Liga

Liga Wielkopolska - 4 liga grupa południowa, sezon 2017/18
  Ogółem Dom Wyjazd Bezp.
M. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. Z. R. P. Bz. Bs. P. Z-R-P Br.
1. Victoria Września 22 52 16 4 2 62 19 8 2 1 29 7 8 2 1 33 12
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 45 13 6 3 57 25 6 3 2 31 12 7 3 1 26 13 6 2-0-0 6-3
3. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 45 14 3 5 38 18 8 2 1 20 5 6 1 4 18 13 0 0-0-2 3-6
4. Obra 1912 Kościan 22 44 13 5 4 39 21 7 2 2 23 11 6 3 2 16 10
5. Polonia Kępno 22 41 13 2 7 43 24 5 2 4 19 9 8 0 3 24 15
6. Stainer Polonia 1912 Leszno 22 36 10 6 6 34 26 6 3 2 18 13 4 3 4 16 13
7. LKS Gołuchów 22 35 11 2 9 45 35 5 1 5 27 17 6 1 4 18 18
8. Tur 1921 Turek 22 33 8 9 5 34 26 4 4 3 17 12 4 5 2 17 14
9. SKP Słupca 22 27 8 3 11 21 36 6 1 4 15 19 2 2 7 6 17
10. Victoria Ostrzeszów 22 26 7 5 10 38 40 3 2 6 18 23 4 3 4 20 17
11. Odolanovia Odolanów 22 23 6 5 11 25 36 2 2 7 13 20 4 3 4 12 16
12. Rawia Rawag Rawicz 22 23 5 8 9 19 37 3 6 2 10 10 2 2 7 9 27
13. Kania Gostyń 22 19 5 4 13 23 41 3 1 7 11 21 2 3 6 12 20
14. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 22 16 3 7 12 26 47 2 2 7 16 25 1 5 5 10 22
15. Korona Piaski 22 13 2 7 13 22 56 0 4 7 12 30 2 3 6 10 26
16. PKS Racot 22 9 1 6 15 17 56 1 4 6 10 20 0 2 9 7 36
 Wicher Dobra wycofał się z rozgrywek przed rozpoczęciem sezonu. Jego miejsce zajmie zwycięzca barażów pomiędzy GKS-em Sompolno, Krobianką Krobia i Odolanovią Odolanów.
 Zespoły, które zajmą pierwsze miejsca w grupach północnej i południowej rozegrają dwumecz barażowy o awans do III ligi.
 Z północnej i południowej grupy IV ligi do odpowiedniej terytorialnie grupy Ligi Międzyokręgowej spadają zespoły od 9. do 16. miejsca. W grupie, w której zwycięzca przegra baraż o awans do III ligi, spada również zespół z 8. miejsca. Ilość drużyn spadających może się zwiększyć o ilość drużyn spadających z III ligi.
Sponsor klasyfikacji strzelców:
Czołówka strzelców-
17 - Stawiński Maciej (Victoria Ostrzeszów),
16 - Benuszak Krystian (LKS Gołuchów),
12 - Grabowski Bartosz (Tur 1921 Turek), Kaczmarek Daniel (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Krawczyk Artur (Stainer Polonia 1912 Leszno), Sarbinowski Piotr (Victoria Września),
11 - Kempiński Tomasz (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Lisiecki Paweł (Victoria Września),
10 - Jankowski Mikołaj (Victoria Września), Latusek Filip (Polonia Kępno),
9 - Balcerzak Przemysław (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Pietrzak Łukasz (LKS Gołuchów), (Victoria Września),
8 - Majewski Adam (Pogoń Nowe Skalmierzyce),
7 - Olejniczak Szymon (Kania Gostyń), Walczak Łukasz (Polonia Kępno),
6 - Czabański Krzysztof (Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski), (LKS Gołuchów), Giecz Michał (Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski), Guźniczak Dawid (LKS Gołuchów), Jasiński Łukasz (Victoria Września), Kacprzak Wiktor (Victoria Września),
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
1 kolejka - 05.08.2017
15:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-2 
Artur Krawczyk (5), Łukasz Glapiak (12), Artur Krawczyk (43 karny), -- Daniel Kaczmarek (17 karny), Tomasz Kempiński (89),
17:00 Korona Piaski - Tur 1921 Turek 1-1 
Szymon Kajoch (57), -- Bartosz Grabowski (65 karny),
16:00 Obra 1912 Kościan - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 
Filip Tylczyński (58),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - PKS Racot 4-1 
Adam Majewski (16), Adam Majewski (17), Adam Majewski (22), Daniel Armatys (30), -- Hubert Sznabel (81),
16:00 Victoria Ostrzeszów - LKS Gołuchów 1-2 
Maciej Stawiński (19), -- Łukasz Pietrzak (40 wolny), Krystian Benuszak (90),
16:00 Victoria Września - Rawia Rawag Rawicz 2-0 
Łukasz Jasiński (72), Piotr Sarbinowski (81),
1 kolejka - 06.08.2017
17:00 SKP Słupca - Kania Gostyń 3-0 
Walkower, wynik na murawie 0:1, w drużynie Kani Gostyń wystąpił nieuprawniony zawodnik
-- Damian Krzyżostaniak (28),
1 kolejka - 23.08.2017
18:00 Polonia Kępno - Odolanovia Odolanów 2-0 
Filip Latusek (6 karny), Piotr Cierlak (87),
2 kolejka - 12.08.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-3 
Damian Spaleniak (18), Tomasz Kempiński (31), Łukasz Wiącek (70), Tomasz Kempiński (85), -- Artur Stachowicz (57), Przemysław Balcerzak (89), Przemysław Balcerzak (93 karny),
17:00 Kania Gostyń - Korona Piaski 1-4 
Patryk Gendera (65), -- Szymon Kajoch (17), Marcin Wojciechowski IV (29), Robert Norkiewicz (30), Łukasz Fabich (54),
17:00 LKS Gołuchów - SKP Słupca 1-0 
Mateusz Szkudlarski (53),
16:00 Obra 1912 Kościan - Victoria Września 1-1 
Jakub Płotkowiak (58), -- Jacek Kopaniarz (62 wolny),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - Victoria Ostrzeszów 1-1 
Jakub Borowczyk (33), -- Robert Skrobacz (63),
12:00 Tur 1921 Turek - Polonia Kępno 1-2 
Bartosz Grabowski (58), -- Wojciech Drygas (5 wolny), Filip Latusek (18),
16:00 Odolanovia Odolanów - Stainer Polonia 1912 Leszno 1-3 
Daniel Bąk (12), -- Artur Krawczyk (65 karny), Artur Krawczyk (68), Kacper Robaczyński (86),
2 kolejka - 23.08.2017
18:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - PKS Racot 0-0 
w pierwotnym terminie (12 sierpnia) spotkanie odwołano ze względu na zalane boisko
3 kolejka - 15.08.2017
17:00 Korona Piaski - LKS Gołuchów 2-2 
Łukasz Fabich (60), Tobiasz Szymczak (92), -- Łukasz Pietrzak (64), Krystian Benuszak (69),
16:00 Polonia Kępno - Kania Gostyń 3-2 
Marcin Gruszka (47), Borys Wawrzyniak (65), Bernard Ndukong (86), -- Patryk Gendera (11), Sebastian Fechner (17),
11:00 SKP Słupca - Rawia Rawag Rawicz 1-0 
Sebastian Raczkowski (31),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Obra 1912 Kościan 2-0 
Artur Skrobacz (70), Maciej Stawiński (93),
16:00 Victoria Września - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 
Paweł Lisiecki (28 karny), Piotr Sarbinowski (34), Mikołaj Jankowski (41), Paweł Lisiecki (47), -- Krzysztof Czabański (72),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Odolanovia Odolanów 5-0 
Przemysław Balcerzak (31), Przemysław Balcerzak (70), Przemysław Balcerzak (72), Przemysław Balcerzak (79), Kacper Majerz (82),
3 kolejka - 23.08.2017
18:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Tur 1921 Turek 2-0 
Artur Krawczyk (21 karny), Kacper Robaczyński (38),
3 kolejka - 30.08.2017
18:00 PKS Racot - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 
Bartosz Pudlicki (45), -- Maciej Mikulski (35),
4 kolejka - 19.08.2017
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 
Szymon Gałczyński (8), -- Maciej Mikulski (38),
17:00 Kania Gostyń - Stainer Polonia 1912 Leszno 1-1 
Dominik Karolczak (45 samobójcza), -- Artur Krawczyk (39),
17:00 LKS Gołuchów - Polonia Kępno 2-4 
Krystian Benuszak (4), Krystian Benuszak (22), -- Filip Latusek (10), Borys Wawrzyniak (20), Michał Górecki (60), Filip Latusek (70),
16:00 Obra 1912 Kościan - SKP Słupca 0-1 
-- Piotr Witowski (82 wolny),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - Korona Piaski 0-0 
11:00 Tur 1921 Turek - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 
Bartosz Grabowski (73), -- Przemysław Balcerzak (16),
16:00 Victoria Września - Victoria Ostrzeszów 1-1 
Wiktor Kacprzak (16), -- Michał Mazurek (58 karny),
18:00 Odolanovia Odolanów - PKS Racot 1-1 
Michał Pawlak (58), -- Roland Popiela (55),
5 kolejka - 26.08.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Odolanovia Odolanów 0-2 
-- Daniel Bąk (56), Mateusz Sobczak (87),
18:00 Korona Piaski - Obra 1912 Kościan 2-2 
Marcin Wojciechowski IV (27 wolny), Robert Norkiewicz (94), -- Maciej Przewłocki (46), Jakub Jandy (87),
17:00 PKS Racot - Tur 1921 Turek 2-2 
Norbert Karolewicz (27 karny), Norbert Karolewicz (57), -- Maciej Czarnecki (30 samobójcza), Krystian Przybylak (44),
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kania Gostyń 1-0 
Daniel Armatys (21),
13:00 Polonia Kępno - Rawia Rawag Rawicz 0-0 
17:00 SKP Słupca - Victoria Września 1-6 
Tomasz Jarecki (90), -- Paweł Lisiecki (12 karny), Bartosz Nowicki (15), Paweł Lisiecki (55 karny), Dawid Kierzek (65), Piotr Sarbinowski (80), Mikołaj Jankowski (87),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 
Robert Skrobacz (45), Robert Skrobacz (67), Maciej Stawiński (70), -- Igor Skowron (3),
5 kolejka - 27.08.2017
14:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów 4-2 
Łukasz Glapiak (20), Artur Krawczyk (35), Kacper Robaczyński (37), Artur Krawczyk (93), -- Krystian Benuszak (21), Dawid Guźniczak (85),
6 kolejka - 02.09.2017
17:00 Tur 1921 Turek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-4 
Szymon Izydorczyk (48), -- Maciej Mikulski (3), Tomasz Kempiński (22), Maciej Mikulski (62 głową), Mateusz Ziemiański (87),
16:00 Kania Gostyń - PKS Racot 2-1 
Sebastian Fechner (56), Damian Krzyżostaniak (78), -- Bartosz Pudlicki (30),
17:00 LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 
Krystian Robak (59), Krystian Benuszak (72), Krystian Benuszak (85),
15:00 Obra 1912 Kościan - Polonia Kępno 4-2 
Filip Tylczyński (41 karny), Dawid Ratajczak (80), Filip Tylczyński (81), Szymon Słoma (91), -- Bernard Ndukong (53), Łukasz Walczak (85 głową),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - Stainer Polonia 1912 Leszno 1-0 
Stanisław Kołeczko (32),
16:00 Victoria Ostrzeszów - SKP Słupca 2-1 
Michał Mazurek (56), Maciej Stawiński (76), -- Marcel Koziorowski (64),
16:00 Victoria Września - Korona Piaski 8-1 
Paweł Lisiecki (3), Paweł Lisiecki (5), Hubert Oczkowski (10), Piotr Sarbinowski (28), Mikołaj Jankowski (65), Mikołaj Jankowski (74), Łukasz Jasiński (78), Mikołaj Jankowski (88), -- Tobiasz Szymczak (45),
6 kolejka - 03.09.2017
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Odolanovia Odolanów 1-2 
Jakub Szymkowiak (78), -- Piotr Skrzypczak I (49), Michał Pawlak (59),
7 kolejka - 09.09.2017
16:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kania Gostyń 1-1 
Damian Krzyżostaniak (39 samobójcza), -- Przemysław Pawlaczyk (42),
16:00 Korona Piaski - Victoria Ostrzeszów 2-2 
Marcin Wojciechowski IV (43), Norbert Konieczny (48), -- Maciej Stawiński (5), Łukasz Duczmal (38),
16:00 Odolanovia Odolanów - Tur 1921 Turek 0-3 
-- Bartosz Grabowski (37 karny), Beniamin Trzepacz (75), Krystian Przybylak (83),
17:00 PKS Racot - LKS Gołuchów 0-4 
-- Łukasz Pietrzak (3), Tomasz Bajsztok (15 samobójcza), Łukasz Pietrzak (80), Dawid Guźniczak (89),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Rawia Rawag Rawicz 2-0 
Przemysław Balcerzak (9), Kacper Majerz (21),
16:00 Polonia Kępno - Victoria Września 2-2 
Witold Kamoś (32), Filip Latusek (54), -- Łukasz Jasiński (5 głową), Bartosz Nowicki (93),
16:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Obra 1912 Kościan 2-1 
Kacper Robaczyński (4), Przemysław Kowalski (20), -- Dawid Ratajczak (93),
17:00 SKP Słupca - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 
Marcel Koziorowski (32), -- Marcin Szymkowiak (65),
8 kolejka - 16.09.2017
15:00 LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-3 
Dawid Guźniczak (71), Łukasz Pietrzak (93), -- Michał Giecz (33), Damian Błaszczyk (59), Paweł Zadka (84),
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Tur 1921 Turek 2-4 
Marek Wiła (8), Krzysztof Czabański (38), -- Beniamin Trzepacz (51), Szymon Izydorczyk (56), Krystian Przybylak (69), Michał Ignaczak (92),
11:00 Kania Gostyń - Odolanovia Odolanów 1-3 
Radosław Wachowski (43), -- Bartosz Zmyślony (21), Paweł Świtała (38), Mateusz Sobczak (47),
17:00 Rawia Rawag Rawicz - PKS Racot 4-2 
Ahmed Abdullah (31), Oskar Maciejewski I (60), Ahmed Abdullah (66), Dominik Mucha (81), -- Norbert Karolewicz (88), Roland Popiela (92),
11:00 SKP Słupca - Korona Piaski 2-0 
Kamil Sikorski (6), Marcin Balalja (33),
16:00 Victoria Września - Stainer Polonia 1912 Leszno 3-1 
Paweł Lisiecki (47 karny), Piotr Sarbinowski (62), Paweł Lisiecki (74 karny), -- Michał Płocharczyk (39),
8 kolejka - 17.09.2017
15:00 Victoria Ostrzeszów - Polonia Kępno 1-4 
Maciej Stawiński (90), -- Remigiusz Hojka (9 wolny), Łukasz Walczak (52), Piotr Cierlak (65), Remigiusz Hojka (68 wolny),
8 kolejka - 27.09.2017
16:30 Obra 1912 Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1
Dawid Juchacz (53), Maciej Pierzyński (70), Maciej Przewłocki (88), -- Piotr Józefiak (27),
9 kolejka - 23.09.2017
16:00 Korona Piaski - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 
Paweł Wasielewski II (76), -- Adrian Derwich (68), Adrian Derwich (84),
16:30 PKS Racot - Obra 1912 Kościan 2-3 
Maciej Czarnecki (32 głową), Patryk Łakomy (35), -- Filip Tylczyński (22), Dawid Ratajczak (60), Jakub Płotkowiak (69),
13:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Września 1-0 
Piotr Józefiak (35),
16:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Victoria Ostrzeszów 2-1 
Artur Krawczyk (69 karny), Artur Krawczyk (90 karny), -- Kornel Skorzybót (30),
13:00 Tur 1921 Turek - Kania Gostyń 3-0 
Bartosz Grabowski (20), Bartosz Grabowski (33), Daniel Błaszczyk I (78),
9 kolejka - 04.10.2017
16:30 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Rawia Rawag Rawicz 6-1 
W pierwotnym terminie (23 września) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy po intensywnych opadach deszczu.
Łukasz Wiącek (20 głową), Damian Błaszczyk (46), Paweł Zadka (53), Paweł Zadka (63), Daniel Kaczmarek (82), Daniel Kaczmarek (90), -- Tomasz Wawrzyniak (85 głową),
16:30 Odolanovia Odolanów - LKS Gołuchów 5-0 
W pierwotnym terminie (23 września) spotkanie odwołane z powodu złego stanu murawy po intensywnych opadach deszczu.
Marek Kamiński (23), Mateusz Sobczak (44), Mateusz Sobczak (70 karny), Piotr Skrzypczak I (74), Kamil Czołnik (86),
9 kolejka - 25.11.2017
13:00 Polonia Kępno - SKP Słupca 3-0 
W pierwotnym terminie (23 września) spotkanie odwołane ze względu na obfite opady deszczu oraz zalane boisko
Łukasz Walczak (18), Filip Latusek (84), Łukasz Walczak (89),
10 kolejka - 30.09.2017
14:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Kania Gostyń 3-2 
Dawid Dolata (33), Igor Skowron (53 karny), Marcin Szymkowiak (88), -- Szymon Olejniczak (88), Szymon Olejniczak (92 karny),
15:00 Korona Piaski - Polonia Kępno 1-3 
Marcin Piech (61), -- Mateusz Gola (55), Piotr Cierlak (88), Adrian Holak (90),
16:00 LKS Gołuchów - Tur 1921 Turek 1-2 
Dawid Guźniczak (42 głową), -- Bartosz Grabowski (28), Bartosz Kowalski (65),
16:00 Rawia Rawag Rawicz - Odolanovia Odolanów 1-1 
Ahmed Abdullah (15), -- Paweł Świtała (5),
11:00 SKP Słupca - Stainer Polonia 1912 Leszno 0-2 
-- Dominik Karolczak (55), Łukasz Gryziecki (78),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-2 
Maciej Stawiński (28), -- Adam Majewski (39), Mateusz Nogaj (58),
16:00 Victoria Września - PKS Racot 3-0 
Walkower, goście zrezygnowali z rozegrania spotkania
10 kolejka - 01.10.2017
14:00 Obra 1912 Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 
Dawid Ratajczak (75), -- Łukasz Wiącek (70 głową),
11 kolejka - 07.10.2017
16:00 Polonia Kępno - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 
Kacper Skupień (12), Łukasz Walczak (24),
15:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Korona Piaski 3-0 
Karol Smoła (18), Karol Smoła (28), Mateusz Witkowski (87),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - SKP Słupca 2-0 
Kamil Sroka (18 samobójcza), Przemysław Balcerzak (55),
16:00 PKS Racot - Victoria Ostrzeszów 0-1 
-- Robert Skrobacz (2),
11:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Września 1-2 
Łukasz Wiącek (55 głową), -- Szymon Krawczyński (8), Wiktor Kacprzak (35),
16:00 Odolanovia Odolanów - Obra 1912 Kościan 1-3 
Piotr Skrzypczak I (90), -- Maciej Przewłocki (5), Dawid Jarka I (14 karny), Filip Tylczyński (76),
15:00 Tur 1921 Turek - Rawia Rawag Rawicz 3-0 
Bartosz Grabowski (69), Dmytro Tovstopiat (86), Bartosz Grabowski (94 karny),
15:00 Kania Gostyń - LKS Gołuchów 0-1 
-- Damian Siek (2),
12 kolejka - 14.10.2017
15:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - LKS Gołuchów 2-3 
Marcin Szymkowiak (16), Jakub Szymkowiak (31), -- Krystian Benuszak (28), Artur Brzuśkiewicz (36), Krystian Benuszak (79),
15:30 Rawia Rawag Rawicz - Kania Gostyń 1-1 
Oskar Maciejewski I (6), -- Norbert Olejniczak (39),
15:00 Obra 1912 Kościan - Tur 1921 Turek 3-1 
Dawid Ratajczak (71), Piotr Sznabel (85), Szymon Słoma (90), -- Michał Ignaczak (76),
16:00 Victoria Września - Odolanovia Odolanów 2-0 
Jacek Kopaniarz (58), Piotr Sarbinowski (63),
16:00 SKP Słupca - PKS Racot 2-1 
Marcel Koziorowski (40), Jakub Woźniak (41), -- Maciej Czarnecki (58),
15:00 Korona Piaski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 
-- Piotr Józefiak (14), Adam Majewski (49), Jakub Jóźwiak (59),
16:00 Polonia Kępno - Stainer Polonia 1912 Leszno 0-1 
-- Artur Krawczyk (29 karny),
12 kolejka - 15.10.2017
15:00 Victoria Ostrzeszów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 
Robert Skrobacz (87), -- Daniel Kaczmarek (20), Tomasz Kempiński (75),
13 kolejka - 21.10.2017
15:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 
Dominik Karolczak (10), Marcin Piotrowski (82), -- Krzysztof Czabański (30), Marcin Szymkowiak (58),
15:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno 3-1 
Dmytro Polyanowsky (34), Adam Majewski (56), Tomasz Kaczmarek (64), -- Piotr Cierlak (45),
15:30 PKS Racot - Korona Piaski 3-1 
Patryk Łakomy (6), Maciej Czarnecki (60), Bartosz Pudlicki (84), -- Robert Norkiewicz (70),
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - SKP Słupca 4-0 
Tomasz Kempiński (51), Michał Giecz (57), Damian Błaszczyk (68), Damian Błaszczyk (75),
15:00 Odolanovia Odolanów - Victoria Ostrzeszów 2-0 
Mateusz Sobczak (87 karny), Mateusz Sobczak (94 karny),
15:00 Tur 1921 Turek - Victoria Września 0-2 
-- Piotr Sarbinowski (43), Piotr Sarbinowski (75),
15:00 Kania Gostyń - Obra 1912 Kościan 0-1 
-- Dawid Ratajczak (50),
15:00 LKS Gołuchów - Rawia Rawag Rawicz 6-0 
Łukasz Pietrzak (9), Krystian Benuszak (46), Michał Laluk (64), Artur Brzuśkiewicz (72), Łukasz Pietrzak (80), Łukasz Pietrzak (89),
14 kolejka - 28.10.2017
14:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Rawia Rawag Rawicz 6-2 
Krzysztof Czabański (26 wolny), Krzysztof Czabański (39 wolny), Szymon Gałczyński (61), Krzysztof Czabański (74 karny), Marcin Szymkowiak (85), Adrian Derwich (88), -- Marcin Masełkowski (17), Ahmed Abdullah (34),
14:00 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 1-2 
Szymon Słoma (65), -- Damian Siek (7), Krystian Benuszak (15),
15:00 Victoria Września - Kania Gostyń 4-1 
Łukasz Jasiński (18 głową), Paweł Lisiecki (21), Wiktor Kacprzak (34), Piotr Sarbinowski (62), -- Radosław Wachowski (25),
14:00 Victoria Ostrzeszów - Tur 1921 Turek 2-2 
Radosław Dolata (50), Artur Skrobacz (75), -- Michał Ignaczak (10), Bartosz Grabowski (16),
15:00 SKP Słupca - Odolanovia Odolanów 3-1 
Piotr Głowala (49), Jacek Mikołajczyk (84), Marcel Koziorowski (90), -- Hubert Żurawka (83),
14:00 Korona Piaski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-4 
Norbert Konieczny (58), Szymon Kajoch (91), -- Daniel Kaczmarek (13), Michał Giecz (20), Michał Giecz (70), Tomasz Kempiński (85),
15:00 Polonia Kępno - PKS Racot 6-0 
Filip Latusek (7), Filip Latusek (21), Piotr Cierlak (39), Mateusz Gola (53), Michał Górecki (75), Adrian Holak (86),
14:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 
-- Jakub Jóźwiak (13), Adam Majewski (85), Piotr Józefiak (94),
15 kolejka - 04.11.2017
14:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 
Tomasz Kaczmarek (30), -- Jakub Szymkowiak (7),
14:00 PKS Racot - Stainer Polonia 1912 Leszno 0-3 
-- Miłosz Lokś (14), Łukasz Gryziecki (45), Jakub Rerak (90),
14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno 1-0 
Maciej Mikulski (85),
14:15 Odolanovia Odolanów - Korona Piaski 1-2 
Spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Czarnymlesie
Bartosz Zmyślony (93), -- Łukasz Fabich (44 karny), Przemysław Frąckowiak I (95),
14:00 Tur 1921 Turek - SKP Słupca 1-1 
Beniamin Trzepacz (12), -- Sebastian Raczkowski (76),
14:00 Kania Gostyń - Victoria Ostrzeszów 2-1 
Radosław Wachowski (12), Szymon Olejniczak (58 głową), -- Artur Skrobacz (61 głową),
14:00 LKS Gołuchów - Victoria Września 2-3 
Łukasz Pietrzak (26), Michał Laluk (51), -- Piotr Sarbinowski (8), Jacek Kopaniarz (32), Paweł Lisiecki (76 karny),
14:00 Rawia Rawag Rawicz - Obra 1912 Kościan 0-0 
16 kolejka - 11.11.2017
13:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Obra 1912 Kościan 0-1 
-- Mateusz Boroń (32),
13:00 Rawia Rawag Rawicz - Victoria Września 1-4 
Marcin Masełkowski (22), -- Jacek Kopaniarz (61), Dawid Kierzek (79), Wiktor Kacprzak (83), Wiktor Kacprzak (87),
14:00 LKS Gołuchów - Victoria Ostrzeszów 2-3 
Krystian Benuszak (33 karny), Krystian Benuszak (54), -- Patryk Pasiak (35 głową), Maciej Stawiński (63), Maciej Stawiński (89),
14:00 Odolanovia Odolanów - Polonia Kępno 1-3 
Daniel Bąk (73), -- Łukasz Walczak (10), Michał Górecki (40), Remigiusz Hojka (55),
11:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Stainer Polonia 1912 Leszno 3-3 
Daniel Kaczmarek (19 głową), Michał Giecz (35), Krystian Mokrzycki (55 głową), -- Artur Krawczyk (53), Łukasz Glapiak (60), Łukasz Bugzel (73),
13:00 PKS Racot - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 
-- Patryk Pera (90),
16 kolejka - 12.11.2017
13:00 Kania Gostyń - SKP Słupca 3-1 
Szymon Olejniczak (6), Rafał Karolczak (26), Szymon Olejniczak (87), -- Marcel Koziorowski (29),
14:00 Tur 1921 Turek - Korona Piaski 1-1 
Daniel Błaszczyk I (58), -- Marcin Wojciechowski IV (38),
17 kolejka - 18.11.2017
13:00 PKS Racot - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 
Tomasz Gertig (15), Hubert Sznabel (50 karny), -- Marcin Szymkowiak (19), Artur Błażejczak (35),
13:30 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 
-- Daniel Kaczmarek (22 głową), Daniel Kaczmarek (60 karny),
13:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Odolanovia Odolanów 0-2 
-- Bartosz Zmyślony (24), Sebastian Schneider (85),
13:00 Polonia Kępno - Tur 1921 Turek 1-2 
Witold Kamoś (72), -- Remigiusz Hojka (48 samobójcza), Bartosz Grabowski (65),
13:00 Korona Piaski - Kania Gostyń 1-3 
Andrzej Bonawenturczyk (35), -- Radosław Wachowski (24), Szymon Olejniczak (27), Szymon Olejniczak (57),
13:30 SKP Słupca - LKS Gołuchów 2-1 
Jakub Woźniak (11), Kamil Sikorski (23), -- Krystian Benuszak (8),
13:30 Victoria Ostrzeszów - Rawia Rawag Rawicz 1-3 
Maciej Stawiński (71), -- Stanisław Kołeczko (57), Stanisław Kołeczko (74 karny), Jakub Borowczyk (86),
13:30 Victoria Września - Obra 1912 Kościan 1-1 
Łukasz Jasiński (64), -- Piotr Sznabel (34),
18 kolejka - 17.03.2018
18:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - PKS Racot 6-0 
Marek Szymanowski (41), Tomasz Kempiński (68), Daniel Kaczmarek (70), Marek Szymanowski (72), Michał Giecz (78 głową), Tomasz Kempiński (83 karny),
18 kolejka - 18.04.2018
17:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Victoria Września 0-3 
-- Bartosz Nowicki (16), Mikołaj Jankowski (32), Wiktor Kacprzak (40),
17:00 Kania Gostyń - Polonia Kępno 1-3 
Rafał Karolczak (42), -- Michał Górecki (31), Karol Latusek (72), Łukasz Walczak (91),
17:00 LKS Gołuchów - Korona Piaski 3-0 
Mateusz Szkudlarski (72), Krystian Benuszak (78), Jakub Szymkowiak (80),
17:00 Obra 1912 Kościan - Victoria Ostrzeszów 4-1 
Maciej Przewłocki (6), Maciej Przewłocki (16), Jakub Jandy (31), Jacek Żak (50), -- Maciej Stawiński (52),
17:00 Odolanovia Odolanów - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 
-- Adam Majewski (17), Jakub Budrowski (39),
18:00 Rawia Rawag Rawicz - SKP Słupca 0-0 
17:00 Tur 1921 Turek - Stainer Polonia 1912 Leszno 1-0 
Igor Witczak (77),
19 kolejka - 24.03.2018
14:00 Korona Piaski - Rawia Rawag Rawicz 0-3 
wo. - na boisku 1:2
Dominik Mucha (45), -- Marcin Masełkowski (33), Marcin Masełkowski (88),
15:00 PKS Racot - Odolanovia Odolanów 0-0 
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tur 1921 Turek 0-0 
16:00 Polonia Kępno - LKS Gołuchów 0-1 
-- Krystian Benuszak (73 karny),
15:00 SKP Słupca - Obra 1912 Kościan 0-3 
-- Krzysztof Marchewka (27), Dawid Jarka I (47 karny), Jacek Żak (61),
15:00 Victoria Ostrzeszów - Victoria Września 3-5 
Robert Skrobacz (55), Łukasz Duczmal (65 karny), Maciej Stawiński (74), -- Mikołaj Jankowski (29), Mikołaj Jankowski (58), Jacek Kopaniarz (61), Paweł Lisiecki (83 karny), Piotr Sarbinowski (93),
19 kolejka - 25.03.2018
18:30 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5-0 
Daniel Kaczmarek (19), Jonasz Juskowiak (23 samobójcza), Mateusz Lis (30 samobójcza), Kamil Krawczyk (43), Kamil Krawczyk (45),
19 kolejka - 11.04.2018
17:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Kania Gostyń 0-0 
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
20 kolejka - 31.03.2018
14:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów 1-5 
Marcin Kaczmarek (22 karny), -- Mikołaj Obsadny (16), Remigiusz Pastucha (52), Michał Mazurek (79), Maciej Stawiński (87), Maciej Stawiński (89),
13:00 Kania Gostyń - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 
-- Jakub Budrowski (9), Tomasz Kaczmarek (39 głową),
15:00 LKS Gołuchów - Stainer Polonia 1912 Leszno 1-1 
Mateusz Szkudlarski (81), -- Jakub Rerak (95),
15:00 Obra 1912 Kościan - Korona Piaski 3-0 
Filip Tylczyński (27), Maciej Przewłocki (90), Szymon Słoma (92),
12:00 Rawia Rawag Rawicz - Polonia Kępno 0-1 
-- Filip Latusek (60),
14:00 Tur 1921 Turek - PKS Racot 4-0 
Maciej Rojewski (16), Bartosz Grabowski (43), Dmytro Tovstopiat (56), Jakub Lament (83),
16:00 Victoria Września - SKP Słupca 1-0 
Mikołaj Jankowski (36),
20 kolejka - 11.04.2018
17:30 Odolanovia Odolanów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-3 
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bartosz Zmyślony (46), -- Tomasz Kempiński (31), Kamil Krawczyk (55 głową), Tomasz Kempiński (77),
21 kolejka - 07.04.2018
16:00 Odolanovia Odolanów - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-0 
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tur 1921 Turek 0-0 
15:00 Korona Piaski - Victoria Września 0-5 
-- Piotr Sarbinowski (10), Łukasz Jasiński (20), Mikołaj Jankowski (35), Szymon Krawczyński (47), Hubert Oczkowski (83),
16:00 PKS Racot - Kania Gostyń 0-2 
-- Błażej Danielczak (54), Damian Krzyżostaniak (85),
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów 1-0 
Jakub Jóźwiak (55),
16:00 Polonia Kępno - Obra 1912 Kościan 0-1 
-- Dawid Jarka I (82 karny),
16:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Rawia Rawag Rawicz 0-0 
16:00 SKP Słupca - Victoria Ostrzeszów 0-4 
-- Michał Mazurek (24 karny), Maciej Stawiński (28), Remigiusz Pastucha (42), Maciej Stawiński (54),
22 kolejka - 14.04.2018
14:00 Kania Gostyń - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 
-- Daniel Kaczmarek (8), Daniel Kaczmarek (28), Marek Szymanowski (80),
17:00 LKS Gołuchów - PKS Racot 4-1 
Dawid Guźniczak (14 karny), Szymon Gałczyński (59), Szymon Gałczyński (64), Dawid Guźniczak (70 karny), -- Artur Kasprzak (35),
16:00 Obra 1912 Kościan - Stainer Polonia 1912 Leszno 2-1 
Tomasz Marcinkowski (45), Tomasz Marcinkowski (61), -- Łukasz Bugzel (82),
16:00 Rawia Rawag Rawicz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 
Cezary Lorenc (90),
17:00 Tur 1921 Turek - Odolanovia Odolanów 1-1 
Adrian Fret (52), -- Bartosz Zmyślony (42),
16:00 Victoria Ostrzeszów - Korona Piaski 1-1 
Maciej Stawiński (72), -- Andrzej Bonawenturczyk (30),
16:00 Victoria Września - Polonia Kępno 0-1 
-- Filip Latusek (52),
22 kolejka - 15.04.2018
16:00 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - SKP Słupca 0-2 
-- Tomasz Jarecki (53), Jakub Kwaśny (72),
23 kolejka - 21.04.2018
15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów  
16:00 Korona Piaski - SKP Słupca  
16:00 Odolanovia Odolanów - Kania Gostyń  
17:00 PKS Racot - Rawia Rawag Rawicz  
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan  
14:00 Polonia Kępno - Victoria Ostrzeszów  
17:00 Tur 1921 Turek - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski  
23 kolejka - 22.04.2018
16:00 Stainer Polonia 1912 Leszno - Victoria Września  
24 kolejka - 28.04.2018
 Rawia Rawag Rawicz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Korona Piaski
 Kania Gostyń - Tur 1921 Turek
 LKS Gołuchów - Odolanovia Odolanów
 Obra 1912 Kościan - PKS Racot
 SKP Słupca - Polonia Kępno
 Victoria Ostrzeszów - Stainer Polonia 1912 Leszno
 Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
25 kolejka - 01.05.2018
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Obra 1912 Kościan
 Kania Gostyń - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
 Odolanovia Odolanów - Rawia Rawag Rawicz
 PKS Racot - Victoria Września
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów
 Polonia Kępno - Korona Piaski
 Stainer Polonia 1912 Leszno - SKP Słupca
 Tur 1921 Turek - LKS Gołuchów
26 kolejka - 05.05.2018
 Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Polonia Kępno
 Korona Piaski - Stainer Polonia 1912 Leszno
 LKS Gołuchów - Kania Gostyń
 Obra 1912 Kościan - Odolanovia Odolanów
 Rawia Rawag Rawicz - Tur 1921 Turek
 SKP Słupca - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Victoria Ostrzeszów - PKS Racot
27 kolejka - 12.05.2018
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów
 Kania Gostyń - Rawia Rawag Rawicz
 LKS Gołuchów - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
 Odolanovia Odolanów - Victoria Września
 PKS Racot - SKP Słupca
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Korona Piaski
 Stainer Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno
 Tur 1921 Turek - Obra 1912 Kościan
28 kolejka - 19.05.2018
 SKP Słupca - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Stainer Polonia 1912 Leszno
 Korona Piaski - PKS Racot
 Obra 1912 Kościan - Kania Gostyń
 Polonia Kępno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Rawia Rawag Rawicz - LKS Gołuchów
 Victoria Ostrzeszów - Odolanovia Odolanów
 Victoria Września - Tur 1921 Turek
29 kolejka - 26.05.2018
 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Korona Piaski
 Kania Gostyń - Victoria Września
 LKS Gołuchów - Obra 1912 Kościan
 Odolanovia Odolanów - SKP Słupca
 PKS Racot - Polonia Kępno
 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stainer Polonia 1912 Leszno
 Rawia Rawag Rawicz - Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
 Tur 1921 Turek - Victoria Ostrzeszów
30 kolejka - 02.06.2018
 Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
 Korona Piaski - Odolanovia Odolanów
 Obra 1912 Kościan - Rawia Rawag Rawicz
 Stainer Polonia 1912 Leszno - PKS Racot
 SKP Słupca - Tur 1921 Turek
 Victoria Ostrzeszów - Kania Gostyń
 Victoria Września - LKS Gołuchów
źródło: www.jardersport.pl





2018/03/27 do 2018/03/31
VICTORIA Września - SKP Słupca
2018.03.31 (godz.16.00)
2018/04/01 do 2018/04/07
KORONA Piaski - VICTORIA Września
2018.04.07 (godz.15:00)
2018/04/08 do 2018/04/14
VICTORIA Września - POLONIA Kępno
2018.04.14 (godz.16.00)
2018/04/15 do 2018/08/18
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski - VICTORIA Września
2018.04.18(godz.17.00)
2018/04/19 do 2018/04/22
STAINER POLONIA 1912 Leszno - VICTORIA Września
2018.04.22 (godz.16:00)
2018/04/23 do 2018/04/28
VICTORIA Września - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
2018.04.28 (godz.)
2018/04/29 do 2018/05/01
PKS Racot - VICTORIA Września
2018.05.01 (godz.)
2018/05/02 do 2018/05/05
VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski
2018.05.05 (godz.)
2018/05/06 do 2018/05/12
Odolanovia Odolanów - VICTORIA Września
2018.05.12(godz.)
2017/08/06 do 2017/08/12
OBRA 1912 Kościan - VICTORIA Września
2017.08.12 (godz.16:00)
2017/08/16 do 2017/08/19
VICTORIA Września - VICTORIA Ostrzeszów
2017.08.19 (godz.16:00)
2017/09/17 do 2017/09/23
POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Września
2017.09.23 (godz.15.00)
2017/09/24 do 2017/09/30
VICTORIA Września - PKS Racot
2017.09.30 (godz.)
2017/10/15 do 2017/10/21
Tur 1921 Turek - VICTORIA Września
2017.10.21 (godz.15:00)
2017/10/22 do 2017/10/28
KANIA Gostyń - VICTORIA Września
2017.10.28 (godz.15.00)
2017/10/29 do 2017/11/04
LKS Gołuchów - VICTORIA Września
2017.11.04 (godz.14.00)
2017/11/05 do 2017/11/11
RAWIA RAWAG Rawicz - VICTORIA Września
2017.11.11 (godz.13.00)
2017/11/12 do 2017/11/18
VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan
2017.11.18 (godz.13.30)
2017/03/19 do 2017/03/25
POLONIA Kępno - VICTORIA Września
2017.03.25 (godz.16.00)



M. Drużyna M. Pkt.
1. Victoria Września 22 52
2. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 45
3. Pogoń Nowe Skalmierzyce 22 45
4. Obra 1912 Kościan 22 44
5. Polonia Kępno 22 41
6. Stainer Polonia 1912 Leszno 22 36
7. LKS Gołuchów 22 35
8. Tur 1921 Turek 22 33
9. SKP Słupca 22 27
10. Victoria Ostrzeszów 22 26
11. Odolanovia Odolanów 22 23
12. Rawia Rawag Rawicz 22 23
13. Kania Gostyń 22 19
14. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 22 16
15. Korona Piaski 22 13
16. PKS Racot 22 9


Vouchery dla kibiców !

voucher.jpg

Sponsorzy główni:

logo-expectum_1.jpg logo_pik.jpg
logo_master_sport.jpg Solidarnosc_VW_Poznan.jpg Biobud.jpg solarium.jpg

Pozostali sponsorzy:

   budex SGB.jpg    bemag.jpg  Inalfa_RS_Polen.jpg logo_tonsil.jpg englishhouse.jpg cpir.jpg zelka.jpg Apartamenty_Centrum_LOGO.jpg Dexon.jpg Gniatkowski.jpg Gibowski.jpg ignasiak_sport.jpg Astat_logo.jpg Kaufland.jpg Hotel Jola

Partnerzy:

LogoNowaWrzesniapl.jpg radio_wrzesnia.png wosir.jpg

Zabezpieczenie medyczne:

Sponsor techniczny:

Logo_ZINA.jpg

Triceps.jpg