W Pucharze Polski pewnie pokonujemy Polanina Strzałkowo 0:3 i w kolejnej rundzie tych rozgrywek spotkamy się z SKP Słupca, który pokonał Wartę Dobrów 6:1. W Strzałkowie bramki zdobywamy: w 4 min. po strzale samobójczym, w 26 min. na 0:2 z rzutu karnego podwyższył B.Nowicki, a w 69 wynik meczu na 0:3 po asyście A.Majewskiego ustalił K.Łabędzki. W Strzałkowie zagraliśmy w składzie: Nowicki(46 Strzeszyński), Oczkowski, Majewski, Jasiński, Nowicki, Kruszyński, Matuszak, Juchacz(25 Łabędzki), Kopaniarz(46 Kacprzak), Krawczyński(55 Lisiecki), Jankowski.
Autor: R.Ł.

MAMY LIDERA 2017-09-16

W meczu na szczycie IV ligi grupy południowej po znakomitej i skutecznej grze w drugiej połowie pokonujemy Polonię Leszno 3:1 i odzyskujemy prowadzenie w tabeli. W spotkaniu z Polonią Leszno bramki zdobywali: P.Lisiecki dwa trafienia z rzutów karnych oraz po asyście H. Oczkowskiego bramkę głową strzela P. Sarbinowski. Zagraliśmy w składzie: Nowicki, Oczkowski, Jasiński, Lisiecki, Kruszyński, Kacprzak, Nowicki, Krawczyński, Kierzek, Kopaniarz, Sarbinowski(84 Jankowski).
Autor: R.K.

W sobotę zespół młodzika młodszego po bardzo wyrównanym meczu przegrywa swoje spotkanie z drużyną ORANJE Konin 3:2 i tym samym doznaje pierwszej porażki w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Bramki dla zespołu zdobyli: Pruszyński Jakub - 1, oraz Frątczak Kacper - 1. Miejmy nadzieję, że przegrana podziała na młodych zawodników jak zimny prysznic i jeszcze bardziej zmotywuje ich przed kolejnym spotkaniem, które rozegrane będzie w następną sobotę w Kłodawie z tamtejszym Górnikiem. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk, Matusiak, Mikołajczyk, Stempniewicz, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Dąbrowski, Gibowski, Kożuchowski, Pocztarek, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Stanisławski, Waszak.
Autor: Marcin Siemiątkowski

W sobotę młodzik starszy pewnie pokonał na własnym boisku Górnik Konin 3:0. Prowadzenie Victoria objęła dopiero w 17 minucie spotkaniu, gdzie po wykonaniu rzutu rożnego najlepiej ustawiony był Wiktor Strzelczyk, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. Druga bramka również w wykonaniu Wiktora to już prawdziwy „majstersztyk”. Po krótkim przyjęciu piłki kilka metrów za polem karnym, precyzyjnym strzałem w okienko bramki podwyższył wynik w spotkania na 2:0. Trzecią bramkę dla Victorii zdobył Martin Maćkowiak przy pomocy bramkarza gości. Wykonując rzut rożny, bramkarz tak niefortunnie wybijał piłkę, że wpadła ona do swojej bramki. W spotkaniu z Górnikiem zagrali: Roszyk, Focht, Strzelczyk, Gonet, Zarębski, Ogrodowczyk, Szkudlarek, Skrzypczak, Pokładecki, Maćkowiak, Czopek, Dębicki, Małek, Kasprowicz, Jaworski, Bartkowiak.

