3 lutego w nowej hali gimnastycznej w Golinie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Konińskiego Trampkarzy Starszych z udziałem 8 zespołów: Victoria Wrzesnia, MGKS Tur 1921 Turek ,MKS RM Team , Polonus Kazimierz Biskupi , Olimpia I i II Koło, Polonia Golina i Sokół Kleczew. Turniej rozpoczął się od spotkań grupowych. Nasz zespół w swojej grupie zdobył 7 punktów co pozwoliło mu zająć miejsce 1 i grac w półfinale z drugim zespołem grupy B. W grupie podopieczni Janusza Hofmana zanotowali następujące wyniki: Victoria – Olimpia Koło II 1:1, Victoria – Polonia Golina 3:0 i z Sokołem 4:1. W pojedynku półfinaowym przeciwnikiem była drużyna MKS RM Team . W pierwszej minucie spotkania oni właśnie objęli prowadzenie i od tego momentu stroną przeważającą byli zawodnicy naszego klubu, którzy w I części doprowadzili do remisu a później marnowali 100% sytuacje jedną za drugą. Kiedy wszyscy byli już myślami przy rzutach karnych. Druga akcja zespołu rywali na 20 sekund przed końcem spotkania przyniosła im upragniona bramkę. Tym samym naszej drużynie został mecz o III miejsce. Ten pojedynek podopieczni trenera Hofmana rozstrzygnęli na swoja korzyść 5:1. Na otarcie łez pozostało miejsce III i tytuł najlepszego strzelca turnieju dla Kamila Kaniora ( drugi tytuł na przestrzeni 3 tygodni). Victorię reprezentowali: Janek Perzyński, Wojciech Jastrzębski, Marcin Spychalski, Kamil Kanior, Jakub Staszak, Kamil Baranowski, Hubert Kaźmierzczak, Mateusz Chojnacki, Łukasz Chojnacki, Michał Majewski, Maciej Krukowski i Mateusz Kasprowicz.
Autor: Janusz Hofman

Młodzik młodszy i starszy udał się 20 lutego na turniej halowy do Kołaczkowa. Do udziału w turnieju przystąpiło 6 zespołów. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym” a czas gry wynosił 13 minut. Po zaciętej rywalizacji młodzik starszy zajął pierwsze miejsce natomiast młodzik młodszy piąte. Po skończonym turnieju statuetki dla najlepszych zawodników odebrali: Wojtek Zarębski oraz Marcin Mikołajczyk.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. „Victoria” Września 05’
2. ZSP w Kołaczkowie
3. „Warta” Pyzdry
4. SP Sokolniki
5. „Victoria” Września 06’
6. ZSS w Grzybowie

Drugi test mecz i drugie zwycięstwo. W meczu kontrolnym z Kotwicą Kórnik rozegranym na sztucznej murawie w Poznaniu z różnych powodów nie mogli zagrać B.Nowicki oraz J.Kopaniarz, ale drużyna Cz.Jakołcewicza i tak poradziła sobie i zwyciężyła 2:0 po bramkach Kacprzaka i Jankowskiego. W sparingu zagrali: Nowicki, Jasiński, Lisiecki, Kruszyński, Majewski, Kacprzak, Szczublewski, Krawczyński, Pietrzak, Shaienko, Sarbinowski, Łabędzki, Jankowski, Wojciechowicz, Juchacz, Krzyżanowski, Rembowicz.
Autor: R Ł.

Drużyna Unii Swarzędz była pierwszym sparing partnerem w 2018 roku Victorii Września. W samo południe w minusowej temperaturze na sztucznej nawierzchni w Swarzędzu Victoria Września po bramkach Kacprzaka w 16 min. oraz Lisieckiego w 66 min. pokonała miejscową Unię 0:2. W sparingu zagrali: Nowicki, Lisiecki, Jasiński, Majewski, Kacprzak, Kopaniarz, Nowicki, Krawczyński, Kruszyński, Sarbinowski,Pietrzak, Łabędzki, Jankowski, Juchacz, Matuszak, Rembowicz, Jagodziński, Shaienko.
Autor: R.Ł.


Dzięki uprzejmości portalu Nowa Września zapraszamy na relację z XII Gali Piłkarskiej Victorii Września TUTAJ

Ze względu na bardzo dużą absencję chorobową zawodników pierwszego zespołu jutrzejszy sparing z Sokołem Kleczew został odwołany.Następny test-mecz 10.02.2017 o godzinie 12.00 w Swarzędzu z tamtejszą Unią.Zapraszamy.
Autor: RK

Informujemy, że z dniem 22.01.2018r. Dawid Kierzek zrezygnował z gry w naszym klubie i będzie reprezentował barwy Jaroty Jarocin. Dawidowi dziękujemy za grę w Victorii Września i życzymy mu dalszych sukcesów w jego karierze piłkarskiej.

Zarząd MKS Victoria Września

Turniej KOZPN 2018-01-22

Sukcesem zakończył się „I Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzika Starszego o Puchar Prezesa Sparty Sklejki Orzechowo”. Zespół prowadzony przez trenera Roberta Bobkiewicza zajął pierwsze miejsce w turnieju. Turniej pod patronem Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbył się 21 stycznia na hali w Bugaju. Do udziału w turnieju przystąpiło aż 12 zespołów. W grupie Victoria pokonała Polonie Golinę 5:0 (Czajczyński 2, Pokładecki, Szkudlarek, Gonet) i LKS Ślesin 1:0 (Zarębski) oraz zremisowała 1:1 z Sokołem Kleczew (Strzelczyk). Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie Victoria trafiła do grupy finałowej w której pokonała 2:0 Polonus Kazimierz Biskupi (Czajczyński, Pokładecki) i Olimpie I Koło (Czajczyński, Dębicki). Oprócz znakomitego wyniku drużynowego, osiągnęliśmy również sukcesy indywidualne. „Najlepszym zawodnikiem turnieju” wybrano Mikołaja Czajczyńskiego a Sebastian Roszyk otrzymał nagrodę dla „najlepszego bramkarza turnieju”. Na zakończenie turnieju zawodnicy odebrali z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Victoria wystąpiła w składzie: Sebastian Roszyk, Szymon Jaworski, Mikołaj Małek, Kacper Dębicki, Mateusz Gonet, Oskar Skrzypczak, Karol Pokładecki, Bartosz Szkudlarek, Norbert Ogrodowczyk, Wojtek Zarębski, Wiktor Strzelczyk, Mikołaj Czajczyński. Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Victoria Września
2. Olimpia I Koło
3. Polonus Kazimierz Biskupi
4. Sokół Kleczew
5. Błękitni Psary Polskie
6. Błękitni Mąkolno
7. LKS Ślesin
8. Polanin Strzałkowo
9. Sparta Orzechowo
10. SKP Słupca
11. Olimpia II Koło
12. Polonia Golina

Podczas dzisiejszego turnieju rozgrywanego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września, młodzik starszy Victorii zajął pierwsze miejsce. W pierwszym spotkaniu po bramkach Skrzypczaka i Czajczyńskiego pokonaliśmy Wartę Śrem 2:0. W drugim spotkaniu Strzelczyk zapewnił nam zwycięstwo ze Szkółką WP. W kolejnym meczy pokonaliśmy Salos Poznań 3:0 a na listę strzelców wpisał się dwa razy Pokładecki i Czajczyński. W ostatnim spotkaniu pokonaliśmy gospodarza i organizatora turnieju Szkółkę FOX 4:0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Czajczyński a po jednej dołożyli Szkudlarek i Strzelczyk. Po zakończeniu turnieju zespół otrzymał pamiątkowe medale i puchar a nagrodę indywidualną za „króla strzelców” odebrał Mikołaj Czajczyński. Victorię reprezentowali: Jaworski, Skrzypczak, Strzelczyk, Szkudlarek, Gonet, Szarzyński, Pokładecki, Zarębski, Czajczyński, Ogrodowczyk.

14 stycznia na sztucznym boisku w Poznaniu młodzik starszy rozegrał kilka krótkich gier kontrolnych. W spotkaniach uczestniczyła Warta Poznań, Polonia Środa oraz Victoria Września. Grano systemem „każdy z każdym” po dwa razy a czas gry wynosił 20 minut. W sumie zawodnicy spędzili na boisku pełne 80 minut. W sparingu wystąpili: Antkowiak, Czajczyński, Wysocki, Focht, Gonet, Jaworski, Maćkowiak B, Maćkowiak M, Małek, Ogrodowczyk, Pokładecki, Pruchnik, Roszyk, Skrzypczak, Strzelczyk, Zarębski.

Zapraszamy wszystkich, którzy dobrze życzą naszej Victroii, aby zostali członkami naszego klubu. Jednocześnie przypominamy o opłaceniu składek członkowskich na 2018 rok - termin do 31 marca. Wysokość składki nie uległa zmianie i wynosi 100 złotych, a dla czynnych piłkarzy naszego klubu oraz emerytów i rencistów 50 złotych.

Zarząd MKS Victoria Września

"Nadchodzące Święta niech przyniosą radość, a Nowy Rok płynie w szczęściu i pomyślności" Nastrojowych białych i pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim kibicom, sympatykom oraz pracownikom naszego klubu życzy Zarząd MKS Victoria Września.

Zarząd MKS Victoria Września

7 grudnia do naszego klubu zawitał Św. Mikołaj. spotkania najmłodszych grup z Mikołajem stały się już tradycją. W tym roku w spotkaniu wzięły udział 4 zespoły w rocznikach: 2006,2007, 2008 i 2009 i młodsze. Zebrani dość długo musieli czekać za nim Św. Mikołaj zaparkował swoje sanie ale kiedy już pojawił się w hali sportowej nastąpiła olbrzymia wrzawa i radość. Po krótkim treningu, który przeprowadził Św. Mikołaj przyszedł czas na upominki. Na zakończenie każdy zespół zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i umówili się na spotkanie już za rok.
Autor: Janusz Hofman

Jak co roku, również w tym doszło do spotkania Zarządu Klubu ze sponsorami Victorii Września. Od kilku lat takie spotkania są już wpisane w kalendarz działalności Klubu. Ostatnie spotkanie miało miejsce w listopadowy piątek 24 w nowo otwartej sali restauracyjnej w Chocziczy - Ignasiak Sport. W spotkaniu wzięli udział sponsorzy klubu oraz zaproszeni goście. Zebranych powitał Prezes Egeniusz Nowicki, który w kilku słowach podsumował mijający rok i złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne.Do "tablicy " został wywołany pan Burmistrz Tomasz Kałużny, który na ręce pana Prezesa przekazał oficjalna piłkę zbliżających się Mistrzostw Świata. Po oficjalnych przemówieniach przyszła pora na dyskusję na temat przyszłości Victorii o planach na przyszłość. Rozmowy zaowocowały kolejnymi obietnicami.
Autor: Janusz Hofman

2 grudnia 2017r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole odbył się II Mikołajkowy Turniej Skrzatów. W wydarzeniu udział wzięło 90 zawodników z CKS Sparta Konin, Wicher Dobra, SKP Słupca, Górnik Konin, Warta Rumin, Victoria Września, RM Team oraz dwóch zespołów MKS Olimpia Koło.

slider926.jpg

Młodzik starszy Victorii zajął w miniony weekend 6 miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Trzemesznie. Podczas dwudniowego turnieju zawodnicy rozegrali 10 spotkań (5 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki). W pierwszym dniu turnieju rozegraliśmy 6 spotkań po których zajęliśmy 1 miejsce i trafiliśmy do finału A. W tym dniu pokonaliśmy: Piast Łubowo 9:1 (Strzelczyk 3, Czajczyński 2, Czopek 2, Skrzypczak, Zarębski), Mieszko Gniezno 3:1 (Czajczyński, Ogrodowczyk, Zarębski), MKS Trzemeszno 8:0 (Skrzypczak 3, Czajczyński 2, Strzelczyk 2, Pokładecki), SPN Szamotuły 2:1 (Strzelczyk 2), Wartę Poznań 4:1 (Czopek 2, Strzelczyk, Czajczyński) i ulegliśmy GKS Bedlno 1:3 (Skrzypczak). W drugim dniu turnieju zremisowaliśmy z Wartą Poznań 2006 3:3 (Szarzyński 2, Maćkowiak) i GKS Krzemieniewo 2:2 (Strzelczyk 2) oraz ulegliśmy Chrobry Głogów 1:3 (Strzelczyk) i FASE Szczecin 0:2. Warto zaznaczyć, że turniej oraz wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.Warta Poznań
2.GKS Krzemieniewo
3.FASE Szczecin
4.Chrobry Głogów
5.Warta 2006 Poznań
6.Victoria Września
7.GKS Bedlno
8.Mieszko Gniezno
9.Orzeł Ząbkowice Śl.
10.De La Salle Gdańsk
11.Mieszko II Gniezno
12.SPN Szamotuły
13.Piast Łubowo

19 października zakończyła się runda jesienna w rozgrywkach D1 w grupie mistrzowskiej Okręgu Konińskiego. Po rozegraniu 13 spotkań (jeden mecz zaległy z Górnikiem Konin przełożony na wiosnę) Victoria Września plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli. Młodzicy Victorii odnieśli 11 zwycięstw i ponieśli tylko 2 porażki (wszystkie ze Słupcą 1:2). Zdobyliśmy w trakcie rundy 63 bramki i straciliśmy tylko 12. W klasyfikacji strzelców prowadzi Wiktor Strzelczyk z 17 bramkami na koncie. Na drugim miejscu z 10 bramkami znalazł się Karol Pokładecki. W dalszej klasyfikacji strzelców znaleźli się: 8 – Mikołaj Czajczyński, 4 – Wojtek Zarębski, Norbert Ogrodowczyk, 3 - Paweł Czopek, Mikołaj Focht, 2 - Mikołaj Małek, 1 – Oliwier Ciesielski, Kacper Dębicki, Mateusz Gonet, Patryk Kasprowicz, Bartosz Szkudlarek. Najwyższe zwycięstwo Victoria odniosła 9 września gdzie pokonała na własnym boisku Kazimierz Biskupi 10:1. Najwyższą porażkę odnieśli z SKP Słupcą 1:2. Przed nami przerwa zimowa i treningi na hali sportowej.

Znamy już terminy i sparingpartnerów pierwszego zespołu.Przygotowania do rundy wiosennej zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami rozpoczynają się 10.01.2018 roku na obiektach własnych. W tym okresie przewidzianych jest pięć gier kontrolnych:
03.02.2018 godzina 14.00 sztuczne boisko Gniezno-SOKÓŁ KLECZEW
10.02.2018 godzina 12.00 sztuczne boisko Swarzędz-UNIA SWARZĘDZ
17.02.2018 godzina 12.00 sztuczne boisko Poznań Śródka-KOTWICA KÓRNIK
24.02.2018 godzina 14.00 sztuczne boisko Gniezno-gra wewnętrzna
03.03.2018 godzina do ustalenia boisko naturalne miejsce do ustalenia-UNIA JANIKOWO
Autor: R K

Zespół młodzika młodszego Victorii grający w grupie mistrzowskiej zakończył swoje rozgrywki w rundzie jesiennej na 3 miejscu z dorobkiem 20 pkt. Bilans drużyny to: 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka. Bramki dla drużyny w czasie całej rundy zdobyli kolejno:1. Frątczak Kacper (K) - 18 bramek.2. Kaczmarek Wiktor - 10 bramek.3. Pruszyński Jakub - 6 bramek.4. Meler Mateusz - 5 bramek.5. Gąszczyk Julian - 1 bramka.
Gratulacje dla całego zespołu oraz powodzenia w rundzie wiosennej!!!


  Strony Poprzednia strona   1  2  3 ...  Następna strona  

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg