taką samą ilość zdobytych bramek (sześć) co zawodnik Szkółki Piłkarskiej Waldka Przysiudy i o najlepszym strzelcu turnieju zadecydowały rzuty karne, w których Szymon okazał się słabszy.Gratulacje dla chłopaków, w całym turnieju przegrali tylko jeden mecz (półfinałowy), bilans bramkowy 10:4.
Autor: Marcin Mąkowski


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg