Trudny czas ma za sobą zespół młodzika młodszego, który ostatnie dwie kolejki ligowe rozgrywał z pierwszym i drugim zespołem w tabeli. Z prowadzącą w rozgrywkach drużyną Oranje Konin przegrywamy 8:0. Należy zaznaczyć, że gospodarze zagrali tego dnia kapitalne spotkanie a niestety nasz zespół mimo kilku sytuacji podbramkowych nie potrafił zmienić wyniku końcowego. Dzisiejszy mecz z Górnikiem Kłodawa po bardzo słabej grze naszego zespołu także kończymy porażką 8:3. Bramki dla Victorii zdobyli: Frątczak Kacper, Kaczmarek Wiktor oraz Stanisławski Wiktor. W obu spotkaniach zagraliśmy w składzie: Hęś, Broniarczyk, Mikołajczyk, Matusiak, Gąszczyk, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Waszak, Dąbrowski, Gibowski, Kożuchowski, Kurzajak, Szewczyk, Stempniewicz, Stanisławski. Następne spotkanie zespół młodzika młodszego rozegra na wyjeździe z drużyną Tulisia Tuliszków.

W dzisiejszym meczu na szczycie o mistrzostwo czwartej ligi Victoria Września podejmowała wicelidera rozgrywek zespół Ostrovi Ostrów Wielkopolski. Przez większość pierwszej połowy gra była bardzo wyrównana ze wskazaniem na nasz zespól, ale wszystkie ataki kończyły się w obrębie szesnastego metra bramki przeciwnika. W 42 min. po asyście B.Nowickiego na uderzenie z pola karnego po długim rogu bramki zdecydował się K.Łabędzki i wyprowadził nas na prowadzenie 1:0. Po zmianie stron w 59 min.B.Nowicki prostopadłym podaniem uruchomił M.Matuszaka, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższył na 2:0. Wygrywamy bardzo ważne spotkanie i utrzymujemy 12 punktów przewagi nad drugim zespołem w ligowej tabeli. W dzisiejszym spotkaniu zagraliśmy w składzie: Nowicki, Oczkowski, Lisiecki, Majewski, Krzyżanowski, Nowicki, Łabędzki(70'Krawczyński), Kruszyński, Kacprzak, Matuszak(78'Juchacz), Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Drugi zespół Victorii Września swoje spotkanie ligowe rozegrał w dniu dzisiejszym w Ruminiu z miejscową Wartą. Nasi młodzi reprezentanci zafundowali nam prawdziwą mieszankę emocjonalną. Pierwsze 45 min. w naszym wykonaniu wyglądało bardzo dobrze i tylko dzięki nieskuteczności naszych zawodników gospodarze mogą zawdzięczać, że na przerwę schodziliśmy prowadząc po dwóch trafieniach M.Szczublewskiego skromnie 1:2. Niestety druga odsłona zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu, co skrupulatnie wykorzystali gospodarze strzelając nam dwie bramki i wychodząc na prowadzenie 3:2. Po zdobyciu 3 gola Warciarze ograniczyli się do obrony własnej bramki, a nasi zawodnicy marnowali okazję za okazją. W 80 min. na strzał z dystansu zdecydował się M.Szczublewski i pięknym uderzeniem w samo okienko pokonał bramkarza gospodarzy. Remis w tym meczu jest niewątpliwie dużym niedosytem, ponieważ przy wykorzystaniu chociażby połowy sytuacji mecz byłby wygrany, ale jak mówi stare porzekadło ,,Jak nie możesz meczu wygrać to go nie przegraj''. W niedzielę kolejna kolejka o mistrzostwo A Klasy, a przeciwnikiem naszego zespołu będzie zespół LKS Ślesin. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion we Wrześni 6 Maja godz.16:00. W meczu z Wartą Rumin zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Bonalski, Yarovyi, Zielonka, Grabarek, Jagodziński, Drop, Wojciechowicz(60'Cichoński), Szczublewski, Szymański.
Autor: R.Ł.

1 maja po bardzo ciężkim pojedynku nasz zespół pokonuje SKP Słupcę 3:1. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Wiktor Strzelczyk, Mikołaj Czajczyński i Mikołaj Focht. Victoria wystąpiła w składzie: Roszyk, Focht, Pruchnik, Skrzypczak, Czajczyński, Zarębski, Gonet, Pokładecki, Strzelczyk, Jaworski, Ogrodowczyk, Kasprowicz, Małek, Wysocki, Szarzyński, Strugała, Dębicki, Wojciechowski. Kolejne spotkanie młodzik starszy rozegra w niedzielę na własnym boisku o godz. 11.00 a przeciwnikiem będzie Sokół Kleczew.

Racot zdobyty. 2018-05-01

1 maja w dniu Święta Pracy pierwszy zespół Victorii rozgrywał swój mecz ligowy w Racocie z tamtejszym PKS-em. W dotychczasowych spotkaniach Victorii nigdy jeszcze nie udało się zwyciężyć i do przerwy również pachniało niespodzianką, ponieważ po rzucie karnym sprokurowanym przez K. Łabędzkiego przegrywaliśmy 1:0. W przerwie trener Jakołcewicz wyraził swoje zdanie na temat naszej postawy na boisku co poskutkowało zdobyciem bramki wyrównującej przez M.Jankowskiego, a w 93 min. zrehabilitował się K.Łabędzki strzelając zwycięskiego gola dając nam pierwsze zwycięstwo w Racocie. Po wynikach jakie padły w dzisiejszej kolejce powiększamy przewagę do 12 pkt nad drugim zespólem w ligowej tabeli. W Racocie zagraliśmy w składzie: Nowicki, Majewski, Oczkowski, Łabędzki, Nowicki, Kruszyński, Krawczyński, Juchacz, Jankowski(80'Zielonka), Kacprzak, Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

Drugi zespół Victorii doznał pierwszej porażki na wiosnę w rozgrywkach o mistrzostwo A klasy okręgu konińskiego. W niedzielne popołudnie do Wrześni przyjechał zespół Orlika Miłosław plasujący się o dwie pozycje wyżej w ligowej tabeli o naszego zespołu. Pierwsza odsłona bardzo wyrównana ze wskazaniem na Victorię II. Swoich stu procentowych sytuacji nie wykorzystali Szczublewski, Szymański Dominik i Szymański Dawid. Na prowadzenie po strzale z 17 metrów wyszli goście, a do remisu po błędzie bramkarza doprowadził Szymański Dawid. Do przerwy remis i nic nie zapowiadało tego co miało wydarzyć się w drugiej odsłonie. Po zmianie stron pierwsze minuty znowu należą dla naszego zespołu, ale w 63 min. po dyskusyjnym faulu i znakomitej grze aktorskiej zawodnika gości rzut wolny na bramkę zamienił zawodnik Orlika. Niespełna 4 minuty później po błędzie w naszej obronie na 1:3 podwyższyli goście i było już po meczu. Czwartą bramkę po rykoszecie od naszego obrońcy straciliśmy w 90 min i tym samym pierwsza przegrana stała się faktem. Przegraliśmy pierwsze spotkanie, ale nie poddajemy się walczymy nadal o jak najwyższą pozycję na koniec rozgrywek. W meczu z Orlikiem Miłosław zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Wawrzyniak – Szczublewski (46. Wojciechowicz), Grabarek, Til (46. Cichoński), Dawid Szymański (74. Yarovyi), Kirkiewicz (73. Jagodziński) – Dominik Szymański (55. Drop).
Autor: R.Ł.

Wczorajszy pojedynek przyniósł zawodnikom Czesława Jakołcewicza komplet punktów.Zwyciężając Pogoń Skalmierzyce umocniliśmy się na fotelu lidera.W 26 minucie spotkania zwycięskiego gola strzelił Paweł Lisiecki. Zagraliśmy w składzie:T. Nowicki,Lisiecki, Łabędzki ( 60 min Krawczyński),Sarbinowski (70 min Jankowski), Juchacz, Majewski, Kacprzak, M. Matuszak (74 min Szczublewski), B. Nowicki, Kruszyński, Krzyżanowski.
Autor: R K

Młodzik starszy 2018-04-28

W dniu dzisiejszym młodzik starszy pokonał na własnym boisku Wartę Kramsk 7:0. Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisali się Mikołaj Czajczyński -3, Norbert Ogrodowczyk, Wiktor Strzelczyk, Karol Pokładecki i Norbert Wojciechowski. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Strzleczyk, Zarębski, Skrzypczak, Focht, Pokładecki, Czajczyński, Pruchnik, Gonet, Roszyk, Kasprowicz, Strugała, Wojciechowski, Małek, Ogrodowczyk, Wysocki, Szarzyński. Kolejne ważne spotkanie Victoria rozegra już w najbliższy wtorek 1 maja o godz. 10.30 na wyjeździe a przeciwnikiem będzie vice lider rozgrywek SKP Słupca.

Dnia 25 kwietnia o godz. 18:00 swój kolejny mecz ligowy rozgrywała drużyna młodzika młodszego Victorii. Mimo licznych sytuacji pod bramką przeciwnika mecz zakończył się remisem 4:4. O wyniku końcowym w dużej mierze zdecydowały błędy w obronie naszego zespołu oraz nieskuteczność pod bramką przeciwnika. Bramki dla drużyny zdobyli: Frątczak Kacper - 2 oraz Kaczmarek Wiktor - 2. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Broniarczyk, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Frątczak K., Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Gąszczyk, Hęś, Frątczak Klaudiusz, Kożuchowski, Kurzajak, Pocztarek, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Stempniewicz. Kolejny mecz zespół rozegra w sobotę w Koninie z liderującą w tabeli drużyną Oranje Konin.
Autor: Marcin Siemiatkowski

Drugi zespół Victorii swój dzisiejszy mecz ligowy rozgrywał w Brzeźnie. W minionym tygodniu po bardzo dobrej grze zremisowaliśmy z liderem Wartą Pyzdry i na dzisiejsze spotkanie jechaliśmy po zwycięstwo. Niestety, ale jeszcze mecz się nie rozpoczął, a trener Krzyżkowiak już miał problemy. Na mecz z różnych powodów nie pojechało bowiem 5 zawodników co zmusiło trenera do wystawienia bardzo ekstremalnego składu. Pierwsze 45 min. to przewaga gospodarzy i skumulowana obrona naszego zespołu przynosi nam remis do przerwy. W drugiej odsłonie zdecydowanie lepsza postawa naszych zawodników i dwie stu procentowe sytuacje niewykorzystane przez Wojciechowicza i Szymańskiego. Wynik do końca już się nie zmienił i biorąc pod uwagę stan ilościowy jakim dysponowaliśmy w dniu dzisiejszym jak najbardziej należy się ze zdobytego punktu cieszyć. W Brzeźnie zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Yarovyi, Til, Kmieciak, Szymański, Grabarek (80 Bonalski), Zielonka (65 Kirkiewicz), Wojciechowicz, Cichoński, Szymański.
Autor: R.Ł.

Wyjazd do oddalonego o 90 km Leszna przynosi nam zwycięstwo i kolejne 3 pkt. Na mecz do Leszna jedziemy bez kontuzjowanych Jasińskiego, Kopaniarza i Krawczyńskiego, ale po dobrej taktyce ułożonej przez trenera, a zrealizowanej przez zawodników po bramce zdobytej w drugiej połowie przez Jankowskiego zwyciężamy gospodarzy 0:1. W Lesznie zagraliśmy w składzie: Nowicki, Lisiecki, Majewski, Oczkowski, Krzyżanowski, Kruszyński (30 min Jankowski), Matuszak, Kacprzak, Nowicki, Łabędzki, Sarbinowski.
Autor: R.Ł.

W sobotnie południe młodzik starszy Victorii pokonał na wyjeździe Górnik Konin 3:0. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Czajczyński, który po indywidualnj akcji oddał celny strzał zza pola karnego. Ostatnie dwie bramki Victoria zdobyła w końcówce spotkania a na listę strzelców wpisał się Wojtek Zarębski i Mikołaj Focht. Victoria zagrała w składzie: Roszyk, Jaworski, Zarębski, Focht, Skrzypczak, Pokładecki, Strzelczyk, Pruchnik, Czajczyński, Ogrodowczyk, Małek, Maćkowiak, Strugała, Kołodziejczak, Wysocki, Gonet. Kolejne spokanie Victoria rozegra już za tydzień w sobotę na własnym boisku a przeciwnikiem będzie Warta Kramsk. Mecz rozpocznie się o godz 11.00.

Sobotnia porażka w meczu ligowym z Polonią Kępno podziałała jak zimny prysznic na pierwszą drużynę Victorii i w dzisiejszym zaległym spotkaniu z Białym Orłem Koźmin Wlkp. po bramkach strzelonych w pierwszej połowie przez Nowickiego, Jankowskiego i Kacprzaka pewnie i zdecydowanie pokonaliśmy gospodarzy 0:3. Do Koźmina pojechaliśmy w składzie: Nowicki, Lisiecki, Jasiński, Oczkowski, Majewski, Nowicki (60'Łabędzki), Krawczyński, Kacprzak (60'Krzyżanowski), Kopaniarz (8'Juchacz), Jankowski, Sarbinowski (70'Matuszak).
Autor: R.Ł.

11 kwietnia młodzicy Victorii rozegrali zaległy mecz z Górnikiem Konin. Przeciwnik wysoko postawił poprzeczkę i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Trzy dni później Victoria na własnym boisku podejmowała zespół z Koła. Tym razem Victoria stanęła na wyskości zadania i pokonała przyjezdnych 5:1 a na listę strzelców wpisali się: Wiktor Strzelczyk - 2, Mateusz Focht, Karol Pokładecki, Martin Maćkowiak. Po rozegraniu osiemnastej kolejki Victoria z 46 punktami na koncie prowadzi w ligowej tabeli.

Liderująca w A Klasie Warta Pyzdry w pojedynku derbowym z drugim zespołem Victorii straciła punkty remisując 0:0. Tak jak przypuszczaliśmy mecz był bardzo ciekawym widowiskiem z szansami do zdobycia gola dla obydwóch drużyn. Najpierw w poprzeczkę trafili goście w odpowiedzi Szymański Dominik minimalnie pomylił się strzelając z główki, a pod koniec pierwszej połowy dwa groźne strzały z dystansu oddali Łabędzki i Drop.Druga połowa to wyrównana gra i walka na całym boisku, ale niestety nie uwieńczona zdobyczą bramkową. Pod koniec spotkania jeszcze swojej 5 min postanowił mieć sędzia niedzielnego spotkania wyrzucając na trybuny trenera Krzyżkowiaka , a z boiska Matuszaka, a później jeszcze gracza gości. Do końca wynik już się nie zmienił i dzięki zaangażowaniu całego zespołu po zeszłotygodniowej wygranej z wiceliderem teraz odbieramy punkty liderowi. W dzisiejszym meczu zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski (62. Yarovyi), Zdunek, Krzyżanowski (80. Wojciechowicz) – Matuszak, Til (30. Dawid Szymański), Łabędzki, Juchacz – Drop – Dominik Szymański (46. Szczublewski).
Autor: R.Ł

Dzisiejsze popołudnie niestety nie przyniosło zdobyczy punktowych dla pierwszego zespołu Victorii.Nasi dzisiejsi goście Polonia Kępno zwycięża Nasz zespół 1-0.Zagraliśmy w składzie:T. Nowicki, Kruszyński (46' Oczkowski), Jasiński, Lisiecki, Majewski, Kacprzak, Krawczyński (76' Łabędzki), B. Nowicki, Kopaniarz, Sarbinowski, (79'Matuszak),Jankowski(64'Szczublewski).
Autor: R K

W dniu dzisiejszym rozgrywki wiosenne rozpoczął zespół młodzika młodszego, który rozgrywał swoje spotkanie na wyjeździe z Kasztelanią Brudzew. Nasi zawodnicy bardzo dobrze weszli w mecz dzięki czemu po pierwszej połowie prowadziliśmy 3:0 za sprawą Kacpra Frątczaka, który ustrzelił hat tricka. Niestety początek drugiej połowy nie zwiastował dramatycznej końcówki spotkania. Na piętnaście minut przed końcem spotkania gospodarze po naszych błędach w obronie zdołali odrobić straty i wyrównać na 3:3. Losy meczu rozstrzygnął Kapitan drużyny Kacper Frątczak strzelając w ostatnich minutach spotkania po indywidualnej akcji swoją czwartą bramkę, która dała naszemu zespołowi prowadzenie. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk, Dąbrowski, Frątczak Kacper, Frątczak Klaudiusz, Hęś, Kaczmarek, Kożuchowski, Matusiak, Meler, Mikołajczyk, Pruszyński, Smodlibowski F., Smodlibowski J. Stanisławski, Szewczyk. Następne spotkanie drużyna młodzika młodszego rozegra w przyszłą niedzielę o godz. 13:00 z Wartą Kramsk na stadionie Victorii.

Bardzo emocjonująco zapowiada się najbliższy weekend w rozgrywkach seniorskiej piłki nożnej. W sobotę o godz.16:00 pierwszy zespół Victorii gościć będzie szóstą drużynę obecnych rozgrywek Polonię Kępno, a w niedzielę Victoria II w meczu na szczycie Konińskiej A Klasy podejmować będzie lidera tych rozgrywek Wartę Pyzdry. Derby zapowiadają się, jak zresztą wszystkie dotychczasowe spotkania między tymi drużynami bardzo emocjonująco. Warta na pewno będzie chciała pokazać, że zasłużenie zasiada w fotelu lidera, a Victoria II po bardzo udanej wyprawie do wicelidera będzie chciała zdobyć punkty w pojedynku z liderem. Na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek zapraszamy kibiców w najbliższą niedzielę na stadion Victorii przy ul. Kosynierów 1 o godz.16:00.
Autor: R.Ł.

Na pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej Victoria II udała się do wicelidera Warty Krzymów. Pierwsze spotkanie na boisku we Wrześni wygraliśmy skromnie 1:0 i mając na uwadze pozycję w tabeli jak również wyniki jakie zdobyła drużyna gospodarzy na wyjazd jechaliśmy po jakąkolwiek zdobycz punktową. Pierwsze 30 min. niedzielnego meczu to zdecydowana przewaga gospodarzy, ale należy też pochwalić naszą linię obrony, która skutecznie rozbijała ataki zawodników Warty. Do przerwy remis i wielkie nerwy w drużynie gospodarzy. Druga odsłona i zmiany zawodników w naszym zespole przyniosły trochę ożywienia i Victorynka II z ofiary przeistoczyła się w drapieżnika zadając dwa skuteczne ciosy gospodarzom i po trafieniach Szymańskiego i Szczublewskiego wychodząc na prowadzenie 0:2. Do 85 min. udawało nam się skutecznie bronić przed atakami Warty, ale wtedy właśnie na strzał z około 15 metrów zdecydował się gracz gospodarzy i piłka po rękach naszego bramkarza wturlała się do bramki. Ostatnie minuty to desperackie ataki graczy z Krzymowa i piękna postawa Ziółkowskiego, który w ostatniej akcji broni strzał w światło bramki i zapewnia nam pierwsze 3 punkty na wiosnę. Wicelider pokonany teraz przyjeżdża lider i znowu mecz na szczycie, na który zapraszamy wszystkich kibiców w najbliższą niedzielę 15 kwietnia o godz.16:00 na stadion Victorii. W meczu z Wartą Krzymów zagraliśmy w składzie: Ziółkowski – Zielonka, Yarovyi (46. Bonalski), Zdunek, Krzyżanowski – Szczublewski, Til (70. Jagodziński), Grabarek (60. Dawid Szymański), Wojciechowicz (46. Wawrzyniak) – Drop (75. Kmieciak) – Dominik Szymański
Autor: R.Ł.

Pewne zwycięstwo 5-0 do przerwy 3-0 odnoszą podopieczni Czesława Jakołcewicza w wyjazdowym spotkaniu z Koroną Piaski. Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI, JASIŃSKI,MAJEWSKI,KRUSZYŃSKI,NOWICKI B.,/65'OCZKOWSKI/,KOPANIARZ/60'MATUSZAK/,JANKOWSKI/55'ŁABĘDZKI/,SARBINOWSKI/71'JUCHACZ/,KRAWCZYŃSKI ,KACPRZAK.Bramki zdobywali 11'Sarbinowski-asysta Kopaniarz,20'Jasinski-asysta Majewski,33" Jankowski-asysta Kacprzak,47'Krawczyński-asysta Lisiecki,80"Oczkowski-asysta Matuszak.
Autor: RK


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg