W ostatniej ligowej kolejce jesieni zespół młodzika młodszego Victorii wygrywa z Górnikiem Konin 6:2. Bramki dla Victorii zdobyli: Frątczak K. - 2, Pruszyński J. - 2, Meler M. - 1, Kaczmarek W. - 1. Drużyna zagrała w składzie: Stanisławski, Broniarczyk, Mikołajczyk, Stempniewicz, Szewczyk, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Gibowski, Kożuchowski, Kurzajak, Smodlibowski J. Smodlibowski F.

W swoim ostatnim występie w tym roku pierwszy zespół Victorii Września zremisował przed własną publicznością z zespołem Obry Kościan 1:1 . Wyrównującą bramkę dla naszego zespołu strzelił w 64 min. Łukasz Jasiński. W ostatnim meczu w tym roku zagraliśmy w składzie: T. Nowicki – Kruszyński (40. Łabędzki), Lisiecki, Jasiński, Majewski – Kacprzak, B. Nowicki, Krawczyński, Kopaniarz (75. Juchacz) – Kierzek – Sarbinowski (83. Jankowski) Autor: R.Ł.

W ostatnim swoim spotkaniu młodzik starszy Victorii pokonał na własnym stadionie Tur Turek 5:1. Trzy bramki dla naszego zespołu strzelił jak zwykle niezawodny Wiktor Strzleczy a po jednej dołożyli Mikołaj Czajczyński oraz Mateusz Gonet. Victoria zagrała w skłdzie: Roszyk, Pruchnik, Szkudlarek, Skrzypczak, Strzleczyk, Czajczyński, Maćkowiak M., Gonet, Pokładecki, Jaworski, Czopek, Kasprowicz, Małek, Dębicki, Wysocki, Ciesielski, Dziekan.

W minioną niedzielę swój ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegrały rezerwy Victorii Września. Na własnym boisku podejmowaliśmy zespół Warty Rumin, który z taką samą ilością zdobytych punktów sąsiadował z nami w ligowej tabeli. Niestety przegraliśmy ważne spotkanie mimo iż przeciwnik na naszej połowie gościł sporadycznie strzelił nam 3 bramki tracąc 2. Dla naszego zespołu trafiali M.Szczublewski po uderzeniu w długi róg bramki i M.Jankowski wykończył indywidualną akcje i zagranie od K.Łabędzkiego. W ostatnim spotkaniu jesiennym zagraliśmy w składzie:Sikora – Wawrzyniak, Bonalski, Til, Zielonka – Juchacz, Łabędzki, Dawid Szymański (65. Grabarek), Szczublewski (75. Dominik Szymański), Kirkiewicz (68. Błaszak) – Wojciechowicz (46. Jankowski).Autor: R.Ł.

Dzisiejsze spotkanie Victorii z niepokonaną na własnym boisku Rawią Rawicz przynosi pewne trzy punkty. Zwyciężany 4-1 przegrywając do przerwy 1-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,KRUSZYŃSKI, LISIECKI, JASIŃSKI, MAJEWSKI, NOWICKI B.,KACPRZAK, KRAWCZYŃSKI, KIERZEK,KOPANIARZ, JANKOWSKI/46' JUCHACZ//.Bramkę tracimy w 22 minucie spotkania natomiast zwycięskie gole padają w 59' Kopaniarz asysta Juchacz, 80' Kierzek asysta Kopaniarz,89' i 92' Kacprzak po asyście Kierzka i indywidualnej akcji.
Autor: Robert Konieczny

W minioną sobotę II zespół Victorii na swój ostatni wyjazd w rundzie jesiennej udał się w mocno okrojonym składzie do Rzgowa. Po pierwszej wyrównanej połowie remisowaliśmy 0:0. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu dała nam kilka okazji do zdobycia zwycieskiego gola, niestety niemoc strzelecka naszych zawodników w tym dniu nie pozwoliła choćby na jedno trafienie do bramki gospodarzy. Tracimy 2 pkt. i pozostajemy na 6 miejscu w ligowej tabeli. W najbliższą niedzielę o 13:30 na własnym obiekcie rozegramy ostatnie spotkanie tej jesieni a przeciwnkiem będzie zespół Warty Rumin. W Rzgowie zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zielonka, Kmieciak, Wawrzyniak, Zdunek, Til, Grabarek, Szymański, Szczublewski, Knop, Kolski, Wojciechowicz, Szymański, Cichoński.
Autor: R.Ł.