Od obecnego sezonu zespół trampkarza starszego prowadzony przez Janusza Hofmana występuje w Lidze Wielkopolskiej. W rozgrywkach występuje 16 zespołów, które podzielone są na 2 grupy po 8 zespołów. W rundzie jesiennej zespoły rozgrywają mecz i rewanż. Nasz zespół na półmetku rozgrywek jesiennych zajmuje 4 miejsce. Zanotował następujące wyniki: Górnik Konin - Victoria 4:1, SKP Słupca - Victoria 4:1, Lech P-ń - Victoria 5:0, Olimpia Koło - Victoria 0:1, Victoria- Astra Krotoszyn 2:2, Victoria - Ostrovia Ostrów 6:2, Centra Ostrów - Victoria 0:2.W siedmiu spotkaniach zespół zdobył 10 pkt. (3 porażki, 3 zwycięstwa i 1 remis). Już w najbliższą niedzielę 17 września o godz.11.00 do Wrześni przyjedzie Górnik Konin . Serdecznie zapraszamy
Autor: Janusz Hofman

3 punkty w Kole 2017-09-13

W dzisiejszym spotkaniu grupy mistrzowskiej młodzika starszego Victoria Września pokonała w Kole Olimpię 4:1. Na listę strzelców wpisali się Karol Pokładecki, Mikołaj Czajczyński, Wiktor Strzelczyk i Wojtek Zerębski. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Gonet, Focht, Szkudlarek, Czajczyński, Ogrodowczyk, Zarębski, Strzelczyk, Pokładecki, Maćkowiak, Skrzypczak, Małek, Cisielski, Jaworski, Dziekan. Obecnie z 12 punktami Victoria zajumje pierwsze miejsce. Kolejne spotkanie młodzicy rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 a przeciwnikiem będzie vicelider rogrywek Górnik Konin.

W minioną niedzielę 10.09.2017 r. drużyna młodzika młodszego rozgrywała swój drugi mecz ligowy na wyjeździe w Kramsku z tamtejszą Wartą. Mecz zakończył się wynikiem hokejowym 11:5 na korzyść naszego zespołu. Na uwagę zasługuje fakt, że kapitan drużyny Frątczak Kacper zdobył dla swojego zespołu aż 7 bramek. Pozostałe bramki zdobyli: Kaczmarek Wiktor - 3, Pruszyński Jakub - 1. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk (B), Mikołajczyk, Matusiak, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Frątczak (K),Kaczmarek, Pruszyński, Szewczyk, Meler, Gibowski, Kożuchowski, Pocztarek, Stanisławski. Następny mecz zespół rozegra w najbliższą sobotę o godz. 11:00 na stadionie Victorii z drużyną ORANJE Konin.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Drugi zespół Victorii Września swoje spotkanie rozgrywał na własnym boisku z Czarnymi Brzeźno. Do przerwy po trafieniu D. Błaszaka prowadziliśmy 1:0 i byliśmy zespołem lepszym. Po zmianie stron oddaliśmy pole gościom, ale to arbiter sobotniego spotkania wystąpił w roli głównej przyznając graczom z Brzeźna w 87 min. wybujany rzut karny, który goście zamienili na bramkę. W spotkaniu z Brzeźnem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Wawrzyniak, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski (90. Dominik Szymański), Grabarek, Dawid Szymański, Błaszak (85. Kmieciak) – Drop (75. Knop) – Wojciechowicz
Autor: R.Ł.

W meczu na szczycie IV ligi grupy południowej Victoria Września zremisowała na wyjeździe z Polonią Kępno 2:2. Prowadzenie już w 6 min. po asyście M. Matuszaka strzałem głową dał nam Ł. Jasiński, w 32 min. gospodarze zdołali wyrównać,a w 53 wyszli na prowadzenie. Jeden punkt uratował nam w 93 min. B. Nowicki uderzając z 16 metrów po długim rogu. W Kępnie zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Krzyżanowski (65. Jankowski), Jasiński, Lisiecki, Oczkowski – B. Nowicki – Matuszak (65. Majewski), Krawczyński (75. Juchacz), (90. Kruszyński), Kierzek, Kacprzak – Sarbinowski
Autor: R.Ł.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna młodzika starszego w swoich kolejnych dwóch spotkaniach ligowych. W zeszłym tygodniu pokonała na wyjeździe Tur Turek 5:0 a na listę strzelców wpisali się: Wiktor Strzelczyk 3, Mikołaj Focht i Karol Pokładecki. W kolejnym swoim spotkaniu, które odbyło się w sobotę Victoria nie dała żadnych szans drużynie z Kazimierza i wysoko wygrała aż 10:1. Po dwie bramki w tym spotkaniu strzelili: Karol Pokładecki, Mikołaj Czajczyński oraz Witkor Strzelczyk a po jednej dołożyli: Mikołaj Focht, Wojtek Zarębski, Martin Maćkowiak i Olivier Ciesieliski. W spotkaniu tym zagrali również: Sebastian Roszyk, Tomasz Antkowiak, Mateusz Gonet, Szymon Jaworski, Jakub Olejniczak, Kacper Dębicki, Mikołaj Małek, Bartosz Maćkowiak, Jakub Dziekan. Kolejny mecz ligowy Victoria rozegra już w najbliższą środę o godz. 17.00 w Kole.

W minioną sobotę w drugim spotkaniu ligowym Victoria II Września uległa na wyjeździe Warcie Pyzdry 5:2. Wynik nie odzwierciedla w pełni wydarzeń boiskowych co nie zmienia faktu, że drużyna gospodarzy wygrała zasłużenie sobotnie zawody. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Drop i Szczublewski. W Pyzdrach zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Til, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski, Dawid Szymański, Grabarek, Drop, Błaszczyk – Wojciechowicz (71. Dominik Szymański).
Autor: R.Ł.

Pewnie zwyciężamy w dzisiejsze popołudnie Koronę Piaski 8-1 do przerwy 4-1.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., OCZKOWSKI, LISIECKI, JASIŃSKI, KRZYŻANOWSKI /68'MAJEWSKI/, KACPRZAK, NOWICKI B. /79'ŁABEDZKI/, KOPANIARZ /74'MATUSZAK/, KRAWCZYŃSKI/60'JANKOWSKI/, KIERZEK, SARBINOWSKI.Bramki zdobywali: 3x JANKOWSKI 66',74',89',2X LISIECKI 4',6',OCZKOWSKI 10',SARBINOWSKI 28', JASIŃSKI 79'. Asystowali : 4X KIERZEK, 2X SARBINOWSKI, KACPRZAK, KOPANIARZ.
Autor: R.K

Zwycięstwem 5:1 swoje rozgrywki ligowe w grupie "Mistrzowskiej" Okręgu Konińskiego rozpoczął zespół Młodzika Młodszego Victorii, który na swoim boisku podejmował zespół Kasztelani Brudzew. Na listę strzelców wpisali się: Frątczak Kacper (K) - 2, Kaczmarek Wiktor - 2 oraz Pruszyński Jakub - 1. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk(B), Szewczyk, Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Pruszyński, Meler, Kaczmarek, Frątczak (K), Smodlibowski J., Smodlibowski F., Kożuchowski, Gibowski, Dąbrowski. Następny mecz drużyna rozegra na wyjeździe w niedzielę 10.09.2017 r. w Kramsku z tamtejszą Wartą.
Autor: Marcin Siemiatkowski

W pierwszym rozegranym meczu mistrzowskim w rozgrywkach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie, w grupie mistrzowskiej Victoria Września pokonała na wyjeździe Sokół Kleczew 3:0. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił kapitan naszej drużyny Wiktor Strzelczyk a jedną dołożył Karol Pokładecki. Przebieg meczu był bardzo wyrównany ale szkoda że w końcówce spotkania 100% sytuacji nie wykorzystali Wojtek Zarębski, Mikołaj Małek oraz Jakub Dziekan, którzy nie potrafili pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Jaworski, Focht, Skrzypczak, Gonet, Małek, Strzelczyk, Zarębski, Dębicki, Pokładecki, Maćkowiak M, Czopek, Kasprowicz, Szkudlarek, Dziekan, Strugała, Szarzyński. Kolejne spotkanie zawodnicy rozegrają już w najbliższą niedzielę w Turku.

W minioną niedzielę swoje rozgrywki rozpoczęła konińska A Klasa. W pierwszym meczu drugi zespół Victorii zmierzył się na własnym boisku z zespołem Warty Krzymów przez wielu uważanym za jednego z kandydatów do wygrania obecnych rozgrywek. Victoria nie zamierzała się jednak poddać bez walki i po bramce Szczublewskiego pokonaliśmy faworyta 1:0. Z Wartą zagraliśmy w skladzie: Strzeszyński – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski, Łabędzki, Grabarek, Wojciechowicz (70. Dawid Szymański), Juchacz (46. Ł. Kirkiewicz) – Jankowski (46. Dominik Szymański), (88. Cichoński).
Autor: R.Ł.

Po dobrym spotkaniu zwyciężamy rywala zza miedzy 6-1.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., JASIŃSKI, LISIECKI/58'KRUSZYŃSKI/, KRZYŻANOWSKI/68'MAJEWSKI/, KACPRZAK, NOWICKI B., KOPANIARZ/80'JANKOWSKI/, KRAWCZYŃSKI, KIERZEK/77' JUCHACZ/, SARBINOWSKI,OCZKOWSKI.Bramki strzelali 2x Lisiecki z rzutów karnych,Kopaniarz, Kierzek,Sarbinowski,Jankowski.Bramkę tracimy w 90 minucie meczu.
Autor: Robert Konieczny

W ramach przygotowania do nowego sezony 2017/2018 drużyna Młodzika Młodszego rozegrała 3 mecze kontrolne. Pierwszy mecz kontrolny odbył się na boisku Victorii z drużyną młodzika młodszego Pelikan Niechanowo. Nasza drużyna zwyciężyła 5:4 a bramki dla Victorii strzelali: Frątczak Kacper - 3, Smodlibowski Jakub - 1, Kaczmarek Wiktor - 1. Drugi mecz kontrolny rozgrywany był również na obiektach Victorii z drużyną młodzika młodszego UKS Śrem, który zakończył się zwycięstwem Victorii 6:0. Bramki strzelali: Frątczak Kacper - 3 oraz Kaczmarek Wiktor - 3. Trzeci mecz kontrolny zagraliśmy w Orzechowie z tamtejszą Spartą tym razem z drużyną młodzika starszego, w którym musieliśmy uznać wyższość starszych kolegów, mecz zakończył się przegraną 4:1. Bramkę dla Victorii zdobył Frątczak Kacper. Pierwszy mecz ligowy drużyna Młodzika Młodszego rozegra w sobotę 2.09.2017 o godz. 11:00 na stadionie Victorii gdzie zmierzy się z Kasztelanią Brudzew.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Wypożyczony 2017-08-25

Informujemy, że wychowanek naszego Klubu Mateusz Goździaszek będzie w rundzie jesiennej (do końca 2017r.) reprezentował Czarnych Czerniejewo (A klasa, grupa Poznań I). Zawodnik został wypożyczony.

Zarząd MKS Victoria Września

Tylko remis 2017-08-19

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy Victoriami 1-1 do przerwy 1-0 dla Victorii Września.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T. ,OCZKOWSKI ,JASIŃSKI , LISIECKI ,MAJEWSKI /66'KRZYŻANOWSKI/ ,KACPRZAK ,KIERZEK ,KRAWCZYŃSKI ,KOPANIARZ /79'JUCHACZ/,JANKOWSKI/67'MATUSZAK/,SARBINOWSKI.Bramkę strzela w 16 minucie meczu Kacprzak w 59 minucie spotkania tracimy gola po rzucie karnym. Autor: R.K

Pewne zwycięstwo odnoszą podopieczni Czesława Jakołcewicza nad Białym Orłem Koźmin 4-1 do przerwy 3-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., OCZKOWSKI, JASIŃSKI/46'NOWICKI B./LISIECKI, MAJEWSKI, KACPRZAK/65'ŁABĘDZKI/, KRAWCZYŃSKI/82'KRUSZYŃSKI/,KOPANIARZ, KIERZEK, SARBINOWSKI/58'MATUSZAK/, JANKOWSKI.Bramki strzelają:Lisiecki w 28'i 48',Sarbinowski 35' oraz Jankowski 41'.
Autor: R.K


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg