W dniu dzisiejszym drugi zespół Victorii pokonał na własnym boisku gości z Zagórowa 5:0 i pozostaje niepokonany w meczach na własnym terenie. Przy bardzo silnym wietrze na przerwę schodzimy po trafieniu M.Szczublewskiego z prowadzeniem 1:0. Druga odsłona to już totalna dominacja naszego zespołu i po bramkach Wojciechowicza, Szczublewskiego, Knopa i Łabędzkiego zwyciężamy gości 5:0. W meczu z Zagórowem zagraliśmy w składzie: Ziółkowski, Zdunek, Wawrzyniak, Zielonka, Til, Grabarek, Juchacz, Łabędzki, Szczublewski, Błaszak, Wojciechowicz, Knop, Kolski, Szymański.
Autor: R.Ł.

W niedzielne dopołudnie w bardzo silnych podmuchach wiatru swoje zmagania w rundzie jesiennej zakończyli trampkarze starsi występujący w Wielkopolskiej Lidze. Ostatnim rywalem jesienią byli rówieśnicy z Centry Ostrów Wielkpolski. Po trafieniach braci Łukasza i Mateusza Chojnackich oraz po trafieniu samobójczym, 3:0 zwyciężyli podopieczni Janusza Hofmana. Tydzień wcześniej na boisku w Krotoszynie pokonali zawodników miejscowej Astry 3:2. Te ostatnie 2 zwycięstwa pozwoliły zająć miejsce 4 w ligowej tabeli na półmetku rozgrywek. Przed zawodnikami teraz okres przygotowawczy do rozgrywek halowych. Za nim jednak dojdzie do udziału w Mistrzostwach Okręgu Konińskiego na hali , 18 listopada rozegrają mecz kontrolny z drużyną Unii Swarzędz, którzy występują w II grupie tych samych rozgrywek.
Autor: Janusz Hofman

Po dzisiejszym zwycięstwie nad Kanią Gostyń 4:1 pozostajemy na fotelu lidera. Zagraliśmy w składzie: Nowicki, Kruszyński, Jasiński, Lisiecki, Majewski, Nowicki(79 Łabędzki), Kacprzak(83 Jędrzejczak, Kierzek, Krawczyński, Kopaniarz(65 Matuszak(, Sarbinowski(75 Jankowski). Bramki strzelamy w 19 Jasiński, 26 Lisiecki, 35 Kacprzak, 61 Sarbinowski.
Autor: R.K.

Informujemy, że Pan Mariusz Wojciński zrezygnował z pełnienia funkcji członka Zarządu MKS Victoria Września. Mariuszowi za pracę w naszym klubie serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Jednocześnie z satysfakcją pragniemy poinformować, że zgodę na członkostwo w naszym Zarządzie wyraził Pan Łukasz Skrzypczak. Nowy członek Zarządu został już zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Zarząd MKS Victoria Września

Zawodnicy trampkarza młodszego pokonali w niedzielne południe Górnik Kłodawa 5:2 Skład drużyny: Kokott,Paczyński,Urbaniak, Gadziński,Kosiński,Bączkiewicz,Baranowski,Bartkowski,Czajczyński,Zellmer,Balcerzak,Krukowski,Pawłowski
Autor: Bartek Nowicki

Drugi zespół Victorii Września swój mecz ligowy w minioną niedzielę rozgrywał na własnym obiekcie, a za przeciwnika mieli ostatnią drużynę obecnych rozgrywek Orły Huta Łukomska. Goście nie zamierzali poddać się bez walki i na bramki strzelone dla naszego zespołu przez B. Wojciechowicza i M. Jankowskiego odpowiedzieli również dwoma trafieniami i do przerwy mieliśmy sensacyjny remis. Po przerwie drugiego gola dołożył M. Jankowski dobił ich jeszcze K. Łabędzki, a kropkę nad i postawił wprowadzony chwilę wcześniej S. Knop. Wynik meczu 5:2 dla Victorii II i 3 pkt. zostają we Wrześni. Kolejne spotkanie już w najbliższą niedzielę również na własnym obiekcie o godz.14:00 a przeciwnikiem będzie drużyna z Zagórowa.
Autor: R.Ł.

W sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku drużynę Tur 1921 Turek. Mimo przewagi w posiadaniu piłki oraz zdecydowanie większej ilości sytuacji pod bramką przeciwnika mecz zakończył się wynikiem 1:1. Jedyną bramkę dla Victorii zdobył Gąszczyk Julian. Victoria zagrała w składzie: Stanisławski, Mikołajczyk, Matusiak, Szewczyk, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Smodlibowski J, Smodlibowski F., Waszak, Stempniewicz, Broniarczyk, Gąszczyk. Ostatni mecz rundy jesiennej zespół rozegra w przyszłą sobotę w Koninie z tamtejszym Górnikiem.

W sobotę na własnym stadionie Victoria Września pokonała Olimipę Koło 7:1. Mimo braków kadrowych zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pewnie pokonali zespół z Koła. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Norbert Ogrodowczyk - 2, Paweł Czopek - 2, Bartosz Szkudlarek, Martin Maćkowiak, Patryk Kasprowicz. Victoria zagrała w składzie; Jaworski, Skrzypczak, Szkudlarek, Zarębski, Ogrodowczyk, Czopek, Kasprowicz, Czajczyński, Maćkowiak, Małek, Roszyk, Pruchnik, Dziekan, Strugała i Szarzyński.

Pewne zwycięstwo odnosimy na trudnym terenie zwyciężając Tura Turek 2-0.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,LISIECKI,JASIŃSKI,KRUSZYŃSKI,OCZKOWSKI/87'JĘDRZEJCZAK/,KACPRZAK, KRAWCZYŃSKI/80'ŁABĘDZKI/,NOWICKI B.,KIERZEK, KOPANIARZ/70'MATUSZAK/,SARBINOWSKI.Zwycięskie bramki strzela w 44 i 70 minucie spotkania Sarbinowski.
Autor: RK

W minioną środę zespół młodzika młodszego Victorii rozgrywał zaległe spotkanie z drużyną Olimpii w Kole. Mecz zakończył się wynikiem 6:3 na korzyść naszego zespołu. Na listę strzelców wpisali się Frątczak Kacper oraz Meler Mateusz, którzy byli w tym dniu w świetnej formie i oboje ustrzelili dla swojej drużyny "hat tricka". Zespół Victorii zagrał w składzie: Waszak, Matusiak, Mikołajczyk, Szewczyk, Stempniewicz, Frątczak, Meler, Kaczmarek, Pruszyński, Broniarczyk, Gąszczyk, Dąbrowski, Kożuchowski, Kurzajak, Stanisławski, Światowy. Kolejne spotkanie zespół rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 11:45 na własnym boisku z drużyną z Turku. Zapraszamy na stadion.

Victoria II Września w minioną niedzielę swoje spotkanie ligowe rozgrywała w Kramsku z tamtejszą Wartą. Po dotychczasowych wyjazdowych porażkach w Pyzdrach, Miłosławiu i Ślesinie przyszedł czas na pierwsze zwycięstwo. Po bramkach zdobytych w pierwszej połowie przez Ł.Kirkiewicza i M.Szczublewskiego zwyciężamy gospodarzy 0:2 i awansujemy na 6 miejsce w tabeli. Następne spotkanie już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00, a podejmować będziemy Orły Huta Łukomska. W Kramsku zagraliśmy w składzie:Ziółkowski – Zielonka, Bonalski, Zdunek, Ł. Kirkiewicz – Szczublewski, Dawid Szymański, Grabarek, Błaszak (75. Kolski) – Wojciechowicz (46. Til), Jankowski (46. Dominik Szymański).
Autor: R.Ł.

Młodzik starszy 2017-10-15

Kolejne dobre spotkanie rozegrał młodzik starszy Victorii, który pkonał na wyjeździe Polonus Kazimierz Biskupi aż 9:0. Bramki dla Victorii zdobywali: Mikołaj Czajczyński - 3, Wiktor Strzelczyk, Karol Pokładecki, Norbert Ogrodowczyk, Kacper Dębicki, Martin Maćkowiak, Wojtek Zarębski. Victoria zagrała w składzie: Jaworski, Roszyk, Strzelczyk, Gonet, Skrzypczak, Szkudlarek, Dębicki, Czajczyński, Ogrodowczyk, Pokładecki, Maćkowiak, Kasprowicz, Czopek, Małek, Pruchnik, Zarębski. Kolejne spotkanie młodzi zawodnicy rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 10.00 na własnym stadionie z Olimpią Koło. Zapraszamy wszystkich na stadion.

W sobotę zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku rówieśników ze Słupcy. Po dobrej grze naszego zespołu wygrywamy 2:1. Niestety po raz kolejny młodzi piłkarze nie byli w stanie wykorzystać swoich 100% sytuacji, których stwarzali w meczu bardzo dużo. Bramki dla Victorii zdobyli: Pruszyński Jakub, oraz Kaczmarek Wiktor. Drużyna zagrała w składzie: Mikołajczyk, Matusiak, Stempniewicz, Szewczyk, Frątczak, Kaczmarek, Pruszyński, Meler, Dąbrowski, Hęś, Kożuchowski, Kurzajak, Pocztarek, Smodliboski F., Smodlibowski J., Stanisławski. Następne spotkanie zespół zagra w najbliższą sobotę również u siebie z drużyną z Turku.
Autor: Marcin Siemiątkowski

Podopieczni Czesława Jakołcewicza pewnie 2-0 zwycieżają beniaminka Odolanovię Odolanów.Zagraliśmy w składzie:NOWICKI T.,NOWICKI B.,LISIECKI,MAJEWSKI,ŁABEDZKI,KRUSZYŃSKI/46'JEDRZEJCZAK/,MTUSZAK/70'JANKOWSKI/,SARBINOWSKI,KOPANIARZ/85'WOJCIECHOWICZ/,KIERZEK,KACPRZAK.Bramki strzelili w 59'Kopaniarz i w 64'Sarbinowski.Autor: RK

Na takie zwycięstwo rezerwy Victorii Września czekały bardzo długo, aż w końcu w minioną niedzielę rozbiły rywali z Piasta Grodziec strzelając rywalowi 5 bramek w niespełna 30 minut. Gościom udało się w drugiej połowie strzelić honorowego gola, a wynik spotkania na 6:1 ustalił D.Szymański. W pierwszej połowie do bramki rywali trafiali: M.Jankowski 3 razy, M.Szczublewski, oraz zawodnik gości zaliczył trafienie samobujcze. Z Piastem zagraliśmy w składzie: Strzeszyński – Zielonka – Bondalski, Wawrzyniak, Krzyżanowski (77. Kolski) – Szczublewski (71. Zdunek), Grabarek (61. Dawid Szymański), Łabędzki (60. Dominik Szymański), Błaszak (46. Ł. Kirkiewicz) – Matuszak – Jankowski
Autor: R.Ł.

Po dobrym meczu zwycięzamy w Ostrowie w stosunku 2:1.Bramki strzelamy w 9 i 33 minucie spotkania.Pierwsza Krawczynski druga Kacprzak
Autor: RK

W minioną sobotę rezerwy Victorii Września przegrały swój pojedynek ligowy z zespołem aspirującym o awans do wyższej klasy rozgrywkowej LKS Ślesin. Pojedynek tak naprawdę zanim się na dobre rozpoczął to dla nas już się skończył bowiem po pierwszych 4 min przegrywaliśmy już 2:0. Pozostała część meczu to wyrównany pojedynek, ale jedna udana kontra w drugiej połowie i zawodnik Ślesina ustala wynik na 3:0. W Ślesinie zagraliśmy w składzie:Ziółkowski – Wawrzyniak, Bonalski, Zdunek (70. Dominik Szymański), Ł. Kirkiewicz (75. Kolski) – Szczublewski, Til (55. Cichoński), Szymański Dawid, Błaszak – Zielonka – Jankowski.
Autor: R.Ł.

Po słabej grze przegrywamy z SKP Słupca 2-0 i odpadamy z rozrywek w ramach Pucharu Polski KOZPN. Bramki tracimy w 65 i 67 minucie spotkania.
Autor: R K

Jutro do Słupcy 2017-10-03

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski na szczebli KOZPN z SKP odbędzie się jutro o godzinie 16.30 w Słupcy. Kibiców zapraszamy.
Autor: R K

W niedzielne popołudnie zespół młodzika młodszego podejmował na swoim boisku rówieśników z Tuliszkowa. Po pierwszej połowie meczu, w której zagraliśmy bardzo nieskutecznie, marnując kilka 100% sytuacji, schodzimy z murawy przegrywając 1:0. Druga połowa meczu okazała się znacznie lepsza w naszym wykonaniu i w rezultacie wygrywamy 5:2. Bramki dla Victorii zdobyli: Meler Mateusz - 1, Frątczak Kacper - 2, Kaczmarek Wiktor - 2. Victoria zagrała w składzie: Waszak, Światowy, Broniarczyk, Mikołajczyk, Szewczyk, Meler, Pruszyński, Kaczmarek, Frątczak, Smodlibowski J., Kurzajak, Kożuchowski, Gibowski, Hęś. Następny mecz drużyna rozegra w następną niedzielę o godz. 15:00 w Kole z tamtejszą Olimpią.
Autor: Marcin Siemiątkowski


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg