Victoria II Września w minioną niedzielę swoje spotkanie ligowe rozgrywała w Kramsku z tamtejszą Wartą. Po dotychczasowych wyjazdowych porażkach w Pyzdrach, Miłosławiu i Ślesinie przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Po bramkach zdobytych w pierwszej połowie przez Ł.Kirkiewicza i M.Szczublewskiego zwyciężamy gospodarzy 0:2 i awansujemy na 6 miejsce w tabeli. Następne spotkanie już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00, a podejmować będziemy Orły Huta Łukomska. W Kramsku zagraliśmy w składzie:Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski, Dawid Szymański, Grabarek, Błaszak (75. Kolski) – Wojciechowicz (46. Til), Jankowski (46. Dominik Szymański).
Autor: R.Ł.

Młodzik starszy 2017-10-15

Kolejne dobre spotkanie rozegrał młodzik starszy Victorii, który pkonał na wyjeździe Polonus Kazimierz Biskupi aż 9:0. Bramki dla Victorii zdobywali: Mikołaj Czajczyński - 3, Wiktor Strzelczyk, Karol Pokładecki, Norbert Ogrodowczyk, Kacper Dębicki, Martin Maćkowiak, Wojtek Zarębski. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Roszyk, Strzelczyk, Gonet, Skrzypczak, Szkudlarek, Dębicki, Czajczyński, Ogrodowczyk, Pokładecki, Maćkowiak, Kasprowicz, Czopek, Małek, Pruchnik, Zarębski. Kolejne spotkanie młodzi zawodnicy rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 10.00 na własnym stadionie z Olimpią Koło. Zapraszamy wszystkich na stadion.

W sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku rówieśników ze Słupcy. Po dobrej grze naszego zespołu wygrywamy 2:1. Niestety po raz kolejny młodzi piłkarze nie byli w stanie wykorzystać swoich 100% sytuacji, których stwarzali w meczu bardzo dużo. Bramki dla Victorii zdobyli: Pruszyński Jakub, oraz Kaczmarek Wiktor. Drużyna zagrała w składzie: Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Szewczyk, Frątczak, Kaczmarek, Pruszyński, Meler, Dąbrowski, Hęś, Kożuchowski, Kurzajak, Pocztarek, Smodliboski F., Smodlibowski J., Stanisławski. Następne spotkanie zespół zagra w najbliższą sobotę również u siebie z drużyną z Turku.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Podopieczni Czesława Jakołcewicza pewnie 2-0 zwycieżają beniaminka Odolanovię Odolanów.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,NOWICKI B.,LISIECKI,MAJEWSKI,ŁABEDZKI,KRUSZYŃSKI/46'JEDRZEJCZAK/,MTUSZAK/70'JANKOWSKI/,SARBINOWSKI,KOPANIARZ/85'WOJCIECHOWICZ/,KIERZEK,KACPRZAK.Bramki strzelili w 59'Kopaniarz i w 64'Sarbinowski.Autor: RK

Na takie zwycięstwo rezerwy Victorii Września czekały bardzo długo, aż w końcu w minioną niedzielę rozbiły rywali z Piasta Grodziec strzelając rywalowi 5 bramek w niespełna 30 minut. Gościom udało się w drugiej połowie strzelić honorowego gola, a wynik spotkania na 6:1 ustalił D.Szymański. W pierwszej połowie do bramki rywali trafiali: M.Jankowski 3 razy, M.Szczublewski, oraz zawodnik gości zaliczył trafienie samobujcze. Z Piastem zagraliśmy w składzie: Strzeszyński – Zielonka – Bondalski, Wawrzyniak, Krzyżanowski (77. Kolski) – Szczublewski (71. Zdunek), Grabarek (61. Dawid Szymański), Łabędzki (60. Dominik Szymański), Błaszak (46. Ł. Kirkiewicz) – Matuszak – Jankowski
Autor: R.Ł.

Po dobrym meczu zwycięzamy w Ostrowie w stosunku 2:1.Bramki strzelamy w 9 i 33 minucie spotkania.Pierwsza Krawczynski druga Kacprzak
Autor: RK

W minioną sobotę rezerwy Victorii Września przegrały swój pojedynek ligowy z zespołem aspirującym o awans do wyższej klasy rozgrywkowej LKS Ślesin. Pojedynek tak naprawdę zanim się na dobre rozpoczął to dla nas już się skończył bowiem po pierwszych 4 min przegrywaliśmy już 2:0. Pozostała część meczu to wyrównany pojedynek, ale jedna udana kontra w drugiej połowie i zawodnik Ślesina ustala wynik na 3:0. W Ślesinie zagraliśmy w składzie:Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski, Zdunek (70. Dominik Szymański), Ł. Kirkiewicz (75. Kolski) – Szczublewski, Til (55. Cichoński), Szymański Dawid, Błaszak – Zielonka – Jankowski.
Autor: R.Ł.

Po słabej grze przegrywamy z SKP Słupca 2-0 i odpadamy z rozrywek w ramach Pucharu Polski KOZPN. Bramki tracimy w 65 i 67 minucie spotkania.
Autor: R K

Jutro do Słupcy 2017-10-03

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczebli KOZPN z SKP odbędzie się jutro o godzinie 16.30 w Słupcy. Kibiców zapraszamy.
Autor: R K

W niedzielne popołudnie zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku rówieśników z Tuliszkowa. Po pierwszej połowie meczu, w której zagraliśmy bardzo nieskutecznie, marnując kilka 100% sytuacji, schodzimy z murawy przegrywając 1:0. Druga połowa meczu okazała się znacznie lepsza w naszym wykonaniu i w rezultacie wygrywamy 5:2. Bramki dla Victorii zdobyli: Meler Mateusz - 1, Frątczak Kacper - 2, Kaczmarek Wiktor - 2. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Światowy, Broniarczyk, Mikołajczyk, Szewczyk, Meler, Pruszyński, Kaczmarek, Frątczak, Smodlibowski J., Kurzajak, Kożuchowski, Gibowski, Hęś. Następny mecz drużyna rozegra w następną niedzielę o godz. 15:00 w Kole z tamtejszą Olimpią.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Z powodu nie stawienia się drużyny PKS Racot dzisiejszy mecz Victorii został odgwizdany przez arbitrów jako walkower.Victoria-PKS Racot 3-0.
Autor: R K

W ciągu tego tygodnia młodzik starszy Victorii rozegrał dwa spotkania ligowe. W pierwszym pojedynku, który odbył się w środę przegraliśmy 1:2 z SKP Słupcą. Jedyną bramkę dla Victorii zdobył Karol Pokładecki. W tym spotkaniu zagraliśmy w składzie: Roszyk, Focht, Małek, Skrzypczak, Zarębski, Gonet, Kasprowicz, Ogrodowczyk, Strzelczyk, Jaworski, Szkudlarek, Dębicki, Maćkowiak M., Ciesielski, Maćkowiak B, Czopek, Pokładecki, Olejniczak. W drugi spotkaniu, który rozegraliśmy dzisiaj Victoria pokonała Sokół Kleczew 5:3. Mimo iż zespół przegrywał do przerwy 1:3 to w drugiej połowie pokazał charakter i zagrał zdecydowanie lepiej. Trzy bramki dla Victorii strzelił Wiktor Strzelczyk a dwie dołożył Karol Pokładecki. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Strzelczyk, Gonet, Skrzypczak, Ogrodowczyk, Pokładecki, Zarębski, Dębicki, Maćkowiak, Małek, Dziekan, Kasprowicz. Kolejne spotkanie młodzik starszy rozegra również na swoim boisku za tydzień w sobotę o godz. 10.30 z Turkiem.

W dzisiejszym spotkaniu młodzik starszy pokonał na bardzo ciężkim i trudnym terenie Wartę Kramsk 4:1. Na listę strzelców wpisali kolejno: Norbert Ogrodowczyk, Mikołaj Focht, Wojtek Zarębski i Mikołaj Czajczyński. W spotkaniu wystąpili również: Roszyk, Szkudlarek, Skrzypczak, Jaworski, Gonet, Strzelczyk, Czopek, Maćkowiak, Dziekan, Dębicki, Pokładecki.Kolejne spotkanie Victoria rozegra już w najbliższą środę na własnym boisku z SKP Słupcą. Zapraszamy na godz. 17.00

W minioną sobotę w bardzo trudnych warunkach (grząska murawa) zespół młodzika młodszego grał na wyjeździe w Kłodawie z tamtejszym Górnikiem. Po bardzo słabej pierwszej połowie w naszym wykonaniu i bramce samobójczej przegrywaliśmy 2:0. Druga połowa spotkania okazała się zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu gdzie zamknęliśmy przeciwnika na jego połowie i zdołaliśmy wyrównać na 2:2 za sprawą bramek zdobytych przez: Wiktora Kaczmarka i Kacpra Frątczaka. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Szewczyk, Stanisławski, Frątczak, Kaczmarek W., Broniarczyk, Meler, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Dąbrowski, Gibowski, Kaczmarek O., Kożuchowski. Następne spotkanie drużyna rozegra w najbliższą niedzielę na swoim stadionie o godz. 15:30 z Tulisią Tuliszków.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Po trudnym spotkaniu przegrywamy w Skalmierzycach 1-0.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T.,OCZKOWSKI, LISIECKI, MAJEWSKI,JASIŃSKI, ŁABĘDZKI/46'JANKOWSKI/,KRAWCZYŃSKI, KOPANIARZ, KIERZEK, KRAWCZYŃSKI,SARBINOWSKI. Autor: RK

W Pucharze Polski pewnie pokonujemy Polanina Strzałkowo 0:3 i w kolejnej rundzie tych rozgrywek spotkamy się z SKP Słupca, który pokonał Wartę Dobrów 6:1. W Strzałkowie bramki zdobywamy: w 4 min. po strzale samobójczym, w 26 min. na 0:2 z rzutu karnego podwyższył B.Nowicki, a w 69 wynik meczu na 0:3 po asyście A.Majewskiego ustalił K.Łabędzki. W Strzałkowie zagraliśmy w składzie: Nowicki(46 Strzeszyński), Oczkowski, Majewski, Jasiński, Nowicki, Kruszyński, Matuszak, Juchacz(25 Łabędzki), Kopaniarz(46 Kacprzak), Krawczyński(55 Lisiecki), Jankowski.
Autor: R.Ł.

MAMY LIDERA 2017-09-16

W meczu na szczycie IV ligi grupy południowej po znakomitej i skutecznej grze w drugiej połowie pokonujemy Polonię Leszno 3:1 i odzyskujemy prowadzenie w tabeli. W spotkaniu z Polonią Leszno bramki zdobywali: P.Lisiecki dwa trafienia z rzutów karnych oraz po asyście H. Oczkowskiego bramkę głową strzela P. Sarbinowski. Zagraliśmy w składzie: Nowicki, Oczkowski, Jasiński, Lisiecki, Kruszyński, Kacprzak, Nowicki, Krawczyński, Kierzek, Kopaniarz, Sarbinowski(84 Jankowski).
Autor: R.K.

W sobotę zespół młodzika młodszego po bardzo wyrównanym meczu przegrywa swoje spotkanie z drużyną ORANJE Konin 3:2 i tym samym doznaje pierwszej porażki w tegorocznych rozgrywkach ligowych. Bramki dla zespołu zdobyli: Pruszyński Jakub - 1, oraz Frątczak Kacper - 1. Miejmy nadzieję, że przegrana podziała na młodych zawodników jak zimny prysznic i jeszcze bardziej zmotywuje ich przed kolejnym spotkaniem, które rozegrane będzie w następną sobotę w Kłodawie z tamtejszym Górnikiem. Victoria zagrała w składzie: Broniarczyk, Matusiak, Mikołajczyk, Stempniewicz, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Dąbrowski, Gibowski, Kożuchowski, Pocztarek, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Stanisławski, Waszak.
Autor: Marcin Siemiątkowski

W sobotę młodzik starszy pewnie pokonał na własnym boisku Górnik Konin 3:0. Prowadzenie Victoria objęła dopiero w 17 minucie spotkaniu, gdzie po wykonaniu rzutu rożnego najlepiej ustawiony był Wiktor Strzelczyk, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. Druga bramka również w wykonaniu Wiktora to już prawdziwy „majstersztyk”. Po krótkim przyjęciu piłki kilka metrów za polem karnym, precyzyjnym strzałem w okienko bramki podwyższył wynik w spotkania na 2:0. Trzecią bramkę dla Victorii zdobył Martin Maćkowiak przy pomocy bramkarza gości. Wykonując rzut rożny, bramkarz tak niefortunnie wybijał piłkę, że wpadła ona do swojej bramki. W spotkaniu z Górnikiem zagrali: Roszyk, Focht, Strzelczyk, Gonet, Zarębski, Ogrodowczyk, Szkudlarek, Skrzypczak, Pokładecki, Maćkowiak, Czopek, Dębicki, Małek, Kasprowicz, Jaworski, Bartkowiak.

Od obecnego sezonu zespół trampkarza starszego prowadzony przez Janusza Hofmana występuje w Lidze Wielkopolskiej. W rozgrywkach występuje 16 zespołów, które podzielone są na 2 grupy po 8 zespołów. W rundzie jesiennej zespoły rozgrywają mecz i rewanż. Nasz zespół na półmetku rozgrywek jesiennych zajmuje 4 miejsce. Zanotował następujące wyniki: Górnik Konin - Victoria 4:1, SKP Słupca - Victoria 4:1, Lech P-ń - Victoria 5:0, Olimpia Koło - Victoria 0:1, Victoria- Astra Krotoszyn 2:2, Victoria - Ostrovia Ostrów 6:2, Centra Ostrów - Victoria 0:2.W siedmiu spotkaniach zespół zdobył 10 pkt. (3 porażki, 3 zwycięstwa i 1 remis). Już w najbliższą niedzielę 17 września o godz.11.00 do Wrześni przyjedzie Górnik Konin . Serdecznie zapraszamy
Autor: Janusz Hofman


  Strony Poprzednia strona  ... 4  5  6 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg