Sparing z Kleczewem PDF Drukuj
sobota, 11 lutego 2012 18:28
W dniu dzisiejszym I zespół Victorii rozegrał sparingowe spotkanie z Sokołem Kleczew. Mecz zakończył się wynikiem 4 : 1 dla Sokoła. Victoria występowała w następującym składzie :
Bramkarze : Nowicki (46'Nowaczyk).
Obrońcy : Dederko, Gut, Melewski (10 ' Góralski), Bigosiński ( 55' Melewski)
Pomoc: Pawlaczyk (70' Lisiecki), Przybylski ( 46' Topolski),Groszkowski.
Napastnicy: Buczkowski (46' Janiszewski), Lisiecki (57' Kogut), Stachowiak.
Wynik spotkania w 30 minucie otworzył Maciej Lisiecki zdobywając bramkę 1 : 0 dla Victorii. W 55 minucie spotkania Tomek Roszyk obronił strzelany przez Macieja Lisieckiego rzut karny,  co mogło przynieść Victorii prowadzenie 2 : 0. Był to przełomowy moment meczu. W 57 minucie Sokół doprowadza do wyrównania, a następnie 59', 75' i 78' zdobywa kolejne bramki.

Kolejny sparing Victorii PDF Drukuj
piątek, 10 lutego 2012 14:46
Jutro, 11.02.2012, o godzinie 12.00 odbędzie sie kolejny mecz sparingowy I zespołu. Spotkanie zostanie rozegrane na sztucznej murawie w Poznaniu,  na "Śródce". Przeciwnikiem Victorii będzie III ligowy zespół Sokół Kleczew.

Od poniedziałku zespół rozpoczyna obóz dochodzeniowy,  w trakcie  którego zawodnicy bedą trenować  trzy  razy dziennie.

Halowe Mistrzostwa Junior Młodszy PDF Drukuj
środa, 08 lutego 2012 19:25
W dniu 05.02.2012 odbyły się Halowe Mistrzostwa Junior Młodszy (rocznik 1995 i młodsi) o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew.

Nasz zespół trafił do grupy C wraz z drużynami: Olo Władysławów, Sparta Konin oraz Warta Dobrów. Zajęliśmy trzecie miejsce w grupie, co uprawniało nas do gry o miejsce 7-9. Ostatecznie nasza drużyna uplasowała się na 7 pozycji. A oto końcowa kolejność turnieju:

11. STRAŻAK LICHEŃ STARY i WARTA DOBRÓW

Drużynę Victorii w większości reprezentowali zawodnicy z rocznika 1996. Występowali oni w nastepującym składzie : Patryk Schneider, Krzysztof Pawłowski, Marcin Fechner, Kamil Błaszczyk, Artur Giżewski, Mateusz Kierzkowski, Krystian Kolecki, Daniel Wawrzyniak, Dawid Domaszczyński, Adrian Matysiak.

sobota, 04 lutego 2012 18:50

Dziś w Poznaniu (Cytadela) o godz.14.00 miał miejsce sparing zespołu Victorii z K.S.1920 Mosina.
Mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych Aleksandra Stachowiaka 2 : 0
Bramki zdobyli : 70' Patryk Buczkowski , 72 ' Jakub Groszkowski.

Najlepiej zaprezentował się Michał Góralski. Warto również dodać, że z dobrej strony pokazali się juniorzy.

Wrzesińska drużyna wystapiła w następującym składzie:
Bramkarze : Tobiasz Nowicki (46' Damian Nowaczyk).
Obrona : Mateusz Bigosiński (65' Bartłomiej Melewski), Michał Góralski, Kamil Gut (55' Wojciech Dederko), Igor Zieliński (46' Krzysztof Przybylski).
Pomoc : Bartosz Pawlaczyk (46' Patryk Buczkowski), David Topolski, Mateusz Duszyński (46' Jakub Groszkowski).
Napastnicy : Dariusz Stachowiak, Maciej Lisiecki (70' Kazimierz Konieczka), Filip Janiszewski (65' Adrian Kogut).

VI Gala Victorii przeszła do historii PDF Drukuj
sobota, 04 lutego 2012 17:51
W wyjątkowo mroźny piątkowy wieczór sala Country Club na Skraju Lasu w Nowym Folwarku wypełniła się gośćmi VI Gali Piłkarskiej Victorii Września. W balu wzięło udział ponad 80 osób. Wieczór był okazją do wręczenia nagród dla wyróżniających się piłkarzy; konkurs rozpisany był na 3 kategorie: dwie nagrody zdobył Mateusz Goździaszek - najlepszy zawodnik w ocenie trenerów, kierowników i zarządu klubu oraz najlepszy zawodnik wybrany w głosowaniu internetowym. Jakub Groszkowski natomiast, został okrzyknięty odkryciem roku.

Na gości czekały atrakcje w postaci loterii fantowej, która cieszyła się dużym powodzeniem oraz występ iluzjonisty Jakuba Walkowiaka.

Przy akompaniamencie zespołu Summer Dance goście bawili się do białego rana.