W niedziele młodzi zawodnicy Victorii trampkarze młodsi wygrali 4:3 z Wartą Kramsk skład: Kokott,Paczynski,Urbaniak,Gadzinski,Strzelczyk,Kosinski,Czajczynski,Baranowski,Bartkowski,Baczkiewicz,Krukowski,Balcerzak,Jablonski,Zellmer,PawlowskiAutor: Bartek Nowicki

W dzisiejszy spotkaniu młodzik starszy pokonał Wartę Kramsk 6:0. Bramki dla Victorii zdobyli Karol Pokładecki 3, Mikołaj Małek 2 i Paweł Czopek. Victoria zagrała w skłdzie: Jaworski, Gonet, Skrzypczak, Pruchnik, Małek, Ogrodowczyk, Zarębski, Maćkowiak M, Pokładecki, Roszyk, Kasprowicz, Czopek, Szarzyński, Dębicki, Kołodziejczak, Wysocki, Strzelczyk. Kolejne spotkanie zawodnicy Victorii rozegrają za tydzień w niedzielę w Słupcy.

Po trudnym ale zwycięskim 3-2 meczu z LKS Gołuchów zostajemy mistrzem rundy jesiennej.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T., NOWICKI B., JASIŃSKI,LISIECKI,MAJEWSKI,KRUSZYŃSKI,KACPRZAK/88'ŁABĘDZKI/,KOPANIARZ, SARBINOWSKI,KIERZEK,KRAWCZYŃSKI.Bramki strzelają:SARBINOWKI 10' asysta KOPANIARZ, KOPANIARZ 32' dobitka po strzale z wolnego KACPRZAKA,LISIECKI 75' rzut karny na Kopaniarzu.
Autor: Robert Konieczny

Już we wtorek 7.11. na naszym stadionie odbędą się 2 mecze drużyn młodzieżowych. Zmierzą sie w nich reprezentacje WZPN Poznań i Kujawsko-Pomorski ZPN w kategorii roczników 2003 i 2004. Serdecznie zapraszamy!
Autor: Janusz Hofman

W dniu dzisiejszym drugi zespół Victorii pokonał na własnym boisku gości z Zagórowa 5:0 i pozostaje niepokonany w meczach na własnym terenie. Przy bardzo silnym wietrze na przerwę schodzimy po trafieniu M.Szczublewskiego z prowadzeniem 1:0. Druga odsłona to już totalna dominacja naszego zespołu i po bramkach Wojciechowicza, Szczublewskiego, Knopa i Łabędzkiego zwyciężamy gości 5:0. W meczu z Zagórowem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Zielonka, Til, Grabarek, Juchacz, Łabędzki, Szczublewski, Błaszak, Wojciechowicz, Knop, Kolski, Szymański.
Autor: R.Ł.

W niedzielne dopołudnie w bardzo silnych podmuchach wiatru swoje zmagania w rundzie jesiennej zakończyli trampkarze starsi występujący w Wielkopolskiej Lidze. Ostatnim rywalem jesienią byli rówieśnicy z Centry Ostrów Wielkpolski. Po trafieniach braci Łukasza i Mateusza Chojnackich oraz po trafieniu samobójczym, 3:0 zwyciężyli podopieczni Janusza Hofmana. Tydzień wcześniej na boisku w Krotoszynie pokonali zawodników miejscowej Astry 3:2. Te ostatnie 2 zwycięstwa pozwoliły zająć miejsce 4 w ligowej tabeli na półmetku rozgrywek. Przed zawodnikami teraz okres przygotowawczy do rozgrywek halowych. Za nim jednak dojdzie do udziału w Mistrzostwach Okręgu Konińskiego na hali , 18 listopada rozegrają mecz kontrolny z drużyną Unii Swarzędz, którzy występują w II grupie tych samych rozgrywek.
Autor: Janusz Hofman

Po dzisiejszym zwycięstwie nad Kanią Gostyń 4:1 pozostajemy na fotelu lidera. Zagraliśmy w składzie: Nowicki, Kruszyński, Jasiński, Lisiecki, Majewski, Nowicki(79 Łabędzki), Kacprzak(83 Jędrzejczak, Kierzek, Krawczyński, Kopaniarz(65 Matuszak(, Sarbinowski(75 Jankowski). Bramki strzelamy w 19 Jasiński, 26 Lisiecki, 35 Kacprzak, 61 Sarbinowski.
Autor: R.K.

Informujemy, że Pan Mariusz Wojciński zrezygnował z pełnienia funkcji członka Zarządu MKS Victoria Września. Mariuszowi za pracę w naszym klubie serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Jednocześnie z satysfakcją pragniemy poinformować, że zgodę na członkostwo w naszym Zarządzie wyraził Pan Łukasz Skrzypczak. Nowy członek Zarządu został już zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Zarząd MKS Victoria Września

Zawodnicy trampkarza młodszego pokonali w niedzielne południe Górnik Kłodawa 5:2 Skład drużyny: Kokott,Paczyński,Urbaniak, Gadziński,Kosiński,Bączkiewicz,Baranowski,Bartkowski,Czajczyński,Zellmer,Balcerzak,Krukowski,Pawłowski
Autor: Bartek Nowicki

Drugi zespół Victorii Września swój mecz ligowy w minioną niedzielę rozgrywał na własnym obiekcie, a za przeciwnika mieli ostatnią drużynę obecnych rozgrywek Orły Huta Łukomska. Goście nie zamierzali poddać się bez walki i na bramki strzelone dla naszego zespołu przez B. Wojciechowicza i M. Jankowskiego odpowiedzieli również dwoma trafieniami i do przerwy mieliśmy sensacyjny remis. Po przerwie drugiego gola dołożył M. Jankowski dobił ich jeszcze K. Łabędzki, a kropkę nad i postawił wprowadzony chwilę wcześniej S. Knop. Wynik meczu 5:2 dla Victorii II i 3 pkt. zostają we Wrześni. Kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę również na własnym obiekcie o godz.14:00 a przeciwnikiem będzie drużyna z Zagórowa.
Autor: R.Ł.

W sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku drużynę Tur 1921 Turek. Mimo przewagi w posiadaniu piłki oraz zdecydowanie większej ilości sytuacji pod bramką przeciwnika mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jedyną bramkę dla Victorii zdobył Gąszczyk Julian. Victoria zagrała w składzie: Stanisławski, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Smodlibowski J, Smodlibowski F., Waszak, Stempniewicz, Broniarczyk, Gąszczyk. Ostatni mecz rundy jesiennej zespół rozegra w przyszłą sobotę w Koninie z tamtejszym Górnikiem.

W sobotę na własnym stadionie Victoria Września pokonała Olimipę Koło 7:1. Mimo braków kadrowych zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pewnie pokonali zespół z Koła. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Norbert Ogrodowczyk - 2, Paweł Czopek - 2, Bartosz Szkudlarek, Martin Maćkowiak, Patryk Kasprowicz. Victoria zagrała w składzie; Jaworski, Skrzypczak, Szkudlarek, Zarębski, Ogrodowczyk, Czopek, Kasprowicz, Czajczyński, Maćkowiak, Małek, Roszyk, Pruchnik, Dziekan, Strugała i Szarzyński.

Pewne zwycięstwo odnosimy na trudnym terenie zwyciężając Tura Turek 2-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI,JASIŃSKI,KRUSZYŃSKI,OCZKOWSKI/87'JĘDRZEJCZAK/,KACPRZAK, KRAWCZYŃSKI/80'ŁABĘDZKI/,NOWICKI B.,KIERZEK, KOPANIARZ/70'MATUSZAK/,SARBINOWSKI.Zwycięskie bramki strzela w 44 i 70 minucie spotkania Sarbinowski.
Autor: RK

W minioną środę zespół młodzika młodszego Victorii rozgrywał zaległe spotkanie z drużyną Olimpii w Kole. Mecz zakończył się wynikiem 6:3 na korzyść naszego zespołu. Na listę strzelców wpisali się Frątczak Kacper oraz Meler Mateusz, którzy byli w tym dniu w świetnej formie i oboje ustrzelili dla swojej drużyny "hat tricka". Zespół Victorii zagrał w składzie: Waszak, Matusiak, Mikołajczyk, Szewczyk, Stempniewicz, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Broniarczyk, Gąszczyk, Dąbrowski, Kożuchowski, Kurzajak, Stanisławski, Światowy. Kolejne spotkanie zespół rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 11:45 na własnym boisku z drużyną z Turku. Zapraszamy na stadion.


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg