Drugi zespół Victorii Września swój mecz ligowy w minioną niedzielę rozgrywał na własnym obiekcie, a za przeciwnika mieli ostatnią drużynę obecnych rozgrywek Orły Huta Łukomska. Goście nie zamierzali poddać się bez walki i na bramki strzelone dla naszego zespołu przez B. Wojciechowicza i M. Jankowskiego odpowiedzieli również dwoma trafieniami i do przerwy mieliśmy sensacyjny remis. Po przerwie drugiego gola dołożył M. Jankowski dobił ich jeszcze K. Łabędzki, a kropkę nad i postawił wprowadzony chwilę wcześniej S. Knop. Wynik meczu 5:2 dla Victorii II i 3 pkt. zostają we Wrześni. Kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę również na własnym obiekcie o godz.14:00 a przeciwnikiem będzie drużyna z Zagórowa.
Autor: R.Ł.

W sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku drużynę Tur 1921 Turek. Mimo przewagi w posiadaniu piłki oraz zdecydowanie większej ilości sytuacji pod bramką przeciwnika mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jedyną bramkę dla Victorii zdobył Gąszczyk Julian. Victoria zagrała w składzie: Stanisławski, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Smodlibowski J, Smodlibowski F., Waszak, Stempniewicz, Broniarczyk, Gąszczyk. Ostatni mecz rundy jesiennej zespół rozegra w przyszłą sobotę w Koninie z tamtejszym Górnikiem.

W sobotę na własnym stadionie Victoria Września pokonała Olimipę Koło 7:1. Mimo braków kadrowych zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pewnie pokonali zespół z Koła. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Norbert Ogrodowczyk - 2, Paweł Czopek - 2, Bartosz Szkudlarek, Martin Maćkowiak, Patryk Kasprowicz. Victoria zagrała w składzie; Jaworski, Skrzypczak, Szkudlarek, Zarębski, Ogrodowczyk, Czopek, Kasprowicz, Czajczyński, Maćkowiak, Małek, Roszyk, Pruchnik, Dziekan, Strugała i Szarzyński.

Pewne zwycięstwo odnosimy na trudnym terenie zwyciężając Tura Turek 2-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI,JASIŃSKI,KRUSZYŃSKI,OCZKOWSKI/87'JĘDRZEJCZAK/,KACPRZAK, KRAWCZYŃSKI/80'ŁABĘDZKI/,NOWICKI B.,KIERZEK, KOPANIARZ/70'MATUSZAK/,SARBINOWSKI.Zwycięskie bramki strzela w 44 i 70 minucie spotkania Sarbinowski.
Autor: RK

W minioną środę zespół młodzika młodszego Victorii rozgrywał zaległe spotkanie z drużyną Olimpii w Kole. Mecz zakończył się wynikiem 6:3 na korzyść naszego zespołu. Na listę strzelców wpisali się Frątczak Kacper oraz Meler Mateusz, którzy byli w tym dniu w świetnej formie i oboje ustrzelili dla swojej drużyny "hat tricka". Zespół Victorii zagrał w składzie: Waszak, Matusiak, Mikołajczyk, Szewczyk, Stempniewicz, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Broniarczyk, Gąszczyk, Dąbrowski, Kożuchowski, Kurzajak, Stanisławski, Światowy. Kolejne spotkanie zespół rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 11:45 na własnym boisku z drużyną z Turku. Zapraszamy na stadion.

Victoria II Września w minioną niedzielę swoje spotkanie ligowe rozgrywała w Kramsku z tamtejszą Wartą. Po dotychczasowych wyjazdowych porażkach w Pyzdrach, Miłosławiu i Ślesinie przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Po bramkach zdobytych w pierwszej połowie przez Ł.Kirkiewicza i M.Szczublewskiego zwyciężamy gospodarzy 0:2 i awansujemy na 6 miejsce w tabeli. Następne spotkanie już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00, a podejmować będziemy Orły Huta Łukomska. W Kramsku zagraliśmy w składzie:Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski, Dawid Szymański, Grabarek, Błaszak (75. Kolski) – Wojciechowicz (46. Til), Jankowski (46. Dominik Szymański).
Autor: R.Ł.

Młodzik starszy 2017-10-15

Kolejne dobre spotkanie rozegrał młodzik starszy Victorii, który pkonał na wyjeździe Polonus Kazimierz Biskupi aż 9:0. Bramki dla Victorii zdobywali: Mikołaj Czajczyński - 3, Wiktor Strzelczyk, Karol Pokładecki, Norbert Ogrodowczyk, Kacper Dębicki, Martin Maćkowiak, Wojtek Zarębski. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Roszyk, Strzelczyk, Gonet, Skrzypczak, Szkudlarek, Dębicki, Czajczyński, Ogrodowczyk, Pokładecki, Maćkowiak, Kasprowicz, Czopek, Małek, Pruchnik, Zarębski. Kolejne spotkanie młodzi zawodnicy rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 10.00 na własnym stadionie z Olimpią Koło. Zapraszamy wszystkich na stadion.

W sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku rówieśników ze Słupcy. Po dobrej grze naszego zespołu wygrywamy 2:1. Niestety po raz kolejny młodzi piłkarze nie byli w stanie wykorzystać swoich 100% sytuacji, których stwarzali w meczu bardzo dużo. Bramki dla Victorii zdobyli: Pruszyński Jakub, oraz Kaczmarek Wiktor. Drużyna zagrała w składzie: Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Szewczyk, Frątczak, Kaczmarek, Pruszyński, Meler, Dąbrowski, Hęś, Kożuchowski, Kurzajak, Pocztarek, Smodliboski F., Smodlibowski J., Stanisławski. Następne spotkanie zespół zagra w najbliższą sobotę również u siebie z drużyną z Turku.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Podopieczni Czesława Jakołcewicza pewnie 2-0 zwycieżają beniaminka Odolanovię Odolanów.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,NOWICKI B.,LISIECKI,MAJEWSKI,ŁABEDZKI,KRUSZYŃSKI/46'JEDRZEJCZAK/,MTUSZAK/70'JANKOWSKI/,SARBINOWSKI,KOPANIARZ/85'WOJCIECHOWICZ/,KIERZEK,KACPRZAK.Bramki strzelili w 59'Kopaniarz i w 64'Sarbinowski.Autor: RK

Na takie zwycięstwo rezerwy Victorii Września czekały bardzo długo, aż w końcu w minioną niedzielę rozbiły rywali z Piasta Grodziec strzelając rywalowi 5 bramek w niespełna 30 minut. Gościom udało się w drugiej połowie strzelić honorowego gola, a wynik spotkania na 6:1 ustalił D.Szymański. W pierwszej połowie do bramki rywali trafiali: M.Jankowski 3 razy, M.Szczublewski, oraz zawodnik gości zaliczył trafienie samobujcze. Z Piastem zagraliśmy w składzie: Strzeszyński – Zielonka – Bondalski, Wawrzyniak, Krzyżanowski (77. Kolski) – Szczublewski (71. Zdunek), Grabarek (61. Dawid Szymański), Łabędzki (60. Dominik Szymański), Błaszak (46. Ł. Kirkiewicz) – Matuszak – Jankowski
Autor: R.Ł.

Po dobrym meczu zwycięzamy w Ostrowie w stosunku 2:1.Bramki strzelamy w 9 i 33 minucie spotkania.Pierwsza Krawczynski druga Kacprzak
Autor: RK

W minioną sobotę rezerwy Victorii Września przegrały swój pojedynek ligowy z zespołem aspirującym o awans do wyższej klasy rozgrywkowej LKS Ślesin. Pojedynek tak naprawdę zanim się na dobre rozpoczął to dla nas już się skończył bowiem po pierwszych 4 min przegrywaliśmy już 2:0. Pozostała część meczu to wyrównany pojedynek, ale jedna udana kontra w drugiej połowie i zawodnik Ślesina ustala wynik na 3:0. W Ślesinie zagraliśmy w składzie:Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski, Zdunek (70. Dominik Szymański), Ł. Kirkiewicz (75. Kolski) – Szczublewski, Til (55. Cichoński), Szymański Dawid, Błaszak – Zielonka – Jankowski.
Autor: R.Ł.

Po słabej grze przegrywamy z SKP Słupca 2-0 i odpadamy z rozrywek w ramach Pucharu Polski KOZPN. Bramki tracimy w 65 i 67 minucie spotkania.
Autor: R K

Jutro do Słupcy 2017-10-03

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczebli KOZPN z SKP odbędzie się jutro o godzinie 16.30 w Słupcy. Kibiców zapraszamy.
Autor: R K

W niedzielne popołudnie zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku rówieśników z Tuliszkowa. Po pierwszej połowie meczu, w której zagraliśmy bardzo nieskutecznie, marnując kilka 100% sytuacji, schodzimy z murawy przegrywając 1:0. Druga połowa meczu okazała się znacznie lepsza w naszym wykonaniu i w rezultacie wygrywamy 5:2. Bramki dla Victorii zdobyli: Meler Mateusz - 1, Frątczak Kacper - 2, Kaczmarek Wiktor - 2. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Światowy, Broniarczyk, Mikołajczyk, Szewczyk, Meler, Pruszyński, Kaczmarek, Frątczak, Smodlibowski J., Kurzajak, Kożuchowski, Gibowski, Hęś. Następny mecz drużyna rozegra w następną niedzielę o godz. 15:00 w Kole z tamtejszą Olimpią.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Z powodu nie stawienia się drużyny PKS Racot dzisiejszy mecz Victorii został odgwizdany przez arbitrów jako walkower.Victoria-PKS Racot 3-0.
Autor: R K

W ciągu tego tygodnia młodzik starszy Victorii rozegrał dwa spotkania ligowe. W pierwszym pojedynku, który odbył się w środę przegraliśmy 1:2 z SKP Słupcą. Jedyną bramkę dla Victorii zdobył Karol Pokładecki. W tym spotkaniu zagraliśmy w składzie: Roszyk, Focht, Małek, Skrzypczak, Zarębski, Gonet, Kasprowicz, Ogrodowczyk, Strzelczyk, Jaworski, Szkudlarek, Dębicki, Maćkowiak M., Ciesielski, Maćkowiak B, Czopek, Pokładecki, Olejniczak. W drugi spotkaniu, który rozegraliśmy dzisiaj Victoria pokonała Sokół Kleczew 5:3. Mimo iż zespół przegrywał do przerwy 1:3 to w drugiej połowie pokazał charakter i zagrał zdecydowanie lepiej. Trzy bramki dla Victorii strzelił Wiktor Strzelczyk a dwie dołożył Karol Pokładecki. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Strzelczyk, Gonet, Skrzypczak, Ogrodowczyk, Pokładecki, Zarębski, Dębicki, Maćkowiak, Małek, Dziekan, Kasprowicz. Kolejne spotkanie młodzik starszy rozegra również na swoim boisku za tydzień w sobotę o godz. 10.30 z Turkiem.

W dzisiejszym spotkaniu młodzik starszy pokonał na bardzo ciężkim i trudnym terenie Wartę Kramsk 4:1. Na listę strzelców wpisali kolejno: Norbert Ogrodowczyk, Mikołaj Focht, Wojtek Zarębski i Mikołaj Czajczyński. W spotkaniu wystąpili również: Roszyk, Szkudlarek, Skrzypczak, Jaworski, Gonet, Strzelczyk, Czopek, Maćkowiak, Dziekan, Dębicki, Pokładecki.Kolejne spotkanie Victoria rozegra już w najbliższą środę na własnym boisku z SKP Słupcą. Zapraszamy na godz. 17.00

W minioną sobotę w bardzo trudnych warunkach (grząska murawa) zespół młodzika młodszego grał na wyjeździe w Kłodawie z tamtejszym Górnikiem. Po bardzo słabej pierwszej połowie w naszym wykonaniu i bramce samobójczej przegrywaliśmy 2:0. Druga połowa spotkania okazała się zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu gdzie zamknęliśmy przeciwnika na jego połowie i zdołaliśmy wyrównać na 2:2 za sprawą bramek zdobytych przez: Wiktora Kaczmarka i Kacpra Frątczaka. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Szewczyk, Stanisławski, Frątczak, Kaczmarek W., Broniarczyk, Meler, Smodlibowski J., Smodlibowski F., Dąbrowski, Gibowski, Kaczmarek O., Kożuchowski. Następne spotkanie drużyna rozegra w najbliższą niedzielę na swoim stadionie o godz. 15:30 z Tulisią Tuliszków.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Po trudnym spotkaniu przegrywamy w Skalmierzycach 1-0.Zagraliśmy w składzie: NOWICKI T.,OCZKOWSKI, LISIECKI, MAJEWSKI,JASIŃSKI, ŁABĘDZKI/46'JANKOWSKI/,KRAWCZYŃSKI, KOPANIARZ, KIERZEK, KRAWCZYŃSKI,SARBINOWSKI. Autor: RK


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg